Дні прийому
Автор: Chekardina   Додано: 3 листопада 2016   Переглядів:681   Категорія - [Інформація виконавчих органів » Відділ у справах молоді та спорту]
 

Відділ у справах молоді та спорту

вулиця Слобожанська (Радянська), 24, тел. (057)741-14-86

Начальник відділу Лазоренко Світлана Іванівна


Дні прийому:

понеділок з 13.00-17.00,

 середа з 8.00-12.00

п’ятниця з 8.00-12.00
 ПОЛОЖЕННЯ про відділ у справах молоді та спорту
Автор: Svetlana   Додано: 30 жовтня 2013   Переглядів:523   Категорія - [Інформація виконавчих органів » Відділ у справах молоді та спорту]
 

Р І Ш Е Н Н Я                                                            

   

від  26 вересня  2013 року    № 460 

 

Про впорядкування назви відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської

міської ради та затвердження Положення про відділ у справах молоді та спорту у новій редакції

 

Відповідно до указу Президента України від 28 лютого 2013 року №96/2013 «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади», розпорядження Харківської  обласної державної адміністрації від 30 квітня 2013 року №169 «Про перейменування департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації», розпорядження Харківської  обласної державної адміністрації від 31 травня 2013 року № 211 «Про затвердження Положення про Департамент молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації», листа голови Харківської обласної державної адміністрації від 30.07.2013 року №01-61/6077 «Про створення структурного підрозділу виконавчої влади у справах молоді та спорту райдержадміністрації», з метою забезпечення наявності єдиної вертикальної системи управління молоді та спорту, забезпечення реалізації державної політики з питань молоді, фізичної культури та спорту і оздоровлення та відпочинку дітей, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» та    Регламенту Люботинської міської ради VІ скликання, Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Впорядкувати назву  відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради  на  відділ у справах молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради.
 2. Затвердити Положення про відділ у справах молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради у новій редакції.(додаток 1)
 3. Внести зміни до структури виконавчих органів Люботинської міської ради, затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії Люботинської міської ради VІ скликання від 25.12.2012 року № 454 в частині назви виконавчого органу, а саме : «Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту» замінити на «Відділ у справах молоді та спорту».  
 4. Рішення ХVІІ сесії Люботинської міської ради VІ скликання від 27.01.2012 року №14 «Про затвердження Положення про відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови          Кравченко Н.В. та постійну депутатську комісію з гуманітарних питань (освіта, культура, фізкультура, спорт та молодіжна політика).

 

Міський голова                                                                   В.О. Теличко

 

Завантажити ПОЛОЖЕННЯ про відділ у справах  молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради:   polozhennya.rar [11.62 Kb] (cкачувань: 15)
 Проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща»
Автор: Svetlana   Додано: 24 липня 2017   Переглядів:69   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

  Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1017 та календарного плану на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 19.06.2017 № 2627, громадською організацією «Добросвіт» буде реалізований проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

    Мета проекту: розвиток громадської активності молоді та підвищення рівня участі молоді у молодіжних заходах. Проект дозволить створити платформу для взаємодії молодіжних працівників та громадських лідерів України та Польщі у сфері молодіжного роботи, налагодити спільну роботу на міжнародному рівні.

   Проект буде проходити з 3 по 8 вересня 2017 року у м. Запоріжжя (о. Хортиця) за участю представників української та польської молодіжних громадських і державних організацій. Робоча мова проекту - англійська.

  Для участі у проекті необхідно до 31 липня 2017 року включно надіслати резюме та мотиваційний лист (не більше 1 сторінки) на електронну адресу: ngo.dobrosvit@gmail.com з поміткою "Українсько-Польські обміни".
Організатори проекту покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.

 Кінцевий термін подачі документів – 31 липня 2017 року.

