Проект рышення "Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Люботинта на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді» "
Автор: Chekardina   Додано: 24 вересня 2018   Переглядів:499   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

        ОГОЛОШЕННЯ

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

 

      На черговій сесії Люботинської міської ради виноситься проект рішення «Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Люботин та на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді», з яким можна ознайомитись на http://lubotin-rada.gov.ua/info/page/2648

Із зауваженнями та пропозиціями  можна звертатись  до відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю до 16.10.2018р. (кімната  №18, 1-й поверх приміщення виконкому – понеділок - п’ятниця, з 09.00 до 15.00 години (перерва 12.00-12.45)). Телефон для довідок 741-11-68.  
 Проект рішення "Про затвердження «Порядку надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд"
Автор: Chekardina   Додано: 23 березня 2018   Переглядів:623   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

Проект рішення "Про затвердження «Порядку надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах», «Порядку надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом», «Порядку відшкодування пільг  окремим категоріям громадян з послуг зв’язку»

 

Завантажити документи: uszn.rar [59.77 Kb] (cкачувань: 12)

 Проект рішення "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік"
Автор: Chekardina   Додано: 3 листопада 2017   Переглядів:665   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

Проект рішення "Про затвердження  плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік"

 

Завантажити:

проект рішення rshennya.doc [42 Kb] (cкачувань: 14)

Додаток   dodatok.doc [36 Kb] (cкачувань: 16)
 «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Люботин в новій редакції."
Автор: Chekardina   Додано: 30 жовтня 2017   Переглядів:551   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Відділ місцевого економічного розвитку міськвиконкому повідомляє, що 28 листопада 2017 р на засіданні ХХХІХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання буде розглянуто проект рішення «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів  пайової участі у розвитку  інфраструктури міста Люботин   в новій редакції. Запрошуємо вас до обговорення даного проекту. Всі пропозиції надавати до відділу місцевого економічного розвитку міськвиконкому за адресою: м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, к.14  з 9-00 до 15-00 (перерва з 12-00 до 13-00) ,за телефоном 741-11-72.

Начальник відділу МЕР І.Кудря

 

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту рішення  «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку  розміру і використання коштів пайової участі у розвитку  інфраструктури міста Люботин   в новій редакції

 

Завантажити: arv.doc [52 Kb] (cкачувань: 17)
 ЗВІТ ПРО БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ
Автор: Svetlana   Додано: 27 липня 2017   Переглядів:676   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

ЗВІТ ПРО БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

 

Рішення :  «Про внесення доповнень до Правил надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів».

Вид та назва проекту регуляторного акта: Проект  рішення «Про внесення доповнень до Правил надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів».

 

проект рішення Люботинської міської ради

 

Назва виконавця заходів з відстеження результативності: відділ з питань розвитку інфраструктури міста та  благоустрою виконавчого комітету Люботинської міської ради.

Цілі прийняття проекту регуляторного акту:

Вдосконалення регулювання відношень у сфері поводження з твердими і рідкими побутовими відходами, покращення системи надання послуг з вивезення  твердих і рідких побутових відходів.

Тип відстеження: базове.

Строк виконання заходів із відстеження:  строк базового відстеження необмежений з можливістю внесення змін.

Методи одержання результатів відстеження:  Відстеження через рік після прийняття

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативності проекту регуляторного акта, а також способи її одержання:

У результаті впровадження регуляторного акта буде досліджуватися та вивчатися ефективність розроблених Правил.

Кількісні та якісні значення показників проекту результативності регуляторного акта:

Сфера інтересів влади: покращення системи надання послуг з вивезення  твердих і рідких побутових відходів . Своєчасність отримання послуги . Попередження утворення стихійних звалищ сміття

Сфера інтересів суб’єктів господарювання: Своєчасність і якість надання/отримання послуги з вивезення твердих побутових відходів. Отримання коштів за надану послугу.

Сфера інтересів громадян: Покращення санітарно-екологічного стану міста, своєчасність отримання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: 

Проект Правил передбачає:

-Якісне надання послуг  із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів в м. Люботині;

-Контроль якості послуг шляхом перевірки дотримання стандартів, нормативів, норм, порядків і цих Правил.

ількість отриманих коштів

-Покращення санітарно-екологічного стану міста.

 

Начальник відділу розвитку

інфраструктури міста та благоустрою

В.А.Андрусенко

 

Завантажити документи: dokumenti.rar [37.4 Kb] (cкачувань: 17)
 Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проекту рішення
Автор: Svetlana   Додано: 4 липня 2017   Переглядів:651   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

  Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проекту рішення Люботинської міської ради «Про затвердження нової редакції Додатку 1 та Додатку 2 до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Люботина, затвердженої рішенням XXVI сесії VII скликання Люботинської міської ради від 24.01.2017 р. №17».

  Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу: м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, к. 31 (відділ з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою) або електронну адресу Люботинської міської ради: lubotin@mr.kh.gov.ua . Телефон для довідок: 741-11-63.

 

Завантажити документи: Проект рішеня "Про затвердження нової редакції Додатку 1 та Додатку 2 до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Люботина, затвердженої рішенням XXVI сесії VII скликання Люботинської міської ради від 24.01.2017 р. №17" - metodika-rozrahunku-orendnoyi-plati-zmni.doc [215.5 Kb] (cкачувань: 12)
 До уваги суб’єктів підприємницької діяльності (БТІ)
Автор: Chekardina   Додано: 9 червня 2017   Переглядів:707   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

 

На черговому засіданні виконавчого комітету Люботинської міської ради будуть розглянуті тарифи на послуги БТІ (вартість 1-ї нормо часу – 126,18 грн з ПДВ).

Телефон для довідок: 741-00-68, 741-07-89

Адреса: 62433, Харківська обл.., м. Люботин, вул. Слобожанська, 24/1

Запрошуємо взяти участь у обговоренні даного тарифу.

 
 Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проекту рішення
Автор: Svetlana   Додано: 17 травня 2017   Переглядів:695   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

  Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проекту рішення Люботинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції»

 

  Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу: м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, к. 31 (відділ з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою) або електронну адресу Люботинської міської ради: lubotin@mr.kh.gov.ua

Телефон для довідок: 741-11-63.

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ                                        

 

Від __ липня 2017 року            №_____

 

Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить

до комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції                                     

  

   Розглянувши службову записку першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органі влади Іващенка О.В., відповідно до Господарського кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 р. № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності» (зі змінами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 р. №199), Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні“, Наказу Міністерства фінансів України від 13.05.2016 р. №818 «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання», беручи до уваги Наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 р. №394 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку», керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Люботинської міської ради VІI скликання, Люботинська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції (додається).

 2.Рішення ХХVІ сесії VІI скликання Люботинської міської ради від 24.01.2017 р. №18 визнати таким, що втратило чинність.

 3.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

Міський голова                                                                                         Л.І. Лазуренко

 

Завантажити документи:

polozhennya-pro-spisannya-mayna-2017-2.rar [37.15 Kb] (cкачувань: 18)

spisannya-mayna-analz.rar [11.05 Kb] (cкачувань: 15)
 До уваги власників автотранспорту!
Автор: Svetlana   Додано: 6 лютого 2017   Переглядів:779   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

До уваги власників автотранспорту!

  Виконавчий комітет Люботинської міської ради (організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, який відбудеться 22 березня 2017 року

 

 

№п/п

об’єкт конкурсу

 

 

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

 

Рухомий склад

 

 

Кількість

рейсів

 

 

Інтервал

 руху

 

 

Режим

 руху

 

 

Примітка

Кількість автобусів з урахуванням резервних

Загальна місткість автобусу, що передбачена технічною характеристикою

1

 

№ 1-

Вокзал

 ст. Люботин

 - Караван

2

від  20

 

21

 

50 хв.

Звичайний режим,

маршрутне таксі

 

2-

Вокзал ст.Люботин

-майдан Княжий

2

від  20

 

13

 

60 хв.

Звичайний режим,

маршрутне таксі

 

№ 3

Вокзал ст.Люботин

– вул. Табірна

2

від  20

 

8

 

60-120хв.

Звичайний режим,

маршрутне таксі

 

№ 4

Вокзал ст.Люботин

- КМС

2

від  20

 

6

 

120хв.

Звичайний режим,

маршрутне таксі

 

5

Вокзал ст.Люботин-

магазин «Ревчанський»

2

від  20

 

10

 

 

6—120хв.

Звичайний режим,

маршрутне таксі

 

6-

Вокзал ст.Люботин

- вул. Колодяжна

2

від  20

 

10

 

60 хв.

Звичайний режим,

маршрутне таксі

 

7

«Гвоздика»

 – Старий Люботин

2

від  20

 

15

 

60хв.

Звичайний режим,

маршрутне таксі

 

Об’єкти конкурсу обслуговуються цілорічно, щоденно.

