Свято радості у Височанській громаді
Автор: Lubotin   Додано:2 вересня 2021   Переглядів:34   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Свято радості у Височанській громаді

 

Свято радості у Височанській громадіУ цьому році відбулися і продовжують відзначатися свята з історичними датами, як скорботними так і світлими датами. На високому рівні пройшло відзначення 30 річчя Незалежності України. А от 28 серпня у Височанській громаді відсвяткували визволення від фашистських  загарбників селища Бабаї, Покотилівка, Високий та село Ржавець.                                

Цю подію було вирішено провести на лоні гарної природи, лісної галявини що знаходиться між цими селищами. На споруджену там сцену запрощуються  гості свята:  перший заступник голови Харківської районної Державної адміністрації Володимир Вікторович Усов, радник голови Харківської районної ради, Почесний громадянин Харківського району Олег Євгенович Козаков, голова Харківської районної організації ветеранів Анатолій Сергійович Червоний, депутат Харківської обласної ради Наталі Плотник.     Слово надається Височанському селищному голові О.В. Морозу. Олександр Васильович привітавши гостей і Височанську громаду зі святом зазначив що цього дня зранку ветеранами селищ були покладені квіти до могил загиблих воїнів. Цим самим ми вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя при визволенні наших селищ. Ветеранів бойових дій у наших трьох селищах в живих залишилося всього шість чоловік.


Сьогодні ж ми їх відвідали, привітали зв святом, подякували за їхні подвиги і вручили продуктові набори. Часто доводиться проїзжати біля дуба де був похоронений невідомий солдат. З цього дуба під час війни наш солдат наводчик координував вогонь наших артилеристів. Німецький снайпер замітив його і влучним пострілом укоротив життя. Про місця захоронення знали бабаївці і перехоронили невідомого солдата в братську могилу нашого парку Слави.

Цього ж дня ветеранами селищ були покладені квіти до всіх  пам’ятників Височанської громади.   

Цю страшну трагедію навіть  тяжко собі  уявити, скільки полягло наших солдат і мирних жителів. Не дай Бог, щоб це повторилося.

Ми будемо передавати із покоління в покоління славу про наших батьків, дідів і прадідів, які здобули в кровопролитних боях цю нелегку Перемогу.

Бажаю всім міцного здоров’я, миру і злагоди. Зі Святом!

Митинг присвячений 78- річниці визволення 3-х селищ Височанської громади оголошується відкритим.

Звучить Гімн України.


У привітаннях і побажаннях взяли участь: В. Усов, О.Козаков, А. Червоний, Н.Плотник, яка передала Височанській громаді привітання від народного депутата України Юлії Олександрівни Світличної.

Відбулася урочиста церемонія нагородження з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності  України від імені Харківської районної держадміністрації та Харківської районної ради нагороди отримали: В.Усов, О. Козаков. Також орденом «Незалежності України» нагороджено Миколу Яковича Приза  - майстра спорту СРСР, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України.

З нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України нагороджується Ігор Олександрович Воронченко – адмірал флоту України, старший інспектор збройних сил. Пам’ятними медалями на честь 30-річчя Незалежності України нагороджуються: Олександр Дриголь, Любов Орехова, Євгенія Ящук.

З нагоди відзначення Дня визволення селищ Височанської селищної ради від фашистських загарбників грамотами Харківської районної держадміністрації нагороджується Віктор Ломака – голова ветеранської адміністрації Височанської селищної ради, Олена Юрченко – медична сестра амбулаторії загальної праці і сімейної медицини селища Бабаї.

Від ветеранів міста Люботина привітала гостей і жителів Височанської громади голова ветеранської організації Південної Залізниці, жителька м. Люботина Валентина Олексіївна Іволгіна.


З великим задоволенням ми прийняли запрошення від голови Височанської селищної ради Олександра Мороза бути присутніми на вашому святі.

Тож з великим задоволенням вітаємо вас з днем визволення вашої прекрасної землі від німецько-фашистських загарбників. Вічна слава героям, які поклали голови звільняючи нашу землю від фашистської чуми і низький уклін вашим ветеранам. Шановний Олександр Васильович! Від ветеранської організації міста Люботина вручаємо цей коровай який спекла для вас ветеран праці, присутня на цьому святі, Надія Шлома. Ми також вручаємо сорочку вишиванку, носіть її і радуйте своїх жителів. А також прийміть ці світлини  які дарує Вам люб’язно Почесний громадянин м.Люботин, член Національної спілки журналістів ваш прекрасний товариш Микола Пархоменко, колишній редактор відділу газети «Трибуна трудящих».  Відповідно прийміть квіти від Люботинських ветеранів, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру у кожній вашій родині. Живіть у достатках довго і щасливо.          В знак подяки Олександр Васильович сказав; Наша ветеранська організація селища Бабаї давно уже знаходиться у дружніх стосунках з ветеранською організацією м. Люботина. 17 серпня ми побували у вашому будинку культури на творчому вечері присвяченому 85-річчю від дня народження фотожурналістові Миколі Пархоменко. Сьогодні делегацію ветеранів м.Люботина ми зустріли в Височанській громаді яких було доставлено автобусом, який ми спеціально виділили для наших гостей. Ми постараємося обов’язково бути в Люботині на День міста 4серпня.А на сцену запрошується Почесний громадянин м.Люботин Олександр Кибадьник, який приготував свій вірш присвячений 78 річниці визволення селища Покотіловка, Бабаї, Високий та села Ржавець від нацистських загарбників. Бурхливими оплесками присутні зустріли вокально- інструментальний ансамбль «Синяя птица», які виступили з великим успіхом і побажали гостям, Височанській громаді, всім присутнім щастя, тепла і мирного неба над головою.

З великою насолодою гості, жителі названих вище селищ залишилися задоволені від проведеного свята, яке пройшло на високому рівні.

Микола Пархоменко-керівник прес-центра РОВ м.Люботин.


На знімках; 3577-коровай О.Морозу .  3580-з подарунками з Люботинцями, 3599 –фото на згадку з гостями м.Люботин, 3587 –виступ  ансамбля «Синяя птица».

 

Свято радості у Височанській громаді

Свято радості у Височанській громаді

Свято радості у Височанській громаді


 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.