 Детальну інформацію щодо проекту можна знайти в інформаційній довідці про проект

 З питань щодо організації та проведення заходу звертатися до координатора проекту Марії Теслюк (тел: +38 099 123 61 16, e-mail: ngo.dobrosvit@gmail.com).
 Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон
Автор: Svetlana   Додано: 2 серпня 2016   Переглядів:189   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

   Тривають  дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон. Протягом перший літніх місяців на оздоровлення за безкоштовними путівками наданими Департаментом у справах молоді та спорту облдержадміністрації було направлено 50 дітей, з них до:

 • КПЗДСТ «Таврія» м. Скадовськ – 32 дитини ( 24 обдарованих дитини були нагороджені іменними путівками за перемогу у обласному фестивалі «Весняні дзвіночки» та Харківському міського конкурсі «Барви талантів»), також  3 дітей позбавлених батьківського піклування; 3 дітей з багатодітних сімей та 2 дітей учасників АТО.
 • УДЦ «Молода гвардія», м. Одесса  - 2 дітей позбавлених батьківського піклування;
 • ДЛОТ «Динамо», Львівської області – 3 дітей з багатодітних сімей;
 • ПЗОВ «Гвоздика»  Запорізької  обл. – 3 дітей з багатодітних сімей.
 • Дитячих оздоровчих закладів, що розташовані на території Харківської обл. 12 дітей:  2 з малозабезпечених, 6 з багатодітних сімей, 3 обдарованих;  1 дитина перебуває на диспансерному обліку та виховується матір’ю одиначкою.

28 липня 2016 року були направлені на оздоровлення за путівками придбаними за кошти міського бюджету 23 дитини до ОДОТ «Золотий колос» Нововодолазького району ( 8 кращих вихованців танцювального колективу «Айбілів», 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку та виховуються у неповних сім’ях, 3 обдарованих спортсменів один з яких напівсирота, 1 обдарована дитина у якої один з батьків інвалід, 1 дитина з багатодітної сім’ї, 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку та один або обоє батьків не працюють, 5 обдарованих дітей переможців міських, обласних та Всеукраїнських змагань, конкурсів та олімпіад). Вартість путівки 4,2 тис.грн. , термін перебування дітей 21 день.

Табір розташований у мальовничому містечку, у сосновому бору на березі річки Мжа. Протягом оздоровчої зміни діти будуть забезпечені 5 разовим харчуванням, під наглядом вихователів будуть купатися на річці та загоряти на облаштованому пляжі, кататися на човнах і катамаранах навколо острівця біля табору,переправлятися на острів на човнах та проводити там ігри і розваги, а також смакувати польову кашу, займатися спортом на футбольному, волейбольному та баскетбольному майданчиках, грати в теніс за обладованими тенісними столами, організовувати концерти,  вистави, конкурси та багато інших веселих справ. Ось такий насичений відпочинок чекає наших юних люботинців у таборі.

Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон
 

Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

С. Лазоренко
 Турнір тисячі команд!
Автор: Svetlana   Додано: 19 жовтня 2015   Переглядів:318   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

  15 жовтня 2015 року на майданчику зі штучним покриттям  стадіону «Олімпієць» проходив  ІІ міський етап  щорічних обласних змагань з футболу «Турнір тисячі команд». У змаганнях приймали участь команди майже усіх навчальних закладів міста.  Підготовка до турніру була серйозною . Спочатку у вересні  пройшов  І шкільний етап змагань, де були відібрані кращі команди  шкіл, а потім вони подали свої заявки до обласного оргкомітету турніру. Заявки та звіт за проведення першого етапу  були подані від шести навчальних закладів.

  У фінальній грі змагалися 5 команд. Змагання проходили за олімпійською системою. На змаганнях був присутній представник обласного оргкомітету засновників змагань Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Голтвянський І.А., який під час церемонії відкриття турніру  побажав юним спортсменам вдалої гри, а також вручив кожній команді по футбольному м’ячу – приз турніру за перемогу у першому етапі і  додав, що переможців ІІ етапу також чекають призи,які вони отримають по закінченні сьогоднішнього матчу. 

  Суддівство змагань забезпечував директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх» Удянський Ю.В. та тренер з футболу ДЮСШ Вісковатов А.М. Спортсмени боролися відважно та завзято, бойова напруга тривала до фінального свитка.

  За підсумками гри маємо такі результати: почесне четверне місце – команда ЗОШ № 4, третє місце – команда НВК № 2, друге місце – команда ЗОШ № 5 та переможці турніру – команда ЗОШ № 3.

