Візит до Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції(АТО) України
Автор: Chekardina   Додано: 13 січня 2017   Переглядів:763   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 

Візит до Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції(АТО) України

28 листопада члени нашої громадської організації учасників бойових дій (ГО УБД) «З нами Бог і Україна», під час перебування у Києві, відвідали Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції(АТО) України для роз’яснення питання стосовно відмови працівників авіаційної компанії «Міжнародні авіалінії України» («МАУ») надати учасникам АТО пільгові квитки для перельоту до Львову.

Нагадаємо, 14 жовтня учасники АТО звернулися до вказаної авіакомпанії с проханням надати можливість пільгового перельоту відповідно до пункту 17 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

п.17, ст.12 Закону України «Про ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»: «Учасникам бойових дій надаються такі пільги: безплатний проїзд один раз на два роки (туди і назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом, незалежно від наявності залізничного сполучення, або проїзд один раз на рік (туди і назад) вказаними видами транспорту з 50-процентною знижкою».

Працівники перевізника відмовились оформити пільгові квитки пославшись на пояснення, надане першим заступником міністра соціальної політики України Василя Шевченка. На думку Мінсоцполітики, учасники бойових дій мають право скористатися лише одним із зазначених видів транспорту протягом вказаного періоду. Стосовно дій працівників «МАУ» було складено адміністративний протокол, а члени нашої ГО звернулися на урядову гарячу лінію за роз’ясненнями.

У Києві члени організації звернулися до голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (АТО) Артура Дерев’янко. Пан Дерев’янко висловив думку, що погоджується з представниками ГО УБД «З нами Бог і Україна», і пообіцяв звернутися до Міністерства Юстиції України щодо отримання тлумачення цього пункту закону.

Прес-секретар ГО УБД «З нами Бог і Україна» Юрій Яструб

 
 Подарунки для сімей воїнів АТО
Автор: Chekardina   Додано: 13 січня 2017   Переглядів:678   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 

Українська асоціація інвалідів АТО під керівництвом Головуючого Тріскача Сергія Миколайовича, до Нового року та Різдва Христова зробили подарунки для сімей воїнів АТО які мешкають у м. Люботині, області та проходять лікування в госпіталі. Деяку частину передали через Голову осередку філії Української асоціації інвалідів АТО у Харківській області  Чернишенка Юрія Степановича та членів Люботинської громадської організації учасників бойових дій "З нами Бог та Україна". Це дійсно велика взаємодопомога ,та співробітництво Головуючого органу з філіями у допомозі воїнам АТО та їх сім'ям.

Чернишенко Юрій відвідав воїнів АТО вдома та особисто передав слова вітання та подарунки. Також в святковій атмосфері були вручені подарунки в офісі громадської організації учасників бойових дій «З нами Бог і Україна».

 За це велика шана та подяка. Разом-ми сила! СЛАВА УКРАЇНІ!!

 

Член громадської організації учасників бойових дій «З нами Бог і Україна» та керівник філії  Чернишенко Ю. С.  Української асоціації інвалідів АТО

 

Подарунки для сімей воїнів АТО

Подарунки для сімей воїнів АТО

 
 Учбове заняття з вогневої підготовки, для підлітків Харківщини
Автор: Svetlana   Додано: 26 грудня 2016   Переглядів:662   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 

Члени громадської організації учасників бойових дій "З нами Бог і Україна " спільно з Андрієм Богочем провели учбове заняття з вогневої підготовки, для підлітків Харківщини. Насамперед Андрієм Богочом та Олегом Сабадашом був проведений інструктаж з техніки безпеки де розповідалося про ключові правила поводження зі зброєю, про що було зроблено запис у журнал інструктажів, з підписом кожного учня. По периметру була виставлена охорона з раціями для запобігання потрапляння сторонніх осіб в зону навчань, яку організував Дмитро Токар. Михайло Літун провів теоретичне заняття, на якому розказав про будову автомату Калашникова АК - 74. Розповів, як проводиться часткова розбірка автомату та про основні складові зброї. Було продемонстроване правильне тримання зброї в різних положеннях. В практичних заняттях, були задіяні всі члени групи. Було відпрацьоване прицілювання в положенні лежачи. Для прицілювання використовувався як стандартний механічний приціл так і оптичний та каліматорні приціли. Заняття завершилася чаюванням з учнями, де представників ГО пригостили напоєм, завареним за допомогою справжнього самовару.
Таким чином, члени ГО УБД «З нами Бог і Україна» провели захід з патріотичного виховання молоді та ознайомили учнів з основними правилами поводження зі зброєю. Сподіваємося, що саме завдяки таким зустрічам жахи буремного Сходу не повторяться у інших регіонах нашої країни, а їх проведення стане загальноприйнятним на всій території держави.

