Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано:4 серпня 2017   Переглядів:89   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 
 (голосів: 0)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Від  __ серпня 2017 року          №  ___

 

   Про надання дозволу виконавчому комітету Люботинськомої міської ради на передачу нежитлових приміщень загальною площею 23,04 м² у будівлі, розташованій за адресою: м. Люботин, вул. Слобожанська, 24/1, у безоплатне користування КЗ-міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради на умовах договору позички

  Розглянувши лист директора КЗ-міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Удянського Ю.В. від 03.08.2017 р. №55, службову записку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кравченко Н.В., згідно зі ст.ст. 793, 827-836 Цивільного кодексу України, беручи до уваги ст. 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламентом Люботинської міської ради VIІ скликання, Люботинська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати виконавчому комітету Люботинської міської ради дозвіл на передачу нежитлових приміщень загальною площею 23,04 м² у будівлі, розташованій за адресою: м. Люботин, вул. Слобожанська, 24/1, у безоплатне користування КЗ-міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради на умовах договору позички.

2.Доручити відділу юридичного забезпечення спільно з відділом з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою у встановленому порядку укласти договір позички з КЗ-міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кравченко Н.В. та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

Міський голова     Л.І. Лазуренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.