Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів
Автор: Svetlana   Додано: 16 листопада 2018   Переглядів:559   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

14 – 15 листопада 2018 року у нашому місті проходив  обласний семінар з керівниками структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, молоді та спорту районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, об`єднаних територіальних громад. Захід було організовано на базі гуртожитку Харківського центру професійної освіти.

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

На порядку денному семінару розглядалися питання:

 1. Виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив, здорового способу життя в Харківській області на період 2014 – 2018 роки.
 2. Організація проведення та попередні підсумки обласної Спартакіади з видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації 2018 року. Проект календарного плану на 2019 рік.
 3. Організація проведення  обласної Спартакіади з масових видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації за 2018 рік.
 4. Розгляд проекту обласної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив, здорового способу життя у Харківській області на період 2019 – 2023 роки.
 5. Формування річного статистичного звіту за 2018 р. за формою №2-ФК «Звіт з фізичної культури та спорту».

Також представники районів та міст області ділилися кращими практиками організації роботи галузі фізична культура та спорт:

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

 1. Організація роботи з розвитку фізичної культури і спорту у селищній Роганській об`єднаній громаді.
 2. Досвід роботи Чугуївської міської ради щодо організації фізкультурно-оздоровчої, спортивної роботи з населенням за місцем проживання.
 3. Організація спортивно – масової, оздоровчої роботи серед дорослого населення у м. Люботині.
 4. Організація масової, фізкультурно – оздоровчої роботи, здача тестів фізичного оцінювання серед учнівської та студентської молоді у Красноградському районі.
 5. Робота Лозівської міської ради щодо реконструкції, капітальному ремонту, новому будівництву спортивних споруд. 

За підсумками заходу представниками районів були надані пропозиції до Управління у справах молоді та спорту ХОДА щодо змін в організації обласних Спартакіад з видів спорту та масового спорту у частині суддівства, пріоритетних видів спорту та  формування груп  у 2019 році. Захід пройшов у діловій та комфортній атмосфері, яка спонукала до покращення спортивних результатів у подальшому.   

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

Висловлюємо подяку  директору Регіональної філії «Південна залізниця», депутату обласної ради  Уманцю Миколі Григоровичу за підтримку в організації заходу на базі закладу, який підпорядкований Південній залізниці. Розвитку галузі фізичної культури та спорту приділяється велика увага у керівництвом Харківської області, особисто Світличною Юліє Олександрівною і також нашим міським головою Лазуренко Леонідом Івановичем, які розуміють, що вкладаючи ресурси у спорт ми в майбутньому будемо мати здорову націю.


Начальник відділу

у справах молоді та спорту

С. Лазоренко 
 За два дні розпочинається велика боротьба країн усього світу за олімпійські нагороди у Південній Кореї
Автор: Chekardina   Додано: 7 лютого 2018   Переглядів:566   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

За два дні розпочинається велика боротьба країн усього світу за олімпійські нагороди у Південній Кореї. Найкращі спортсмени продемонструють свої уміння, навички та досвід. 

Кожен спортсмен мріє стати переможцем олімпійських змагань і з гордістю продемонструвати свою сили та волю до перемоги. Одні лише спортивні уміння не допоможуть стати переможцем. У кожного великого спортсмена вони поєднуються з такими людськими якостями, як – повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

Тільки гармонійно розвинутій особистості під силу здолати  спортивні вершини. Щодня кожен з нас долає свої «вершини», формує характер, розвивається, як особистість. Візьміть собі на озброєння олімпійські цінності та вони стануть надійною підтримкою у вирішенні проблем повсякдення.

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

С.І. Лазоренко       

 

Національний олімпійський комітет України у партнерстві з Кока-Кола Фаундейшн розробив 7 соціальних короткометражних фільмів, що розкривають 7 оліміпійських цінностей. У ролі акторів виступили, зокрема, уславлені олімпійці, а саме: Сергій Бубка, Ольга Харлан, Олег Верняев,Жан Беленюк, Георгій Зантарая, Ольга Саладуха, Ілля Кваша та ініші.  

 

 

 

 

 

 

 

 Новини спорту
Автор: Chekardina   Додано: 13 листопада 2017   Переглядів:729   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, Спорт]
 

Новини спорту

Новини спорту

Шановні люботинці! Продовжуємо інформувати вас про досягнення наших спортсменів у 2017 році.

Протягом року міські збірні команди приймали участь у обласній Спартакіаді з масового спорту серед районів та міст обласного значення . Наші команди приймали участь в 4 з 4 видів Спартакіади:

«Козацькі розваги» - І місце;

«Фізкультурні працівники» - 5 місце;

«Мама, тато, я – спортивна сім’я» - 6 місце;

«Спортивна рибалка» - 6 місце.    

 

Загальний рейтинг за підсумками Спартакіади серед 17 районів -  ІІІ місце, яке ми утримуємо третій рік поспіль. Висловлюємо вдячність спортсменам, які відгукнулися та гідно виборювали честь рідного міста.  

 

Начальник відділу

у справах молоді та спорту

С.Лазоренко 
 До уваги люботинців, які підтримують здоровий спосіб життя!
Автор: Svetlana   Додано: 22 вересня 2017   Переглядів:603   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

До уваги люботинців, які  підтримують здоровий спосіб життя!

З 2017 року стартував Порядок оцінювання фізичної підготовленості населення України. Метою цього заходу є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, а також сприяння виховання патріотизму та громадянської позиції.

Для забезпечення проведення заходу Міністерством молоді та спорту України розроблено відповідні тестові завдання, окремо для кожної вікової групи. Проведення такої роботи обов’язково для учнівської молоді, збройних сил, правоохоронних органів, рятувальних служб та ін. Підприємства та організації,які не відносяться до вище перерахованих проводять тестування на добровільних засадах.

Якщо Ви не належите до жодної з груп, то уразі бажання перевірити свою фізичну підготовку можливо подавши заявку встановленого зразка (додається) до відділу у справах молоді та спорту,  до КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх» або в електронному вигляді на адресу виконкому: E-mail: lubotin@mr.kh.gov.ua з поміткою  «спортивні питання». В заявці ви вказуєте особисті свої данні та види тестів з якими можна ознайомитися з Наказу Міністерства молода та спорту України від 15 грудня 2016 р.  № 4665.  

