Сайт міста Люботин » Вакансії » Конукрс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики з 09 червня 2017 р..

 Конукрс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики з 09 червня 2017 р..
Автор: Chekardina   Додано:9 червня 2017   Переглядів:345   Категорія - [Вакансії]
 
 (голосів: 0)

  Виконком    Люботинської міської ради   оголошує конкурс  на заміщення тимчасово вакантної  посади   головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики    з 09 червня  2017 р..

Основні вимоги до кандидатів  :

       -   громадянство України;

-         повна вища освіта  економічного спрямування ;

-         володіння комп’ютером;

-         стаж роботи  за фахом не менше  п’яти років,  на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3-х  років.   

Потрібні  документи:

Особова картка  ( форма № П-2ДС, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за 2016 р., копії паспорта та військового квитка, 2 фотокартки 4х6, медична довідка про стан здоров’я). 

Заяви приймаються протягом  30днів  від  дня оголошення конкурсу.

Додаткова інформація надається  за  адресою : м.Люботин, вул.Слобожанська,26, тел. 741-34-18  (Відділ кадрової роботи та нагород виконкому).

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.