Сайт міста Люботин » Інформація установ міста » Управління СЗН » Положення про управлiння працi та СЗН виконкому Люботинськоi мiськоi Ради

 Положення про управлiння працi та СЗН виконкому Люботинськоi мiськоi Ради
Автор: Chekardina   Додано:25 травня 2011   Переглядів:1028   Категорія - [Інформація установ міста » Управління СЗН]
 
 (голосів: 0)

П О Л О Ж Е Н Н Я
про управлiння працi та соцiального захисту населення
виконкому Люботинськоi мiськоi Ради

 

1. Управлiння працi та соцiального захисту населення виконкому Люботинськоi  мiськоi ради (далi - управлiння) є мiсцевим органом  виконавчоi влади, що утворюється Люботинською мiською радою i пiдпорядковується виконкому Люботинської мiської ради та головному управлiнню працi та соцiального захисту населення  Харкiвської облдержадмiнiстрацiї.

Управління забезпечує реалізацію державної соціальної політики у сфері оплати і умов праці, соціально-трудових відносин, зайнятості населення, народонаселення, соціального забезпечення населення та соціального захисту  пенсіонерів, інвалідів, ветеранiв вiйни та працi, одиноких непрацездатних  громадян, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних, а також малозабезпечених сімей з дітьми, інших незахищених громадян, які потребують допомоги і соціальної підтримки з боку держави (далі - соціально незахищені громадяни).                        

2. Управління у своїй діяльностї керується Конституцією Украіни, законами  України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, чинними декретами та постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів Украіни, наказами і розпорядженнями Міністерства праці та соціальної політики України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, наказами управління праці та зайнятості населення та соціального захисту населення облдержадмiнiстрації рішеннями міської ради, розпорядженнями міського голови, а також цим положенням.

 

Завантажити: Положення УПСЗН [14.71 Kb] (cкачувань: 39)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.