 Також для проходження тестування необхідно отримати допуск лікаря за формою № 086 – 1/о (для учнів) або за формою №027/о.

Запрошуємо усіх бажаючих мешканців міста подати заявку на проходження тестування до 05 жовтня 2017 року.

Після закінчення терміну прийому заявок на сайті буде розміщення графік та місце його проведення, а також буде повідомлено додатково особисто кожному  бажаючому.

 

Завантажити додаток:doc1.doc [360.5 Kb] (cкачувань: 9)

 

Начальник відділу

 у справах молоді та спорту

С.І. Лазоренко   

 

 

 
 Проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща»
Автор: Svetlana   Додано: 24 липня 2017   Переглядів:806   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

  Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1017 та календарного плану на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 19.06.2017 № 2627, громадською організацією «Добросвіт» буде реалізований проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

    Мета проекту: розвиток громадської активності молоді та підвищення рівня участі молоді у молодіжних заходах. Проект дозволить створити платформу для взаємодії молодіжних працівників та громадських лідерів України та Польщі у сфері молодіжного роботи, налагодити спільну роботу на міжнародному рівні.

   Проект буде проходити з 3 по 8 вересня 2017 року у м. Запоріжжя (о. Хортиця) за участю представників української та польської молодіжних громадських і державних організацій. Робоча мова проекту - англійська.

  Для участі у проекті необхідно до 31 липня 2017 року включно надіслати резюме та мотиваційний лист (не більше 1 сторінки) на електронну адресу: ngo.dobrosvit@gmail.com з поміткою "Українсько-Польські обміни".
Організатори проекту покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.

 Кінцевий термін подачі документів – 31 липня 2017 року.

 Детальну інформацію щодо проекту можна знайти в інформаційній довідці про проект

 З питань щодо організації та проведення заходу звертатися до координатора проекту Марії Теслюк (тел: +38 099 123 61 16, e-mail: ngo.dobrosvit@gmail.com).
 Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон
Автор: Svetlana   Додано: 2 серпня 2016   Переглядів:875   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

   Тривають  дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон. Протягом перший літніх місяців на оздоровлення за безкоштовними путівками наданими Департаментом у справах молоді та спорту облдержадміністрації було направлено 50 дітей, з них до:

 • КПЗДСТ «Таврія» м. Скадовськ – 32 дитини ( 24 обдарованих дитини були нагороджені іменними путівками за перемогу у обласному фестивалі «Весняні дзвіночки» та Харківському міського конкурсі «Барви талантів»), також  3 дітей позбавлених батьківського піклування; 3 дітей з багатодітних сімей та 2 дітей учасників АТО.
 • УДЦ «Молода гвардія», м. Одесса  - 2 дітей позбавлених батьківського піклування;
 • ДЛОТ «Динамо», Львівської області – 3 дітей з багатодітних сімей;
 • ПЗОВ «Гвоздика»  Запорізької  обл. – 3 дітей з багатодітних сімей.
 • Дитячих оздоровчих закладів, що розташовані на території Харківської обл. 12 дітей:  2 з малозабезпечених, 6 з багатодітних сімей, 3 обдарованих;  1 дитина перебуває на диспансерному обліку та виховується матір’ю одиначкою.

28 липня 2016 року були направлені на оздоровлення за путівками придбаними за кошти міського бюджету 23 дитини до ОДОТ «Золотий колос» Нововодолазького району ( 8 кращих вихованців танцювального колективу «Айбілів», 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку та виховуються у неповних сім’ях, 3 обдарованих спортсменів один з яких напівсирота, 1 обдарована дитина у якої один з батьків інвалід, 1 дитина з багатодітної сім’ї, 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку та один або обоє батьків не працюють, 5 обдарованих дітей переможців міських, обласних та Всеукраїнських змагань, конкурсів та олімпіад). Вартість путівки 4,2 тис.грн. , термін перебування дітей 21 день.

Табір розташований у мальовничому містечку, у сосновому бору на березі річки Мжа. Протягом оздоровчої зміни діти будуть забезпечені 5 разовим харчуванням, під наглядом вихователів будуть купатися на річці та загоряти на облаштованому пляжі, кататися на човнах і катамаранах навколо острівця біля табору,переправлятися на острів на човнах та проводити там ігри і розваги, а також смакувати польову кашу, займатися спортом на футбольному, волейбольному та баскетбольному майданчиках, грати в теніс за обладованими тенісними столами, організовувати концерти,  вистави, конкурси та багато інших веселих справ. Ось такий насичений відпочинок чекає наших юних люботинців у таборі.

Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон
 

Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

С. Лазоренко
 Турнір тисячі команд!
Автор: Svetlana   Додано: 19 жовтня 2015   Переглядів:1140   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

  15 жовтня 2015 року на майданчику зі штучним покриттям  стадіону «Олімпієць» проходив  ІІ міський етап  щорічних обласних змагань з футболу «Турнір тисячі команд». У змаганнях приймали участь команди майже усіх навчальних закладів міста.  Підготовка до турніру була серйозною . Спочатку у вересні  пройшов  І шкільний етап змагань, де були відібрані кращі команди  шкіл, а потім вони подали свої заявки до обласного оргкомітету турніру. Заявки та звіт за проведення першого етапу  були подані від шести навчальних закладів.

  У фінальній грі змагалися 5 команд. Змагання проходили за олімпійською системою. На змаганнях був присутній представник обласного оргкомітету засновників змагань Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Голтвянський І.А., який під час церемонії відкриття турніру  побажав юним спортсменам вдалої гри, а також вручив кожній команді по футбольному м’ячу – приз турніру за перемогу у першому етапі і  додав, що переможців ІІ етапу також чекають призи,які вони отримають по закінченні сьогоднішнього матчу. 

  Суддівство змагань забезпечував директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх» Удянський Ю.В. та тренер з футболу ДЮСШ Вісковатов А.М. Спортсмени боролися відважно та завзято, бойова напруга тривала до фінального свитка.

