Адміністративні послуги, які надає відділ з питань містобудування та архітектури
Автор: Svetlana   Додано: 24 лютого 2015   Переглядів:1508   Категорія - [Адміністративні послуги, Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

Відділ з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю Люботинської міської ради

вулиця  Слобожанська (Радянська), 26,  кабінет № 18

 Телефон: (057)741-11-68

Начальник відділу Кравченко Сергій Григорович

 

Дні прийому:

понеділок з 9.00-16.00,

середа 10.00 - 12.00

п’ятниця з 9.00-15.45

 

 

 

Адміністративні послуги, які надає відділ з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю  http://lubotin-rada.gov.ua/info/page/1559
 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Автор: Chekardina   Додано: 27 лютого 2012   Переглядів:1362   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Інформація виконавчих органів » Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ
З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ  ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

1.    Загальні положення

1.1.      Відділ з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету Люботинської міської ради (далі - відділ) є структурним підрозділом виконавчого комітету Люботинської міської ради, підзвітним і підконтрольним міському голові, першому заступнику міського голови  з питань діяльності виконавчих органів, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів, управлінню містобудування та архітектури Харківської облдержадміністрації, утворюється міською радою, входить до складу її виконавчого комітету.

1.2.    У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими законами України, указами і розпорядженнями Президента України, наказами Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства України,  постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Люботинської міської ради, виконавчого комітету, розпорядженнями і дорученнями міського голови та цим Положенням.

1.3.    На посаду начальника  та спеціалістів Відділу призначаються особи, що мають вищу освіту і необхідний стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі за фахом. Усі працівники Відділу приймаються на посади і звільняються з посад міським головою в порядку, передбаченому чинним законодавством.

1.4.    Міська рада створює умови для роботи і підвищення кваліфікації працівників, забезпечує їх окремим приміщенням, телефонним зв’язком, транспортом для виконання службових обов’язків, сучасними засобами оргтехніки, законодавчими й іншими нормативними актами та довідковими матеріалами, іншими посібниками та літературою з правових питань.

2.    Основні завдання та функції відділу у сфері містобудування та архітектури

2.1    Основними завданнями відділу у сфері містобудування та архітектури є забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Люботинської міської ради.

 

Завантажити повний текст Положення: polozhennya-pro-vddl.rar [38.74 Kb] (cкачувань: 52)
 Інклюзивність будівель
Автор: Svetlana   Додано: 4 квітня 2019   Переглядів:386   Категорія - [Головна, Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

Інклюзивність будівель

Інклюзивність будівель

  З 1 квітня 2019р. в Україні набули чинності нові державні будівельні норми про інклюзивність будівель. Відтепер при будівництві нових будинків та при ремонті старих мають враховувати інфраструктуру та можливості для користування ними людей з інвалідністю.

 ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд» — впроваджують обов’язкове створення безбар’єрного простору в Україні для всіх маломобільних груп населення: у першу чергу, людей з порушеннями опорно-рухового апарату, зору, слуху, розумової діяльності, людей похилого віку, батьків з маленькими дітьми, вагітних жінок.

 Нові норми зобов’язують замовників та будівельників застосовувати універсальний дизайн при будівництві та ремонті громадських будівель, зокрема передбачати всі входи та виходи, у тому числі аварійні, у рівень з землею, а всі об’єкти, які проектуються, мають бути доступними для людей з інвалідністю та обладнаними пандусами.

