Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 9 лютого 2018   Переглядів:10   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від             лютий 2018 р.        №  

м. Люботин  

                                                                                                                                        

Про скасування рішення XLIII сесії Люботинської міської ради VII скликання від 30.01.2018р. № 29 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Милиці Марії Леонідівні» та надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПФ «Міліца»

 

  Розглянувши службову записку начальника відділу земельних відносин Магденко Н.Г. щодо скасування рішення XLIII сесії Люботинської міської ради VII скликання від 30.01.2018р. № 29 та надати ПФ «Міліца» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в зв’язку з поновленням договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,6389 га для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд  в м. Люботин, вул. Полтавський шлях, 9,  Харківської області,  керуючись ст..ст. 11, 90, 144, 328 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 26, 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 7 Закону України «Про оренду землі», ст.. 120 Земельного Кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Люботинська міська рада 

 

В И Р І Ш И Л А :   

1. Скасувати рішення XLIII сесії Люботинської міської ради VII скликання від 30.01.2018р. № 29 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Милиці Марії Леонідівні».

2. Надати дозвіл ПФ «Міліца» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею  0,6389 га із земель категорії промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд (для поновлення договору оренди земельної ділянки зареєстрованого у Люботинському міському відділі земельних ресурсів Харківської області про що у книзі записів реєстрації договорів оренди землі вчинено запис № 6/II від 10.07.2002р.) , розташованої: Харківська обл.., м. Люботин, вул. Полтавський шлях, 9.

3.ПФ «Міліца»:

3.1.Замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) відповідно до вимог Закону України «Про землеустрій».

3.2.Рекомендувати подати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на розгляд та затвердження до Люботинської міської ради в термін до 01.02.2019р.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та  постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. 

 

Міський голова              Л.І. Лазуренко
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 31 січня 2018   Переглядів:11   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від             лютий 2018 р.

м. Люботин  

                                                                                                                                   №        

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Дідоренко Альоні Іванівні

 

  Розглянувши заяву гр. Дідоренко Альони Іванівни, яка зареєстрована за адресою: Харківська обл., ХХХХХХХХХХХ з проханням затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з колективного садівництва на цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Магістральна, 21  керуючись ст.ст. 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Земельного Кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :   

1. Затвердити « Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з колективного садівництва на цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дідоренко Альоні Іванівні яка розташована за адресою: м. Люботин, вулиця Магістральна, № 21 Харківської області кадастровий номер 6311200000:05:001:0005». 

2.Змінити цільове призначення земельної ділянки кадастровий номер 6311200000:05:001:0005 площею 0,0667 га з колективного садівництва на цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Покровська, 23 а.

3.гр. Дідоренко А.І..:

3.1. Подати заяву про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

3.2.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням.

4.Територіальному органу із земельних ресурсів внести зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та  постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. 

 

Міський голова                                                                         Л.І. Лазуренко
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 31 січня 2018   Переглядів:12   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від             лютий 2018 р.

м. Люботин  

                                                                                                                                   №        

                                                                                   

Про внесення змін до рішення XLII сесії Люботинської міської ради VII скликання від 27.12.2017р. № 545 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відділу освіти Люботинської міської ради» виклавши його у новій редакції

 

Розглянувши заяву начальника відділу освіти Люботинської міської ради. з проханням внести зміни до рішення XLII сесії Люботинської міської ради VII скликання від 27.12.2017р. № 545 виклавши його у новій редакції, керуючись ст.ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Внести змін до рішення XLII сесії Люботинської міської ради VII скликання від 27.12.2017р. № 545 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відділу освіти Люботинської міської ради»  виклавши його у новій редакції:

«1. Надати дозвіл відділу освіти Люботинської міської ради  на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 6311200000:25:017:0083 площею 0,7366 га із земель житлової та громадської забудови цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги на для будівництва і обслуговування закладів освіти  ( дошкільний навчальний заклад № 4), розташований за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Гагаріна, 4, згідно схеми розташування.

2.відділу освіти Люботинської міської ради:

2.1.Замовити виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у розробника документації із землеустрою відповідно до вимог Закону України «Про землеустрій».

2.2.Рекомендувати подати погоджений в установленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розгляд та затвердження до Люботинської міської ради в термін до 01.02.2019р.»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та  постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. 