  За підсумками гри маємо такі результати: почесне четверне місце – команда ЗОШ № 4, третє місце – команда НВК № 2, друге місце – команда ЗОШ № 5 та переможці турніру – команда ЗОШ № 3.

  Усі переможці отримали призи від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана»: за 4 місце – 2 футбольні м’ячі, за 3 місце – 3 футбольні м’ячі, за 2 місце – 5 футбольних м’ячів, а переможці отримали 10 футбольних м’ячів та 10 комплектів форм. 

  Наступний третій етап турніру буде проходити у січні 2016 року. На нього будуть  запрошені кращі команди Харківщини. Маємо надію, що наші хлопці складуть достойну конкуренцію.

 

     
      
  
  
  
  

начальник відділу у справах молоді та спорту

С.Лазоренко

 

директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх»

Удянський Ю.В. 
 Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина
Автор: Chekardina   Додано: 15 вересня 2015   Переглядів:971   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

З 10 по 12 вересня 2015 року у місті Люботині Харківської області Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів цілу низку спортивно – масових заходів, присвячених Дню фізичної культури та Дню міста Люботина. У цих урочистих  святах взяли участь багато молоді, юнаків та дівчат, різновікових груп населення, які з великим бажанням  змагалися у турнірах з шахів, шашок, пляжного волейболу, стрітболу, міні – футболу, конкурсах 3-х очкових та штрафних кидків. Велика  підтримка була вболівальників, друзів та товаришів учасників, а також їх батьків.

У змаганнях з нагоди Дня фізичної культури та спорту з шашок серед юнаків 1 місце - Середа О., 2-е – Буковнін Д., 3-е – Некрут Я., серед дівчат 1-е – Малихіна Н., 2-е – Тимошенко В., 3-е – Борщова Ю. У турнірі з пляжного волейболу  перемогла команда «Торпеда», друге місце у команди «Вовки», третє у команди «Бермуди».  Турнір із стрітболу виграли представники НВК №2, друга сходинка у команди ЗОШ №4 і третє почесне місце у команди ЗОШ №3. Цікаво пройшли конкурси штрафних і 3-х очкових кидків у яких взяло участь багато молоді, перемогу у двох конкурсах виборов Вінников І. У змаганнях  з шахів переміг Дяченко Р., друге місце у Василенко Є., третє місце у Федорова І. У День міста пройшли два великих турніри з міні – футболу серед шкільних команд, а також серед організацій і підприємств. Серед шкільних команд перемогу здобула команда ЗОШ №4, друге місце у команди ЗОШ №3 і третє місце у команди Караванської ЗОШ. Серед організацій перемогла команда «Derby”, друге місце у команди правоохоронних органів «Харківське РО», третє у збірної  РУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У церемонії відкриття і нагородження в честь  Дня міста і Дня фізичної культури та спорту приймав участь міський голова Теличко В.О., помічники Народного  депутата України Кацуби В.М.,  депутат міської ради Нечипоренко О.С., а також представники Департаменту молоді та спорту КУ Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які теж допомогли з нагородною атрибутикою і подарували юним футболістам м’ячі.

Вітаємо всіх учасників та мешканців міста із святом та бажаємо нових перемог, миру та злагоди!


Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення

“Спорт для всіх» Люботинської міської

директор Ю.В. Удянський

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

 
 Творчий фестиваль «Весняні дзвіночки»!
Автор: Svetlana   Додано: 27 квітня 2015   Переглядів:1226   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

    24 квітня 2015 року пройшов  міський етап обласного творчого  фестивалю  «Весняні дзвіночки», який щороку проходить на Харківщині та розкриває її таланти.  До оргкомітету надійшло близько 120 заявок на участь у конкурсній програмі фестивалю за 3 номінаціями: хореографія, вокальне мистецтво та оригінальний жанр. У фестивалі приймали участь, як самостійні виконавці так і творчі колективи. Попередньо було проведено два відбіркові тури та відібрано найкращі номери.

   На фінальний тур були представлені 36 конкурсних номерів у яких були задіяні 124 дитини.  На захід   були запрошені  представники оргкомітету обласного фестивалю «Весняні дзвіночки», які проводять відбіркові тури у містах та районах області та визначають переможців фестивалю. Конкурсантами та їх педагогами  була проведена велика підготовча робота, підібраний цікавий репертуар, костюми та постійна відшліфовка творчих номерів. Після концерту відбулася наради оргкомітету та керівників, що готували конкурсантів. Представники обласного оргкомітету відмітили, що  виступи були підготовлені на високому рівні, що з дітьми проводиться велика робота, яка дає добрі результати, що покращуються з року в рік. Переможців фестивалю буде визначено за підсумками усіх обласних відборів, що будуть проводитися до 30  квітня.  Найкращих виконавців буде направлено на оздоровчу зміну лідер за путівками наданими Департаментом у справах  молоді та спорту протягом літніх канікул.

 

Начальник відділу

у справах  молоді та спорту

Лазоренко С.І.

  

 

 

   

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 
Творчий фестиваль «Весняні дзвіночки»!

 
 Спортивно–масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді
Автор: Chekardina   Додано: 25 березня 2015   Переглядів:973   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

23 березня 2015 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» провів у місті Люботині спортивно – масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді. Всі бажаючі, яких об’єднує любов до баскетболу, учні та представники різних шкіл, вихованці дитячо – юнацької школи, сформувавши команди, взяли участь у спортивному святі.

За результатами турніру:

- перше місце, а з ним і Кубок, - виборола команда «Піксель» у складі: Фомін Микола (капітан), Гребенюк Валерій, Булах Стас, Хмель Єгор, Соколов Ярослав;

- друге місце посіла команда «Баскетбольні вогники» у складі: Яловенко Костянтин (капітан), Калачинський Богдан, Бурда Максим, Івахненко Роман, Губаренко Едуард, Миронов Юрій;

- третє місце у команди «Веселі гарбузи», у складі: Орлов Михайло (капітан), Вінников Ігор, Шевченко Владислав, Агафонов Руслан, Давиденко Володимир;

- четверту почесну сходинку у рівній боротьбі із суперниками зайняла команда «По приколу» у складі: Малютенко Євгеній (капітан), Усатов Микита, Князєв Данило, Воловик Данило, Соколов Олександр, Колонтаєвський Володимир.