 

Головний спеціаліст 

Манченко Т.
 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА У ХХІ СТОЛІТТІ: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ВИКОРИСТАННЯ, ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ
Автор: Svetlana   Додано: 26 жовтня 2018   Переглядів:506   Категорія - [Головна, Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА У ХХІ СТОЛІТТІ: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ВИКОРИСТАННЯ, ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ

  19-20 жовтня у м. Вінниці відбулась  конференція  на якій обговорювались питання, що стосуються викликів і можливостей  у збереженні об’єктів культурної спадщини України.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА У ХХІ СТОЛІТТІ: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ВИКОРИСТАННЯ, ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ

  В конференції,  брали участь: Почесний президент Міжнародної Ради з охорони пам’яток і визначних місць (ІКОМОС) Густаво Араоз (USA), заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, начальник управління охорони культурної спадщини Міністерства культури України Олександр Єпіфанов, заступник начальника управління охорони культурної спадщини-начальник відділу формування політики у сфері охорони культурної спадщини Міністерства культури України Юлія Нечипоренко, асистент радника посла США в Україні з питань преси, освіти та культури Ольга Любінецька, радник Міністра культури України Павло Третьяков, директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель, фахівці з охорони пам’яток та історичних місць. 

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА У ХХІ СТОЛІТТІ: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ВИКОРИСТАННЯ, ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ

  Почесний президент Міжнародної  Ради з охорони пам’яток і визначних місць (ІКОМОС) Густаво Араоз присвятив свій виступ «Культурній спадщині у 21 столітті»

«Культурна спадщина не здатна  генерувати або покращувати економічний дохід. Стале збереження – це те  збереження, яке дозволяє майбутнім поколінням насолоджуватися спадщиною без компромісів. Це означає, що ми не можемо  допустити незворотні зміни у місцях спадщини. Маємо проаналізувати бачення як зберігати надбання минулого, яке було в 20 столітті (коли почався рух за збереження) і окреслити завдання, як це має бути у 21 столітті»,- підкреслив Густаво Араоз.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА У ХХІ СТОЛІТТІ: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ВИКОРИСТАННЯ, ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ

  Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, доповів про стан культурної спадщини в малих містах та ОТГ, а також  про нагальну  необхідність розробки історико-архітектурних опортних планів і містобудівної документації, як важливого інструменту інвестиційного розвитку.  А також позитивно відзначив керівництво  міст де все це розуміють і таку роботу виконують.

  За дорученням керівництва міської ради в роботі конференції  прийняв участь начальник відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю  Сергій Кравченко, який проінформував учасників конференції, що історичне місто Люботин перше в  Харківському регіоні отримало затверджений Міністерством культури України  історико-архітектурний  опорний план і  на сьогодні   в процесі погодження знаходиться генеральний план міста Люботина  в межах Люботинської міської ради. Розробка такого генплану,  сама по собі є новаторським кроком, який   після його затвердження, дозволить  здійснювати  розвиток міста в туристично-рекреаційному та курортному напрямку  і  дасть змогу громаді  більш ефективно  розпоряджатися своїми  природними  та урбанізованими історичними територіями на яких розташовані пам’ятки. Це дасть змогу  покращувати якість  життя мешканців міста та збільшувати додану вартість таких територій, а  також  дозволить  місту  стати центром оздоровлення для мешканців  області. 
 Сьогодні – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АРХІТЕКТОРА!
Автор: Svetlana   Додано: 1 жовтня 2018   Переглядів:756   Категорія - [Головна, Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

Сьогодні
 – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АРХІТЕКТОРА!

 

  У архітекторів  професійне свято. Архітектори люди з творчою вдачею, саме  з них розпочинаються  будь-які  містобудівні перетворення.  І в нашому місті у цьому напрямку теж ведеться активна робота: вперше в Харківському регіоні розроблено та затверджено Міністерством культури України історико-архітектурний опорний план міста Люботина, в процесі погодження знаходиться розроблений  Генеральний план міста, в процесі розробки план  зонування території, розроблено та затверджено 4 детальні плани території.

   З липня 2016р.   Люботин став  26 містом в Україні, яке отримало повноваження держархбудконтролю та почало надавати населенню відповідні послуги, зокрема  щодо початку будівництва та введення  об’єктів архітектури в експлуатацію. На сьогодні в Україні вже більше ста міст з такими повноваженнями. З набранням чинності  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» містобудівне законодавство стає більш жорстким, як  до його порушників так і для осіб які уповноважені слідкувати за його дотриманням, але в той же час дозволяє отримувати відповідні консультації для прискорення будівництва.

