Тематичний вечір до Дня ветерана
Автор: Svetlana   Додано:12 жовтня 2018   Переглядів:10   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Тематичний вечір до Дня ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати.

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День людини поважного віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в нашій Україні це також і День ветерана. Тематичний вечір, присвячений Дню ветерана відбувся в центральній бібліотеці м. Люботина. Для відзначення свята були запрошені ветерани первинних ветеранських організацій міста.

Олена Муковоз, ведуча багатьох свят, які проводилися в Люботині на високому рівні, провела і цей тематичний вечір, присвячений Дню ветерана, і шановних гостей радо вітала у стінах нашої бібліотеки. Цей день не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Також у вітальному слові заступник міського голови В'ячеслав Рубан, який передав вітання від міського голови Леоніда Лазуренка і відзначив, що ветерани це – багатство, досвід, знання, уміння, мудрість. Вони є носіями класичної культури межі ХХ століття, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність та ті духовні якості, завдяки яким вони пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн. Також підкреслив, що влада всебічно підтримує ветеранську організацію та намагається вчасно виконувати намічені плани робіт. У цьому році вже розпочали капітальний ремонт Будинку культури, що дасть можливість ветеранам брати участь у художній самодіяльності та роботі різних гуртків. Подякував за активну життєву позицію та побажав міцного здоров'я, сімейного затишку і всього найкращого.

Тематичний вечір до Дня ветерана

За активну багаторічну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в м. Люботин та з нагоди Дня ветерана В'ячеслав Валерійович від імені міського голови Л.І. Лазуренка вручив грамоти: Ганні Семенівні Сидоренко та Миколі Дмитровичу Пархоменко.

Слово для привітання надано голові ветеранської організації Сергію Івановичу Котихіну. Він  відзначив, що ветерани, знають,  що діти війни прийняли естафету від ветеранів Другої світової війни і зобов'язані пронести її з гордістю. На їх долю випало нелегке життя, оскільки багатьом довелося проживати на окупованій території німецько-фашистськими загарбниками, бачити ті злодіяння які творили окупанти. А по закінченню війни разом із дорослими брати участь у відбудові сільського господарства, підприємств. Ветерани Люботина безмежно вдячні нашому міському голові Л.І. Лазуренку та начальнику філії Південної залізниці М,Г. Уманцю, завдяки їхній допомозі ветеранам надавалась можливість побувати на екскурсіях в декількох містах. Під їх керівництвом закінчуються ремонти закладів, проводяться ремонти доріг, більша частина міста освітлюється в нічні години. І цього дня подарунки отримають інваліди, люди поважного віку, які прикуті до ліжка. Висловив побажання головам первинних ветеранських організацій: частіше відвідувати наших ветеранів, поки вони ще живі, зустрічатися з молодіжними колективами, розповідати їм про ветеранів.

Тематичний вечір до Дня ветерана

І хоч з роками непокоїть здоров'я, діймають побутові проблеми, найкраще за будь-які ліки допомагає щебет онуків та їх успіхи. І сьогодні діти прийшли привітати своїх улюблених бабусь та дідусів зі святом, які із великим задоволенням слухали юних артистів: Лізу Коновал, Юлію Нечипоренко, Поліну та Мілану Великотських, Лілію Саєнко, Поліну Гололобову та Маргариту Дорошко.

Тематичний вечір до Дня ветерана

Зі словами подяки звернулась Світлана Павлівна Вольвач, яка багато років працювала в сфері культури, привітала всіх присутніх на святі з Днем людини поважного віку, а керівникам міста велика подяка, що дали можливість бути присутніми на цьому дійстві, та побажала присутнім добра і благополуччя!

 

Микола Пархоменко - керівник прес-центра РОВ м. Люботина

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.