Переможці змагань отримали Кубок та диплом, а призери -  дипломи різних ступенів від Комунального закладу – міського  центру  фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх».

Вітаємо всіх хлопців з початком весняних турнірів з баскетболу та стрітболу, з настроєм відпочити на канікулах та закінчити навчальний рік з гарними оцінками!

 

Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення

 “Спорт для всіх» Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський

 

 

Спортивно–масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді

 

Спортивно–масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді

Спортивно–масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді

 Спортивна зима!
Автор: Svetlana   Додано: 30 січня 2015   Переглядів:1184   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Спортивна зима!

  29 січня 2015 року відбувся міський турнір з шашок серед шкільних команд. Захід проходив у приміщенні читальної зали центральної міської бібліотеки. У турнірі прийняли участь  8  збірних команд навчальних закладів міста: Люботинського НВК № 2, Люботинської ЗОШ № 3, Люботинської ЗОШ № 6, Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, а також   по 2 команди від  Люботинської ЗОШ № 4 та Люботинської ЗОШ № 5.  Відповідно до Положення про змагання у командах було по 3 учні, а саме по 2 хлопці та  1 дівчина.  Цей турнір уже став традиційним, він проходить з 2013 року. Заклади готуються до змагань, проводять шкільні міні турніри, а також постійні тренувальні ігри.            За підсумками командних змагань  ІІІ місце посіла команда Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, ІІ місце посіла команда Люботинського НВК № 2 та І місце посіла перша команда   Люботинської ЗОШ №4. За підсумками  індивідуальних результатів  у  першій групі серед хлопців переможців став учень НВК № 2  Вінніков Ігор, у другій групі серед хлопців став учень ЗОШ № 4 Боришкевич Богдан, а переможницею серед дівчат стала учениця ЗОШ № 4  Блощинська Анастасія. Переможці отримали грамоти та солодкі призи.

  Дякуємо адміністраціям  закладів, які направили команди на змагання, а також викладачам, що підготували чудових спортсменів. Особлива подяка нашому постійному судді та тренеру шахово – шашкового клубу Глушко С.М., який на добровільних засадах та у свій вільний час займається з дітьми та допомагає у проведенні змагань. Дуже приємно, що у нашому місті є такі небайдужі  до спорту люди, бо саме завдяки таким людям спорт у нашому місті  розвивається.

Начальник відділу у справах молоді та спорту

      Лазоренко С.І.

 

Директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх»

Удянський Ю.В. 

 

  
  
  
  
  

 

 

Спортивна зима!

 

 

Спортивна зима!

 

 

Спортивна зима!

 
 Звіт відділу у справах молоді та спорту за 2014 рік
Автор: Svetlana   Додано: 22 січня 2015   Переглядів:1136   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Інформація виконавчих органів » Відділ у справах молоді та спорту]
 

Звіт відділу у справах  молоді та спортуза 2014 рік            

  Протягом 2014 року основними завданнями відділу була  робота по реалізації державної  політики у галузі фізичної культури та спорту, забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей та молодіжна політика.   Аналіз роботи у галузі фізичної культури та спорту. Координація роботи з  фізичної  культури та спорту по місту здійснюється Координаційною  радою з питань розвитку фізичної культури та спорту у м. Люботині, спортивні заходи проводяться відповідно до «Міської соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012 – 2016 роки» затвердженої рішення ХVІІ сесії VІ скликання Люботинської міської ради від 27.01.2012 року №15 та міського календаря спортивних заходів. Фізкультурні кадри:Загальна кількість  штатних спеціалістів по галузі у місті складає – 15 осіб, з них зі спеціальною вищою освітою – 9, що 10% менше показників минулого року.  Штатна чисельність фізкультурних працівників у системі освіти складає – 7 осіб, що на 30% менше минулого року. Штатна чисельність тренерів ДЮСШ складає – 2 особи, що відповідає рівню 2013 року. Спортивні споруди. На території міста розташовані 45 спортивних споруд, які перебувають у різних формах власності. Майже усі вони працюють на повну потужність, лише стрілецький тир, що перебуває у підпорядкуванні Люботинського ліцею залізничного транспорту не працює протягом багатьох років,через аварійний стан приміщення. Усі власники спортивних споруд підтримують їх у задовільному стані. У 2014  році за допомогою депутата обласної ради Лазуренко Л.І. було встановлено нові вхідні двері до спортивної зали Залізничного ліцею. За підтримки депутата міської ради Нечипоренка О.С. на території міського парку був встановлений новий спортивний майданчик з варкауту.           

  Проводиться робота щодо внесення спортивних споруд до Єдиного всеукраїнського реєстру спортивних споруд. Уже внесено до реєстру міський стадіон «Олімпієць». Проведено підготовчу роботу щодо внесення до реєстру ще 3 споруд, які відповідають необхідних стандартам. Фізкультурно – оздоровча робота. Протягом звітного  періоду  у місті було охоплено  фізкультурно - оздоровчою роботою близько 7000 мешканців міста, що на 7% більше минулого року. Покращилися показники залучення дітей до занять  усіма видами фізкультурно - оздоровчої роботи 1551осіб ( що на 13 % більше 2013 року). Також відбулося покращення показника відвідування занять з фізичної культури 3225 учнів (на 25% більше 2013 року), що стало можливе через введення занять з фізичної культури в усіх ДНЗ міста.   Покращилися показники відвідання занять з фізичної культури 3 рази на тиждень 1758 учнів (на 60% більше 2013 року). Нажаль, збільшився показник дітей, що віднесені за станом здоров’я до спеціальних медичних груп 681 особа (у 2013 році 16), але лише 18 з них не займаються фізичною культурою за станом здоров’я.    Протягом звітного періоду було проведено 83 спортивних заходи, якими охоплено 5 300 учасників, було забезпечено участь у 19 заходах обласного рівня.            

  Організована робота груп здоров’я з футзалу, волейболу, міні- футболу, настільного тенісу, пляжного волейболу, шахів та шашок, якими охоплено близько 3 500 осіб.                      