   На підставі  домовленості з ректором  ХНУБА  Шкодовського Ю.М.,   на базі відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю  проходять практичні заняття студентів архітекторів-містобудівників цього вишу та розробляються курсові і дипломні проекти на реальних об’єктах щодо розвитку Люботина.  Це вже стало доброю традицією і деякі з цих робіт  періодично виставляються на огляд в приміщеннях виконкому. 

  На сьогодні завдяки виконаним архітекторами  проектів та за підтримки керівництва обласної державної адміністрації і депутатського корпусу Люботинської міської ради, в нашому місті реалізовано та знаходиться в процесі реалізації ряд інфраструктурних проектів, які покращують якість життя в нашому місті та за умови подальшого розвитку  інфраструктури міста та збереження природного середовища, дадуть змогу  розвивати наше місто у туристично-рекреаційному та курортному напрямку.

 В цей день хочеться поздоровити всіх причетних до цієї діяльності. З святом, ВАС, шановні АРХІТЕКТОРИ! Творчої наснаги та можливості  реалізації своїх найкращих проектів на території нашого міста.

 

 

З глибокою повагою та надією на подальшу співпрацю,

 

Міський  голова

Л.І. Лазуренко

 

Начальник відділу з питань

містобудування, архітектури

та держархбудконтролю

С.Г. Кравченко
 Актуальна інформація відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю
Автор: Svetlana   Додано: 16 липня 2018   Переглядів:492   Категорія - [Головна, Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

Актуальна інформація відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю.

 

1.Міністерством культури України – затверджено «Історико-архітектурний опорний план   м. Люботина Харківської області, (на підставі комплексних досліджень культурної спадщини та розроблення спеціальної науково-проектної  документації)». Це результат клопіткої,  роботи розробників  ІАОП – Харківського національного університету будівництва та архітектури  і Люботинської міської ради,  яка продовжувалася протягом чотирьох років.   Важливо відзначити, що люботинці першими в Харківському регіоні  (в тому числі попереду  м. Харкова),  отримали таку спеціальну науково-проектну документацію,  що не тільки виводить нас в регіональні лідери, з цього питання, але й  дає можливість закінчити роботу над Генеральним планом та черговий поштовх  для розвитку нашого міста.

  Під час захисту ІАОП,  Люботин, на фоні інших міст, виглядав позитивно та навіть був представлений експертами, як взірець для м. Харкова. Були відмічені в кращу сторону, як розробники плану (ХНУБА), так і замовники - Люботинська міська рада.  

  Ми зробили ще один важливий крок для розвитку міста. І  це дає правові підстави щодо необхідності дотримання пам’яткоохоронного законодавства, та відповідно надію на підтримку керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації. Як результат,  покращення  наших можливостeй стосовно залучення інвесторів до збереження та пристосування до нагальних потреб  наших пам’яток.   Думаю,  все, що робимо не даремно...і за допомогою керівництва, депутатського корпусу та громади    будемо рухатись далі…

2.Люботинською міською радою затверджено «Детальний план території земельної ділянки в  м. Люботин,  сел. Коваленки, Харківської області, обмеженої вул. Олімпійська (колишня вул. Ворошилова), пров. Транспортним та 1-м Люботинським в’їздом  для будівництва і обслуговування житлових будинків для мешканців міста, які безпосередньо приймали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті, незалежності, суверенитету та територіальної цілісності України», а також  затверджено нові об’єкти топоніміки, які виникли після розробки зазначеного ДПТ та нумерацію і розташування земельних ділянок, що  після затвердження положення про  жеребкування,  дозволить розпочати  процедуру щодо виділення земельних ділянок зазначеній категорії громадян. Після  розробки та затвердження проекту відводу земельної ділянки, отримання будівельного паспорту та подання повідомлення про початок будівельних робіт, громадяни можуть розпочинати будівництво.

