Інформаційний захід у школі
Автор: Svetlana   Додано:23 березня 2018   Переглядів:178   Категорія - [Інформація установ міста » Люботинський МЦСССДМ ]
 
 (голосів: 1)

Інформаційний захід у школі

 

 22 березня 2018 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 для учнів 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б класів спеціалістами  Люботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей виконкому Люботинської міської ради було проведено лекцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульзом,метою якої було донести до учнів про небезпечну хворобу, адже кожен з нас вирішує масу питань та проблем щодня. Іноді «термінові» та невідкладні справи змушують нас забути про себе. Деколи не вистачає елементарної інформації, або вона помилкова і не дозволяє своєчасно прийняти рішення стосовно свого здоров’я.

Інформаційний захід у школі

Такожу рамках просвітницького проекту «Я маю право» з метою формування правової культури, правової свідомості у суспільстві, підвищення знань громадян щодо гарантовано Конституцією Україниправ у різних сферах проведено бесіду на тему «Вживання алкоголю».

Учні прослухали інформацію, проглянули відеоролик «Вплив алкоголю на організм людини» та приймали активну участь в обговоренні даних проблем.

 

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.