Дні прийому
Автор: Chekardina   Додано: 3 листопада 2016   Переглядів:1549   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Інформація виконавчих органів » Відділ у справах молоді та спорту]
 

Відділ у справах молоді та спорту

вулиця Слобожанська (Радянська), 24/1, тел. (057)741-14-86

Начальник відділу Лазоренко Світлана Іванівна


Дні прийому:

понеділок з 13.00-17.00,

 середа з 8.00-12.00

п’ятниця з 8.00-12.00
 ПОЛОЖЕННЯ про відділ у справах молоді та спорту
Автор: Svetlana   Додано: 30 жовтня 2013   Переглядів:1357   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Інформація виконавчих органів » Відділ у справах молоді та спорту]
 

Р І Ш Е Н Н Я                                                            

   

від  26 вересня  2013 року    № 460 

 

Про впорядкування назви відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської

міської ради та затвердження Положення про відділ у справах молоді та спорту у новій редакції

 

Відповідно до указу Президента України від 28 лютого 2013 року №96/2013 «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади», розпорядження Харківської  обласної державної адміністрації від 30 квітня 2013 року №169 «Про перейменування департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації», розпорядження Харківської  обласної державної адміністрації від 31 травня 2013 року № 211 «Про затвердження Положення про Департамент молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації», листа голови Харківської обласної державної адміністрації від 30.07.2013 року №01-61/6077 «Про створення структурного підрозділу виконавчої влади у справах молоді та спорту райдержадміністрації», з метою забезпечення наявності єдиної вертикальної системи управління молоді та спорту, забезпечення реалізації державної політики з питань молоді, фізичної культури та спорту і оздоровлення та відпочинку дітей, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» та    Регламенту Люботинської міської ради VІ скликання, Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Впорядкувати назву  відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради  на  відділ у справах молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради.
 2. Затвердити Положення про відділ у справах молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради у новій редакції.(додаток 1)
 3. Внести зміни до структури виконавчих органів Люботинської міської ради, затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії Люботинської міської ради VІ скликання від 25.12.2012 року № 454 в частині назви виконавчого органу, а саме : «Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту» замінити на «Відділ у справах молоді та спорту».  
 4. Рішення ХVІІ сесії Люботинської міської ради VІ скликання від 27.01.2012 року №14 «Про затвердження Положення про відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови          Кравченко Н.В. та постійну депутатську комісію з гуманітарних питань (освіта, культура, фізкультура, спорт та молодіжна політика).

 

Міський голова                                                                   В.О. Теличко

 

Завантажити ПОЛОЖЕННЯ про відділ у справах  молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради:   polozhennya.rar [11.62 Kb] (cкачувань: 28)
 Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів
Автор: Svetlana   Додано: 16 листопада 2018   Переглядів:524   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

14 – 15 листопада 2018 року у нашому місті проходив  обласний семінар з керівниками структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, молоді та спорту районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, об`єднаних територіальних громад. Захід було організовано на базі гуртожитку Харківського центру професійної освіти.

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

На порядку денному семінару розглядалися питання:

 1. Виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив, здорового способу життя в Харківській області на період 2014 – 2018 роки.
 2. Організація проведення та попередні підсумки обласної Спартакіади з видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації 2018 року. Проект календарного плану на 2019 рік.
 3. Організація проведення  обласної Спартакіади з масових видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації за 2018 рік.
 4. Розгляд проекту обласної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив, здорового способу життя у Харківській області на період 2019 – 2023 роки.
 5. Формування річного статистичного звіту за 2018 р. за формою №2-ФК «Звіт з фізичної культури та спорту».