Згідно із ст.45 Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі - Закону) у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які  мають ліцензію на той вид перевезень, що винесено на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст. 34 Закону:

-      наявність необхідної кількості резервного рухомого складу відповідної місткості згідно з Додатком №3 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 3.12.08 № 1081 (із змінами) (далі – Порядок);

-      забезпечення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування пасажирів (виконання рейсів не менше 95 % від запланованих на маршруті; здійснення диспетчерського контролю за перевезеннями у пунктах, встановлених організатором);

-       перевезення громадян пільгових категорій згідно з чинним законодавством;

-      забезпечення виконання вимог чинного законодавства, що регулює роботу автомобільного транспорту;

-      дотримання трудового законодавства України. Забезпечення належних умов праці;

-      робота перевізника за договором з виконавчим комітетом Люботинської міської ради;

-      відповідність рухомого складу технічним та екологічним показникам;

-      вимоги до автобусів щодо класу та комфортності, визначені у «Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.07 № 285 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.05.07 за № 499/13766.

Робочий орган – виконавчий комітет Люботинської міської ради, 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул.Слобожанська,41, тел. 741-27-54,741-11-72, факс 741-14-82, e-mail otdelmer@ukr.net

Перелік документів, які претендент подає конкурсному комітету, визначені Порядком проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим Постановою. Для одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів, переліку та бланків документів для участі у конкурсі можна звертатися до організатора конкурсу за адресою: м. Люботин,  вул. Слобожанська,26 , к.14 щоденно, крім суботи та неділі і святкових днів. Щочетверга, після опублікування оголошення до закінчення приймання документів для участі в конкурсі представником робочого органу у приміщенні  міськвиконкому (к.14)  перевізникам – претендентам надається інформація про участь у конкурсі.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 22 березня 2017 року. Початок засідання о 10 годині за адресою : м. Люботин, вул. Слобожанська,26, кімн. 31, у приміщенні виконавчого комітету Люботинськоїї міської ради.

Участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування безкоштовна.

Документи для участі у конкурсі подаються до виконавчого комітету Люботинської міської ради за адресою: м. Люботин, вул. Слобажанська,26, кімн.14 з 8-00 до 17-00 щодня, крім суботи та неділі і святкових днів до 07 березня2017р. року включно. Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.
 Проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності"
Автор: Chekardina   Додано: 12 січня 2017   Переглядів:694   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

 ОГОЛОШЕННЯ

 

На черговому засіданні сесії Люботинської міської ради буде розглянуто проект рішення  «Про внесення змін та доповнень до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Люботин та на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді, затвердженого рішенням XІI сесії VIІ скликання №270 від 30.06.2016р.».Запрошуємо прийняти участь в обговоренні даного проекту. Проект рішення розташований на сайті виконавчого комітету Люботинської міської ради: http://www.lubotin.kharkov.ua.  Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу:  м. Люботин, вул. Слобожанська,26 к. 18 (відділ з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю) або електронну адресу Люботинської міської ради: mrl@kharkov.ukrtel.net.  Телефон для довідок : 741-11-68.

 

Начальник відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю

                                                                 С.Г. Кравченко

 Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проектів рішень Люботинської міської ради
Автор: Svetlana   Додано: 20 грудня 2016   Переглядів:693   Категорія - [Головна, Відділ з питань розвитку інфраструктури міста, Регуляторна політика]
 

Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проектів рішень Люботинської міської ради:

 

1.Про затвердження Положення про порядок відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Люботина

 2.Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції

 3.Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції

4.Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції

5.Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Люботин у новій редакції

6.Про внесення доповнень у Правила благоустрою території м. Люботина

7.Про затвердження Правил надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів в м. Люботині

    Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу: м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, к. 31 (відділ з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою) або електронну адресу Люботинської міської ради: lubotin@mr.kh.gov.ua

Телефон для довідок: 741-11-63. 

 

Завантажити документи:proekti-rshen.rar [159.22 Kb] (cкачувань: 16)

 

Завантажити: analz_vdstezhennya.rar [75.64 Kb] (cкачувань: 6)
 Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано: 7 липня 2016   Переглядів:806   Категорія - [Проекти рішень сесій, Регуляторна політика]
 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Від          _____ 2016 р.                                                                                                     № 

м. Люботин

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Люботин Харківської області

 

 

 Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Люботин Харківської області, виконану товариством з обмеженою відповідальністю «Базис» (далі - ТОВ «Базис»), висновок державної експертизи землевпорядної документації від ______________, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :     

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Люботин  Харківської області.

