Команда школярів «Еверест» Люботинської ЗОШ №6 на фестивалі "Перлини Слобожанщини: Пархомівка - світові шедеври"
Автор: Chekardina   Додано: 3 травня 2017   Переглядів:897   Категорія - [Головна, Новини громадського життя]
 

30 квітня 2017 при підтримці Благодійного Фонду "Харків з тобою" відбувся  фестиваль "Перлини Слобожанщини: Пархомівка - світові шедеври". Фестиваль  проходив на двох локаціях - Пархомівський історико-художній музей і Краснокутський дендропарк.

Команда школярів «Еверест» Люботинської ЗОШ №6, які є учасниками  освітнього проекту «Відкривай Україну», разом з кураторами Сергєєвою Оксаною Володимирівною та Альбощим Дмитром Олександровичем відвідали цей чудовий фест.

Краснокутськ зустрів команду чудовою погодою, привітною атмосферою, мальовничим дендропарком та позитивним зарядом енергії . Під відкритим небом проходили майстер-класи народної творчості з виготовлення гончарних предметів, дерев'яних іграшок, посуду і вишиванок у виконанні відомих майстрів Краснокутського району та всієї Харківської області. Також школярі мали нагоду зустрітися та потеревенити з командами інших міст Харківщини, поділитися досягненнями та успіхами.

В Пархомівському  історико-художньому музеї діти мали змогу ознайомитися з роботами видатних художників Казимира Малевича, Пабло Пікассо,Івана Айвазовського, Тараса Шевченка та ін. Відвідали експозицію японського живопису, присвяченої року Японії в Україні, прогулялися Пархомівськими стежками і в чудовому настрої вирушили додому .

 

Велика подяка  Люботинському міському голові Лазуренку Леоніду Івановичу  за оперативну допомогу в організації трансферу до місця подій!


Куратори проекту «Відкривай Україну» та команда ЗОШ№6  «Еверест»

 

 

Команда школярів «Еверест» Люботинської ЗОШ №6 на фестивалі "Перлини Слобожанщини: Пархомівка - світові шедеври"

 

Команда школярів «Еверест» Люботинської ЗОШ №6 на фестивалі "Перлини Слобожанщини: Пархомівка - світові шедеври"

 

Команда школярів «Еверест» Люботинської ЗОШ №6 на фестивалі "Перлини Слобожанщини: Пархомівка - світові шедеври" «Зимові фантазії»
Автор: Chekardina   Додано: 2 лютого 2017   Переглядів:855   Категорія - [Тимчасовий архів » Наше місто » Новини громадського життя]
 

Протягом грудня-січня 2016-2017 рр. у м. Люботині реалізувався проект «Зимові фантазії». Цей проект направлений на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення і є логічним продовженням вже реалізованого раніше проекту «Сильніші разом». Завдяки даному проекту діти внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста мали можливість порозважатись з аніматорами, зайнятись такими видами творчості як: виготовлення листівок, виготовлення топіарію, виготовлення виробів у техніці «декупаж», виготовлення виробів в техніці «скрапбукінг», виготовлення виробів з газет. І за словами учасників: «Ми ходимо на заняття як на свято!».

Даний проект реалізувався завдяки ГО ВІ ''Станція Харків", УВКБ ООН та МГО «Центр розвитку громади м. Люботин».

Проект «Зимові фантазії» розроблено ініціативною групою з числа внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста.

 

«Зимові фантазії»

«Зимові фантазії»

«Зимові фантазії»

«Зимові фантазії»

«Зимові фантазії»

«Зимові фантазії»

«Зимові фантазії»

«Зимові фантазії»


 
 Подяка за професійну майстерність
Автор: Chekardina   Додано: 1 листопада 2016   Переглядів:1502   Категорія - [Організація ветеранів, Новини громадського життя]
 

Подяка за професійну майстерність

28 жовтня 2016 року в приміщенні музею Національного меморіального комплексу "Висота маршала І.С. Конєва" відбувся конкурс–фестиваль ветеранської пісні «Дзвони пам’яті», в якому взяли участь художні колективи ветеранських організацій Харківської області.

