Сайт міста Люботин » Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна" » Громадська організація учасників бойових дій «З нами Бог і Україна»

 Громадська організація учасників бойових дій «З нами Бог і Україна»
Автор: Chekardina   Додано:27 жовтня 2016   Переглядів:655   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 
 (голосів: 0)

Громадська організація учасників бойових дій «З нами Бог і Україна»

м. Люботин, вул. Слобожанська, 125в

 

Засновниками організації стали звичайні солдати частин регулярної армії та добровольчих батальйонів, які повернулися з війни. Ми не маємо відношення до жодної із політичних сил. Ці дві обставини і є гарантією нашої підтримки з боку воїнів АТО,  як тих, що досі перебувають в зоні бойових дій, так і тих, хто вже повернувся, — інвалідів, сімей загиблих. На сьогодні, членами організації є солдати та офіцери Збройних Сил України, добровольці, службовці Національної гвардії та інших підрозділів МВС, які приймали участь в антитерористичній операції на сході України.

Головною метою нашої організації є підтримка українських воїнів. Зокрема, допомога на фронті, підтримка при поверненні до мирного громадянського життя, сприяння в реалізації їх соціальних, матеріальних та громадянських прав.

Та ми не обмежуємося лише клопотанням за військовими. Члени організації приймають активну участь в облаштуванні благоустрою міста Люботина, забезпеченню прав і свобод його мешканців, захисту і допомозі кожному, хто її потребує. Наші активісти пильно слідкують за роботою міського керівництва, відвідуючи засідання міськради та проводячи консультації з керівництвом міста. Організація виступає ініціатором проведення міських і регіональних культурних, патріотичних та спортивних свят і фестивалів.

В наших рядах (сподіваємося, що поки що) немає громадських діячів з досвідом. Тому ми закликаємо до співпраці правознавців, психологів, освітян, представників бізнесу і влади, а також кожного, кому не байдужа доля України.

Ми також закликаємо громадські організації Люботина, Харківщини і всієї України до співпраці, створенню спільних проектів і ініціатив. Разом ми зможемо створити європейську, процвітаючу країну, демократичне суспільство і щасливу націю. По іншому і бути не може, адже З НАМИ БОГ І УКРАЇНА!

Члени правління:

  • Голова організації Іонін Владислав Валерійович т. 0500636 06 96
  • Зам. голови організації Семеринський Євген Володимирович т.067 708 10 19
  • Сабадаш Олег Анатолійович т. 050 683 029 23
  • Павлюк Володимир Миколайович т. 0505751804
  • Літун Михайло Васильович т.095 538 19 31

 

Картковий рахунок Приватбанку 5169 3305 1000 0554

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.