Звітує Караван
Автор: Svetlana   Додано:5 серпня 2019   Переглядів:284   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

У 34 –х первинних ветеранських організацій м. Люботина почергово розпочались звітно-виборчі збори. В одній із них в селищі Караван були присутні гості:  депутат міської ради Лідія Василівна Куденко, заступник міського голови Вячеслав Валерійович Рубан, голова міської ветеранської організації Сергій Іванович Котихін, представник медичної служби Анастасія Сергіївна Пузанова, та видділу субсидій і соціальної допомоги Оксана Володимирівна Кирієнко, ветеранський фолькльорний  ансамбль  « Мрія».

  Для проведення зборів було вибрано ведучу зборів, голову первинної ветеранської організації « Караван» Ліді Марківну  Кучеряву, секретарем Ларису Петрівну Гончарову. На початку зборів було надано можливість представнику медицини та відділу субсидій розповісти про нові впровадження в цих закладах та дати відповіді на багато численні, наболівщи питання  жителів селища Караван.

Слово для звіту надається голові первинної ветеранської організації « Караван» Л.М.Кучерявій. В своїй доповіді Лідія Марківна зазначила: в ветеранській організації я перебуваю 21 рік із них п’ять останніх працюю головою ветеранської первинної організації « Караван». З)а ці останні роки у нас відбулися значні зміни про які я хочу розповісти, зараз у ветеранській організації налічується 200 чоловік. За період моєї праці щорічно в Караванській ЗОШ проводили зустрічі ветеранів праці, воїнів АТО з учнями.

В Сковородинівці на фестивалі виступав наш ансамбль « Мрія», були на  українській яр- марці в Сорочинцях. На 9 травня ветерани і наш ансамбль був запрошений до Національного музею Висоти Маршала Конєва на конкурс « Горить в серцях- вогонь Пепремоги» де отримали нагороди і дипломи.

Нам довелося виступати в Люботинських школах, лікарні, територіальному центрі, в місті Мерефа, селищах Бабаї і Коротич, в Люботині брали участь у конкурсі « Співоче місто» на фестивалі патріотичної пісні.

Я щорічно беру участь в конкурсах до Дня поета, який проводить редакція газети

 « Время». В цьому році посіла достойне місце. В Люботинській ветеранській організації маю три доручення: член прес-центра, секторно-патріотичному вихованні молоді і культмасовий сектор.

Брала активну участь у підготовці відзначення 80-річчя від Дня народження нашого земляка, поета Станіслава Шумицького. Добились його, що в тому році одну із вулиць Каравана еназвавно його іменем.

Лідія Марківна відзначила хорошу працю активістів ветеранів та волонтерів ветеранської організації Караван. Від імені Харківської обласної організації ветеранів України Л.Кучерява вручила Подяку Ганні Герасимівні Скрипиці, ветерану праці Караванського спиртзавода, дитині війни, астербатеру.  За активну діяльність у ветеранському русі, патріотичному вихованні молоді.

Головва організації ветеранів м. Люботина Сергій Іванович Котихін щиро привітав присутніх ветеранів з цим знаменним звітом. Дуже приємно, що  у вас в Каравані є така прекрасна ветеранська організація, якою керує Л. Кучерява, досвідчена працівниця, педагог, яка досконально знає свою справу. Тому я вдячний за вашу велику увагу до людей поважного віку. Я даю оцінку вашій нелегкій, невтомній праці і ставлю відмінну оцінку. Сподіваюсь, що і надалі будемо належно працювати на благо наших ветеранів, вони того варті. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, постійне піклування про ветеранів, пенсіонерів, дітей війни, соціальний захист, активну громадську діяльність та патріотичне виховання молоді Сергій Іванович  вручив Подяку Л.М.Кучерявій від Харківської обласної організації ветеранів України.

На звітно-виборчих зборах було вибрано голову первинної організації « Караван» Лідію Марківну Кучеряву, а також заступників і секретаріат. Заступник міського голови В.В.Рубан щиро подякував колективу ветеранів за проведення звітно-виборчих зборів, які пройшли на високому рівні і є сподівання, що в подальшому ви будете активно працювати в цьому напрямку. Бажаємо вам усім міцного здоров’я, натхнення в реалізації вашого творчества.

 Від імені первинної ветеранської організації « Караван» висловлюються найщиріші Подяки директорам Караванського спиртзавода та зоводу кормових дріжджів  за їх велику увагу до людей поважного віку, допомагають словом при необхідності і ділом нашим ветеранам.

По закінченню зборів всіх присутніх порадував своїм виступом ветеранський фольклорний ансамбль « Мрія».

Звітує Караван
Звітує Караван

                                        Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м Люботина.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.