В.П. Ткаченку – 80!
Автор: Svetlana   Додано:18 лютого 2020   Переглядів:222   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

В.П. Ткаченку – 80!

 

Володимир Пилипович народився 17 лютого 1940 року у місті Кіровограді. Нелегкий життєвий шлях довелося пройти батькам і йому: війну, голод, післявоєнну відбудову.

Батько Пилип Віссаріонович – військовий пілот, штурман бомбардувальної авіації, загинув у Другій Світовій війні при виконанні бойового завдання. Мати – Катерина Олексіївна на початку війни працювала в штабі авіаційного полку, а після закінчення війни – в Управлінні Південної залізниці і до виходу на пенсію на посаді кореспондента.

А в 1941-1943 роках, проживаючи на окупованій території фашистськими загарбниками, вирішили вибиратися з окупації потягом. Дорогою потяг піддався бомбардуванню, залишившись живими, переховувалися в селах.

Після закінчення школи, Володимир вступає в ремісниче училище при станкобудівельному заводі. Тут він відвідує секцію тренування з боксу під керівництвом талановитого тренера Ігоря Юхимовича Штернберга, і кар’єра боксера ще з юності склалася успішно. 

У 1959 році Володимир Ткаченко служить у лавах Збройних Сил. Маючи кваліфікацію кандидата у майстри спорту, виступає на першість дивізії і стає переможцем. Його зараховують до спортивної роти ракетних військ стратегічного призначення. Паралельно із спортивними армійськими змаганнями, приймає участь і в громадських і стає чемпіоном із боксу Марійської АРСР. На армійських змаганнях стає двократним призером Приволзького військового округу (1961-1962 р.р.).

По закінченню військової служби повертається до міста Харкова до свого улюбленого тренера. У 1963 році стає переможцем турніру ЦС «Зеніт», в якому отримав чотири перемоги – три із яких – над майстрами спорту.

У 1966 році в місті Люботині вперше було відкрито секцію боксу, організатором і тренером якої став Володимир Ткаченко – студент факультету фізичного виховання Харківського педагогічного інституту ім. Григорія Сковороди.

Три роки поспіль (1969-1971) боксери міста Люботина завойовували перші місця в командних заліках на першість турніру Трудові резерви.

Під керівництвом тренера вищої категорії його вихованці досягли значних успіхів в цьому виді спорту, ставши майстрами і спорту і досвідченими тренерами.

Щорічно впродовж тринадцяти років Володимир Ткаченко організовує і проводить в Люботині напередодні Дня Перемоги Міжнародні турніри по боксу, присвячені ветеранам Другої Світової війни, воїнам-інтернаціоналістам, воїнам АТО. За підсумками проведених турнірів спортсмени-фіналісти нагороджувалися дипломами відповідного ступеня, кубками і пам’ятними сувенірами.

Організація ветеранів України м. Люботина щиро і сердечно вітає ювіляра із днем народження і зичить йому сімейної злагоди, поваги рідних і близьких, міцного здоров’я, сил та енергії на багато років.

В.П. Ткаченку – 80!
В.П. Ткаченку – 80!   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.