Загальні положення та завдання центру
Автор: Svetlana   Додано: 10 лютого 2016   Переглядів:1072   Категорія - [КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Загальні положення

1.Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» є закладом фізичної культури та спорту, який здійснює діяльність шляхом залучення різних груп населення, зокрема соціально незахищених, до занять фізичною культурою.

2.Центр забезпечує розвиток фізичної культури і спорту шляхом організації та проведення заходів, спрямованих на забезпечення рухової активності людей з метою їх гармонійного, передусім фізичного розвитку, та ведення здорового способу життя.

3.Центр здійснює розвиток фізичної культури за такими напрямками: фізичне виховання різних вікових груп населення, масовий спорт, фізкультурно – спортивна реабілітація.

4.Фізичне виховання різних вікових груп населення – напрям діяльності, який пов’язаний з процесом виховання особи, набуття нею відповідних знань та умінь з використання рухової активності для всебічного розвитку, оздоровлення та забезпечення готовності до професійної діяльності та активної участі у суспільному житті.

5.Масовий спорт (спорт для всіх) – діяльність суб’єктів сфери фізичної культури і спорту, спрямована на забезпечення рухової активності людей під час дозвілля, для зміцнення здоров’я.

6.Фізкультурно – спортивна реабілітація – система заходів, розроблених із застосуванням фізичних вправ для відновлення здоров’я особи та спрямованих на відновлення і компенсацію за допомогою занять  фізичною культурою і спортом функціональних можливостей її організму для поліпшення фізичного і психологічного стану.

 

Завдання центру

 1.Залучення широких верств населення до регулярних оздоровчих занять, поєднання масових та індивідуальних форм організації фізкультурно – оздоровчої діяльності за місцем проживання та відпочинку населення.

2.Формування у громадян потреб рухової активності та створення умов для їх задоволення.

3.Просвітницька робота з питань оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту.

4.Реалізація державної політики, загальнодержавних та регіональних програм з питань розвитку фізичної культури.

5.Формування та розвиток спортивної інфраструктури; формування та забезпечення функціонування мережі спортивних клубів, відділень фізкультурно – спортивної реабілітації та груп за інтересами.

6.Розвиток та підтримка волонтерського руху.
 Міський відкритий турнір з шахів
Автор: Lubotin   Додано: 12 квітня 2024   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Міський відкритий турнір з шахів,

присвячений Всесвітньому дню здоров’я

Міський відкритий турнір з шахів


    10 квітня 2024 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів відкритий турнір з шахів серед чоловіків, присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Участь у турнірі взяли 10 шахістів, а це прославлені ветерани спорту Люботина та ветерани спорту міста Богодухова, по п’ять з кожної сторони, які відгукнулися на наше запрошення,  щоб не тільки зіграти у турнірі з нагоди Дня Здоров’я, а ще побачити давніх друзів та знайомих, поспілкуватися. Після турніру намітили плани на майбутнє, коли буде можливість проводити різноманітні масові спортивні заходи у мирний час.
   За попередньою згодою всі учасники зіграли кожен з кожним. За результатами міського відкритого турніру перемогу здобув Колесніченко Валерій, II місце – Коритов Анатолій, III місце – Сараєв Микола. Загалом всі учасники великі молодці, що у цей період збираються разом, змагаються та подають приклад молоді. Переможець відкритого турніру з шахів отримав Кубок та грамоту, призери - грамоти відповідних ступенів, а всі учасники індивідуальні грамоти за участь у турнірі від КЗ «Спорт для всіх Люботинської міської ради.
   Дякуємо всім учасникам, ветеранам спорту, особливо гостям, що приїхали до нас, зичимо міцного здоров’я їм та їхнім родинам, мирного неба над головою.
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ
Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/11069

 
 Спортивні заходи до Всесвітнього дня настільного тенісу та дня фізичної активності
Автор: Lubotin   Додано: 12 квітня 2024   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні заходи до Всесвітнього дня настільного тенісу та дня фізичної активності

Спортивні заходи до Всесвітнього дня настільного тенісу та дня фізичної активності


     05 -06 квітня Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивні змагання з настільного тенісу серед чоловіків та юнаків, а також індивідуальні навчання молоді у шаховій секції, присвячені Всесвітньому дню настільного тенісу, Всесвітньому дню фізичної активності та тижню здоров’я підлітків. Особливо це стосується наших підлітків, які беруть участь у заходах, вони є прикладом для інших, щоб заохотити також бути їх активними, тому що підлітковий вік – це час змін в духовному та фізичному стані. На всіх спортивних заходах ми нагадуємо про важливість здорового способу життя, фізичної активності та її користь для здоров’я і психологічного стану молоді.
     За підсумками турніру з настільного тенісу серед молоді перемогу, а з нею і Кубок здобув Фанасков Олексій, II місце – Великий Данил, III місце посів Бажинов Олександр, які отримали індивідуальні грамоти відповідних ступенів.
    У турнірі з настільного тенісу серед чоловіків переміг Крильцов Вячеслав, II місце  здобув Однороб Ігор, III місце посів Фанасков Олексій, який прийняв участь серед дорослих та підтвердив ріст майстерності серед підлітків, що навчаються у спортивні секції.       
   Переможець отримав Кубок і грамоту, а призери - грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Дякуємо всім спортсменам за участь у спортивних заходах і чекаємо нових успіхів та перемог!
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ
Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/11058

 
 Спортивні весняні заходи серед дітей, дорослих, юнаків та дівчат!
Автор: Lubotin   Додано: 18 березня 2024   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні весняні заходи серед дітей, дорослих, юнаків та дівчат!

Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради проводив два останні тижні заходи у шахово – шашковому клубі серед дітей, дорослих, юнаків та дівчат.

   Великої популярності набули ці інтелектуальні заняття, які дають змогу загартовувати характер, правильно аналізувати і логічно мислити, дають поштовх у шкільних заняттях. Якщо систематично грати у цю гру, то обов’язково покращується пам’ять, причому оперативна і довготривала. Молодь починає мислити структуровано, стає більш емоційно стійкою, рішучою, починає контролювати дії. Всі наші юнаки та дівчата, які займаються у клубі, а їх у нас уже більше 20 чоловік, гарно вчаться і подають приклад іншим друзям і подругам. Відвідують секцію із задоволенням і дорослі ветерани спорту, грають, спілкуються, отримують позитивні емоції у цей складний період.
   Всім складом шахового клубу, разом із тренерами (Глушко Сергій Миколайович, Ярошенко Геннадій Данилович) привітали наших прекрасних дівчат із святом весни, жіночим днем та побажали успіхів у навчанні, завжди радувати батьків і йти до своєї мрії. Від директора закладу «Спорт для всіх» Юрія УДЯНСЬКОГО були вручені подарунки нашим чарівним феям.
    Бажаємо всім учасникам спортивного заходу успіхів у всьому, миру і якнайшвидшої Перемоги!
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ
Спортивні весняні заходи серед дітей, дорослих, юнаків та дівчат!

Спортивні весняні заходи серед дітей, дорослих, юнаків та дівчат!

Спортивні весняні заходи серед дітей, дорослих, юнаків та дівчат!

Спортивні весняні заходи серед дітей, дорослих, юнаків та дівчат!


 
 Спортивні заходи серед різновікових груп населення
Автор: Lubotin   Додано: 12 лютого 2024   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні заходи серед різновікових груп населення

Спортивні заходи серед різновікових груп населення

 

 

«Спортивна зима – 2024»

   09-10 лютого 2024 року Комунальний заклад  «Спорт для всіх» ЛМР провів низку міських турнірів, серед дітей, юнаків і дівчат із шашок та Із настільного тенісу серед чоловіків та юнаків, на Кубок «Спортивна зима – 2024».
   Всі турніри мали мету визначити кращих кандидатів на обласні змагання Спартакіад, як серед дорослих, так і юнаків та дівчат, по цим видам спорту і по різним віковим категоріям, які будемо мати надію відбудуться весною у м. Харкові.
  За результатами змагань із шашок серед дівчат перемогу здобула Перекрест Діана, II місце – Нечипоренко Ліза, III місце – Санжаровська Кіра, серед юнаків переміг Шпак Іван, II місце – Маслійов Микола, III місце – Гарбуз Нікіта.
   За результатами змагань з тенісу настільного, перемогу, а з нею і Кубок здобув Однороб Ігор, II місце – Озеров Дмитро, III місце –      Крильцов Вячеслав. Переможці отримали Кубки «Спортивна зима – 2024», а призери індивідуальні грамоти від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
   Дякуємо всім учасникам за активну участь у спортивних заходах ! Чекаємо нових перемог і росту майстерності наших молодих талантів!
    А головне миру, щоб проводити всі навчання дітей та спортивно – масові заходи у повному обсязі.
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ
Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10837

 
 Міський шаховий турнір «Спортивна зима»!
Автор: Lubotin   Додано: 26 січня 2024   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Міський шаховий турнір «Спортивна зима»!

Міський шаховий турнір «Спортивна зима»!


25 січня 2024 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів шаховий турнір серед чоловіків на Кубок «Спортивна зима – 2024».

   У турнірі взяли участь багато знаних майстрів шахів, серед них кандидати у майстри спорту та всі розрядники свого часу, які на протязі десятків років захищали спортивну честь міста Люботина та Харківської області на обласних та Всеукраїнських шахових турнірах і здобували призові місця. Відбувся не тільки цікавий і напружений турнір, де всі по регламенту зіграли кожен з кожним, а ще й зустріч друзів і однодумців цієї цікавою та інтелектуальної гри.
   Останнім часом багато із них приходять на заняття до нашої молоді і передають свій досвід молодому поколінню. Маємо велику надію, що незабаром після перемоги над ворогом, всі обласні та Всеукраїнські змагання відновлюватимуться і наші дорослі майстри шахів, разом із юнаками і дівчатами, у складі збірних, обов’язково прийматимуть участь у різноманітних шахових турнірах.
    За підсумками турніру з шахів «Спортивна зима – 2024» перемогу, а з нею і Кубок здобув Михайло  АНДРІАНОВ, II місце – Анатолій Андрійович КОРИТОВ, III місце посів Микола СЕЛЕГЕНЬ, які отримали грамоти відповідних ступенів.
     Дякуємо наших знаних шахістів за участь, підтримку нашої молоді, бажаємо нових успіхів і здобутків, а головне миру в Україні!
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ
Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10780

 
 Міські змагання з волейболу серед юнаків з нагоди Новорічних свят
Автор: Lubotin   Додано: 9 січня 2024   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Міські змагання з волейболу серед юнаків з нагоди Новорічних свят

Міські змагання з волейболу серед юнаків з нагоди Новорічних свят


Вітаємо всіх із Новорічними святами та багатими на спортивні події канікулами!

