Б. І. Сідлаку – 70!
Автор: Svetlana   Додано:27 січня 2020   Переглядів:222   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

 

Б. І. Сідлаку – 70!


Борис Ілларіонович народився в селі Левенцовка Карлівського району Полтавської області 28 січня 1950 року.  Тут він прожив 8 місяців, коли його батько пішов із життя, і матері-вдові довелося працювати фельдшером у селах Красноградського і Ново-Водолазького районів. Вона завжди брала із собою на роботу сина Бориса.

Коли він закінчив школу і отримав середню освіту, то, не вагаючись, вступив до Харківського медичного інституту, після закінчення якого працював у Харкові на швидкій допомозі, потім шість років служив у органах МВС, головним лікарем медичної амбулаторії учбового господарства у Харківському районі.

18 років Борис Ілларіонович пропрацював головним лікарем у Любоотинській міській лікарні.  Ювіляр дуже задоволений тим, що його діти – син Дмитро і донька Інна пішли його шляхом, закінчили медичний університет і працюють лікарями. Радують його також і четверо онуків.

Організація ветеранів України міста Люботина щиро вітає Бориса Ілларіоновича із ювілеєм і бажає міцного здоров’я на довгі роки, сімейного затишку, поваги рідних і близьких та мирного неба

Б. І. Сідлаку – 70!
Б. І. Сідлаку – 70!   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.