 

Міський голова                                                Л.І. Лазуренко
 Проекти рішень сесії на лютий
Автор: Svetlana   Додано: 30 січня 2018   Переглядів:14   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

Перелік проектів рішень:

 

1.Про внесення змін та доповнень до додатку 1 «Порядку присвоєння, змін, впорядкування та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна в м. Люботин та на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді»

2.Про присвоєння  поштової адреси земельній ділянці, як об’єкту нерухомого майна: Харківська обл., м. Люботин, вул. Степова №79

3.Про впорядкування поштової адреси земельній ділянці: Харківська обл.,  м. Люботин, вул. Тургенєва №15

4.Про внесення доповнень до Положення про відділ з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету Люботинської міської ради, затвердженого рішенням XII сесії VII скликання №271 від 30.06.2016р.

5.Про виконання Програми соціального та економічного розвитку міста Люботина за 2017 рік

6.Про внесення змін та доповнень до Програми соціального та економічного розвитку міста Люботина на 2018 рік

7.Про надання дозволу КЗ «Люботинська міська лікарня» на передачу в оренду вільних нежитлових приміщень на 1-му поверсі поліклініки загальною площею 18,0 м², розташованих за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Шевченка, 15-8, та погодження умов договору оренди

8.Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення (покрівлі адміністративної будівлі) загальною площею 85,0 м², розташованого за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Слобожанська, 151, яке перебуває на балансі ВУКГ ЛМР ХО

9.Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлових приміщень на 1-му поверсі поліклініки загальною площею 18,0 м², розташованих за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Шевченка, 15-8, які перебувають на балансі КЗ «Люботинська міська лікарня»

10.Про внесення змін та доповнень до Додатку 2 до Програми реформування   і розвитку житлово-комунального господарства м. Люботина на 2018 рік

11.Про роботу КП «Люботинське архітектурно-планувальне бюро» у 2017 році

12.Про роботу КП «Люботинське бюро технічної інвентаризації» у 2017 році

13.Про Наглядові ради при комунальних підприємствах Люботинської міської ради

14.Про затвердження Регламенту Люботинської міської ради VII скликання у новій редакції

15.Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік

16.Про внесення змін до рішення ЛМР від 14.12.2017р. № 512 “Про міський бюджет міста Люботин на 2018 рік” та додатки до нього

17.Про роботу виконавчого комітету Люботинської міської ради у 2017 році

18.Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Люботинської міської ради за 2017 рік

19.Про порядок проведення громадського обговорення  у місті  Люботин

20.Про утворення комісії з перевірки стану військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Люботинської міської ради

21.Про виконання Програми розвитку культури міста Люботина на 2017-2021 роки за 2017 рік

22.Про затвердження актів стандартизованої оцінки нежитлових приміщень загальною площею 35,0 м², нежитлових приміщень загальною площею 24,0 м², розташованих за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Нове життя, 28, а також нежитлових приміщень загальною площею 38,2 м², розташованих за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Ушакова, 1-а, які перебувають на балансі КП «Люботинська центральна міська лікарня» Люботинської міської ради Харківської області

23. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Надточій Ганні Федотівні
24. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Півненко Ганні Олександрівні
25 Про внесення змін до рішення XIII сесії Люботинської міської ради VII скликання від 26.07.2016р. № 334 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гиренку Володимиру Миколайовичу» виклавши його у новій редакції
26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Жданову Ігорю Олександровичу
27. Про внесення змін до п. 1 рішення XXXIII сесії Люботинської міської ради VII скликання від 27.06.2017р. № 260 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаховій Вірі Павлівні»
28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Куценко Карині Яківні
29. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Онищуку Володимиру Кириловичу
30. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Леонову Василю Пилиповичу
31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Мозговій Ларисі Миколаївні
32. Про внесення змін до рішення XXXIX сесії Люботинської міської ради VII скликання від 28.11.2017р. № 483 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ткаченко Ірині Олександрівні» в частині площі земельної ділянки
33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Агеєву Максиму Анатолійовичу
34. Про передачу в оренду земельної  ділянки гр. Ткаченко Любов Петрівні
35. Про подовження терміну дії договору оренди № б/н від 31.12.2007р. на земельну ділянку для обслуговування магазину продовольчих товарів з автобусною зупинкою в м. Люботин, майдан Соборний, 3 а гр. Іващенку О.В. 
36. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Зайцеву Костянтину Ігоровичу
37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Лялюк Олені Олександрівні
38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Тімченко Вікторії Леонідівні
39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Постольному Олександру Миколайовичу
40. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Меглій Миколі Федоровичу
41. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Міщенко Люсі Миколаївні
42. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Шевченко Ніні Тихонівні
43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Шевченко Ніні Тихонівні
44. Про внесення змін до п. 2.2  рішення XVI сесії Люботинської міської ради VII скликання від 07.10.2016р. № 409 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поясник Інзі Миколаївні» в частині терміну дії
45. Про згоди на зміну конфігурації земельної ділянки без зміни площі по пров.Горького,21 в м.Люботин та проведення експертної грошової оцінки
46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Полуніну Максиму Шахваладовичу
47.Про подовження терміну дії договору оренди № б/н від 14.04.2004р. на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для обслуговування торгівельного кіоску в м. Люботин, вул. Джерелянська, 19 а гр. Болдовській Т.Б. 
48.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Манченко Тетяні Василівні
49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Ткаченку Петру Олександровичу
50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Кусакіну Михайлу Юрійовичу
51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Прозументору Анатолію Ісааковичу
52. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Гоковій Ніні Михайлівні
53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Сайипову Руслану Чаримурадовичу
54. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Великій Любов Михайлівні 
55. Про надання в оренду земельної ділянки  гр. Ольховській Нелі Адамівні
56. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Герасименко Майї Іванівні

