Відбувся творчий вечір.
Автор: Svetlana   Додано:28 липня 2021   Переглядів:39   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Відбувся творчий вечір.

23 липня в Люботинському Будинку культури відбулася значна подія-Творчий вечір Заслуженого діяча естрадного мистецтва України, лауреата багатьох фестивалів- конкурсів мистецтв Василя Семеновича Проненка.

На сцену для привітання запрошують гостей:  заступника Люботинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради В’ячеслава Рубана , голову Люботинської ветеранської організації Сергія Котихіна , члена НСЖУ, Почесного громадянина м. Люботина, керівника прес-центра РОВ м. Люботина Миколу Пархоменка, заслуженого майстра спорту України по боксу Володимира Ткаченка. Після привітань і побажань СергійКотихін від імені ради ветеранів м. Люботин за особистий, вагомий внесок у розвиток музичної культури, творчу працю вручив керівникові вокального ансамбля « Лілея» Василю Семеновичу Проненко Почесну грамоту. Привітавши з творчим вечером з Харківського будинка офіцерів прибув творчий гурт «Однополчани» . Тут же на сцені від Козацької Свободи привітавши виновника торжества влаштували йому ще одне свято Василю Семеновичу. Однополчани вручили посвідчення і козацьку форму, тим самим

Прийняли його в ряди козаків України. Козаки побажали щоб у Вас на столі завжди був хліб, а у серці кохання. Співайте й грайте усім на радість і задоволення. В складний час наберіться терпіння, мудрості, доброти і ніжності, а Бог хай пошле Вам ще багато років здоров’я, радості і щастя.  З великою повагоюведучий соліст гурту» Однополчани»  заслужений артист України Олександр Еткало виконали пісню «Офіцери України».

На сцену запрошується керівник ветеранського ансамбля « Мрія» Лідія Кучерява, учасниця ансамбля Ганна Сидоренко і акомпаніатор Ірина Еткало. Тріо виконали декілька пісень, подякували Василю Семеновичу за прекрасно організований творчий вечір, був від доладним і святковим . В  ансамблі «Лілея», керівник якого Василь Проненко,є талановиті та творчі люди, які пишуть вірші та музику до них хочеться відзначити учасників ансамбля Ніну Рубан, Олену Ерьоменко, Ніну Дацько. У їх виконані була можливість послухати їхні пісні : «Рушникова душа», «Пісня про Люботин», «Люботинський вальс».

У виконані на баяні, Василь Проненко,зачарував своїм присутніх виступом виконавши Вальс Хачитуряна , запальний Чардаш, варіації на тему українських пісень , інші твори.  Особливо багатьом сподобались пісні у виконанні вокального ансамбля «Лілея», які заздалегідь підготували любимі пісні жителям міста і цього вечора виступили з великим успіхом. На завершення виступаючі колективи виконали пісні «Наливаймо браття» та « Гей наливайте повні чари». Глядачі цього творчого вечора отримавши насолоду залишилися задоволеними ,дружно аплодували і щиро дякували організаторам цього дійства , прохали якомога частіше організовувати подібні творчі зустрічі.

 

Відбувся творчий вечір.
Відбувся творчий вечір.
Відбувся творчий вечір.

Микола Пархоменко- Керівник прес- центра РОВ м.Люботина.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.