Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано:29 листопада 2016   Переглядів:277   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 
 (голосів: 0)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ                                         

Від __ грудня 2016 року            №______                                                      

 

Звіт про результати діяльності з надання в оренду майна комунальної власності у 2016 році

 

  Заслухавши інформацію першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. про аналіз надходжень до міського бюджету від орендної плати за користування майном комунальної власності за 2014-2016 рр. та про аналіз ефективності використання комунального майна, що перебуває в оренді, за 2016 рік, відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Люботинської міської ради VI скликання, Люботинська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. про аналіз надходжень до міського бюджету від орендної плати за користування майном комунальної власності за 2014-2016 рр. та про аналіз ефективності використання комунального майна, що перебуває в оренді, за 2016 рік прийняти до відома.

2. Зобов’язати орендарів забезпечити ефективне використання комунального майна, що передано в оренду, посилити роботу щодо недопущення заборгованості з орендної плати перед орендодавцями.

3. Зобов’язати орендодавців комунального майна забезпечити вчасну сплату орендної плати до міського бюджету і недопущення виникнення заборгованості.

4. Доручити відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою:

4.1 Забезпечити оприлюднення інформації про вільні нежитлові приміщення комунальної власності, яке можуть бути передані в оренду.

4.2 Щомісяця здійснювати аналіз заборгованості з орендної плати до міського бюджету.

4.3 Здійснювати необхідні дії у встановленому порядку щодо передачі майна комунальної власності в оренду, подовження вже діючих договорів оренди та контролю виконання умов договорів оренди.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В., на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг, на постійну депутатську комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та розвитку підприємництва.

  

Міський голова       Л.І. Лазуренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.