Сайт міста Люботин » Ветеранські організації » Організація ветеранів » До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль «За заслуги» та Грамоти

 До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль «За заслуги» та Грамоти
Автор: Chekardina   Додано:27 грудня 2019   Переглядів:235   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль  «За заслуги» та Грамоти.


До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль  «За заслуги» та Грамоти

До зали Локомотивного депо станції Люботин було запрошено ветеранів органів внутрішніх справ, які багато років працювали в транспортній міліції на дільниці оперативного обслуговування лінійного відділу станції Люботин.

У цьому році дві ювілейні дати: 100 років кримінального розшуку і 100 років транспортній міліції України. У зв’язку із цими знаменними датами та з нагоди Дня міліції Асоціація ветеранів України ініціювала нагородження ветеранів відзнакою – медаллю «За заслуги».

Відкриваючи зустріч, колишній начальник лінійного відділу міліції на станції Люботин, підполковник міліції Іван Щепкін привітав присутніх із професійним святом і представив гостей заходу: голову Ради Організації ветеранів України місті Люботина Сергія Котихіна і члена Національної спілки журналістів України, Почесного громадянина міста Люботин Миколу Пархоменка.

Іван Щепкін зазначив, що ветеранський колектив вперше зібрався в такому складі, оскільки День міліції щорічно відзначався 10 листопада, то надалі святкування будуть відбуватися вже за новою датою. Також у тісній взаємодії із Міністерством внутрішніх справ, міською радою і Організацією ветеранів України місті Люботина до цього ювілею підготували відзнаки – медаль «За заслуги». Він побажав учасникам заходу міцного здоров’я й наснаги і в подальшому служити рідній країні, але вже на інших ділянках роботи.

Голова ради ветеранів Лінійного відділення міліції станції Люботин Анатолій Теличко провів процедуру урочистого нагородження заслуженою відзнакою ветеранів, які пропрацювали в органах МВС.


Від імені нагороджених виступили майори міліції Віталій Оноша і Андрій Падалка, які підкреслили, що їм дуже приємно бачити всіх у хорошому, бадьорому настрої, активними і дружніми, та привітали із Новорічними святами, які наближаються.

Голова Організації ветеранів України місті Люботина Сергій Котихін привітав колишніх працівників міліції із професійним святом і зазначив, що їхня професія була складна, відповідальна й часом, небезпечна. Він подякував їм за високу професійність  і запропонував надалі працювати спільно, щоб якомога більше користі приносити рідному місту.

Від імені міської ради і Організації ветеранів України місті Люботина Сергій Котихін Грамотами і Подяками відзначив і жінок-ветеранів органів МВС, які свої молоді, прекрасні роки віддали справі служіння правопорядку.

За довголітню професійну службу на дільниці оперативного обслуговування, розкриття тяжких злочинів, високі показники в роботі та патріотизм відзначені:

підполковник міліції Пелешок Ніна Іванівна;

капітан міліції Мухіна Наталія Іванівна;

капітан міліції Єресько Наталія Миколаївна;

підполковник Каплун Микола Іванович;

майор міліції Теличко Анатолій Іванович;

підполковник міліції Щепкін Іван Андрійович;

майор міліції Падалка Андрій Олександрович;

майор міліції Оноша Віталій Петрович;

прапорщик Шевченко Іван Павлович;

старший прапорщик Міщенко Ігор Леонідович.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять своїх колег, які при виконанні завдання, пішли з життя.

Велика подяка за організацію зустрічі Івану Щепкіну й Андрію Падалка та керівництву Локомотивного депо станції Люботин за надану залу.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин

 

 

До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль  «За заслуги» та Грамоти


    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.