  Затвердження зазначеного ДПТ, крім викладеного вище  дасть можливість проведення подальших робіт по відведенню відповідної земельної ділянки, розробці ПКД та будівництву Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в м. Люботині, сел. Коваленки, будівництво якої теж передбачалось зазначеним ДПТ.

3.На чергову сесію Люботинської міської ради виноситься питання щодо затвердження розробленого та погодженого в установленому порядку “Детального  плану території   обмеженої садибною забудовою по вул. Гвардії-генерала Гавенка Л.А., пров. Оранжерейним, вул. Шевченка та територією Люботинської гімназії №1, розташованої в м. Люботин, Харківської області для розташування фізкультурно-оздоровчого комплексу».  Затвердження зазначеного ДПТ дозволить розпочати процедуру розробки  проекту відведення земельної ділянки та вирішення питання щодо фінансування розробки ПКД та безпосереднього будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу.

 

Начальник відділу з питань містобудування,

архітектури та держархбудконтролю

Кравченко С.Г.
 Історико-архітектурний опорний план м. Люботина Харківської області– затверджено
Автор: Svetlana   Додано: 12 липня 2018   Переглядів:765   Категорія - [Головна, Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

      З приємністю інформуємо мешканців міста, що  «Історико-архітектурний опорний план   м. Люботина Харківської області, (на підставі комплексних досліджень культурної спадщини та розроблення спеціальної науково-проектної  документації)» – затверджено Міністерством культури України. Це результат клопіткої,  роботи розробників  ІАОП – Харківського національного університету будівництва та архітектури  і Люботинської міської ради,  яка продовжувалася протягом чотирьох років.   Важливо відзначити, що люботинці першими в Харківському регіоні  (в тому числі попереду  м. Харкова),  отримали таку спеціальну науково-проектну документацію,  що не тільки виводить нас в регіональні лідери, з цього питання, але й  дає можливість закінчити роботу над Генеральним планом та черговий поштовх  для розвитку нашого міста.

Історико-архітектурний опорний план м. Люботина Харківської області– затверджено

  За волею долі, одним з експертів - членів науково-методичної ради Мінкульту України,  що досліджували  наш ІАОП, був проф. Товбич  В.В., з яким,  я познайомився в минулому  році, під час роботи  міжнародної  конференції щодо пам’яток та історичних фортифікацій,  яка проходила у  містах Львові та Холмі (Польща), де за дорученням міського голови Лазуренка Л.І., представляв наше місто.  Приємно було, що цей знаний фахівець, пам’ятав мою минулорічну доповідь  на конференції про необхідність розвитку Люботина  у туристично-рекреаційному напрямку та збереження палацу Святополк-Мирських, в  Гиївці, і під час  захисту  нашого проекту,  в вигідному, для нашого міста,  контексті проінформував про це членів ради, чим значно покращив  сприйняття  нашого ІАОП. І це було особливо важливо, після того, як  питання по улаштуванню пішохідно-велосипедного мосту в Києві, яке передувало розгляду нашого питання, навіть  після особистого виступу мера Києва  Кличка В.В., його заступників  та гол. архітектора  міста, пройшло  дуже важко і не додало настрою членам ради. 

  Цікаво,  що на ту конференцію, я потрапив  за запрошенням проф. Бевза М.В.  з «Львівської політехніки», який був голової державної екзаменаційної комісії  в ХНУБА, де захищалась моя студентка, дипломний проект, якої щодо збереження палацу в Гиївці декілька років прикрашав вестибюль   Люботинського виконкому. Черговий раз розумію, що просто збігу обставин   не буває.