Також представники районів та міст області ділилися кращими практиками організації роботи галузі фізична культура та спорт:

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

 1. Організація роботи з розвитку фізичної культури і спорту у селищній Роганській об`єднаній громаді.
 2. Досвід роботи Чугуївської міської ради щодо організації фізкультурно-оздоровчої, спортивної роботи з населенням за місцем проживання.
 3. Організація спортивно – масової, оздоровчої роботи серед дорослого населення у м. Люботині.
 4. Організація масової, фізкультурно – оздоровчої роботи, здача тестів фізичного оцінювання серед учнівської та студентської молоді у Красноградському районі.
 5. Робота Лозівської міської ради щодо реконструкції, капітальному ремонту, новому будівництву спортивних споруд. 

За підсумками заходу представниками районів були надані пропозиції до Управління у справах молоді та спорту ХОДА щодо змін в організації обласних Спартакіад з видів спорту та масового спорту у частині суддівства, пріоритетних видів спорту та  формування груп  у 2019 році. Захід пройшов у діловій та комфортній атмосфері, яка спонукала до покращення спортивних результатів у подальшому.   

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

Висловлюємо подяку  директору Регіональної філії «Південна залізниця», депутату обласної ради  Уманцю Миколі Григоровичу за підтримку в організації заходу на базі закладу, який підпорядкований Південній залізниці. Розвитку галузі фізичної культури та спорту приділяється велика увага у керівництвом Харківської області, особисто Світличною Юліє Олександрівною і також нашим міським головою Лазуренко Леонідом Івановичем, які розуміють, що вкладаючи ресурси у спорт ми в майбутньому будемо мати здорову націю.


Начальник відділу

у справах молоді та спорту

С. Лазоренко 
 За два дні розпочинається велика боротьба країн усього світу за олімпійські нагороди у Південній Кореї
Автор: Chekardina   Додано: 7 лютого 2018   Переглядів:441   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

За два дні розпочинається велика боротьба країн усього світу за олімпійські нагороди у Південній Кореї. Найкращі спортсмени продемонструють свої уміння, навички та досвід. 

Кожен спортсмен мріє стати переможцем олімпійських змагань і з гордістю продемонструвати свою сили та волю до перемоги. Одні лише спортивні уміння не допоможуть стати переможцем. У кожного великого спортсмена вони поєднуються з такими людськими якостями, як – повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

Тільки гармонійно розвинутій особистості під силу здолати  спортивні вершини. Щодня кожен з нас долає свої «вершини», формує характер, розвивається, як особистість. Візьміть собі на озброєння олімпійські цінності та вони стануть надійною підтримкою у вирішенні проблем повсякдення.

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

С.І. Лазоренко       

 

Національний олімпійський комітет України у партнерстві з Кока-Кола Фаундейшн розробив 7 соціальних короткометражних фільмів, що розкривають 7 оліміпійських цінностей. У ролі акторів виступили, зокрема, уславлені олімпійці, а саме: Сергій Бубка, Ольга Харлан, Олег Верняев,Жан Беленюк, Георгій Зантарая, Ольга Саладуха, Ілля Кваша та ініші.  

 

 

 

 

 

 

 

 Новини спорту
Автор: Chekardina   Додано: 13 листопада 2017   Переглядів:691   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, Спорт]
 

Новини спорту

Новини спорту

Шановні люботинці! Продовжуємо інформувати вас про досягнення наших спортсменів у 2017 році.

Протягом року міські збірні команди приймали участь у обласній Спартакіаді з масового спорту серед районів та міст обласного значення . Наші команди приймали участь в 4 з 4 видів Спартакіади:

«Козацькі розваги» - І місце;

«Фізкультурні працівники» - 5 місце;

«Мама, тато, я – спортивна сім’я» - 6 місце;

«Спортивна рибалка» - 6 місце.    

 

Загальний рейтинг за підсумками Спартакіади серед 17 районів -  ІІІ місце, яке ми утримуємо третій рік поспіль. Висловлюємо вдячність спортсменам, які відгукнулися та гідно виборювали честь рідного міста.  