06 січня 2024 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради у співпраці з ДЮСШ м. Люботина (директор Олександр КИБАЛЬНИК) провели змагання з волейболу серед юнаків чотирьох секцій волейболу, як це було раніше серед дівчат. Всі команди зіграли кожна з кожною по круговій системі. У декількох поєдинках прийшлося грати додаткові партії, що говорить про напруженість і бажання юнаків здобути перемогу над суперником.

За результатами змагань переможця виявив останній тур, причому у додатковій партії, ним стала команда «Ірбіс» (секція волейболу Гімназії №1), яка здобула Кубок, II місце у команди «Poison» (секція волейболу ЗОШ №3), III місце посіла команда «Ранок» (секція волейболу ліцею №2). Турнір з волейболу серед юнаків приніс такі результати у суддівських протоколах: I тур – «Промінь» (секція волейболу Манченківської ЗОШ – четверта сходинка) – «Ірбіс» - 0:2 (12:15; 11:15), «Poison» - «Ранок» - 2:1 (12:15; 15:7; 15:12), II тур - «Poison» - «Промінь» - 2:0 (15:10; 15:6), «Ранок» -«Ірбіс» - 0:2 (6:15; 4:15), III тур - «Промінь» - «Ранок» - 1:2 (15:6; 13:15; 12:15), «Poison» - «Ірбіс» - 1:2 (8:15; 15:10; 10:15).

Всі призери змагань отримали індивідуальні грамоти відповідних ступенів і Кубок команда–переможець від Комунального закладу «Спорт для всіх», а також четверта команда грамоти за участь у турнірі.

Вітаємо всіх із Новорічними святами та багатими на спортивні події канікулами! Велика вдячність нашим ЗСУ! Перемоги всім і миру! Слава Україні! Героям Слава!

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ

 

Переглянути фотогалерею http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10726

 
 Спортивні заходи з нагоди зимових свят
Автор: Lubotin   Додано: 3 січня 2024   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні заходи з нагоди зимових свят

Напередодні Новорічних свят відбулися спортивні змагання з шахів серед юнаків і дівчат та змагання з волейболу серед дівчат

Спортивні заходи з нагоди зимових свят


29 грудня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів міські спортивні змагання з шахів серед юнаків і дівчат, присвячені Новорічним святам. Турнір, який проходив дуже цікаво, кожен із учасників хотів здобути перемогу над суперником та стати переможцем. Було зіграно сім турів, кожен з кожним,  за результатами якого перемогу, а з нею Кубок, здобув Пащечко Максим, II місце – Дашутін Михайло, III місце посів Шпак Іван. Призери отримали індивідуальні грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх». Дітки, які тільки розпочали навчання у шахово - шашечній секції отримали подарунки, як і всі учасники змагань, від Люботинської міської ради. У цей день ветерани спорту і всі бажаючі взяли участь у спортивному заході з шахів в окремому дорослому турнірі, де виявили переможця і призерів. Дякуємо їм за участь і підтримку нашої молоді. Судді змагань: Сергій Миколайович ГЛУШКО, Геннадій Данилович ЯРОШЕНКО.

30 грудня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» у співпраці з ДЮСШ м. Люботина (директор Олександр КИБАЛЬНИК) провели змагання з волейболу серед дівчат, чотирьох відділень по різним школам. Команди зіграли три тури по дві гри, до двох перемог, кожна з кожною і за результатами змагань переможцем у непростій, напруженій боротьбі перемогу, а з нею і Кубок, здобула команда «Poison» (секція ЗОШ №3), II місце у команди «Winx» (секція  Гімназії №1), III місце посіла команда «Ранок» (секція ліцею №2), четверта сходинка у команди «Промінь» (Манченківська ЗОШ). Турнір приніс такі результати: I тур - «Winx» - «Poison» - 1:2 (15:10; 13:15; 9:15), «Ранок» - «Промінь» - 2:1 (6:15; 15:10; 15:9), II тур -  «Winx» - «Промінь» - 2:0 (15:13; 15:7), «Ранок» - «Poison» - 0:2 (8:15; 6:15), III тур - «Winx» - «Ранок» - 2:0 (18:16; 15:13), «Промінь» - «Poison» - 0:2 (господарі знялися по поважній причині). Всі команди  проявили себе як найкраще  та показали гарні результати, а ще показали, що вони дуже люблять цей вид спорту, мають бажання у подальшому розвиватися і рости у майстерності. Команда–переможець отримала Кубок та індивідуальні грамоти, призери індивідуальні грамоти від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради, четверта команда отримала індивідуальні грамоти за участь з нагоди Новорічних свят. Судді змагань: Сергій СИДОРЕНКО, Юрій УДЯНСЬКИЙ.

Вітаємо всіх причетних до спортивних заходів та їх рідних із Новорічними святами!

Перемоги всім! Слава Україні! Героям Слава!

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ

 

Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10704

 
 Турнір з настільного тенісу
Автор: Lubotin   Додано: 29 грудня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Турнір з настільного тенісу


24 грудня 2023 року команда юнаків і дівчат 2010-2011 року народження ДЮСШ м. Люботина взяла участь у відкритому турніру з настільного тенісу, який відбувся у спортивному клубі «Мангуст» м. Харкова.