  Усі переможці отримали призи від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана»: за 4 місце – 2 футбольні м’ячі, за 3 місце – 3 футбольні м’ячі, за 2 місце – 5 футбольних м’ячів, а переможці отримали 10 футбольних м’ячів та 10 комплектів форм. 

  Наступний третій етап турніру буде проходити у січні 2016 року. На нього будуть  запрошені кращі команди Харківщини. Маємо надію, що наші хлопці складуть достойну конкуренцію.

 

     
      
  
  
  
  

начальник відділу у справах молоді та спорту

С.Лазоренко

 

директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх»

Удянський Ю.В. 
 Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина
Автор: Chekardina   Додано: 15 вересня 2015   Переглядів:296   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

З 10 по 12 вересня 2015 року у місті Люботині Харківської області Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів цілу низку спортивно – масових заходів, присвячених Дню фізичної культури та Дню міста Люботина. У цих урочистих  святах взяли участь багато молоді, юнаків та дівчат, різновікових груп населення, які з великим бажанням  змагалися у турнірах з шахів, шашок, пляжного волейболу, стрітболу, міні – футболу, конкурсах 3-х очкових та штрафних кидків. Велика  підтримка була вболівальників, друзів та товаришів учасників, а також їх батьків.

У змаганнях з нагоди Дня фізичної культури та спорту з шашок серед юнаків 1 місце - Середа О., 2-е – Буковнін Д., 3-е – Некрут Я., серед дівчат 1-е – Малихіна Н., 2-е – Тимошенко В., 3-е – Борщова Ю. У турнірі з пляжного волейболу  перемогла команда «Торпеда», друге місце у команди «Вовки», третє у команди «Бермуди».  Турнір із стрітболу виграли представники НВК №2, друга сходинка у команди ЗОШ №4 і третє почесне місце у команди ЗОШ №3. Цікаво пройшли конкурси штрафних і 3-х очкових кидків у яких взяло участь багато молоді, перемогу у двох конкурсах виборов Вінников І. У змаганнях  з шахів переміг Дяченко Р., друге місце у Василенко Є., третє місце у Федорова І. У День міста пройшли два великих турніри з міні – футболу серед шкільних команд, а також серед організацій і підприємств. Серед шкільних команд перемогу здобула команда ЗОШ №4, друге місце у команди ЗОШ №3 і третє місце у команди Караванської ЗОШ. Серед організацій перемогла команда «Derby”, друге місце у команди правоохоронних органів «Харківське РО», третє у збірної  РУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У церемонії відкриття і нагородження в честь  Дня міста і Дня фізичної культури та спорту приймав участь міський голова Теличко В.О., помічники Народного  депутата України Кацуби В.М.,  депутат міської ради Нечипоренко О.С., а також представники Департаменту молоді та спорту КУ Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які теж допомогли з нагородною атрибутикою і подарували юним футболістам м’ячі.

Вітаємо всіх учасників та мешканців міста із святом та бажаємо нових перемог, миру та злагоди!


Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення

“Спорт для всіх» Люботинської міської

директор Ю.В. Удянський

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

 
 Творчий фестиваль «Весняні дзвіночки»!
Автор: Svetlana   Додано: 27 квітня 2015   Переглядів:541   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

    24 квітня 2015 року пройшов  міський етап обласного творчого  фестивалю  «Весняні дзвіночки», який щороку проходить на Харківщині та розкриває її таланти.  До оргкомітету надійшло близько 120 заявок на участь у конкурсній програмі фестивалю за 3 номінаціями: хореографія, вокальне мистецтво та оригінальний жанр. У фестивалі приймали участь, як самостійні виконавці так і творчі колективи. Попередньо було проведено два відбіркові тури та відібрано найкращі номери.

   На фінальний тур були представлені 36 конкурсних номерів у яких були задіяні 124 дитини.  На захід   були запрошені  представники оргкомітету обласного фестивалю «Весняні дзвіночки», які проводять відбіркові тури у містах та районах області та визначають переможців фестивалю. Конкурсантами та їх педагогами  була проведена велика підготовча робота, підібраний цікавий репертуар, костюми та постійна відшліфовка творчих номерів. Після концерту відбулася наради оргкомітету та керівників, що готували конкурсантів. Представники обласного оргкомітету відмітили, що  виступи були підготовлені на високому рівні, що з дітьми проводиться велика робота, яка дає добрі результати, що покращуються з року в рік. Переможців фестивалю буде визначено за підсумками усіх обласних відборів, що будуть проводитися до 30  квітня.  Найкращих виконавців буде направлено на оздоровчу зміну лідер за путівками наданими Департаментом у справах  молоді та спорту протягом літніх канікул.