2.Затвердити базову вартість 1 м2 станом на 01.01.2016р.- 127,00 грн.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та  постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Міський  голова                                                                                Л.І.Лазуренко

 

Завантажити повну версію документу:lyubotin-normativka.rar [27.21 Kb] (cкачувань: 16)
 Проект рішення "Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік"
Автор: Svetlana   Додано: 1 квітня 2016   Переглядів:685   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 

 

Від ___ квітня 2016  року                № 

 

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

 

  На виконання ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об’єктів нерухомості», відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Люботинської міської ради VІІ скликання, Люботинська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1.Внести доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік(згідно з додатком).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на керуючу справами виконкому Приходько Т,Г. та постійну депутатську комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та розвитку підприємництва.

 

Міський голова        Л.І.Лазуренко

 

Завантажити документи: dokumenti.rar [1.19 Mb] (cкачувань: 9)
 Проекти рішень сесії
Автор: Svetlana   Додано: 20 жовтня 2015   Переглядів:942   Категорія - [Проекти рішень сесій, Регуляторна політика]
 

Аналіз впливу регуляторного акту - проекту рішення Люботинської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища Караван Люботинської міської ради Харківської області»

 

Перелік рішень:

1.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Смородське Люботинської міської ради Харківської області

2.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища Байрак Люботинської міської ради Харківської області

3.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища Коваленки Люботинської міської ради Харківської області

4.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища Караван Люботинської міської ради Харківської області

 

Завантажити документи:analz-vplivu.rar [28.31 Kb] (cкачувань: 22)
 Проект рішення "Про встановлення тарифу на платну послугу, яку надає Люботинське КЖРЕП Люботинської міської ради Харківської області"
Автор: Svetlana   Додано: 10 серпня 2015   Переглядів:841   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

від             вересня  2015 року     № 

 

Про встановлення тарифу на платну послугу, яку надає Люботинське КЖРЕП Люботинської міської ради Харківської області

 

    Розглянувши листа начальника Люботинського КЖРЕП Люботинської міської ради Харківської області Устоєва А.Д. від 01 липня 2015р. № 214 з проханням затвердити тариф на платну послугу, керуючись п.п.2 п.а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Люботинської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1 .  Встановити тариф на платну послугу «Видача технічних умов на приєднання до електричних мереж електроустановок», - 340,48 грн. яку надає Люботинське КЖРЕП Люботинської міської ради Харківської області.

2. Відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Маліка В.Г та керівника Люботинського КЖРЕП Люботинської міської ради Харківської області Устоєва А.Д.

 

Секретар ради           Л.В.Гільова
 Проект рішення "Про корегування тарифів на послуги, які надає ВККУ Люботинської міської ради"
Автор: Svetlana   Додано: 10 серпня 2015   Переглядів:803   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

від           вересня 2015 р.      №        

 

Про корегування тарифів на послуги, які надає ВККУ Люботинської міської ради

 

      Розглянувши листа начальника Водопровідно - каналізаційного комунального управління Люботинської міської ради щодо корегування тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та очищення стоків, на підставі Постанови КМУ від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), п.8 «Порядку формування тарифів», керуючись ст. 28 п.а п.п 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Люботинської міської ради

 

В И Р І Ш И В :

1.Встановити та ввести в дію з ____________. ВККУ Люботинської міської ради Харківської області тарифи на:

- послуги з централізованого водопостачання за 1 м3 для :

- населення –11,52 грн., у т.ч. ПДВ 20 % - 1,92 грн.;

-  бюджетні організації   - 21,54 грн. у т.ч. ПДВ 20 % - 3,59 грн.;

-  інші споживачі –26,94 грн. у т.ч. ПДВ 20 % - 4,49 грн.;

- послуги з центрального водовідведення за 1 м3 для :

-  населення –17,16 грн. у т.ч. ПДВ 20 % - 2,86 грн.;

-  бюджетні організації – 42,96 грн. у т.ч. ПДВ 20 % - 7,16 грн.;

-  інші споживачі – 61,74 грн. у т.ч. ПДВ 20 % - 10,29 грн.;

- послуги очищення стоків – 20,16 грн. у т.ч. ПДВ 20% - 3,36 грн.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Маліка В.Г. та керівника Водопровідно - каналізаційного комунального управління Люботинської міської ради  Длугаша О.К.

 

Секретар ради               Л.В.Гільова
 Проект рішення «Про затвердження Положення про плату за землю у місті Люботин та населених пунктах,підпорядкованих Люботинській міській раді»
Автор: Chekardina   Додано: 28 травня 2015   Переглядів:1109   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

На черговому засіданні сесії Люботинської міської ради буде розглянуто до проекту рішення міської ради  «Про затвердження Положення про плату за  землю у місті Люботин та населених пунктах,підпорядкованих Люботинській  міській раді».