   Вперше вихованці відділення ДЮСШ після відкриття секції восени поїхали на великий турнір, де приймало участь більше 40 юнаків і дівчат із міста Харкова і територіальних громад області. Завдяки ініціативі тренера ДЮСШ по настільному тенісу Олегу Стасевському, якого знайомі керівники заходу запросили на цей турнір,  наші діти із задоволенням змагалися із однолітками громад. У відкритому турніру взяли участь: Дар’я Шульга, Максим Великий, Олексій Фанасков. У подальшому будемо чекати розвитку секції тенісу, збільшення бажаючих навчатися у цьому популярному виді спорту, а нашій молоді завжди приймати участь у різноманітних змаганнях міського і обласного рівня, на прикладі  змагань серед чоловіків і жінок в обласних Спартакіадах, де представники міста завжди брали участь.
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ   
 
Директор ДЮСШ ЛМР
Олександр Кибальник
Турнір з настільного тенісу Турнір з настільного тенісу

Турнір з настільного тенісу Турнір з настільного тенісу

Турнір з настільного тенісу Турнір з настільного тенісу

 Спортивні змагання з нагоди Дня Збройних Сил України
Автор: Lubotin   Додано: 11 грудня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні змагання з нагоди Дня Збройних Сил України

Відбувся міський турнір зі стрітболу (баскетбол 3×3) серед юнаків та дівчат молодших і старших вікових категорій

Спортивні змагання з нагоди Дня Збройних Сил України


 

09 грудня 2023 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів міський  турнір із стрітболу (баскетбол 3×3) серед юнаків та дівчат молодших і старших вікових категорій, присвячені Дню Збройних Сил України. На честь наших українських воїнів, відважних і непереможних Героїв, молодь міста взяла участь у турнірі, щоб таким чином віддячити їм за мирне життя, можливість вчитися і займатися спортом.

За результатами турніру із стрітболу у молодшій віковій групі перемогу, а з нею кубок, здобула команда «Чемпіон» у складі: Піддубна Євгенія, Піддубний Назар, Микуленко Антоніна. Серед старшої вікової категорії перемогла команда «Грізлі» у складі: Давидов Максим, Турадзе Рустам, Доля Кирил. Допомагав у суддівстві Роман Загнойко. У конкурсі штрафних кидків і 3-х очкових кидків серед молодшої категорії переміг Портненко Мирон, серед старшої вікової категорії у конкурсі штрафних кидків переміг Коваленко Ярослав, а у конкурсі 3-х очкових кидків  - Давидов Олександр. Всі отримали індивідуальні грамоти.

На церемонії нагородження команд кубками та грамотами був присутній і вручав нагороди наш земляк, зараз військовий ЗСУ (тренер-викладач відділення баскетболу Люботинської міської ДЮСШ, вчитель фізичної культури), який був у відпустці і ми його запросили, тим паче там багато його вихованців, які радісно зустріли тренера. Був також присутній на турнірі директор ДЮСШ Олександр Кибальник, який привітав учасників і воїнів ЗСУ зі святом.

Молодь побажала нашому військовому скоріше повертатися додому з перемогою, як і всім захисникам і захисницям ЗСУ.

 Слава воїнам ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО

ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ

 

Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10613

 
 Спортивні змагання з нагоди Дня Гідності та Свободи!
Автор: Lubotin   Додано: 27 листопада 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні змагання з нагоди Дня Гідності та Свободи!

Спортивні змагання з нагоди Дня Гідності та Свободи!


26 листопада 2023 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради, провів міський відкритий турнір з волейболу присвячені Дню Гідності та Свободи.

   Спортивний день команди провели з масою позитивних емоцій у спілкуванні давніх друзів і колег по спортивному цеху, а також великим бажанням перемогти у відкритому турнірі.
   На урочистому шикуванні, всі учасники, під музикальний супровід заспівали Гімн України. В промові згадали наших Героїв та захисників і захисниць ЗСУ, завдяки яким ми можемо працювати і проводити спортивні змагання.
  У відкритому турнірі взяли участь 6 команд: три люботинських – «Арсенал», «Авангард», «Люботин – Ветеран», підсилений ветеранами, нашими харківськими друзями, а також команда із м. Харкова, смт Пісочина та м. Валки. Судді змагань: Сергій СИДОРЕНКО, Юрій УДЯНСЬКИЙ. Із двох груп до півфіналу вийшли чотири і принесли такі результати: команди «Пісочин» - «777-Харківгаз» - 2:0 (по партіям 16:14; 15:12), «Люботин-Ветеран» - «За Валки» - 2:0 (15:7; 15:7).
    За підсумками турніру у матчі за III місце команда «777-Харківгаз» перемогла команду «За Валки» у трьох партіях з рахунком 2:1 (16:18; 15:12; 15:9), у фіналі команда «Люботин – Ветеран» здобула перемогу, а з нею головний Кубок, над командою «Пісочин» з рахунком 2:0 (15:9; 15:11). У кожній команді, у призерів і в командах, які брали участь, були відмічені гравці у чотирьох номінаціях грамотами: кращий захисник, кращий блокуючий, кращий зв’язуючий, кращий нападник, а команда – переможець і призери отримали Кубки, командні дипломи від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
   Всіх спортсменів і представників команд вітаємо з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні! Героям Слава!
 
КЗ МЦФЗН СПОРТ ДЛЯ ВСІХ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ

 

Переглянути фотогалерею події: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10540
 Спортивні змагання з нагоди Дня захисників і захисниць України!
Автор: Lubotin   Додано: 4 жовтня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні змагання з нагоди Дня захисників і захисниць України!

Спортивні змагання з нагоди Дня захисників і захисниць України!


03 жовтня 2023 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ культури, молоді та спорту Люботинської міської ради, провели міський відкритий турнір з баскетболу серед юнаків і дівчат, присвячений Дню захисників і захисниць України.