Учбове заняття з вогневої підготовки, для підлітків Харківщини
 Вечір зустрічі з бійцями АТО під назвою «З Україною в серці»
Автор: Chekardina   Додано: 12 грудня 2016   Переглядів:822   Категорія - [Головна, ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 

Вечір зустрічі з бійцями АТО під назвою «З Україною в серці»

Вечір зустрічі з бійцями АТО під назвою «З Україною в серці»

7 грудня у Люботинському ліцеї залізничного транспорту відбулася зустріч з бійцями АТО.

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни,на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту організувализустріч учнів із воїнами,які брали участь у АТО.

У ліцей завітали Сабадаш Олег Анатолійович та Павлюк Володимир Миколайович, які вже побували на війні та зустрілися зі смертю. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі,справжні патріоти України. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали учням, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Продемонстрували фото та відео матеріал, який був зроблений під час перебування на сході України. Бійці своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти учням про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство і про все те, що цікавило дітей.

Події останніх років у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

Завершилась зустріч написанням побажань бійцям на голубах миру.

http://lplzt.ptu.org.ua/ru/zaxodi-do-dnya-zbrojnix-sil-ukraїni/

 

 

Вечір зустрічі з бійцями АТО під назвою «З Україною в серці»

 

Організатор зустрічі Барамикова Євгенія, викладач ліцею.
 Представники ГО учасників БД "Знами Бог і Україна" відвідали засідання Вищого спеціалізованого суду України
Автор: Chekardina   Додано: 10 грудня 2016   Переглядів:641   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 

 

Представники ГО учасників БД "Знами Бог і Україна" відвідали засідання Вищого спеціалізованого суду України

 

28-listopada.doc [479 Kb] (cкачувань: 11)
 Члени громадської організації відвідали будівлю українського парламенту у Києві
Автор: Svetlana   Додано: 2 грудня 2016   Переглядів:677   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 

   9 листопада члени нашої громадської організації учасників бойових дій (ГО УБД) «З нами Бог і Україна» відвідали будівлю українського парламенту у Києві. В кулуарах Верховної Ради України (ВРУ) нам вдалося поспілкуватись с народним депутатом від фракції Всеукраїнське об’єднання (ВО) «Батьківщина» Надією Савченко. У розмові з народним обранцем ми висловили своє бачення проблем сучасної української армії, соціального захисту воїнів, які повернулися до цивільного життя, інших гострих соціально-економічних питань. Пані Савченко запевнила нас, що докладатиме максимум зусиль для вирішення питань, які були порушенні під час розмови. Також депутат розповіла про власні ініціативи та проекти її фракції, щодо поліпшення умов несення служби українськими військовослужбовцями, а також полегшення умов повернення воїнів до мирного життя, гарантій їх соціального та економічного захисту. 

    Наприкінці розмови ми домовилися і надалі обмінюватися думками з приводу законодавчих ініціатив парламентаріїв.

 

Члени громадської організації відвідали будівлю українського парламенту у Києві
 

 

 Прес-секретар ГО УБД «З нами Бог і Україна» Юрій Яструб
 Щодо екологічної проблеми
Автор: Chekardina   Додано: 21 листопада 2016   Переглядів:772   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 

Шановні люботинці!

Наша громадська організація учасників бойових дій «З нами Бог і Україна» разом із міськрадою звернула свою увагу на екологічну проблему яка виникла біля «Караванського спиртзаводу». Відвідавши очисні споруди 21.09.16 р. «Караванського спиртзаводу» ми були шоковані станом екології в даній місцевості. Перелік порушень на нашу не експертну думку був такий:

  • Нестерпний запах
  • Все поле вкрите саморобними озерцями з технічними відходами спиртозаводу
  • Прорвані трубопроводи з яких безконтрольно текла технічна рідина
  • Рідина тече в лісосмугу забруднюючи ліс
  • В низу цього поля знаходиться водойма, яка входить до люботинського каскаду озер. Цей став мертвий і забруднення розповсюджується на інші водойми які йдуть до нашого міста.

Виявивши це ми викликали наряд поліції і склали адміністративний протокол, зазначивши в ньому весь перелік вищезазначених порушень.

Після перемовин з керівництвом «Караванського спиртзаводу», яке запевнило нас що забруднення навколишнього середовища немає, ми в складі комісії Міської ради Люботина  вирушили 03.11.16р. на це підприємство, яке обіцяло нам розповісти про плани виходу із даної ситуації.