 

Начальник відділу

у справах молоді та спорту

С.Лазоренко 
 До уваги люботинців, які підтримують здоровий спосіб життя!
Автор: Svetlana   Додано: 22 вересня 2017   Переглядів:573   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

До уваги люботинців, які  підтримують здоровий спосіб життя!

З 2017 року стартував Порядок оцінювання фізичної підготовленості населення України. Метою цього заходу є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, а також сприяння виховання патріотизму та громадянської позиції.

Для забезпечення проведення заходу Міністерством молоді та спорту України розроблено відповідні тестові завдання, окремо для кожної вікової групи. Проведення такої роботи обов’язково для учнівської молоді, збройних сил, правоохоронних органів, рятувальних служб та ін. Підприємства та організації,які не відносяться до вище перерахованих проводять тестування на добровільних засадах.

Якщо Ви не належите до жодної з груп, то уразі бажання перевірити свою фізичну підготовку можливо подавши заявку встановленого зразка (додається) до відділу у справах молоді та спорту,  до КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх» або в електронному вигляді на адресу виконкому: E-mail: lubotin@mr.kh.gov.ua з поміткою  «спортивні питання». В заявці ви вказуєте особисті свої данні та види тестів з якими можна ознайомитися з Наказу Міністерства молода та спорту України від 15 грудня 2016 р.  № 4665.  

 Також для проходження тестування необхідно отримати допуск лікаря за формою № 086 – 1/о (для учнів) або за формою №027/о.

Запрошуємо усіх бажаючих мешканців міста подати заявку на проходження тестування до 05 жовтня 2017 року.

Після закінчення терміну прийому заявок на сайті буде розміщення графік та місце його проведення, а також буде повідомлено додатково особисто кожному  бажаючому.

 

Завантажити додаток:doc1.doc [360.5 Kb] (cкачувань: 8)

 

Начальник відділу

 у справах молоді та спорту

С.І. Лазоренко   

 

 

 
 Проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща»
Автор: Svetlana   Додано: 24 липня 2017   Переглядів:777   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

  Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1017 та календарного плану на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 19.06.2017 № 2627, громадською організацією «Добросвіт» буде реалізований проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

    Мета проекту: розвиток громадської активності молоді та підвищення рівня участі молоді у молодіжних заходах. Проект дозволить створити платформу для взаємодії молодіжних працівників та громадських лідерів України та Польщі у сфері молодіжного роботи, налагодити спільну роботу на міжнародному рівні.

   Проект буде проходити з 3 по 8 вересня 2017 року у м. Запоріжжя (о. Хортиця) за участю представників української та польської молодіжних громадських і державних організацій. Робоча мова проекту - англійська.

  Для участі у проекті необхідно до 31 липня 2017 року включно надіслати резюме та мотиваційний лист (не більше 1 сторінки) на електронну адресу: ngo.dobrosvit@gmail.com з поміткою "Українсько-Польські обміни".
Організатори проекту покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.

 Кінцевий термін подачі документів – 31 липня 2017 року.

 Детальну інформацію щодо проекту можна знайти в інформаційній довідці про проект

 З питань щодо організації та проведення заходу звертатися до координатора проекту Марії Теслюк (тел: +38 099 123 61 16, e-mail: ngo.dobrosvit@gmail.com).
 Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон
Автор: Svetlana   Додано: 2 серпня 2016   Переглядів:849   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 

   Тривають  дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон. Протягом перший літніх місяців на оздоровлення за безкоштовними путівками наданими Департаментом у справах молоді та спорту облдержадміністрації було направлено 50 дітей, з них до:

 • КПЗДСТ «Таврія» м. Скадовськ – 32 дитини ( 24 обдарованих дитини були нагороджені іменними путівками за перемогу у обласному фестивалі «Весняні дзвіночки» та Харківському міського конкурсі «Барви талантів»), також  3 дітей позбавлених батьківського піклування; 3 дітей з багатодітних сімей та 2 дітей учасників АТО.
 • УДЦ «Молода гвардія», м. Одесса  - 2 дітей позбавлених батьківського піклування;
 • ДЛОТ «Динамо», Львівської області – 3 дітей з багатодітних сімей;
 • ПЗОВ «Гвоздика»  Запорізької  обл. – 3 дітей з багатодітних сімей.
 • Дитячих оздоровчих закладів, що розташовані на території Харківської обл. 12 дітей:  2 з малозабезпечених, 6 з багатодітних сімей, 3 обдарованих;  1 дитина перебуває на диспансерному обліку та виховується матір’ю одиначкою.