  Вперше  була проведена у нашому місту  Міська спартакіада  з допризовної молоді, змагання проводилися за системою чотириборство: біг на 100 м., підтягування на перекладені, біг на 3 км. та метання гранати. Участь приймали команди з 4   ЗНЗ міста, усього 18 учасників. За підсумками командних виступів  представників загальноосвітніх закладів маємо наступні результати :  Люботинська ЗОШ№3 – ІІІ місце, Люботинський НВК№2 – ІІ місце та переможцями змагань стала Люботинська ЗОШ№5. Також, по індивідуальним   результатам за підсумками дисциплін:  Бєлозьоров Олег (НВК№») – ІІІ місце,  Піскун Віталій (ЗОШ№5) – ІІ місце, двоє учасників отримати однакові результати та розділили І місце – Луценко Андрій (ЗОШ№5) та Москаленко Артем (ЗОШ№5).За підсумками   змагань були відібрані кращі представники, які були направлені на Спартакіаду області з допризовної підготовки, де зайняли  6 місце з  22 команд учасників. Спортивна робота.                       

  Основна  спортивна   робота  у  місті  проводиться  міською   ДЮСШ. Станом на 01.05.2015 року у школі навчаються 198 учнів за 5 видами спорту, що на 25 % менше підсумків минулого року. Протягом року у закладі навчалося 300 – 320 учнів, але через перехід на іншу роботу   декількох тренерів, кількість учнів зменшилася. ДЮСШ має високий  рівень проведення навчальних  занять у  спортивних секціях. Представники закладу постійно приймають участь та займають призові місця у заходах вищого рівня. Уперше за період роботи школи 57 учням були присвоєно  юнацькі спортивні розряди: баскетбол – 7 спортсменам ; важка атлетика – 10 спортсменам; волейбол – 20 спортсменам та футбол – 20 спортсменам. Фінансування . На фінансування галузі було витрачено кошти у сумі – 512,3 тис.грн., (на 14 % більше 2013 року) з них з міського бюджету – 501, 3 тис.грн. (30% більше минулого року).  На фінансування роботи  КЗМЦЗФН «Спорт для всіх» витрачено  - 139,6 тис.грн. та на фінансування роботи   ДЮСШ витрачено  – 361,7 тис.грн.  Для забезпечення придбання спортивного обладнання та інвентарю – 48,3 тис.грн., з них 30,0 тис.грн на придбання обладнання довгострокового використання (на 40% більше 2013 року), на спортивні заходи та навчально – тренувальна робота – 13, 3 тис.грн. (на 50% менше минулого року).     Не зважаючи на складну економічну ситуацію на фінансування галузі попередньо  заплановано у міському бюджеті кошти у сумі 446,5 тис.грн., що дасть змогу забезпечити роботу спортивних закладів у звичайному режимі.   Організаційно – практичні заходи щодо розвитку фізичної культури та спорту.                     

  Протягом 2014 року було проведено 14 засідань Координаційної ради  з питань  розвитку  фізичної культури та спорту у м. Люботині. питання «Про організацію фізкультурно – оздоровчої та фізкультурно – масової роботи в  м. Люботині, діяльність Комунального закладу міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»»  розглядалося на засіданні виконавчого комітету Люботинської міської ради .На сесії Люботинської міської ради розглядалися 4 питання по галузі та винесено відповідні  рішення:  «Про хід виконання Міської соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012 – 2016 роки у 2013 році та внесення змін до програми», «Про внесення змін до штатного розпису Люботинської дитячо-юнацької школи»,  «Про  відміну рішення щодо внесення змін до штатного розпису Люботинської дитячо-юнацької школи» та «Про здійснення  фізкультурно – оздоровчої роботи в місті та роботу Люботинської  ДЮСШ у 2014 році». У березні 2014 року було проведено круглий стіл «Залучення дітей та молоді міста до занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя» до роботи у якому було залучено керівництво міста, представники освіти, медицини, ДЮСШ, Залізничного ліцею, видатних спортсменів міста, тренерів та керівників федерацій з видів спорту.         

    Уперше у нашому місті  03 – 04 грудня 2014 року  проводився обласний семінар  з керівниками структурних підрозділів органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та  міських рад міст обласного значення на базі Харківського центру професійної освіти На заході були присутні представників  усіх районів та міст області, представники Департаменту,  громадських спортивних організацій та дитячих спортивних шкіл, керівництво нашого міста.   Усього у семінарі прийняли участь  46  осіб.              

    Організація роботи щодо відпочинку та оздоровлення дітей.Організація роботи з вищезазначеного питання проводиться на виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 21.04.2010 року №205 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010 – 2015 роках»,  Комплексної міської програми «Майбутнє Люботинщини» на 2011 – 2015 роки  затвердженої рішенням ІІ сесії VІ скликання Люботинської міської ради від 15.12.2010 року №28 та  рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 08.04.2014 року №75 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2014 році». Координація роботи по забезпеченню оздоровлення та відпочинку дітей здійснювалася міським Штабом по організації відпочинку та оздоровлення  дітей. Для перевірки готовності до роботи закладів відпочинку та оздоровлення, що розташовані на території міста було створено відповідні комісії. Табори з денним перебуванням та заміський оздоровчий заклад «Літня школа Бойка» почали свою роботу згідно запланованого графіку. Табори з денним перебуванням працювали    І зміну, яка становить 14 днів, де було охоплено  475 дітей (що на 7% менше минулого року), а заміський оздоровчий заклад працював 5 змін, 4 відпочинкові та 1 оздоровча, у закладі відпочило 810 дітей, що майже на 50% більше минулого року.За кошти міського бюджету було придбано 49 путівок на І зміну у ДОТ  «Ялинка» Валківського району, що на 22,5% більше  минулого року. За цими путівками були оздоровлені діти пільгових категорій міста.              

   За безкоштовними путівками, що були  надані   Департаментом  у справах  молоді та спорту Харківської облдержадміністрації,   забезпечено оздоровлення  у заміських дитячих  оздоровчих закладах  – 57 дітей пільгових категорій , що на 26 дітей   більше аналогічного періоду  2013 року.     Особлива увага приділялася оздоровленню дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. У місті на обліку перебуває 25 дітей цієї категорії, що підлягають оздоровленню. Було забезпечено 100% охоплення оздоровчими заходами  дітей  вищезазначеної категорії.    

