Вірний присязі клятві Гіпократа
Автор: Svetlana   Додано:14 липня 2015   Переглядів:788   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Вірний присязі клятві Гіпократа

 

Сердечна вдячність хорошій людині!

Наші знання, це наша мудрість, наше здоров’я, а

відтак і наше життя. Нічого так здорово не цінується

людьми як розум,професійність і порядочність.

А лікар – це совість нашого здоров’я. Лікар вищої категорії

професія виняткова.

На протязі 18 років в комунальному  підприємстві

                                       Люботинської центральної міської лікарні працює

Лікарем-хірургом  Дмитро  Петрович Куценко, із яких 10р.

 завідуючим хірургічного  відділення.

 

   Про цю людину ходять чутки, що цей дар Бог дає далеко не всім. Тільки тим, хто по справжньому закоханий у свою професію і життя.

   Головний лікар комунального підприємства центральної міської лікарні Олена Василівна Кандаурова розповіла про те, що на протязі багатьох років в цій лікарні покращується матеріально - технічна база. Завдяки спонсорам  відремонтовано обладнанн для реанімаційного відділення, що  сприяє покращенню умов праці.

  Тільки два лікарі нашої лікарні вищої категорії з великим досвідом праці, завідуючий хірургічним відділом Дмитро Петрович Куценко і реанімаційним відділом Анатолій Вікторович Д’яконов мають дозвіл проводити операції не тільки дорослих, а і дітей.

   За роки праці в хірургічному відділенні Дмитром Петровичем Куценко було зроблено понад 900 операцій. Це велике досягнення професіонала на медичній ниві.

  Випадок, який трапився нещодавно в Люботинській сім’ї виконуючого обов’язки голови Люботинської  міської ветеранської організації Сергія Івановича Котихіна змусив  задуматися багатьох над тим, як людина повинна відноситись до себе, загальної  справи і своєї роботи.

   На  наш погляд буде цікаво прислухатися до розповіді його онуки Ірини:

- Мені 12 років, одинадцять із них мешкаю в будинку дідуся Сергія та бабусі Валі. Я учениця 6-го класу Любготинської ЗОШ № 4. Нещодавно, під час літніх  канікул, я попросила моїх опікунів відпустити мене на побачення з моєю матусею Вікторією, яка мешкає в місті Люботин на іншій вулиці.

   В  нічну годину 30 червня, я відчула нестерпну біль в області правої сторони живота. Почала будити матір щоб та негайно визвала карету швидкої допомоги. Та не так вийшло, як я хотіла.

   Мати – зловживає алкоголем, тепер я можу відкрито про це заявити, замість допомоги образила мене, нахабними, нецензурними словами. Перемагаючи біль о 12 годині ночі, вирішила звернутися до дідуся та бабусі. Розповіла їм про своє лихо, люди похилого віку негайно вирішили це питання. Автомобілем доставили мене до лікарні. Із зданих аналізів завідуючий хірургічного відділення Д.П.Куценко удостовірився, що в мене гострий апендицит і вирішив негайно робити операцію. Як я тільки боялася цього. На добрі, ласкаві слова і прохання Дмитра Петровича зважилась і дала згоду на операцію.

   На другий день, після операції з Сергієм Івановичем Котихіним, батьком Іри Андрієм та новою мамою Наташою, яку так щиро любить Іра, побували в палаті у хворої. Дівчинка почувала себе добре, подарувала нам свою усмішку. А це значить, що буде все гаразд і вона швидко одужає.

Характерно те, що на протязі всього перебування Іри в лікарні, мати Віта, лише один раз приходила до доньки. По всьому  видно що оковита сильно затягла її в свої тенети.

   Сім’я Котихіна щиро вдячна завідуючому хірургічного відділення Д.П.Куценку, головному лікарю Люботинської міської центральної лікарні О.В.Кандауровій і всім тим, хто приймав участь в операції за плідну працю, сумлінне виконання  службових обов’язків, високий професіоналізм, відданість справі. Тож нехай Дмитро Петрович і всі працівники медичного закладу  назавжди залишаються такими як є: відповідальними, привітними, мати активну життєву позицію і не втрачати оптимізму. Зичимо всім Вам міцного здоров’я, радості  і щастя. Хай вашими постійними супутниками будуть натхнення, любов, вірні друзі і віра в краще майбутнє.

 

   Микола Пархоменко – член Національної спілки журналістів Україні, 

 Керівник прес-центра Люботинської міської Ветеранської організації.

  Лідія Кучерява - ветеран педагогічної праці, член ради Ветеранської організації.

 

Вірний присязі клятві Гіпократа
Вірний присязі клятві Гіпократа

 

 

 На знімках 5808 – Д.П.Куценко та О.В.Кандаурова

5809 – Андрій Котихін біля доньки Ірини

Фото М.Д.Пархоменко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.