Інформація Люботинського КЖРЕП
Автор: Chekardina   Додано:3 листопада 2017   Переглядів:222   Категорія - [Інформація установ міста » Люботинське КЖРЕП]
 
 (голосів: 0)

   Люботинське комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Люботинської міської ради Харківської області засновано на комунальній власності територіальної громади міста Люботин, представницьким органом якої виступає Люботинська міська рада Харківської області.

  Підприємство є юридичною особою, здійснює свою діяльність на основі і у відповідності з чинним законодавством України, виконує функції по утриманню та комплексному обслуговуванню житлового фонду, що належить до комунальної власності. Майно підприємства  становлять основні фонди та оборотні кошти, а також матеріальні цінності  вартість яких відображається у самостійному балансі підприємства.

   Підприємство здійснює бухгалтерський, оперативний облік  та веде статистичну звітність відповідно до закону України « Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.12.2015 року № 326, « Про моніторинг стану реформування і розвитку житлово-комунального господарства».

   Підприємство одержує дохід за надані послуги і виконує умови договорів у встановленому порядку та  відображає у самостійному балансі підприємства.


ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ПОКВАРТАЛЬНО  ЗА 2017 РІК


квартал

дохід, тис.грн

витрати, тис.грн.

прибуток,збиток, тис.грн.

1 кв-л

834,4

842,3

-7,9

2 кв-л

1901,2

1920,4

-19,2

3 кв-л

2827,1

2837,7

-69,3

 

 

 

 

 

 

   Підприємство  має збиток в зв’язку з тим, що квартиронаймачі  сплачують за надані послуги не в повному обсязі або взагалі їх не сплачують. Заборгованість населення за послуги з утримання будинків станом на 01.10.2017 р. становить 886,2 тис. грн. Рівень сплати населення за послуги  станом на 01.10.2017 р. складає – 71,5 %.

 

               Люботинське КЖРЕП не має заборгованості по заробітній платі,сплаті податків та інших платежів до бюджету, та надає послуги згідно з тарифом встановленим відповідно до чинного законодавства України .                                                                                                         

 

 

Начальник Люботинського КЖРЕП

                                                                 П.О.Ткаченко          

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.