  Взагалі, на фоні інших міст Люботин виглядав позитивно та навіть був представлений експертами, як взірець для м. Харкова, до якого у них виявилось  багато запитань.  Були відмічені в кращу сторону, як розробники плану (ХНУБА), так і замовники - Люботинська міська рада.  

  Ми зробили ще один важливий крок для розвитку міста. І  це дає правові підстави щодо необхідності дотримання пам’яткоохоронного законодавства, та відповідно надію на підтримку керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації. Як результат,  покращення  наших можливостeй стосовно залучення інвесторів до збереження та пристосування до нагальних потреб  наших пам’яток.   Думаю,  все, що робимо не даремно...і за допомогою керівництва, депутатського корпусу та громади будемо рухатись далі…

 

Начальник відділу з питань містобудування,

архітектури та держархбудконтролю

Кравченко С.Г.
 Повідомлення про початок процедури та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території
Автор: Svetlana   Додано: 11 червня 2018   Переглядів:640   Категорія - [Головна, Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 Виконавчий комітет Люботинської міської ради доводить до відома громадян, що з 11.06.2018р. по 01.07.2018р. на обговорення громадськості виноситься «Детальний план території   обмеженої садибною забудовою по вул.   Гвардії-генерала Гавенка Л.А., пров. Оранжерейним, вул. Шевченка та територією Люботинської гімназії №1, розташованої в м. Люботин, Харківської області для розташування фізкультурно-оздоровчого комплексу».

 Бажаючі  можуть ознайомитись з матеріалами, зазначеного детального плану в приміщенні  виконкомом Люботинської міської ради за адресою:  вул. Слобожанська, 26, кабінет №18, 1-й поверх (відділ з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю), понеділок-п’ятниця, з 09.00 до 15.00 години (перерва 12.00-12.45).

 

 

Завантажити:

1.-situaciya-lyubotin-moy-1.pdf [693.16 Kb] (cкачувань: 14)

2.-isnuyuchiy-stan.pdf [762.09 Kb] (cкачувань: 10)

3.-osnovniy-pozh.pdf [807.95 Kb] (cкачувань: 10)

4.-zoning.pdf [709.24 Kb] (cкачувань: 9)

5.-ruh.pdf [871.2 Kb] (cкачувань: 8)

6-vertikalka.pdf [958.11 Kb] (cкачувань: 8)

7.-inzheneriya.pdf [749.96 Kb] (cкачувань: 9)

amr-fok-lyubotin.pdf [103.92 Kb] (cкачувань: 8)

zem1.pdf [736.51 Kb] (cкачувань: 8)

zem2.pdf [175.88 Kb] (cкачувань: 8)

kult.pdf [718.58 Kb] (cкачувань: 8)

pozh.pdf [474.36 Kb] (cкачувань: 7)

ses.pdf [591.52 Kb] (cкачувань: 9)

ekologiya.pdf [537.33 Kb] (cкачувань: 9)

ogoloshennya.doc [29 Kb] (cкачувань: 8)

povdomlennya.doc [108 Kb] (cкачувань: 7)

pz-fok-lyubotin.pdf [306.09 Kb] (cкачувань: 10) 

Повідомлення про початок процедури та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території Повідомлення про початок процедури та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території земельної ділянки
Автор: Svetlana   Додано: 15 березня 2018   Переглядів:891   Категорія - [Головна, Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

         Виконавчий комітет Люботинської міської ради доводить до відома громадян, що на обговорення громадськості виноситься «Детального плану території земельної ділянки в  м. Люботин,  сел. Коваленки, Харківської області, обмеженої  вул. Олімпійська (колишня вул. Ворошилова), пров. Транспортним та 1-м Люботинським в’їздом  для будівництва і обслуговування житлових будинків для мешканців міста, які безпосередньо приймали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті, незалежності, суверенитету та територіальної цілісності України».

