Веб-портал міста Люботин » Корисна інформація » Децентралізація влади » Нарада про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

 Нарада про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.
Автор: Chekardina   Додано:17 червня 2014   Переглядів:900   Категорія - [Корисна інформація » Децентралізація влади]
 
 (голосів: 0)

16.06.2014 р. у приміщенні виконкому Люботинської міської ради відбулася нарада за участі керівників відділів, управлінь та інших структурних підрозділів Люботинської міської ради, керівників підприємств та установ міста, на якій було розглянуто питання внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади. 
З інформацією виступив голова Робочої групи з питань організації обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, перший заступник міського голови Малік В.Г., який зазначив, що в
країні триває загальнонаціональний діалог стосовно внесення змін до Конституції України, які передбачають децентралізацію державної влади і суттєве розширення повноважень територіальних громад, а також надав роз’яснення щодо основних положень законопроектів, спрямованих на реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади.

  Під час заходу висвітлено основні напрямки децентралізації влади та підвищення ролі органів місцевого самоврядування. Учасники наради підтримали пропозиції щодо необхідності вдосконалення законодавчої бази в частині надання можливості територіальним громадам розпоряджатися власними ресурсами, залишення громадам усіх податків, які збираються на місцях, а також наділення саме громад максимально широким колом повноважень.

 

 

Нарада про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.