Сайт міста Люботин » Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна" » Візит до Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції(АТО) України

 Візит до Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції(АТО) України
Автор: Chekardina   Додано:13 січня 2017   Переглядів:408   Категорія - [Ветеранські організації » ГО учасників БД "З нами Бог і Україна"]
 
 (голосів: 1)

Візит до Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції(АТО) України

28 листопада члени нашої громадської організації учасників бойових дій (ГО УБД) «З нами Бог і Україна», під час перебування у Києві, відвідали Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції(АТО) України для роз’яснення питання стосовно відмови працівників авіаційної компанії «Міжнародні авіалінії України» («МАУ») надати учасникам АТО пільгові квитки для перельоту до Львову.

Нагадаємо, 14 жовтня учасники АТО звернулися до вказаної авіакомпанії с проханням надати можливість пільгового перельоту відповідно до пункту 17 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

п.17, ст.12 Закону України «Про ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»: «Учасникам бойових дій надаються такі пільги: безплатний проїзд один раз на два роки (туди і назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом, незалежно від наявності залізничного сполучення, або проїзд один раз на рік (туди і назад) вказаними видами транспорту з 50-процентною знижкою».

Працівники перевізника відмовились оформити пільгові квитки пославшись на пояснення, надане першим заступником міністра соціальної політики України Василя Шевченка. На думку Мінсоцполітики, учасники бойових дій мають право скористатися лише одним із зазначених видів транспорту протягом вказаного періоду. Стосовно дій працівників «МАУ» було складено адміністративний протокол, а члени нашої ГО звернулися на урядову гарячу лінію за роз’ясненнями.

У Києві члени організації звернулися до голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (АТО) Артура Дерев’янко. Пан Дерев’янко висловив думку, що погоджується з представниками ГО УБД «З нами Бог і Україна», і пообіцяв звернутися до Міністерства Юстиції України щодо отримання тлумачення цього пункту закону.

Прес-секретар ГО УБД «З нами Бог і Україна» Юрій Яструб

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.