Г.Я. Зіменко -70!
Автор: Svetlana   Додано:28 лютого 2019   Переглядів:193   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Г.Я. Зіменко -70!

 

Ганна Яківна народилася 1 березня 1949 р. в селі Абазівка Зачепилівського району, Харківської області. Після закінчення Абазівської восьмирічної школи поступила до Харківського професійного училища №9 та по закінченню отримала професію хімік-лаборант. Проживаючи у м. Харків, працювала по здобутій професії на ТЕЦ-3.

У 1973 році переїхала в Люботин по місцю проживання чоловіка, де працювала касиром на Караванському заводі кормових дріжджів. З 2012 року – голова первинної ветеранської організації с-ща Караван.

За багаторічну добросовісну працю нагороджена медаллю «Ветеран праці», багатьма  Почесними грамотами, Подяками, Грамотами Харківської ветеранської організації.

Загальний стаж роботи – 32 роки.

Ганна Яківна – активна учасниця художньої самодіяльності.

Люботинська рада ветеранів щиро і сердечно вітає ювілярку, бажає міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, поваги рідних та друзів, нехай бадьорість духу і життєва наснага залишиться з Вами  на довгі роки. Хай завжди безхмарним та мирним небо буде на Україною!   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.