Славетні імена Харківщини
Автор: Svetlana   Додано:5 лютого 2019   Переглядів:100   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Славетні імена Харківщини.

Славетні імена Харківщини

Творчий ювілейний вечір Василя Стефановича Дагаєва,музиканта,педагога.

В центральній міській бібліотеці м.Люботина відбувся творчий вечір,присвячений 90-річчю з дня народження нашого земляка,музиканта,педагога Василя Стефановича Дагаєва. Ювіляра привітав Люботинський міський голова Л.І.Лазуренко,який свого часу був учнем Василя Стефановича. Леонід Іванович пишається давньою дружбою зі своїм вчителем і цінує його ставлення до шкіл міста, культури міста,учасників художньої самодіяльності. Василь Стефанович вкладав у свою роботу душу і серце і заслужив велику повагу і любов громади. Для нашого міста-це велика знахідка-сказав Леонід Іванович. Він побажав ювіляру міцного здоров’я,творчого довголіття і пообіцяв відвідувати і надалі концерти з участю свого друга і вчителя,виказавши надію на відкриття найближчим часом Будинку культури, де люботинці зможуть розкривати свої таланти та радувати  земляків чарівним співом та грою на музичних інструментах. За багаторічну плідну  творчу працю, відданість музичному мистецтву,  і вагомий внесок у розвиток культури Люботина  міський голова вручив грамоту керівнику ансамбля «Веселка» В.С.Дагаєву.  До побажань приєдналася Ісаєнко Ніна Юріївна,яка підкреслила,що на протязі 40 років має можливість спілкування та теплої  дружби  з ювіляром  і щаслива мати змогу і надалі зустрічатися,відвідувати концерти гурту «Веселка» і радіти його успіхам. Ніна Юріївна побажала Василю Стефановичу здоров’я,творчих успіхів і ще щоб багато років зустрічалися в Будинку культури і міському парку,в якому б звучала музика.

Славетні імена Харківщини

Рада ветеранів м.Люботина під керівництвом Котихіна С.І. щиро привітала з 90-річним ювілеєм В.С.Дагаєва. Побажали невичерпної  життєвої енергії,здоров’я, щастя  та миру. Хай збудуться Ваші мрії,задуми,сподівання,а бадьорість духу і життєва наснага залишаються на довгі роки.

На зустріч завітала солістка одного з колишніх ансамблів  Василя Стефановича- Л.К.Барчан,яка повідомила ,що таких керівників  ніколи не зустрічала. Він приходив до Будинку культури о 10 годині ранку ,на протязі 4-5 годин проводив репетиції з юними музикантами,а після цього займався  з нашим ансамблем. Він підбирав пісні для кожного з нас: солістів,дуетів,тріо і з кожним працював персонально. Він ніколи не ображав нас, не підвищував голос, називав всіх по імені й по-батькові. Завжди був прикладом для нас, як справжній інтелігент.

  Свій талант, Василь Дагаєв, проявив ще служачи в рядах Збройних Сил. Він грав в Армії в складі військового духового оркестру Приволзького військового округу. Демобілізувавшись, через п'ять років, він уже не уявляв свого життя без музики, постійно вдосконалюючи майстерність музиканта. У 1953 році він вступає до Тульського музичного училища, потім закінчує курси  диригентів і училище хормейстерів. Природа наділила В.С. Дагаєва неабияким даром музиканта. Він має гарний голос, грає на багатьох музичних інструментах. Незмінний керівник фольклорного ансамблів «Сузір'я», Лазурит», а тепер –«Веселка».Понад 70 років він не розлучається з улюбленим захопленням, ставши професійним музикантом. 

Славетні імена Харківщини

  Працюючи в Люботинській школі-інтернат учителем музики, керівником духового оркестру, прищепив багатьом хлопцям любов до музики. Навчив своїй майстерності багатьох учнів.    Один з його учнів - полковник Володимир Абрамов ,керує в Києві знаменитим духовим оркестром. 

  Хоровий колектив Гиївського клубу в Люботині в кількості 45 осіб, керівником якого був Василь Стефанович, виступав на багатьох сценах і неодноразово займав призові місця в конкурсах і обласних олімпіадах.

Славетні імена Харківщини

  В теперішній час Василь Стефанович є керівником  ансамблю «Веселка» та солістом-саксофоністом цього ансамблю.

Свої вірші  та пісні для Василя Стефановича подарували Ніна Дацько «Щастя Вам,маестро Дагаєв»,Олена Єременко «Коли заграє саксафон» ,Ніна Рубан «Маестро»,Віра Гамгія «Вітання»,Лідія Кучерява «Ювілейна» ,колектив «Чарівниці» та ведуча-Лариса Глущенко «Желаю».Найкращий товариш і колега Василь Проненко приготував для ювіляра в подарунок  пісню «Не корите меня »,в обробці українського композитора К.Мяскова.

Завітали на святковий вечір також його колишні учні з школи-інтернату №1, учень та військовий диригент,військовий музикант і соліст оркестру,нині пенсіонер, Андрій Леонідович Еткало.  

Славетні імена Харківщини

Гурт «Чарівниці» з музикантом Іриною Еткало ,привітавши ювіляра,вручили йому пишний каравай та заспівали веселих вітальних пісень.

Ваш ювілей поважна дата.

Про це нагадувать не слід,

А хочем щиро побажати:

Живіть до 100 прекрасних літ!

             Микола Пархоменко-керівник прес-центру РОВ м.Люботин   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.