DataLife Engine > Організація ветеранів > Г. М. Назаруку -70!

Г. М. Назаруку -70!


14 жовтня 2020. Опублікував: Chekardina

Г. М. Назаруку -70!

Г. М. Назаруку -70!

Григорій Миколайович народився 14 жовтня 1950 року в Хмельницькій області, Староконстянтинівським районі , селі Бутивці.  Після закінчення 10 класів працював в колгоспі.

В 1968 році був призваний до лав Радянської армії. Після демобілізації поступив в Люботинське ТУ-16, після закінчення якого отримав професію помічник машиніста тепловоза і направлений для відпрацювання до локомотивного депо станції Люботин.

В 1980 році навчається на курсах машиністів в Лубенській технічній школі, успішно закінчивши працює в Люботинськім локомотивному депо машиністом тепловоза. По розпорядженню керівництва депо в 1987  році назначають його машиністом – інструктором локомотивних бригад маневрових локомотивів . В цьому році поступив в Харківський технікум залізничного транспорту по закінченню якого в 1990 році був назначений замісником начальника депо  по  експлуатації , де пропрацював 11 років. Трудовим колективом був обраний головою профкома локомотивного депо.

З 2016 року Григорій Миколайович на заслуженому відпочинку загальний стаж роботи 48 років. За значні досягнення нагороджувався грамотами , подяками ,преміями , отримав почесні відзнаки “Почесний працівник залізничного транспорту України”  та “ Золотий знак” Південної залізниці.

Люботинський міський голова Леонід Лазуренко , виконавчий комітет Люботинської міської ради , керівництво локомотивного депо ст. Люботин та організація ветеранів України м.Люботина вітають Григорія Миколайовича зі славним ювілеєм і зичать бути щасливим, нести в серці надію, берегти любов! Здоров’я Вам, добра, удачі і гараздів!

 

 


Повернутися назад