   До нас завітали давні знайомі і друзі , баскетболісти Пісочинської громади. У зв’язку із російською агресією ми довгий період часу не могли запросити спортсменів із інших районів і міст, а особливо молодь. Зараз для них такі зустрічі і спортивні змагання дуже потрібні, як для росту майстерності, так і позитивних емоцій. Судді змагань: Богдан Калачинський, Юрій Удянський.
    На відкритті турніру були присутні заступник міського голови Станіслав Микуленко та заступник міського голови Вячеслав Рубан, який виступив і привітав юнаків і дівчат із спортивними змаганнями. Всі присутні віддали шану нашим загиблим героям, які захищали українські землі від російської агресії, хвилиною мовчання.
   Учасники змагань, юнаки і дівчата, показали всю свою майстерність, бажання перемогти суперника, а присутні в залі, які підтримували своїх друзів, скандували: "Тільки вперед, тільки перемога!". За результатами чотирьох періодів (чвертей) перемогу здобули юнаки і дівчата Люботинської громади. Переможці і призери отримали Кубки та індивідуальні грамоти від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Бажаємо всім учасникам успіхів у навчанні і спортивних здобутків! Слава нашим непереможним воїнам ЗСУ! Героям Слава!
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»
ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ
Переглянути фотозвіт: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10288

 
 До Дня міста
Автор: Lubotin   Додано: 4 вересня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

До Дня міста

Відбувся традиційний вересневий турнір з боксу

До Дня міста


Люботинська міська федерація боксу разом з виконавчим комітетом Люботинської міської ради провела традиційний вересневий турнір з боксу з нагоди Дня міста та, як і кожен наш захід - на підтримку ЗСУ. Це вже наш четвертий турнір саме до Дня міста і сьомий з початку повномасштабної агресії рф, в 2022/2023 році. Замість текстового опису – буде опис візуальний! Емоцій від турніру – на фото.

Лише додамо, що в змаганнях брали участь представники міст Харків, Люботин, Валки, Первомайський, Мерефа та Полтава. Склад суддів складався з найдосвідченіших рефері Харківської обласної федерації боксу. Всі спортсмени отримали досвід, позитивні емоції та оффлайн-активність, таку необхідну сьогодні як дитячому, так і дорослому спорту. Крім того, всі спортсмени отримали традиційні грамоти, медалі, а кращі (визначені суддівською колегією) – цінні подарунки від Люботинського міського голови.

Дякуємо за підтримку в проведенні турніру міському голові Лазуренку Л.І., начальнику Управління у справах молоді та спорту ХОВА Ананченку К.В., Президенту Федерації боксу Харківської області, Віце-Президенту Федерації боксу України Задорожному Л. Я., КУ "ХОЦФЗН "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ", колективам Люботинського ліцею №2 та КНП"ЦПМСД"!

Рухаємось далі!

Президент Люботинської міської федерацією боксу  Анатолій Черненко

 

Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10156

 
 Спортивні змагання до Дня міста Люботина
Автор: Lubotin   Додано: 4 вересня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні змагання до Дня міста Люботина

Вітаємо всіх учасників і всю Люботинську територіальну громаду із святом - Днем міста! Всім миру і перемоги!

 

Спортивні змагання до Дня міста Люботина


 

 

02 вересня 2023 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ культури, молоді та спорту Люботинської міської ради та ГО «Пляжна ліга Харкова» (голова організації Євген ТАРАСОВ) провели спортивні відкриті змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню міста Люботина. У  турнірі взяли участь команди міста, гості із Харкова і області, давні друзі по волейбольним баталіям. Головний суддя змагань: Сергій СИДОРЕНКО.

На церемонії відкриття турніру, під звуки Гімну України, вшанували наших захисників і захисниць ЗСУ. Завдяки їм, ми як учасники спортивних змагань, можемо проводити ці заходи. Серед запрошених гостей був голова ГО учасників бойових дій  «З нами Бог і Україна» Владислав Іонін.

У непростих погодних умовах учасники турніру, а це 8 досвідчених команд з майстром спорту в одній із команд, показали витримку і жагу до перемоги. За підсумками турніру з пляжного волейболу перемогу, а з нею і Кубок міста, здобула команда «Ветеран» у складі: Дмитро Пшеничников, Костянтин Аушев, II місце у команди «Авангард», у складі: Денис Усов, Данило Чупік, III місце посіла команда «Люботин», у складі: Євген Семеринський, Вадим Чупир.

Переможці і призери отримали Кубки, медалі, індивідуальні грамоти і командні дипломи відповідних ступенів.

Вітаємо всіх учасників і всю Люботинську територіальну громаду із  святом - Днем міста! Всім миру і перемоги!

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»
ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ

Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10152 Спортивні змагання до Дня молоді в Україні!
Автор: Lubotin   Додано: 14 серпня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні змагання до Дня молоді в Україні!

Спортивні змагання до Дня молоді в Україні!


12 серпня 2023 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і відділ культури, молоді та спорту Люботинської міської ради провели спортивні змагання, присвячені Дню молоді в Україні.

