Звітує Люботинський міський голова
Автор: Svetlana   Додано:7 лютого 2020   Переглядів:223   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Звітує Люботинський міський голова

1 лютого у приміщенні Будинку культури відбувся звіт міського голови Леоніда Лазуренка перед громадою за минулий рік. Звітували перед громадою і депутати Харківської обласної ради Микола Уманець і Віра Сивицька.

Міський голова розпочав свій звіт із тих проектів, які були спрямовані на розвиток освіти у місті. По-перше, за результатами обласного конкурсу «Разом в майбутнє» місто виграло 7 мініпроєктів, більшість яких була реалізована у навчальних і дошкільних закладах.

За кошти міського бюджету була відремонтована спортивна зала гімназії № 1, побудовані котельні для твердого палива; відбувалася заміна покрівлі дахів, заміна старого асфальтового покриття на сухопресовану плитку на території шкільного подвір’я; закуплялися меблі, кухонне обладнання, холодильники, мультимедійне обладнання, оргтехніка, ігрові дитячі та спортивні майданчики.

 Цього року в Україні за програмою Президента заплановано будівництво 100 шкіл, 100 дитсадочків і 100 стадіонів. Наш дошкільний заклад також включено до цієї програми, і його реконструкція буде проводитися за рахунок державного фінансування.

Леонід Лазуренко наголосив на тому, що пріоритети у міської влади залишаються незмінними: це підвищення стандартів для комфортного проживання мешканців. На особливому контролі є реалізація проектів із поліпшення водопостачання та водовідведення, реконструкція приміщень лікарні, дитячого садка, оновлення матеріально-технічної бази шкіл і дитсадків, осучаснення освітнього простору, енергоефективні заходи, покращення дорожньої інфраструктури та вуличного освітлення.

Міський голова зазначив, що реформування медичної галузі, є одним із головних питань у діяльності влади. Реформується первинна ланка, і станом на кінець року заключено 18,5 тисяч декларацій із населенням, охоплено 78% мешканців міста, і за кількістю заключених декларацій м. Люботин посідає 4 місце в Харківській області серед районів та міст обласного значення.

Для поліпшення здоров’я громадян найближчим часом планується будівництво Фізкультурно-оздоровчого комплексу, яке розпочнеться у квітні цього року, та облаштування «соляної кімнати» у міській лікарні.

Важливим питанням для міста є забезпеченням спецтехнікою комунальних підприємств. Нещодавно було придбано колісний багатофункціональний екскаватор–навантажувач; у пожежно-рятувальній частині з’явився новий автомобіль – автоцистерна пожежна АЦ-4-60 (530927)-515М.

Підбиваючи підсумки минулого року, міський голова підкреслив, що в бюджет міста за 2019 рік із урахуванням дотації, субвенцій та спеціального фонду фактично надійшло 232,8 млн. грн., а власних доходів місто отримало 96,5 млн. грн. або 101%, проти минулого року збільшення становить 20,8%. Процес використання бюджетних коштів був прозорим, на реалізацію міських програм додатково залучено біля 20 млн. грн.. млн. грн. позабюджетних коштів. Та все ж таки головною складовою видаткової частини бюджету  були видатки на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист і соціальне забезпечення. Але, не зважаючи на бюджетні навантаження, у 2019 році міська влада реалізувала заплановані проєкти у різних сферах діяльності: проводився плановий ремонт дорожнього покриття, освітлення вулиць, будувалися тротуари.

Він подякував керівникам підприємств і організацій за спільну роботу, спрямовану на розвиток міста, та активним громадянам за злагоджену співпрацю. Також підкреслив, що і надалі влада буде докладати максимальні зусилля для створення комфортних умов проживання містян.

Присутні на звіті депутати Харківської обласної ради Микола Уманець і Віра Сивицька повідомили громаді про результати своєї діяльності, про виконання доручень виборців і зазначили, що місто, очолюване міським головою Леонідом Лазуренком,  активно розвивається, стає щороку кращим та зручнішим.

Відбулося обговорення звітів, під час яких присутні підкреслили, що у місті є позитивні зміни, і побажали команді міського голови Леоніда Лазуренка успіхів у подальшій праці на користь рідного міста.

Звітує Люботинський міський голова

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботина   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.