Пам’ятаємо наших героїв
Автор: Svetlana   Додано:31 серпня 2020   Переглядів:71   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Пам’ятаємо наших героїв

Вже стало доброю традицією 29 серпня збиратися на Меморіалі Слави і вшановувати героїв, які загинули у Другій Світовій війні.

У цьому році відзначається 77 річниця визволення міста Люботина. 29 серпня ще й День пам’яті захисників України.

Біля пам’ятника загиблим героям зібралися представники міської ради й громадськість міста.

До присутніх звернувся міський голова Леонід Лазуренко, який наголосив на тому, що 29 серпня для люботинців є особливим днем, бо ціною героїчних  зусиль було звільнене наше місто. Ми у великому боргу перед тими героями, які до останнього стояли на передовій ліній фронту, та хто не повернувся живим. Низько вклоняємося героїчному поколінню ветеранів за мир і свободу, і пишаємося героями, які й сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають наше мирне життя кожен день. Герої АТО є славними нащадками тих, хто боронив країну в роки Другої Світової війни, і вони є гідними синами своїх відважних предків. Сьогодні подвиг ветеранів додає нам сил і наснаги в нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми – найсильніша нація, за нами правда, тож неминуче ми отримаємо перемогу.

Перед присутніми виступили депутат обласної ради Микола Уманець, голова Організації ветеранів України м. Люботин Сергій Котихін, учасник бойових дій Євген Семеринський.

Учасники заходу вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятника.

Також цього дня заступник міського голови Вячеслав Рубан і  голова Організації ветеранів України м. Люботин Сергій Котихін здійснили покладання квітів на Меморіальному комплексі загиблим воїнам у Другій світовій війні по вулиці Воєнній, де в братській могилі поховані воїни, що були тяжко поранені при визволенні м. Люботина і померли від ран в польовому шпиталі.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ України м. Люботин

Пам’ятаємо наших героїв
Пам’ятаємо наших героїв
Пам’ятаємо наших героїв   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.