Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано:12 березня 2018   Переглядів:35   Категорія - [Міська рада » Проекти рішень сесій]
 
 (голосів: 0)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

  

Від                 2018 року                                                                                                    

м. Люботин         

 

Про внесення доповнень до Заходів Програми соціального захисту населення міста Люботина на  2018 рік

 

         Відповідно до листа начальника управління соціального захисту населення Люботинської міської ради Ярош І.В. та відповідно до статті 91 Бюджетного Кодексу України, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Люботинської міської ради VІІ скликання, Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

                   1. Внести доповнення до Заходів Програми соціального захисту населення міста Люботина  на 2018 рік, затвердженої рішенням XXXIX сесії Люботинської міської ради VIІ скликання від  28 листопада 2017 року № 459, доповнивши їх пунктом 21-23 (додається):

п/п

 

 

Найменування

 

Відповідальні

Фінансування

з міського бюджету в 2018 році,

 тис. грн.

 21.

Забезпечення проведення санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю, ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», у санаторно-курортних закладах Харківської області.

 

 

       УСЗН

 

 

 

122,38

22.

Забезпечення проведення відпочинку осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції у санаторно-курортних закладах Харківської області.

 

 

УСЗН

 

70,4

23.

Забезпечення санаторно-курортного лікування постраж-далих громадян, віднесених до категорії 2, та потерпілих дітей (крім дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою).

 

 

УСЗН

 

16,374

 

 

       2. Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови Рубан В.В. та постійну депутатську комісію з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

 

Міський голова                                                                                                   Л.І. Лазуренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.