На свято в Сковородинівку
Автор: Svetlana   Додано:12 липня 2016   Переглядів:1259   Категорія - [Організація ветеранів, Новини громадського життя]
 
 (голосів: 0)

На свято в Сковородинівку.

Завдяки турботі Народного депутата України Володимира Михайловича Кацуби 2 липня 2016 року була здійснена безкоштовна автобусна поїздка для ветеранів Люботинської міської ветеранської організації до обласного комунального закладу «Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди» в село Сковородинівка Золочвіського району. Ветерани щиро вдячні організаторм поїздки Олександру Сергійовичу Нечипоренку і Ларисі Василівні Гільовій.

З великою увагою ветерани в музеї, де останні роки проживав Г.С. Сковорода, прослухали розповідь екскурсовода Ганни Ярміш – колишнього заступника директора «Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди» з наукової праці, про життєвий шлях і творчу діяльність філософа-поета, українського просвітителя Г.С. Сковороди.

В сільському парку ветерани побували біля криниці, звідки Г.С. Сковорода пив воду, дуба, під яким він відпочивав та відвідали його могилу.

Побували на етничному  обласному фестивалі фольклорних колективів, відвідали виставку-ярмарку майстрів народної творчості та подивились на парад вишиванок.

Яскраво проходили весільні обряди, в їх дійстві брала участь і представниця Люботинської ветеранської організації Лариса Гончарові, яка разом з іншими жіночками готувала весільний караван.

А почесними гостями були: директор Департаменту Харківської обласної державної адміністрації культури і туризму О.А. Яцина, заступник голови Золочівської райдержадміністрації І.В. Шмідько, виконуюча обов’язки начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Л.М. Оніщук, директор «Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди» Н.І. Мицай. В своїх виступах почесні гості висловлювали щире захоплення і велику вдячність організаторам цього чудового дійства. Дивлячись на їхню працю, вкладену належну майстерність, відчуваєш, що виконавці всіх фольклорних дійств та обрадів працювали, як єдиний налагоджений механізм. Також чудово було проведено регіональний фестиваль пісень обрядового фольклору «Сьогодні Івана, а завтра Купала». Ще раз велика подяка тим, хто потурбувався про ветеранів, подарував їм життєву енергію, побажав тепла та добра. Миру нам усім!

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центру

Люботинської міської ветеранської організації

 

На свято в Сковородинівку

 







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.