 

Начальник відділу

у справах  молоді та спорту

Лазоренко С.І.

  

 

 

   

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 
Творчий фестиваль «Весняні дзвіночки»!

 
 Спортивно–масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді
Автор: Chekardina   Додано: 25 березня 2015   Переглядів:416   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

23 березня 2015 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» провів у місті Люботині спортивно – масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді. Всі бажаючі, яких об’єднує любов до баскетболу, учні та представники різних шкіл, вихованці дитячо – юнацької школи, сформувавши команди, взяли участь у спортивному святі.

За результатами турніру:

- перше місце, а з ним і Кубок, - виборола команда «Піксель» у складі: Фомін Микола (капітан), Гребенюк Валерій, Булах Стас, Хмель Єгор, Соколов Ярослав;

- друге місце посіла команда «Баскетбольні вогники» у складі: Яловенко Костянтин (капітан), Калачинський Богдан, Бурда Максим, Івахненко Роман, Губаренко Едуард, Миронов Юрій;

- третє місце у команди «Веселі гарбузи», у складі: Орлов Михайло (капітан), Вінников Ігор, Шевченко Владислав, Агафонов Руслан, Давиденко Володимир;

- четверту почесну сходинку у рівній боротьбі із суперниками зайняла команда «По приколу» у складі: Малютенко Євгеній (капітан), Усатов Микита, Князєв Данило, Воловик Данило, Соколов Олександр, Колонтаєвський Володимир.


Переможці змагань отримали Кубок та диплом, а призери -  дипломи різних ступенів від Комунального закладу – міського  центру  фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх».

Вітаємо всіх хлопців з початком весняних турнірів з баскетболу та стрітболу, з настроєм відпочити на канікулах та закінчити навчальний рік з гарними оцінками!

 

Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення

 “Спорт для всіх» Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський

 

 

Спортивно–масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді

 

Спортивно–масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді

Спортивно–масові змагання на Кубок міста з баскетболу серед молоді

 Спортивна зима!
Автор: Svetlana   Додано: 30 січня 2015   Переглядів:450   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Спортивна зима!

  29 січня 2015 року відбувся міський турнір з шашок серед шкільних команд. Захід проходив у приміщенні читальної зали центральної міської бібліотеки. У турнірі прийняли участь  8  збірних команд навчальних закладів міста: Люботинського НВК № 2, Люботинської ЗОШ № 3, Люботинської ЗОШ № 6, Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, а також   по 2 команди від  Люботинської ЗОШ № 4 та Люботинської ЗОШ № 5.  Відповідно до Положення про змагання у командах було по 3 учні, а саме по 2 хлопці та  1 дівчина.  Цей турнір уже став традиційним, він проходить з 2013 року. Заклади готуються до змагань, проводять шкільні міні турніри, а також постійні тренувальні ігри.            За підсумками командних змагань  ІІІ місце посіла команда Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, ІІ місце посіла команда Люботинського НВК № 2 та І місце посіла перша команда   Люботинської ЗОШ №4. За підсумками  індивідуальних результатів  у  першій групі серед хлопців переможців став учень НВК № 2  Вінніков Ігор, у другій групі серед хлопців став учень ЗОШ № 4 Боришкевич Богдан, а переможницею серед дівчат стала учениця ЗОШ № 4  Блощинська Анастасія. Переможці отримали грамоти та солодкі призи.

  Дякуємо адміністраціям  закладів, які направили команди на змагання, а також викладачам, що підготували чудових спортсменів. Особлива подяка нашому постійному судді та тренеру шахово – шашкового клубу Глушко С.М., який на добровільних засадах та у свій вільний час займається з дітьми та допомагає у проведенні змагань. Дуже приємно, що у нашому місті є такі небайдужі  до спорту люди, бо саме завдяки таким людям спорт у нашому місті  розвивається.