Журі належно оцінило виступ Люботинського ветеранського ансамблю «Мрія», що виконав два твори - «А мати ходить на курган» та авторську пісню Олени Іванівни Єременко «Пісня про Люботин».

Голова ради Харківської обласної Організації ветеранів України А.П.Хіневич урочисто вручив Подяку ветеранському ансамблю «Мрія» за високу професійну майстерність, патріотичне виховання молоді, активну участь у заходах, присвячених 72-й річниці визволення України від фашистських загарбників

Учасники ансамблю «Мрія» щиро вдячні Люботинському міському голові  Леоніду Івановичу Лазуренку за турботу про ветеранський ансамбль, який і цього разу надав можливість ветеранам здійснити автобусну поїздку до меморіального комплексу.

Висловлюємо подяку голові Люботинської міської ветеранської організації  Сергію Івановичу Котихіну, керівнику ансамблю Лідії Марківні Кучерявій та організатору ансамблю  Олені Іванівні Єременко за підготовку учасників до виступу на конкурсному фестивалі.

Організатори конкурсу запевнели, що подібні заходи будуть проводитися щорічно.

Побажаємо керівництву ансамблю та його учасникам в подальшому успіхів та нових перемог.

 

                                                             Микола Пархоменко- керівник прес-центру

                                                             РОВ м.Люботина. 

 

Подяка за професійну майстерність Проект «Сильніші разом»
Автор: Chekardina   Додано: 1 листопада 2016   Переглядів:1131   Категорія - [Тимчасовий архів » Наше місто » Новини громадського життя]
 

Протягом вересня-жовтня 2016 року у м. Люботині реалізувався проект «Сильніші разом». Цей проект направлений на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення. Завдяки даному проекту діти внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста мали можливість ознайомитись з основами туризму, порозважатись з аніматорами, зайнятись малюванням та творчістю. Дорослі учасники змогли поспілкуватись на різні теми, виявити спільні проблеми, потреби та скласти  побажання та пропозиції. В цілому даний проект можна відмітити як успішний, про що свідчить задоволення учасників та побажання дітей: зустрічатись ще і частіше.  

Проект «Сильніші разом» розроблено ініціативною групою з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників МГО «Центр розвитку громади м. Люботина», реалізовано завдяки ГО ВІ «Станція Харків» та Агентства ООН у справах біженців.

 

 

Проект «Сильніші разом»

 

 

 

Проект «Сильніші разом»

 
 ВПЕРШЕ В ВЕТЕРАНСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ
Автор: Chekardina   Додано: 5 жовтня 2016   Переглядів:910   Категорія - [Організація ветеранів, Новини громадського життя]
 

ВПЕРШЕ В ВЕТЕРАНСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ

 

      1 жовтня з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку вперше в ветеранській організації м. Люботина було проведено спортивно – масові змагання з шахів серед ветеранів міста.

Перше місце зайняв Глущенко Сергій Миколайович ( ветеран АТО ), другим був Коритов Анатолій Андрійович, третє місце зайняв Колесніков Владлен Арсенійович.

    Переможці та призери отримали : кубок, грамоти ,дипломи відповідних ступенів від комунального закладу « Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Також ветерани отримали від спонсорів пакунки з солодощами.

 

 

                                  Люботинська міська ветеранська організація.

 

 

ВПЕРШЕ В ВЕТЕРАНСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

Люботинська  ветеранська організація щиро вдячна фірмі «Лазурит», Лазуренку Михайлу Івановичу, за подарунок ветеранам:

Шахи, шашки, доміно і нарди. 
 З ПОВАГОЮ ДО ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ
Автор: Svetlana   Додано: 29 вересня 2016   Переглядів:1335   Категорія - [Організація ветеранів, Новини громадського життя]
 

З ПОВАГОЮ ДО ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

 

  Найбільше  багатство людей поважного віку  – це їх досвід , знання, уміння, мудрість. Та найголовніше те, що це покоління пройшло війну, пережило голодомори, утиски  та переслідування, втрати рідних і близьких людей. 