   В цей день, другий рік поспіль, відзначають свято нашої української молоді, яке було перенесено у зв’язку із російською агресією і з бажанням інтегруватися у європейську родину та з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України. Президент Володимир Зеленський підписав указ про перенесення Дня молоді на 12 серпня, коли за календарем ООН відзначають Міжнародний день молоді.
   В непростих умовах російської агресії молодь нашої громади, як і всієї України палко підтримують боротьбу за незалежність України, наших героїчних воїнів ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість проводити всілякі заходи, включаючи навчання, роботу і спорт. Наші учасники змагань,  ведучи здоровий спосіб життя,  подають ефективний  приклад для  всієї молоді громади, яким повинна бути українська нація, сильною духом і тілом, єдиною і непереможною. На церемонії відкриття, під звуки гімну, а потім і в спортивних баталіях молодь отримувала заряд позитивної енергії та показала свої найкращі якості. Проведено в цей день змагання з міні-футболу, настільного тенісу, стрітболу, шашок і волейболу. Допомагали у суддівстві: Максим Бондаренко, Сергій Глушко, Богдан Калачинський, Сергій Сидоренко, Юрій Удянський. На церемонії відкриття і нагородженні з привітальними словами виступив  заступник міського голови Вячеслав Рубан.
   Всі переможці у видах спорту отримали Кубки, індивідуальні грамоти і командні дипломи, а призери індивідуальні грамоти і командні дипломи відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх».
Дякуємо молоді громади за активну участь у спортивних заходах, підтримку наших воїнів ЗСУ. Бажаємо у подальшому гарно вчитися, всіляких успіхів у роботі, бути найкращими. Ви всі майбутнє України!
   Всіх із святом Дня молоді в Україні! Слава нашим непереможним воїнам ЗСУ!  
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»
ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ
Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/10075

 
 Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту
Автор: Lubotin   Додано: 12 червня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту

серед працівників організацій, підприємств і установ міста! (волейбол, шахи)

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту


    08 – 09  червня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів IV етап змагань, в рамках Спартакіади Люботинської територіальної громади серед підприємств і установ. Програма масових змагань включала відбірні змагання з волейболу по групам (08.06.23р.) і фінал та  визначення третього призового місця по волейболу (09.06.23р), а також змагання з шахів, по 2 учасники від кожного підприємства і установи. Судді змагань з волейболу: Сидоренко Сергій, Удянський Юрій, головний суддя з шахів Глушко Сергій.
Відбірні змагання по волейболу були насичені боротьбою у кожному матчі, у кожній партії, де всі команди прагнули вийти до фіналу. Всі два дні командам приходилося ще й боротися із спекотною погодою і вони всі молодці, показали спортивний характер і жагу перемоги.
     У фіналі Спартакіади з волейболу зустрілися команда «Моторвагонне депо Люботин» і команда «Освіта», де у напруженій, емоційній боротьбі, у додатковій  партії (тай-брейк) перемогли освітяни (рахунок по партіям: 18:25, 25:18, 15:12), яким був вручений Кубок за I місце. Склад команди: Стасевський Олег, Загнойко Роман, Бондаренко Павло, Дзюбенко Олексій, Глущенко Артем, Ювченко Микола, Кибальник Олександр, срібні призери, команда депо у складі: Жиров Анатолій, Койтюк Ігор, Кійко Юрій, Приходько Владислав, Лісаченко Ярослав, Сердюк Даніїл, Літкевич Вадим, Почепецький Генадій , III місце посіла команда «4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області» у складі: Зінченко Іван, Діхтярь Микола, Овчинніков Андрій, Величко В’ячеслав, Микитенко Андрій, Смиков Владислав, які у матчі за третє місце здолали команду «Виконком».
    У змаганнях з шахів перемогу здобула команда  «4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області» у складі: Золкін Дмитро, Фоміченко Юрій, II місце у команди «Виконком»  у складі: Микуленко Станіслав, Скрипник Юрій, III місце посіла команда  «Моторвагонне депо Люботин» у складі: Лутицький Станіслав, Шевченко Олександр.
     Переможці у змаганнях з волейболу і шахів отримали Кубки, командні дипломи і індивідуальні грамоти, а команди призери отримали індивідуальні грамоти і командні дипломи від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
 
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ
Переглянути фотогалерею: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/9879

 
 Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста
Автор: Lubotin   Додано: 29 травня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Чекаємо збірні команди на третій етап масових змагань, де буде також дві дисципліни

 

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста


 

26 травня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів II етап змагань в рамках Спартакіади Люботинської територіальної громади серед підприємств і установ. Програма масових змагань включала естафетний біг з передачею естафетної палички, у кожній збірній команді було по 4 учасники і перетягування линви, у кожній збірній по 5 учасників. Судді змагань: Сергій СИДОРЕНКО, Юрій УДЯНСЬКИЙ.

В естафеті 5 збірних  команд показали дуже щільні результати, де їх розділяли буквально десяті долі  секунди. I місце здобула збірна команда  «Освіта» у складі: Олег Стасевський, Павло Бондаренко, Олексій Дзюбенко, Артем Глущенко, Андрій Маслов, II місце у збірної команди «Виконком ЛМР», у складі: Вячеслав Рубан, Ігор Панченко, Ілля Шелест, Олександр Личкань, III місце посіла збірна команда «4 ДПРЗ ГУ ДСНС», у складі: Микола Діхтярь, Іван Зінченко, Юрій Попов, Руслан Сафонов.

Дуже напруженими були змагання у перетягуванні линви, у кожній команді були дуже міцні чоловіки, справжні козаки. У багатьох поєдинках, особливо у фіналі, прийшлося назначати додаткові перетягування, треті спроби. Перемогу здобула збірна команда «Освіта» у складі: Роман Загнойко, Андрій Яловенко, Олексій Дзюбенко, Андрій Маслов, Олександр Кибальник, II місце у збірної команди  «4 ДПРЗ ГУ ДСНС», у складі: Руслан Дранник, Сергій Вікулов, Ігор Слюсаренко, Богдан Тесленко, Володимир Водка, III місце посіла збірна команда ВП «Люботинська дистанція колії» у складі: Євгеній Бутенко, Євгеній Безрукавий, Владислав Кишм, Андрій Пономаренко, Ігор Кузьмін.