Начальник відділу у справах молоді та спорту

      Лазоренко С.І.

 

Директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх»

Удянський Ю.В. 

 

  
  
  
  
  

 

 

Спортивна зима!

 

 

Спортивна зима!

 

 

Спортивна зима!

 
 Звіт відділу у справах молоді та спорту за 2014 рік
Автор: Svetlana   Додано: 22 січня 2015   Переглядів:495   Категорія - [Інформація виконавчих органів » Відділ у справах молоді та спорту]
 

Звіт відділу у справах  молоді та спортуза 2014 рік            

  Протягом 2014 року основними завданнями відділу була  робота по реалізації державної  політики у галузі фізичної культури та спорту, забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей та молодіжна політика.   Аналіз роботи у галузі фізичної культури та спорту. Координація роботи з  фізичної  культури та спорту по місту здійснюється Координаційною  радою з питань розвитку фізичної культури та спорту у м. Люботині, спортивні заходи проводяться відповідно до «Міської соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012 – 2016 роки» затвердженої рішення ХVІІ сесії VІ скликання Люботинської міської ради від 27.01.2012 року №15 та міського календаря спортивних заходів. Фізкультурні кадри:Загальна кількість  штатних спеціалістів по галузі у місті складає – 15 осіб, з них зі спеціальною вищою освітою – 9, що 10% менше показників минулого року.  Штатна чисельність фізкультурних працівників у системі освіти складає – 7 осіб, що на 30% менше минулого року. Штатна чисельність тренерів ДЮСШ складає – 2 особи, що відповідає рівню 2013 року. Спортивні споруди. На території міста розташовані 45 спортивних споруд, які перебувають у різних формах власності. Майже усі вони працюють на повну потужність, лише стрілецький тир, що перебуває у підпорядкуванні Люботинського ліцею залізничного транспорту не працює протягом багатьох років,через аварійний стан приміщення. Усі власники спортивних споруд підтримують їх у задовільному стані. У 2014  році за допомогою депутата обласної ради Лазуренко Л.І. було встановлено нові вхідні двері до спортивної зали Залізничного ліцею. За підтримки депутата міської ради Нечипоренка О.С. на території міського парку був встановлений новий спортивний майданчик з варкауту.           

  Проводиться робота щодо внесення спортивних споруд до Єдиного всеукраїнського реєстру спортивних споруд. Уже внесено до реєстру міський стадіон «Олімпієць». Проведено підготовчу роботу щодо внесення до реєстру ще 3 споруд, які відповідають необхідних стандартам. Фізкультурно – оздоровча робота. Протягом звітного  періоду  у місті було охоплено  фізкультурно - оздоровчою роботою близько 7000 мешканців міста, що на 7% більше минулого року. Покращилися показники залучення дітей до занять  усіма видами фізкультурно - оздоровчої роботи 1551осіб ( що на 13 % більше 2013 року). Також відбулося покращення показника відвідування занять з фізичної культури 3225 учнів (на 25% більше 2013 року), що стало можливе через введення занять з фізичної культури в усіх ДНЗ міста.   Покращилися показники відвідання занять з фізичної культури 3 рази на тиждень 1758 учнів (на 60% більше 2013 року). Нажаль, збільшився показник дітей, що віднесені за станом здоров’я до спеціальних медичних груп 681 особа (у 2013 році 16), але лише 18 з них не займаються фізичною культурою за станом здоров’я.    Протягом звітного періоду було проведено 83 спортивних заходи, якими охоплено 5 300 учасників, було забезпечено участь у 19 заходах обласного рівня.            

  Організована робота груп здоров’я з футзалу, волейболу, міні- футболу, настільного тенісу, пляжного волейболу, шахів та шашок, якими охоплено близько 3 500 осіб.                      