57.Про передачу у власність земельної ділянки гр. Герасименко Майї Іванівні

 

 

 

 

Завантажити:proekti-rshen.rar [1.64 Mb] (cкачувань: 13)

 

Додано 06.02.2018 року:Доповнення до Програми соціального та економічного розвитку міста Люботина на 2018 рік_dodatok.rar [43.41 Kb] (cкачувань: 0)

Додано 09.02.2018 року: Додаток "Доповнення до Програми соціального та економічного розвитку міста Люботина на 2018 рік"_dodatok.doc [43.5 Kb] (cкачувань: 0)

Додано 19.02.2018 року: Додаток "Доповнення до Програми соціального та економічного розвитку міста Люботина на 2018 рік"_dodatok_3.doc [46 Kb] (cкачувань: 1)
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 29 січня 2018   Переглядів:12   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 

 

Від __ січня 2018 р.                                                                                   

м. Люботин                                    №

 

 

Про внесення доповнень до Додатку 4 до Програми реформування   і розвитку житлово-комунального господарства м. Люботина на 2018 рік

 

 

Розглянувши службову записку першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку Павленко Ю.В., розглянувши листи начальника ВККУ Люботинської міської ради Длугаша О.К. від 23.01.2018 р. №44 та від 24.01.2018 р. №47, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Люботинської міської ради VIІ скликання, Люботинська міська рада

  

В И Р І Ш И Л А:

 

1.  Доповнити Додатку 4 «Заходи щодо розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Люботинської міської ради на 2018 рік» п. 2 та п.3:

 

з/п

Зміст заходів

Фінансування заходів, 2017 рік, тис. грн.

всього

міський бюджет

інші джерела фінансування

2.

Придбання насосного агрегату для комплектації глибинної свердловини по вул. Курортній, 19

39,984

39,984

 

3.

Придбання матеріалів для заміни аварійних і таких, що прийшли у непридатність, ділянок централізованої мережі водовідведення

73,090

73,090

 

 

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови               з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

Міський голова                               Л.І. Лазуренко 
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 22 січня 2018   Переглядів:14   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 

 

Від__ січня 2018 року                  №  ______

 

Про звільнення Водопровідно-каналізаційного комунального управління

Люботинської міської ради від сплати до міського бюджету частини чистого прибутку у 2018 році

 

З метою недопущення погіршення фінансового становища ВККУ Люботинської міської ради, розглянувши лист начальника ВККУ Люботинської міської ради Длугаша О.К. від 17.01.2018 р. №35, службову записку першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів рад  Іващенка О.В., керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Люботинської міської ради VII скликання, Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Звільнити Водопровідно-каналізаційного комунального управління Люботинської міської ради від сплати  до міського бюджету частини чистого прибутку у 2018 році.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В., постійну депутатську комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та розвитку підприємництва та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

     

Міський голова                       Л.І. Лазуренко
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 17 січня 2018   Переглядів:16   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ                           

 

Від ___січня 2018 р.

м. Люботин                                                                                                                    № _____

 

 Про внесення змін до складу комісій з припинення юридичних осіб –

 КЗ «Люботинська міська лікарня» та КП «Люботинська ЦМЛ» ЛМР ХО

 

  Відповідно до ст.ст. 105-107 Цивільного кодексу України, ст.ст. 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», у зв’язку із кадровими змінами, керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Люботинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до складу комісії з припинення юридичної особи - КЗ «Люботинська міська лікарня», утвореної рішенням Люботинської міської ради від 28.11.2017 № 457 “Про реорганізацію КП “Люботинська ЦМЛ” ЛМР ХО та КЗ ”Люботинська міська лікарня”  шляхом злиття ”, а саме:

1.1. Вивести зі складу комісії з припинення юридичної особи - КЗ «Люботинська міська лікарня» члена комісії Андрусенка Володимира Андрійовича.