27 вересня у переповненій залі Люботинської міської центральної бібліотеки зібралися вперше ветерани Люботинської міської ветеранської організації України та ветерани залізничних організацій. 

Кожне свято у ветеранській організації не проходило без почесних гостей, не винятком був і цей день. До вітального слова запрошується заступник Люботинського міського голови Н.В.Кравченко.

– Мені  випала велика честь,–  сказала Наталія Володимирівна, від імені міського голови Леоніда Івановича Лазуренка привітати Вас із цим святом і побажати доброго здоров’я, щастя, тепла у ваших оселях, благополуччя, щоб близькі і рідні були завжди поруч, турбувалися про Вас і пам’ятали, що на Вас рівняється молоде покоління. Те, чому ми навчимо їх, у подальшому  залежатиме  життя і добробут нашої держави. Тому я всім Вам бажаю здоров’я, добра, миру і багато років активного життя. 

За багаторічну плідну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху у м. Люботині Наталія Володимирівна від імені міського голови Л. І. Лазуренка вручила грамоти  головам первинних ветеранських організацій: Світлані Яківні Білоус, Любові Євдокимівні Бабенко, Віталію Дмитровичу Кошелю, голові правління ветеранської організації моторованого депо ст. Люботин Ігорю Володимировичу Карнауху, Валентині Іванівні Петруненко – головному бухгалтерові Люботинської міської ветеранської організації. 

 – Багатьом ветеранам у післявоєнні роки довелося брати активну участь у відбудові нашого міста, підприємств, сільського господарства. У  дитинстві, неповнолітніми Вам доводилося працювати на рівні з дорослими,  –  про все це розповів у своєму виступі голова Люботинської міської ветеранської організації Сергій Іванович Котихін. Він також побажав брати активну участь у вихованні молодого, підростаючого покоління, бути хорошими наставниками. Від імені ветеранської організації і себе особисто Сергій Іванович подякував міського голову Л.І.Лазуренка за допомогу у відзначенні цього свята та його турботу про ветеранів. 

Присутній на святі гість - депутат Люботинської міської ради  В. П. Бабенко від імені депутатів щиро дякував ветеранів за надходження від них ділових пропозицій, які сприяють розвитку нашого міста та покращення життя його мешканців. З великою увагою ветерани та гості прослухали привітання від ветеранського ансамблю «Мрія» та їх виступ із піснями, більшість яких написана авторами цього колективу.

 

                             Микола Пархоменко- керівник прес-центра

 РОВ м. Люботин

 

З ПОВАГОЮ ДО ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ Ветерани вдячні за екскурсію
Автор: Chekardina   Додано: 19 серпня 2016   Переглядів:975   Категорія - [Організація ветеранів, Новини громадського життя]
 

Ветерани вдячні за екскурсію

 

Люботинська міська ветеранська організація України звернулася до міського голови Лазуренка Леоніда Івановича з проханням подарувати їм екскурсію на Сорочинську ярмарку до Дня Незалежності України.

В Сорочинцях побувало 45 веитеранів, які з цікавістю знайомилися з роботою ярмарку. Подивилися на український колорит, оглянули вироби майстрів, виступи художніх колективів з усієї України. Ветерани подивилися  на відкриття Сорочинського ярмарку, придбали там цікаві речі та вироби майстрів.

Всі ветерани безмежно вдячні Леоніду Івановичу за організацію цієї чудової подорожі.

Люботинська міська рада ветеранів.

 

 

Ветерани вдячні за екскурсію


 
 На свято в Сковородинівку
Автор: Svetlana   Додано: 12 липня 2016   Переглядів:1266   Категорія - [Організація ветеранів, Новини громадського життя]
 

На свято в Сковородинівку.