    Для забезпечення заходів з відпочинку та оздоровлення дітей, що проводяться у рамках Комплексної міської програми «Майбутнє Люботинщини»,  з міського бюджету було виділено 231,3 тис.грн., що на 50%  більше минулого року.  Робота з дітьми та молоддю.          

    З метою організації роботи з обдарованими дітьми та молоддю міста було проведено низку заходів. Протягом березня – квітня було проведено відбіркові тури міського фестивалю – конкурсу «Люботинські джерела» за номінаціями «Хореографія» та «Вокальне мистецтво». У фестивалі  прийняли  участь  320 учасників. Переможці були учасниками міського гала концерту до Міжнародного дня захисту дітей. Діти отримали подарунки, що були придбані за спонсорські кошти.            

     У квітні проведено міський етап обласного фестивалю юних талантів «Весняні дзвіночки» у якому взяли участь близько 250 дітей. Фестиваль проходив за номінаціями: «Вокальне мистецтво» та «Хореографія». Переможцями заходу за підсумками обласного фестивалю стали: два хореографічні номери та 5 вокальних. За підсумками обласного фестивалі нашим переможцям було надано 20 путівок на оздоровчу зміну «Лідер» до дитячого санаторію «Таврія», що розташований  у м. Скадовськ, Херсонської області.  

    Проведено  18 заходів з протидії негативним проявів у молодіжному та дитячому середовищі,якими було охоплено 920 осіб. Проведено 11 заходів з профорієнтації та працевлаштування,якими було охоплено 720 осіб.  Проводиться системна робота з оновлення паспорту під облікових категорій.   У грудні 2014 року до новорічних свят та Дня Святого Миколая було придбано 200 солодких подарунків  та роздано  дітям пільгових категорій. З міського бюджету на вищезазначені цілі було виділено кошти у сумі 5,0 тис.грн.  Надання консультацій  мешканцям міста з питань, що входять до  компетенції відділу.З відпочинку та оздоровлення дітей – 280 особам, отримання статусу багатодітної сім’ї та подовження терміну посвідчень – 17 особам, роботи спортивних секцій – 18 особам, багатодітним матерям щодо отримання почесного звання України «Мати – героїня» - 8 особам та інші питання – 160 осіб. 
Начальник відділу

Лазоренко С.І.
 Спортивна Харківщина на гостинах у Люботині!
Автор: Svetlana   Додано: 18 грудня 2014   Переглядів:1062   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

    03 – 04 грудня 2014 році у нашому місті проводився обласний семінар керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міських  рад міст обласного значення. Захід проводився за ініціативи Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та підтримки виконавчого комітету Люботинської міської ради. На заході були присутні представників  усіх районів та міст області, представники Департаменту,  громадських спортивних організацій та дитячих спортивних шкіл. Усього у семінарі прийняли участь  46  осіб.

   Захід проводився на базі гуртожитку Харківського центру професійної освіти. Відкрила семінар,як господарка та куратор сфери фізичної культури та спорту у місті, заступник міського голови Кравченко Н.В., яка  розповіла учасникам про наше місто, його культурні надбання, стан соціально – економічного розвитку та систему роботу у сфері фізичної культури та спорту. Далі заступник начальника Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Христоєв С.В. підвів попередні підсумки роботи у 2014 році, а також провів церемонію нагородження переможців обласної Спартакіади з видів спорту на Кубок голови облдержадміністрації. Протягом першого дня семінару учасники розглядали питання реформування сфери фізичної культури та спорту, формування  річної статистичної звітності, організацію фінансування виїздів спортсменів на змагання обласного рівня, внесення спортивних споруд до Єдиного реєстру і т.д.

   Протягом другого для учасники семінару ознайомилися з організацією роботи сфери фізичної культури та спорту м. Люботина, роботою Люботинської ДЮСШ та відвідали спортивні споруди міста.

  Семінар пройшов на високому рівні, його учасники змогли отримати  корисну інформацію та поділитися своїм  досвідом з колегами. У закладі, де проводився семінар, були створені прекрасні умови для учасників заходу  – це чудова зала для проведення засідань, можливість скористатися сучасними  технічними засобами, комфортні кімнати для відпочинку устатковані усім необхідним.

   У зв’язку з чим висловлюємо свою щиру подяку начальнику ДП «Південна залізниця», депутату Харківської обласної ради Уманцю М.Г., який надав можливість провести захід на базі  Харківського центру професійної освіти.

Розвитку сфері фізичної культури та спорту у нашому місті останні роки приділяється велика увага: створюються нові заклади, будуються спортивні споруди, проводиться велика кількість міських змагань та нашими спортсменами приймається участь у змаганнях вищого рівня. У наступному 2015 році ми плануємо не знижувати темпи та досягати високих результатів.

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

Лазоренко С.І. 

  
  
  
  
  
 Спортивні заходи до Дня міста
Автор: Chekardina   Додано: 16 вересня 2014   Переглядів:1016   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Яскравим  на спортивне життя видався тиждень з 8 вересня по 14 вересня 2014 року у місті Люботин Харківської області. Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивно – масові та фізкультурно – оздоровчі заходи до Дня міста Люботина та у рамках Всеукраїнського спортивно – масового заходу для молоді «Здорова молодь – здорова нація з нагоди Дня фізичної культури та спорту» у Харківській області. Головна мета всіх заходів, а саме залучення великої кількості молоді виконана. З великим бажанням жителі нашого рідного міста взяли участь у змаганнях із стрітболу, настільного тенісу, пляжного волейболу, шаховому турнірі, міні – футболу, Воркауту ( тренуванні на турніках, рукоходах, шведських стінках).