Запрошуємо прийняти участь в обговоренні даного проекту. Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу: м. Люботин, вул. Радянська,26 к. 17 (відділ земельних відносин) або електронну адресу Люботинської міської ради: mrl@kharkov.ukrtel.net.  Телефон для довідок: 741-34-09.

         Гол.спеціаліст відділу земельних відносин
   Н.Г.Магденко

 

Завантажити документиplata-za-zemlyu.rar [54.9 Kb] (cкачувань: 28)

 
 Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення телекомунікаційних мереж в житлових будинках, будівлях та спорудах комунальної власності територіальної громади міста Люботина Харківської області
Автор: Svetlana   Додано: 23 квітня 2015   Переглядів:975   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 

    На черговому засіданні сесії Люботинської міської ради буде розглянуто проект рішення «Положення про порядок розміщення, встановлення телекомунікаційних мереж в житлових будинках, будівлях та спорудах комунальної власності територіальної громади міста Люботина Харківської області». Запрошуємо прийняти участь в обговоренні даного проекту. Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу: м. Люботин, вул. Радянська,26 к. 14 (відділ місцевого економічного розвитку) або електронну адресу Люботинської міської ради: mrl@kharkov.ukrtel.net.  Телефон для довідок: 741-11-72.

         Начальник  відділу місцевого

         економічного розвитку
   І.С.Кудря

Завантажити документи: Аналіз впливу, Положення, Звіт [57.66 Kb] (cкачувань: 22)
 Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення телекомунікаційних мереж в житлових будинках, будівлях та спорудах комунальної власності територіальної громади міста Люботина Харківської області
Автор: Chekardina   Додано: 10 квітня 2015   Переглядів:957   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

Проект рішення"Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення телекомунікаційних мереж в житлових будинках, будівлях та спорудах комунальної власності територіальної громади міста Люботина Харківської області"

 

Завантажити документи: Аналіз впливу, Положення, Звіт [57.66 Kb] (cкачувань: 22)

 Про затвердження Порядку присвоєння, змін, впорядкування та анулювання поштових адрес
Автор: Svetlana   Додано: 3 квітня 2015   Переглядів:912   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

 

 

На черговому засіданні сесії Люботинської міської ради буде розглянуто проект рішення «Про затвердження Порядку присвоєння, змін, впорядкування та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна в м. Люботин та на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді». Запрошуємо прийняти участь в обговоренні даного проекту. Проект рішення розташований на сайті виконавчого комітету Люботинської міської ради: http://www.lubotin.kharkov.ua.  Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу: м. Люботин, вул. Радянська,26 к. 18 (відділ з питань містобудування та архітектури) або електронну адресу Люботинської міської ради: mrl@kharkov.ukrtel.net.  Телефон для довідок : 741-11-68.

 

Начальник відділу з питань

містобудування та архітектури                  С.Г. Кравченко

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 Від     2015 року         №________

 

Про затвердження Порядку присвоєннязмін, впорядкування та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого

 

майна в м. Люботин та на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді

 

Завантажити документи: poryadok-prisvoyennya-adres.rar [54.37 Kb] (cкачувань: 16)
 Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015р.
Автор: Chekardina   Додано: 4 лютого 2015   Переглядів:783   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  18  грудня  2014 р.                                                                                                       №  518


 

"Про  затвердження  плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік"

 

Завантажити документи: Рішення та додаток [31.08 Kb] (cкачувань: 16)
 Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік
Автор: Chekardina   Додано: 28 січня 2015   Переглядів:984   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

Рішення виконкому Люботинської міської ради "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік"

 

Завантажити документи: 

рішення  -8.doc [46.5 Kb] (cкачувань: 14)

 

додаток  -8-dodatok.doc [12.33 Kb] (cкачувань: 15)
 Проект рішення "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік"
Автор: Svetlana   Додано: 27 листопада 2014   Переглядів:985   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

Проект рішення "Про  затвердження  плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік"

 

Завантажити документ: pro-zatverdzhennya-planu-dyalnost.rar [30.37 Kb] (cкачувань: 18)
 Проект рішення "Про встановлення тарифів на додаткові платні послуги, які надає ВККУ Люботинської міської ради Харківської області"
Автор: Chekardina   Додано: 14 жовтня 2014   Переглядів:875   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 

Проект рішення "Про встановлення тарифів на додаткові платні послуги, які надає ВККУ Люботинської міської ради Харківської області"

 

Завантажити документ: tarifi-vkku-platn.doc [56.5 Kb] (cкачувань: 17)