Переможці отримали Кубки, індивідуальні грамоти і командний диплом, а збірні команди – призери отримали індивідуальні грамоти і командні дипломи відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Чекаємо збірні команди на третій етап масових змагань, де буде також дві дисципліни.

 КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх» Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ
Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

 Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста
Автор: Lubotin   Додано: 22 травня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Вітаємо всіх учасників змагань міської Спартакіади та бажаємо нових спортивних досягнень!

 

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста


 

19 травня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради і відділ культури, молоді та спорту Люботинської міської ради провели відкриття і перший вид масових змагань міської Спартакіади серед працівників установ міста. Незважаючи на всі труднощі проведення під час воєнного стану, яке потребує всі необхідні заходи безпеки, наявність захисних споруд для учасників змагань (бомбосховище), було урочисто відкрито Спартакіаду під звуки Гімну України.

Міський голова привітав всіх учасників, побажав гарних результатів, позитивних емоцій і скорішою Перемоги України у війні проти російських агресорів. Організації і установи міста з великим бажанням подали заявки на участь у Спартакіаді із восьми видів масових змагань. Протягом місяця, кожну п’ятницю, будуть проводитися змагання із різних видів масового спорту, а по завершенню  - кращі збірні команди установ, переможці і призери отримають Кубки, дипломи і грамоти відповідних ступенів.

Змагання проводяться з метою активізації фізкультурно – масової, оздоровчої роботи, пропаганди здорового способу життя, залучення дорослого населення різних вікових груп, виявлення кращих організацій за підсумками виступів збірних команд, популяризації найбільш масових і доступних видів спорту фізкультурно – оздоровчої спрямованості.

19 травня змагалися збірні команди з настільного тенісу: відділ освіти Люботинської міської ради, 4 Державний пожежно – рятувальний загін головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій, ВП «Люботинська дистанція колії», ВП «Моторовагонне депо Люботин» і виконком Люботинської міської ради. Судді змагань: Сергій СИДОРЕНКО, Юрій УДЯНСЬКИЙ.

За результатами першого дня змагань у рамках міської Спартакіади I командне місце здобула збірна команда відділу освіти, у складі: Олег СТАСЕВСЬКИЙ, Олександр КИБАЛЬНИК, II  місце - у збірної команди 4 ДПРЗ ДСНС, у складі: Андрій ЗАІКА, Андрій ЗАДНІПРОВСЬКИЙ, III місце посіла збірна команда виконкому, у складі: Вячеслав РУБАН, Станіслав МИКУЛЕНКО. Команда – переможець отримала Кубок, грамоти і диплом, а команди призери змагань отримали грамоти і дипломи відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Вітаємо всіх учасників змагань міської Спартакіади та бажаємо нових спортивних досягнень!

Слава нашим непереможним воїнам ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!


КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ

 

 

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста

Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ міста


 
 14 квітня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради в третій раз по весні зібрав шахово – шашковий клуб
Автор: Lubotin   Додано: 17 квітня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

14 квітня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради в третій раз по весні зібрав шахово – шашковий клуб,

бажаючих навчатися і удосконалювати свою майстерність, хто в шахах, хто в шашках, а ще вести активний, здоровий спосіб життя та спілкуватися друг з другом.
Будемо продовжувати збиратися по п’ятницям, поки субота  вихідний день.
Все на безоплатній основі, головне бажання.
Телефони для інформації:
Глушко Сергій Миколайович: 099-342-0119; 067-317-8110;
Удянський Юрій Володимирович: 066-758-9164; 067-574-7414;
 
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»
ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ

 
 Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!
Автор: Lubotin   Додано: 3 квітня 2023   Переглядів:0   Категорія - [Головна, Відділ культури, молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту

 на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів 31 березня та 01 квітня заходи до спортивних міжнародних подій. Всесвітній день настільного тенісу – ще дуже молоде свято – вперше він відзначався 6 квітня 2015 року, яке відразу стало популярним практично в усьому світі. Ініціаторами заснування виступила Міжнародна Федерація настільного тенісу, з метою популяризації цього виду спорту, його просування в різних країнах, об’єднання людей, пропаганди здорового способу життя. А проведення свята саме 6 квітня було приурочене до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. Сам настільний теніс (відомий також як «пінг-понг») з’явився більш століття назад. З 1988 року настільний теніс є олімпійським видом спорту.

Багато жителів міста з великим бажанням взяли участь у турнірі, присвяченому спортивному святу. Всі учасники по жеребкуванню були розподілені на три групи І змагалися по коловій системі, де потім переможці груп виходили у фінал та остаточно визначали переможця, теж по коловій системі, кожен з кожним. Судді змагань: Андрій ЯЛОВЕНКО, Юрій УДЯНСЬКИЙ.

За результатами тенісного турніру перемогу в упертій боротьбі здобув СТАСЕВСЬКИЙ Олег, друге місце КРИЛЬЦОВ Вячеслав, третє місце посів РУБАН Андрій. Переможець і призери отримали Кубки, медалі і грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх».

Проведено також майстер-клас у шахово – шашковій секції, де у п’ятницю зібралися юнаки та наші знані майстри шахів ГЛУШКО Сергій Миколайович і ЯРОШЕНКО Геннадій Данилович. Була присутня керівник відділу культури, молоді та спорту Світлана ЛАЗОРЕНКО. Після шахових бліц – турнірів юнакам були вручені журнали про розвиток,  навчанню гри в шахи  і багато іншої інформації.


КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ 

 

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу!

 

Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! Спортивні заходи до Міжнародного дня спорту  на благо миру та розвитку та Всесвітнього дня настільного тенісу! 

 
 Турнір з шахів «Спортивна зима»
Автор: Lubotin   Додано: 21 лютого 2022   Переглядів:71   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»


19 лютого 2022 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів турнір з шахів «Спортивна зима» серед юнаків і дівчат старшої і молодшої вікових категорій.

  Допомагали у проведенні змагань і суддівстві, наші знані шахісти, які неодноразово захищали спортивну честь міста: Ярошенко Геннадій Данилович, Глушко Сергій Миколайович, Ярошенко Леонід Геннадійович.
   Багато дітей і юнаків хотіли, щоб провести зиму великим турніром, тим паче, що всі суботи, ці два місяці, вони готувалися і старанно виконували наші домашні завдання.
   За результатами турніру з шахів у молодшій віковій категорії перемогу здобув Ярошенко Єгор, II місце – Клочко Денис, III місце – Воробій Ярослав, у старшій віковій категорії переміг Маслійов Микола, II місце -  Чжао Тіян, III місце посів Шпак Іван. Призери отримали Кубки і грамоти відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. Маємо надію, що багато з них, незабаром будуть захищати спортивну честь міста на обласних змаганнях.
 
КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ
Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»

Турнір з шахів «Спортивна зима»


 
 Спортивний сезон - 2022 відкрито!
Автор: Lubotin   Додано: 31 січня 2022   Переглядів:96   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спорт - це здоров’я!

Новий 2022 рік розпочався спортивними змаганнями та заняттями (кожної суботи в Центральній бібліотеці) у шаховому клубі. Після канікул багато бажаючих дітей , юнаків і дівчат хотіли взяти участь у своїх улюблених видах спорту. Нажаль досі є карантинні обмеження, які у цьому році маємо надію будуть відмінені, всі пройдуть вакцинацію і всі будуть здорові.

У тісній співпраці із керівником фізичного виховання ЛПЛЗТ і тренером ДЮСШ Сергієм СИДОРЕНКО (суддя змагань), КЗ «Спорт для всіх» (суддівство, нагородна атрибутика) провів два турніри (28.01.2022р.) серед юнаків і дівчат, у яких взяли участь вихованці ДЮСШ і учні Манченківської ЗОШ  (вчитель фізичного виховання Сергій САВЧЕНКО).

Дуже приємна атмосфера спортивної боротьби і бажання перемогти, як серед юнаків так і серед дівчат, позитивні емоції за якими успіли скучити за новорічні свята.

За результатами змагань у дівчат перемогла Манченківська ЗОШ, а серед юнаків вихованці ДЮСШ. Переможці отримали Кубки, командні і індивідуальні грамоти, а призери теж командні і індивідуальні грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

 
КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ
Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

Спортивний сезон - 2022 відкрито!

 Спортивно – масові змагання з волейболу
Автор: Lubotin   Додано: 16 грудня 2021   Переглядів:90   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

Спортивно – масові змагання з волейболу

серед різновікових груп населення до Дня Святого Миколая та Новорічних свят

 

Спортивно – масові змагання з волейболу   15 грудня 2021 року  Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради у співпраці з Люботинським професійним ліцеєм залізничного транспорту (керівник фізичного виховання Сергій Сидоренко), провів  спортивно – масові змагання з волейболу серед різновікових груп населення до Дня Святого Миколая та Новорічних свят.
Учасники різного віку, як колишні вихованці школи волейболу, які зараз і досі приходять займатися у групах здоров’я по інтересам, так і теперішні учні шкіл, гімназій і ліцея, мали бажання зіграти турнір до Новорічних свят. Змагання проходили з дотриманням карантинних вимог.
   Турнір між командами тільки підтвердив готовність всіх учасників вибороти головний Кубок, в упертій боротьбі знадобилися додаткові партії, щоб виявити переможця і призерів. Та головне те, що турнір пройшов у дружній атмосфері, з Новорічними привітаннями друг друга.
  Команді - переможцю і командам – призерам були вручені Кубки і грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх».
Організатори турніру ( Юрій Удянський, Сергій Сидоренко – судді змагань) вітають  учасників із всіма Новорічними святами, бажають у 2022 році міцного здоров’я, успіхів у роботі, бізнесі і навчанні, нових досягнень у спорті і здорового способу життя.
 
КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ
Спортивно – масові змагання з волейболу

Спортивно – масові змагання з волейболу

Спортивно – масові змагання з волейболу

Спортивно – масові змагання з волейболу

Спортивно – масові змагання з волейболу

 «Спортивна осінь»
Автор: Lubotin   Додано: 15 листопада 2021   Переглядів:123   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 

«Спортивна осінь»

«Спортивна осінь»


Шаховий турнір серед юнаків і дівчат.

13 листопада 2021 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів шаховий турнір на Кубок «Спортивна осінь» серед юнаків і дівчат. Судді турніру, наші тренери у шахово-шашковому клубі, Ярошенко Геннадій Данилович і Глушко Сергій Миколайович.

Змагання пройшли з дотриманням карантинних обмежень.

За результатами кругового турніру перемогу, а з нею і Кубок та грамоту здобув Чжао Тіян, II місце у Маслійова Миколая, III місце посів Шпак Володимир. Призери отримали грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх».

 

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ 
«Спортивна осінь»

«Спортивна осінь»

«Спортивна осінь»

«Спортивна осінь»

«Спортивна осінь»