       Бажаючі  можуть ознайомитись з матеріалами, зазначеного детального плану в приміщенні  виконкомом Люботинської міської ради за адресою:  вул. Слобожанська, 26, кабінет №18, 1-й поверх (відділ з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю), понеділок-п’ятниця, з 09.00 до 15.00 години (перерва 12.00-12.45).

 

 

 

Повідомлення про початок процедури та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території земельної ділянки в   м. Люботин,  сел. Коваленки, Харківської області, обмеженої вул. Олімпійська (колишня вул. Ворошилова),  пров. Транспортним та 1-м Люботинським в’їздом  для будівництва і обслуговування житлових будинків для мешканців міста, які безпосередньо приймали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті, незалежності, суверенитету та територіальної цілісності України

 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території земельної ділянки в  м. Люботин,  сел. Коваленки, Харківської області, обмеженої      вул. Олімпійська (колишня вул. Ворошилова), пров. Транспортним та 1-м Люботинським в’їздом  для будівництва і обслуговування житлових будинків для мешканців міста, які безпосередньо приймали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті, незалежності, суверенитету та територіальної цілісності України.

 1.Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

 Метою Детального плану є - розробка детального плану території земельної ділянки  в           м. Люботині,  сел. Коваленки, Харківської області обмеженої      вул. Олімпійська (колишня вул. Ворошилова), пров. Транспортним та 1-м Люботинським в’їздом  для будівництва і обслуговування житлових будинків для мешканців міста, які безпосередньо приймали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті, незалежності, суверенитету та територіальної цілісності України.

Детальний план  містить графічні і текстові матеріали. Їх склад відповідає Державним вимогам та нормам.

Відповідно до детального плану, територія, яка планується під індивідуальну житлову забудову для мешканців міста, які безпосередньо приймали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті, незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, обмежена вул. Олімпійською (вул. Ворошилова), пров. Транспортним та 1-м Люботинським в’їздом, загальною площею 14,9860га. Територія проектування знаходиться у західній частини м. Люботин, (сел. Коваленки) та межує: з півночі, сходу та заходу - землі міської ради з земельними ділянками садибної забудови, з півдня вздовж житлової забудови проходіть залізнична колія.  

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» детальний план території  уточнює положення генерального плану м. Люботин, та визначає планувальну організацію та розвиток території.

Завантажити пакет документів:

derzhavn-vimogi.rar [842.73 Kb] (cкачувань: 17)

derzhgeokadastr.rar [1.76 Mb] (cкачувань: 17)

dpt-ato.rar [11.23 Mb] (cкачувань: 27)

na-sayt.rar [1.47 Mb] (cкачувань: 12)

Додано 27.03.2018 року: Службова записка по АТО_sluzhbova-zapiska-po-ato.doc [33.5 Kb] (cкачувань: 9)
 РЕЄСТР МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ
Автор: Svetlana   Додано: 23 січня 2018   Переглядів:737   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Інформація виконавчих органів » Відділ з питань містобудування, архітектури та дер]
 

РЕЄСТР  МІСТОБУДІВНИХ  УМОВ  ТА  ОБМЕЖЕНЬ

 

п/п

дата та номер наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень 

замовник об'єкта будівництва 

назва об'єкта будівництва

адреса об'єкта будівництва

інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень

підстава для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень

1

Наказ №1 від 24.01.2018р.

Скітіна Світлана Станіславовна

Реконструкція нежитлової будівлі літ. «А-1» /магазин/ під розміщення салону краси і фітнес клубу

62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Шевченка №122а

 

---

---

2

Наказ №2 від 19.12.2018р.

Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

Нове будівництво, Харківська обл., м. Люботин, вул. Шмідта, 75а

62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Шмідта №75а

 

---

---

 

Додаток до Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень: mstobudvn-umovi-ta-obmezhennya.rar [1.15 Mb] (cкачувань: 16)

Завантажити: mstobudvn-umovi-ta-obmezhennya.doc [54 Kb] (cкачувань: 8)