У турнірі із стрітболу першу сходинку посіла команда «Street Heroist» (Слюсарев,Калачинський, Симон), друге місце у команди «Битый Басс» (Гребенюк, Бурда, Фомін В.), третє посіла команда «Олені» (Вінников, Іщенко, Донченко). Кращим у конкурсі 3-х очкових кидків став Фомін Вадим, у конкурсі штрафних – Гвоздьов Руслан. У змаганнях з настільного тенісу переміг Лук’яненко Віталій, друге місце – Марченко Ігор, третє  посів Шеховцов Максим. У шаховому турнірі, в якому взяли участь команди із 7 ЗОШ по три учасника ( 2 юнаки, 1 дівчина), перемогла ЗОШ №4 (Воловік Даніїл, Василенко Єгор, Барановська Оксана), друге місце у ЗОШ №5 (Москаленко Максим, Стрижка Костянтин, Бутівченко Аня), третє посіла команда ЗОШ №3 (Коваленко Іван, Наказненко Дмитро, Рекута Аліна). У пляжному волейболі перемогла команда «Буревісник» (Ніконенко І., Пластун В.), друге місце у команди «Славутич» (Задорожній С., Глєбов П.), третє місце у команди «Форсаж» (Савченко О., Хлус М.). Міні – футбольний турнір виграла команда ЗОШ №3, друге місце у гімназії №1, третє місце посіла команда Караванської ЗОШ. У церемонії нагородження, яка відбулася в перерві футбольного матчу чемпіонату України з футболу між командами «Металіст» (Харків) – Дніпро» (Дніпропетровськ»(U-21),  на стадіоні «Олімпієць» (м. Люботин), взяли участь міський голова Теличко В.О., Почесний громадянин міста Люботина, депутат міської ради Нечипоренко О.С., та гість спортивного свята тренер «Дніпра» Маркевич М.Б., якому присвоєно в День міста звання Почесного громадянина міста Люботина.

Вітаємо всіх учасників спортивних змагань та мешканців міста Люботина із  Днем міста та спортивними святами! 

 

                                      Комунальний заклад – міський центр  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

                                                   Люботинської міської ради

Ю.В. Удянський

 

Спортивні заходи до Дня міста


Спортивні заходи до Дня міста


Спортивні заходи до Дня міста


 
 День Цивільної оборони
Автор: Chekardina   Додано: 3 квітня 2014   Переглядів:1027   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

01 квітня 2014 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоровя «Спорт для всіх» Люботинської міської ради (директор Удянський Ю.В.) взяв участь у відкритому Дні Цивільної оборони, який проходив у Люботинському міжшкільному навчально – виробничому комбінаті (директор Тижненко Н.Е.). На заходах були присутні начальник відділу освіти та директори загально – освітніх закладів міста, у яких брали учні усіх шкіл. У естафетах змагалися учні ЗОШ №3 (I місце), ЗОШ №4 (II місце), ЗОШ №6 (III місце). Велику допомогу в організації та проведенні заходу отримали від Сидоренко С.О., вихователя фізичної культури Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Комунальний заклад «Спорт для всіх» Ю.В. Удянський

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони

День Цивільної оборони
 Вдалий старт!
Автор: Chekardina   Додано: 1 квітня 2014   Переглядів:1061   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Розпочалася ХХV Спартакіада області на Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації. 29 березня 2014 року представники нашого міста брали участь у зональних змаганнях з футзалу, що проходили у Чугуївському районі. Команда зайняла перше місце та увійшла до фіналу. Вітаємо команду переможців та сподіваємося на подальші успіхи: Жигалкіна Миколу , Губарєва Андрія, Сошнікова Максима, Шевчука Андрія, Шуста Миколу , Рябоконя Олексія та тренера команди Литвинця Сергія.

Дякуємо за підтримку у забезпеченні участі команди у змаганнях міського голову Володимира Олексійовича Теличка, який завжди підтримує розвиток спорту у місті.

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

Лазоренко С.І.

 

 

Вдалий старт!

 

Вдалий старт!
 Увага любителям бігу!
Автор: Chekardina   Додано: 19 лютого 2014   Переглядів:1088   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

Увага любителям бігу!!!!!!!!!!!!

 

За ініціативою голови обласної державної адміністрації М.М. Добкіна та голови Харківської міської ради Г.А. Кернеса до Єдиного календаря Європейської асоціації легкої атлетики 12 квітня 2014 року включено проведення І Міжнародного Харківського марафону у місті Харкові.

У рамках цього заходу планується проведення забігів для дорослих спортсменів та юніорів на такі дистанції:

42195 м. – марафонський біг,

21098 м. – напівмарафон,

10000 м. – біг на дальню дистанцію,

3000 м. – біг на дальню дистанцію

Дитячі забіги:

1000 м. – діти до 10 років.

З метою забезпечення участі у заході мешканців м. Люботина формується міська команда. Запрошуємо бажаючих прийняти участь у Марафоні до міської команди. Запис бажаючих буде проводитися до 20.03.2014 р.

Усіх бажаючих звертатися до відділу у справах молоді та спорту (за адресою: м. Люботин, вул. Радянська,26 каб. №15 тел. 741 – 34 – 19) та КЗМЦФЗН «Спорт для всіх» (за адресою: м. Люботин, вул. Радянська, 41 каб.№8 тел. 741 – 21 – 99)

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

Лазоренко С.І.

 
 Любителям гри в шахи та шашки
Автор: Chekardina   Додано: 26 грудня 2013   Переглядів:1053   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Увага!!!!!!!! Увага !!!!!!!!!!! Увага!!!!!!!!!!

 Любителям гри в шахи та шашки!!!!!!!

                                       Розпочинає свою роботу міський шахово – шашковий клуб . Перше заняття Клубу буде проводитися

28 грудня 2013 року з 9.30 год.

                       у залі  засідань виконавчого комітету Люботинської міської ради за адресою: м. Люботин, вул. Радянська,26 , 2 поверх.

                                    Запрошуємо усіх бажаючих навчитися гри в шахи та шашки, а також бажаючих пограти в улюблені види спорту.

(телефон для довідок – 741 – 21 – 99)

 

Начальник відділу

у справах молоді та спорту

Лазоренко С.І.
 Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності
Автор: Chekardina   Додано: 27 серпня 2013   Переглядів:1108   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

24 серпня 2013 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради (директор Ю.В. Удянський) та відділ у справах молоді та спорту Люботинської міської ради (начальник відділу С.І. Лазоренко) провели у м. Люботині Харківської області спортивно – масові змагання із міні – футболу, пляжного волейболу та шахів присвячені Дню Незалежності України.