  Вперше  була проведена у нашому місту  Міська спартакіада  з допризовної молоді, змагання проводилися за системою чотириборство: біг на 100 м., підтягування на перекладені, біг на 3 км. та метання гранати. Участь приймали команди з 4   ЗНЗ міста, усього 18 учасників. За підсумками командних виступів  представників загальноосвітніх закладів маємо наступні результати :  Люботинська ЗОШ№3 – ІІІ місце, Люботинський НВК№2 – ІІ місце та переможцями змагань стала Люботинська ЗОШ№5. Також, по індивідуальним   результатам за підсумками дисциплін:  Бєлозьоров Олег (НВК№») – ІІІ місце,  Піскун Віталій (ЗОШ№5) – ІІ місце, двоє учасників отримати однакові результати та розділили І місце – Луценко Андрій (ЗОШ№5) та Москаленко Артем (ЗОШ№5).За підсумками   змагань були відібрані кращі представники, які були направлені на Спартакіаду області з допризовної підготовки, де зайняли  6 місце з  22 команд учасників. Спортивна робота.                       

  Основна  спортивна   робота  у  місті  проводиться  міською   ДЮСШ. Станом на 01.05.2015 року у школі навчаються 198 учнів за 5 видами спорту, що на 25 % менше підсумків минулого року. Протягом року у закладі навчалося 300 – 320 учнів, але через перехід на іншу роботу   декількох тренерів, кількість учнів зменшилася. ДЮСШ має високий  рівень проведення навчальних  занять у  спортивних секціях. Представники закладу постійно приймають участь та займають призові місця у заходах вищого рівня. Уперше за період роботи школи 57 учням були присвоєно  юнацькі спортивні розряди: баскетбол – 7 спортсменам ; важка атлетика – 10 спортсменам; волейбол – 20 спортсменам та футбол – 20 спортсменам. Фінансування . На фінансування галузі було витрачено кошти у сумі – 512,3 тис.грн., (на 14 % більше 2013 року) з них з міського бюджету – 501, 3 тис.грн. (30% більше минулого року).  На фінансування роботи  КЗМЦЗФН «Спорт для всіх» витрачено  - 139,6 тис.грн. та на фінансування роботи   ДЮСШ витрачено  – 361,7 тис.грн.  Для забезпечення придбання спортивного обладнання та інвентарю – 48,3 тис.грн., з них 30,0 тис.грн на придбання обладнання довгострокового використання (на 40% більше 2013 року), на спортивні заходи та навчально – тренувальна робота – 13, 3 тис.грн. (на 50% менше минулого року).     Не зважаючи на складну економічну ситуацію на фінансування галузі попередньо  заплановано у міському бюджеті кошти у сумі 446,5 тис.грн., що дасть змогу забезпечити роботу спортивних закладів у звичайному режимі.   Організаційно – практичні заходи щодо розвитку фізичної культури та спорту.                     

  Протягом 2014 року було проведено 14 засідань Координаційної ради  з питань  розвитку  фізичної культури та спорту у м. Люботині. питання «Про організацію фізкультурно – оздоровчої та фізкультурно – масової роботи в  м. Люботині, діяльність Комунального закладу міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»»  розглядалося на засіданні виконавчого комітету Люботинської міської ради .На сесії Люботинської міської ради розглядалися 4 питання по галузі та винесено відповідні  рішення:  «Про хід виконання Міської соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012 – 2016 роки у 2013 році та внесення змін до програми», «Про внесення змін до штатного розпису Люботинської дитячо-юнацької школи»,  «Про  відміну рішення щодо внесення змін до штатного розпису Люботинської дитячо-юнацької школи» та «Про здійснення  фізкультурно – оздоровчої роботи в місті та роботу Люботинської  ДЮСШ у 2014 році». У березні 2014 року було проведено круглий стіл «Залучення дітей та молоді міста до занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя» до роботи у якому було залучено керівництво міста, представники освіти, медицини, ДЮСШ, Залізничного ліцею, видатних спортсменів міста, тренерів та керівників федерацій з видів спорту.         

    Уперше у нашому місті  03 – 04 грудня 2014 року  проводився обласний семінар  з керівниками структурних підрозділів органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та  міських рад міст обласного значення на базі Харківського центру професійної освіти На заході були присутні представників  усіх районів та міст області, представники Департаменту,  громадських спортивних організацій та дитячих спортивних шкіл, керівництво нашого міста.   Усього у семінарі прийняли участь  46  осіб.              

