DataLife Engine > Організація ветеранів > Вручення заслужених нагород

Вручення заслужених нагород


12 жовтня 2020. Опублікував: Lubotin

Вручення заслужених нагород


 

8 жовтня до Люботинської ветеранської організації були запрошені ветерани міста, які брали активну участь в бойових діях в роки Другої світової війни, відбудовували в післявоєнні роки зруйновані заводи і фабрики, сільське господарство, брали участь в освоєнні цілинних земель та мають державні нагороди.

Серед присутніх працівники МВС станції Люботин, які внесли значний вклад в післявоєнні роки, наводячи належний порядок в боротьбі з бандитизмом, злодійством, карали порушників законів.

Голова РОВУ ст. Люботин С.І. Котихін повідомив про те, що сюди запрошені люди, які своєю працею варті того, щоб нагородити їх ювілейними медалями «75 років Перемоги в Другій Світовій війні 1941-1945 рр». Громадська організація  Харківська обласна організація ветеранів України (об’єднана) своєю постановою нагородила шістьох наших ветеранів цією нагородою.

Сергію Івановичу, як голові Ради об’єднаних ветеранів України, доручено вручити заслужені нагороди.

Серед нагороджених: Котихін Сергій Іванович, Падалко Ніна Дмитрівна, Теличко Анатолій Іванович, Пархоменко Микола Дмитрович, Сорокін Олександр Іванович, Безуглий Михайло Федорович.

Ветерани праці щиро дякували Харківську обласну організацію ветеранів України за належну оцінку їхньої праці і запевнили, що в подальшому по силі можливості будуть робити все для покращення нашого міста і життєвого рівня його жителів.


Текст і фото Володимира Пархоменка

 


Повернутися назад