На зустрічі на території «Караванського спиртзаводу» були присутній керівник цього підприємства, заступник головного інженера  «Караванського спиртзаводу», керівник  «Караванського заводу кормових дріжджів» та члени комісії Люботинської міської ради. В результаті стало відомо, що спиртзавод за добу виробляє приблизно 250 тон технічних відходів. В  результаті технологічних операцій, центрифуги та сушки, на дріжджовому та спиртзаводі, зостається залишок 180 тон збіднених технологічних відходів. Ці відходи повинні потрапляти у відстійники для природного випаровування та осідання твердих речовин.

На даний момент ще не введено в експлуатацію на потрібну потужність ні центрифуги ні сушильні установки. Відстійники теж переповнені, тому і технологічні відходи потрапляють до водойм та лісів Люботина.

Керівники підприємств запевнили нас що сушильні установки та центрифуги, які необхідні для потужностей підприємства, будуть введені в експлуатацію до кінця року. Для того щоб вичистити відстійники керівник спиртзаводу звернувся до ДП «Укрспірт» для виділення необхідних коштів і запевнив нас що до травня 2017 року буде побудований повний технологічний цикл, та усунуті всі відстійні ями які споруджені біля водойм та переповнені на даний момент.

Комісії Люботинської міської ради запропонував не зупинятися на даному варіанті та вирішувати проблему ширше, а саме:

·        Запропонувати технологічні відходи фермерським господарствам (відходи являються цінними кормами як для худоби так і для птахів)

·        Виробляти альтернативні джерела енергії

·        Очищувати технологічні відходи за допомогою сучасних розробок, спираючись на світовий досвід.

 Підсумовуючи нашу поїздку скажу що в нас після неї залишилося більше запитань та застережень чим відповідей та шляхів вирішення питань. Незважаючи на все це ми запропонували допомогу керівникам підприємств в вирішенні екологічних проблем, але і попередили що не допустимо подальшого забруднення нашого міста, та будемо суворо стежити за виконанням планів по усуненню наслідків екологічної катастрофи.


Далі буде…

 

Щодо екологічної проблеми

 

Щодо екологічної проблеми

 
 Громадська організація учасників бойових дій «З нами Бог і Україна»
Автор: Chekardina   Додано: 27 жовтня 2016   Переглядів:1195   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 

Громадська організація учасників бойових дій «З нами Бог і Україна»

м. Люботин, вул. Слобожанська, 125в

 

Засновниками організації стали звичайні солдати частин регулярної армії та добровольчих батальйонів, які повернулися з війни. Ми не маємо відношення до жодної із політичних сил. Ці дві обставини і є гарантією нашої підтримки з боку воїнів АТО,  як тих, що досі перебувають в зоні бойових дій, так і тих, хто вже повернувся, — інвалідів, сімей загиблих. На сьогодні, членами організації є солдати та офіцери Збройних Сил України, добровольці, службовці Національної гвардії та інших підрозділів МВС, які приймали участь в антитерористичній операції на сході України.

Головною метою нашої організації є підтримка українських воїнів. Зокрема, допомога на фронті, підтримка при поверненні до мирного громадянського життя, сприяння в реалізації їх соціальних, матеріальних та громадянських прав.

Та ми не обмежуємося лише клопотанням за військовими. Члени організації приймають активну участь в облаштуванні благоустрою міста Люботина, забезпеченню прав і свобод його мешканців, захисту і допомозі кожному, хто її потребує. Наші активісти пильно слідкують за роботою міського керівництва, відвідуючи засідання міськради та проводячи консультації з керівництвом міста. Організація виступає ініціатором проведення міських і регіональних культурних, патріотичних та спортивних свят і фестивалів.

В наших рядах (сподіваємося, що поки що) немає громадських діячів з досвідом. Тому ми закликаємо до співпраці правознавців, психологів, освітян, представників бізнесу і влади, а також кожного, кому не байдужа доля України.

Ми також закликаємо громадські організації Люботина, Харківщини і всієї України до співпраці, створенню спільних проектів і ініціатив. Разом ми зможемо створити європейську, процвітаючу країну, демократичне суспільство і щасливу націю. По іншому і бути не може, адже З НАМИ БОГ І УКРАЇНА!

Члени правління:

  • Голова організації Іонін Владислав Валерійович т. 0500636 06 96
  • Зам. голови організації Семеринський Євген Володимирович т.067 708 10 19
  • Сабадаш Олег Анатолійович т. 050 683 029 23
  • Павлюк Володимир Миколайович т. 0505751804
  • Літун Михайло Васильович т.095 538 19 31

 

Картковий рахунок Приватбанку 5169 3305 1000 0554