У сонячний, літній день, зібралося багато шанувальників спорту та учасників, які з великим бажанням прийняли участь у турнірах на стадіоні «Олімпієць» (площадка зі штучним покриттям та оновлена площадка для пляжного волейболу), а також шаховий турнір (актовий зал Люботинської міської ради). У змаганнях прийняли участь наші друзі, спортсмени із с.м.т. Бермінводи та м. Лозова.

 

У турнірі з пляжного волейболу перемогла команда «Бермінводи», друге місце посіла команда «Теплота» (м. Люботин), третє  команда «Лозова».

 

 

 

У турнірі  з міні – футболу перше місце посіла команда «Атлетик», друге місце команда «Дербі», третє команда «Freedom». Були відзначені кращі гравці та воротар турніру.

 

 

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності


 

У Шаховому турнірі перше місце посів Глушко Сергій, друге місце Колесников Владлен, третє Коритов Анатолій.

 

 

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

 

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності

 

Спортивно-масові заходи до Дня Незалежності 

Всім переможцям турнірів були вручені Кубки, дипломи, грамоти, а призерам дипломи та грамоти різних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх».

 

 

                                                                     Комунальний заклад «Спорт для всіх»

                                                                     Люботинської міської ради

                                                                     Ю.В.Удянський
 Спортивно-масові змагання. Запрошуємо!
Автор: Chekardina   Додано: 22 серпня 2013   Переглядів:1174   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Спортивно-масові змагання. Запрошуємо!
 Оздоровча пора триває
Автор: Svetlana   Додано: 15 серпня 2013   Переглядів:1021   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

     Літні канікули добігають кінця та оздоровча кампанія триває. Протягом липня  було забезпечено оздоровлення 20 дітей пільгових категорій у таборі «Ялинка» Волківського району. Путівки були придбані за кошти міського бюджету  в рамках реалізації Комплексної міської програми «Майбутнє Люботинщини». У таборі були забезпечені належні умови перебування, змістовна методична та розважальна робота. Та наші юні люботинці також показали себе з найкращого боку. Вони були і артистами , і помічниками вожатих та вихователів , і спортсменами. А учениця Люботинської загальноосвітньої школи №3, а також учасниця танцювального колективу «Монреаль» Буцька Аліна, стала переможницею конкурсу «Міс табору».

    Не усі питання ми можемо вирішити за кошти міського бюджету, а особливо це стосується транспорту і тобі на допомогу приходять небайдужі люди, що розуміють важливість цих заходів. Виловлюємо подяку  за допомогу надану депутатом міської ради, начальником БМП – 387 ПЗ Борисенком Дмитром Володимировичем у забезпеченні перевезення дітей  до табору та у поверненні в нього.

 

Начальник відділу

з питань сім’ї, молоді та спорту

Лазоренко С.І. 

 
 Літні канікули для дітей Люботина!
Автор: Svetlana   Додано: 4 липня 2013   Переглядів:1178   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

    Літо – чудова пора, особливо, для дітей. Ігри, веселощі, відпочинок від школи, можливість розширити кругозір, дізнатися багато нового або просто погуляти. Для забезпечення змістовного дозвілля під час літніх канікул, а також оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, за кошти міського бюджету, що виділені в рамках Комплексної міської програми «Майбутнє Люботинщини», було придбано 20 путівок до ДОТ «Каразінський» Краснокутського району. Табір розташований у мальовничому куточку Харківщини,  поблизу Краснокутського дендропарку. Протягом 21 дня дітям було забезпечено змістовне дозвілля, різні конкурси, екскурсії , а також п’ятиразове харчування. У таборі відпочили 20  дітей соціально – незахищених категорій, а саме: діти – сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдаровані діти та такі, що перебувають на диспансерному обліку.

    04 липня  всі вони дуже задоволені повернулися до міста і вже чекають на наступний рік, щоб поїхати на відпочинок до табору «Каразінський», який їм дуже сподобався. Дякуємо керівникам табору «Каразінський» за організацію чудової оздоровчої зміни. Та літо триває і ще багато маленьких люботинців будуть відпочивати у заміських оздоровчих закладах.

 

Начальник відділу

 з питань сім’ї, молоді та спорту

Лазоренко С.І.  

 
 
  
 Вітаємо бронзового призера
Автор: Chekardina   Додано: 19 листопада 2012   Переглядів:910   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

20-21.10.2012 року в столиці нашої держави м. Києві відбулися змагання на першість світу з пауерліфтінгу та жиму лежачи по версії GPA.

Серед представників команд: Угорщини, Росії, Узбекистану, Молдови, Білорусії був і наш земляк, колишній учень Люботинського інтернату, Віктор Об’єдков - вихованець тренерів О.Г.Кибальника і О.О. Кибальника, який впевнено виконав вправу жим лежачи та  виборов ІІІ місце серед 20 претендентів в категорії до 90 кг, отримавши бронзову медаль світової першості.

Вітаємо Віктора Об’єдкова і його тренерів з вагомим  успіхом і бажаємо подальших перемог.

Вітаємо бронзового призера

                                                                                                      Ю.В. Удянський, КЗ "Спорт для всіх"
 Турнірз міні-футблу
Автор: Chekardina   Додано: 19 листопада 2012   Переглядів:928   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

14 листопада 2012 року в місті Люботині, відбувся турнір з міні-футболу на майданчику із штучним покриттям на Кубок «Закриття осіннього сезону» в рамках обласної програми «Рух, енергія, здоров’я та краса», в якому приймали участь 4 команди.

Переможцями стала команда ДЮСШ-1 (м. Люботин), друге місце посіла команда ліцею залізничного транспорту, третє – ДЮСШ – 2 ( м. Люботин).

Переможцям був вручений Кубок та грамота, а призерам змагань грамоти від КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх».

 

Турнірз міні-футблу

 

Турнірз міні-футблу

 

Турнірз міні-футблу

 

Турнірз міні-футблу

 

Турнірз міні-футблу

 

                                                                                   Ю.В.Удянський,  КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»