2. Внести зміни до складу комісії з припинення юридичної особи - КП “Люботинська  ЦМЛ” ЛМР ХО, утвореної рішенням Люботинської міської ради від 28.11.2017 № 457 “Про реорганізацію КП “Люботинська ЦМЛ” ЛМР ХО та КЗ ”Люботинська міська лікарня”  шляхом злиття ”, а саме:

1.1. Вивести зі складу комісії з припинення юридичної особи - КП “Люботинська ЦМЛ” ЛМР ХО членів комісії Андрусенка Володимира Андрійовича та Лежавську Ярославу Олександрівну.

1.2. Ввести до  складу комісії з припинення юридичної особи - КП “Люботинська ЦМЛ” ЛМР ХО члена комісії - головного бухгалтера КП “Люботинська ЦМЛ” ЛМР ХО Сергєєву Оксану Володимирівну (реєстраційний номер облікової картки платника податку _________________).

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рубана В.В. та постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.   

 

Міський голова               Л.І. Лазуренко
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 27 грудня 2017   Переглядів:22   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ          

 

Від ___________ 2017р.         №

м .Люботин

  

Про  звернення  до  Міністра  культури України Нищука Є.М. щодо сприяння в прискоренні

розгляду  та  затвердженні   Історико-архітектурного  опорного  плану  м. Люботина  Харківської  області

 

 

Відповідно  до ст.26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, Люботинська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Схвалити текст Звернення  до  Міністра  культури України   Нищука Є.М.  (додається)

 2.Направити звернення до   Міністра  культури України    Нищука Є.М.

 3.Контроль   за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Гречко В.І. та постійну депутатську комісію з питань прав людини, законності, регламенті, місцевого самоврядування депутатської діяльності і етики.

 

Міський голова         Л.І.  Лазуренко

 

Завантажити звернення: zvernennya-do-nischuka-po-stor-arh-oporno-planu.doc [28 Kb] (cкачувань: 3)
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 26 грудня 2017   Переглядів:22   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від          грудня 2017 р.                                                                              № 

м. Люботин

 

Про внесення доповнень до рішення  ХХХІХ сесії Люботинської міської ради VІI скликання від 28.11.2017р.№500 «Про продаж земельної ділянки гр.Петрашенку Василю Леонідовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування торгівельного павільйону)»

 

Розглянувши службову записку начальника відділу земельних відносин, лист щодо необхідності внесення змін до рішення  ХХХІХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання від 28.11.2017р. №500 щодо необхідності впорядкування земельних відносин, ст.32 Закону України «Про оренду землі», ст.148-1 Земельного кодексу України, ст.770 Цивільного кодексу України, ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Люботинська міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Внести доповнення до рішення  ХХХІХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання від 28.11.2017р.№500 «Про продаж земельної ділянки гр.Петрашенку Василю Леонідовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування торгівельного павільйону)», доповнивши п.2.:

 пп. 2.2. «Припинити дію договору оренди землі від 14.07.2009р.№040967800004 шляхом укладання угоди про розірвання в односторонньому порядку».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В., постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

                    

Міський голова                                                             Л.І.Лазуренко
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 26 грудня 2017   Переглядів:23   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від          грудня 2017 р.                                                                              № 

м. Люботин

 

Про внесення доповнень до рішення  ХХХ сесії Люботинської міської ради VІI скликання

від 25.04.2017р.№172 «Про продаж земельної ділянки гр.Гринько Яніні Юріївні

для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазину)»

 

Розглянувши службову записку начальника відділу земельних відносин, лист щодо необхідності внесення змін до рішення  ХХХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання від 25.04.2017р. №172 щодо необхідності впорядкування земельних відносин, ст.32 Закону України «Про оренду землі», ст.148-1 Земельного кодексу України, ст.770 Цивільного кодексу України, ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Люботинська міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Внести доповнення до рішення  ХХХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання від 25.04.2017р.№172 «Про продаж земельної ділянки гр.Гринько Яніні Юріївні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазину), доповнивши п.2.:

 пп. 2.2. «Припинити дію договору оренди землі від 27.06.2008р.№040867800031 шляхом укладання угоди про розірвання в односторонньому порядку».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В., постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

                      

Міський голова                                                             Л.І.Лазуренко