Завдяки турботі Народного депутата України Володимира Михайловича Кацуби 2 липня 2016 року була здійснена безкоштовна автобусна поїздка для ветеранів Люботинської міської ветеранської організації до обласного комунального закладу «Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди» в село Сковородинівка Золочвіського району. Ветерани щиро вдячні організаторм поїздки Олександру Сергійовичу Нечипоренку і Ларисі Василівні Гільовій.

З великою увагою ветерани в музеї, де останні роки проживав Г.С. Сковорода, прослухали розповідь екскурсовода Ганни Ярміш – колишнього заступника директора «Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди» з наукової праці, про життєвий шлях і творчу діяльність філософа-поета, українського просвітителя Г.С. Сковороди.

В сільському парку ветерани побували біля криниці, звідки Г.С. Сковорода пив воду, дуба, під яким він відпочивав та відвідали його могилу.

Побували на етничному  обласному фестивалі фольклорних колективів, відвідали виставку-ярмарку майстрів народної творчості та подивились на парад вишиванок.

Яскраво проходили весільні обряди, в їх дійстві брала участь і представниця Люботинської ветеранської організації Лариса Гончарові, яка разом з іншими жіночками готувала весільний караван.

А почесними гостями були: директор Департаменту Харківської обласної державної адміністрації культури і туризму О.А. Яцина, заступник голови Золочівської райдержадміністрації І.В. Шмідько, виконуюча обов’язки начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Л.М. Оніщук, директор «Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди» Н.І. Мицай. В своїх виступах почесні гості висловлювали щире захоплення і велику вдячність організаторам цього чудового дійства. Дивлячись на їхню працю, вкладену належну майстерність, відчуваєш, що виконавці всіх фольклорних дійств та обрадів працювали, як єдиний налагоджений механізм. Також чудово було проведено регіональний фестиваль пісень обрядового фольклору «Сьогодні Івана, а завтра Купала». Ще раз велика подяка тим, хто потурбувався про ветеранів, подарував їм життєву енергію, побажав тепла та добра. Миру нам усім!

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центру

Люботинської міської ветеранської організації

 

На свято в Сковородинівку

 
 Пісня – це мелодії молитва, пісня – це гармонія душі.
Автор: Chekardina   Додано: 19 квітня 2016   Переглядів:1158   Категорія - [Організація ветеранів, Новини громадського життя]
 

 

Пісня – це мелодії молитва

                                                                                      Пісня – це гармонія душі.

 

 

         Основні риси української народної пісні – це мелодійність, чуйність щирість, довершеність, життєлюбність.

        В нашу народну пісню перелито могутню, щедру душу українського народу.

        Поставивши собі за мету поширювати і пропагувати серед молоді, учнів, українську народну пісню, фольклорний ансамбль «Мрія» вже 5 років проводить виступи в  школах, дитячих садках, різних установах міста.

       12 квітня 2016 року, заступник директора з виховної роботи Шульженко Вікторія Олексіївна, педагог-організатор Глущенко Ірина Сергіївна та вчитель музики та співу Мозгова Лариса Миколаївна Люботинської загальноосвітньої школи №4 організували виступ ансамблю «Мрія». В програмі підготовлені пісні різних жанрів: патріотичні, козацькі, ліричні, жартівливі, обрядові.

       Звучало українське поетичне слово та гуморески П. Глазового, які дуже сподобалися учням. Особливе враження на дітей справили твори патріотичного змісту.

«Коли набираються стяги епохи ,

Нового вітру і висоти.

Україну змінити хоч трохи

Повинен і ти».

           Потім звучала пісня В.Симоненка «Лебеді материнства», «Хлопці запорожці», «Розлягалися тумани».

           Емоційно сприймали діти жартівливі, обрядові пісні: «Горіла сосна» , «Як пішла я заміж», «Парова машина», «Ішов козак потайком». На кінець свята виконали всі учасники пісню «Розпрягайте хлопці коней».

          Тож заспіваймо разом!

Кучерява Л.М.-

Художній керівник ансамблю «Мрія»

Член комісії по роботі з молоддю  Люботинської

Ветеранської організацї.