    Організація роботи щодо відпочинку та оздоровлення дітей.Організація роботи з вищезазначеного питання проводиться на виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 21.04.2010 року №205 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010 – 2015 роках»,  Комплексної міської програми «Майбутнє Люботинщини» на 2011 – 2015 роки  затвердженої рішенням ІІ сесії VІ скликання Люботинської міської ради від 15.12.2010 року №28 та  рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 08.04.2014 року №75 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2014 році». Координація роботи по забезпеченню оздоровлення та відпочинку дітей здійснювалася міським Штабом по організації відпочинку та оздоровлення  дітей. Для перевірки готовності до роботи закладів відпочинку та оздоровлення, що розташовані на території міста було створено відповідні комісії. Табори з денним перебуванням та заміський оздоровчий заклад «Літня школа Бойка» почали свою роботу згідно запланованого графіку. Табори з денним перебуванням працювали    І зміну, яка становить 14 днів, де було охоплено  475 дітей (що на 7% менше минулого року), а заміський оздоровчий заклад працював 5 змін, 4 відпочинкові та 1 оздоровча, у закладі відпочило 810 дітей, що майже на 50% більше минулого року.За кошти міського бюджету було придбано 49 путівок на І зміну у ДОТ  «Ялинка» Валківського району, що на 22,5% більше  минулого року. За цими путівками були оздоровлені діти пільгових категорій міста.              

   За безкоштовними путівками, що були  надані   Департаментом  у справах  молоді та спорту Харківської облдержадміністрації,   забезпечено оздоровлення  у заміських дитячих  оздоровчих закладах  – 57 дітей пільгових категорій , що на 26 дітей   більше аналогічного періоду  2013 року.     Особлива увага приділялася оздоровленню дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. У місті на обліку перебуває 25 дітей цієї категорії, що підлягають оздоровленню. Було забезпечено 100% охоплення оздоровчими заходами  дітей  вищезазначеної категорії.    

    Для забезпечення заходів з відпочинку та оздоровлення дітей, що проводяться у рамках Комплексної міської програми «Майбутнє Люботинщини»,  з міського бюджету було виділено 231,3 тис.грн., що на 50%  більше минулого року.  Робота з дітьми та молоддю.          

    З метою організації роботи з обдарованими дітьми та молоддю міста було проведено низку заходів. Протягом березня – квітня було проведено відбіркові тури міського фестивалю – конкурсу «Люботинські джерела» за номінаціями «Хореографія» та «Вокальне мистецтво». У фестивалі  прийняли  участь  320 учасників. Переможці були учасниками міського гала концерту до Міжнародного дня захисту дітей. Діти отримали подарунки, що були придбані за спонсорські кошти.            

     У квітні проведено міський етап обласного фестивалю юних талантів «Весняні дзвіночки» у якому взяли участь близько 250 дітей. Фестиваль проходив за номінаціями: «Вокальне мистецтво» та «Хореографія». Переможцями заходу за підсумками обласного фестивалю стали: два хореографічні номери та 5 вокальних. За підсумками обласного фестивалі нашим переможцям було надано 20 путівок на оздоровчу зміну «Лідер» до дитячого санаторію «Таврія», що розташований  у м. Скадовськ, Херсонської області.  

    Проведено  18 заходів з протидії негативним проявів у молодіжному та дитячому середовищі,якими було охоплено 920 осіб. Проведено 11 заходів з профорієнтації та працевлаштування,якими було охоплено 720 осіб.  Проводиться системна робота з оновлення паспорту під облікових категорій.   У грудні 2014 року до новорічних свят та Дня Святого Миколая було придбано 200 солодких подарунків  та роздано  дітям пільгових категорій. З міського бюджету на вищезазначені цілі було виділено кошти у сумі 5,0 тис.грн.  Надання консультацій  мешканцям міста з питань, що входять до  компетенції відділу.З відпочинку та оздоровлення дітей – 280 особам, отримання статусу багатодітної сім’ї та подовження терміну посвідчень – 17 особам, роботи спортивних секцій – 18 особам, багатодітним матерям щодо отримання почесного звання України «Мати – героїня» - 8 особам та інші питання – 160 осіб. 
Начальник відділу

Лазоренко С.І.