28 липня 2016 року були направлені на оздоровлення за путівками придбаними за кошти міського бюджету 23 дитини до ОДОТ «Золотий колос» Нововодолазького району ( 8 кращих вихованців танцювального колективу «Айбілів», 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку та виховуються у неповних сім’ях, 3 обдарованих спортсменів один з яких напівсирота, 1 обдарована дитина у якої один з батьків інвалід, 1 дитина з багатодітної сім’ї, 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку та один або обоє батьків не працюють, 5 обдарованих дітей переможців міських, обласних та Всеукраїнських змагань, конкурсів та олімпіад). Вартість путівки 4,2 тис.грн. , термін перебування дітей 21 день.

Табір розташований у мальовничому містечку, у сосновому бору на березі річки Мжа. Протягом оздоровчої зміни діти будуть забезпечені 5 разовим харчуванням, під наглядом вихователів будуть купатися на річці та загоряти на облаштованому пляжі, кататися на човнах і катамаранах навколо острівця біля табору,переправлятися на острів на човнах та проводити там ігри і розваги, а також смакувати польову кашу, займатися спортом на футбольному, волейбольному та баскетбольному майданчиках, грати в теніс за обладованими тенісними столами, організовувати концерти,  вистави, конкурси та багато інших веселих справ. Ось такий насичений відпочинок чекає наших юних люботинців у таборі.

Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон
 

Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

С. Лазоренко
 Турнір тисячі команд!
Автор: Svetlana   Додано: 19 жовтня 2015   Переглядів:1095   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

  15 жовтня 2015 року на майданчику зі штучним покриттям  стадіону «Олімпієць» проходив  ІІ міський етап  щорічних обласних змагань з футболу «Турнір тисячі команд». У змаганнях приймали участь команди майже усіх навчальних закладів міста.  Підготовка до турніру була серйозною . Спочатку у вересні  пройшов  І шкільний етап змагань, де були відібрані кращі команди  шкіл, а потім вони подали свої заявки до обласного оргкомітету турніру. Заявки та звіт за проведення першого етапу  були подані від шести навчальних закладів.

  У фінальній грі змагалися 5 команд. Змагання проходили за олімпійською системою. На змаганнях був присутній представник обласного оргкомітету засновників змагань Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Голтвянський І.А., який під час церемонії відкриття турніру  побажав юним спортсменам вдалої гри, а також вручив кожній команді по футбольному м’ячу – приз турніру за перемогу у першому етапі і  додав, що переможців ІІ етапу також чекають призи,які вони отримають по закінченні сьогоднішнього матчу. 

  Суддівство змагань забезпечував директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх» Удянський Ю.В. та тренер з футболу ДЮСШ Вісковатов А.М. Спортсмени боролися відважно та завзято, бойова напруга тривала до фінального свитка.

  За підсумками гри маємо такі результати: почесне четверне місце – команда ЗОШ № 4, третє місце – команда НВК № 2, друге місце – команда ЗОШ № 5 та переможці турніру – команда ЗОШ № 3.

  Усі переможці отримали призи від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана»: за 4 місце – 2 футбольні м’ячі, за 3 місце – 3 футбольні м’ячі, за 2 місце – 5 футбольних м’ячів, а переможці отримали 10 футбольних м’ячів та 10 комплектів форм. 

  Наступний третій етап турніру буде проходити у січні 2016 року. На нього будуть  запрошені кращі команди Харківщини. Маємо надію, що наші хлопці складуть достойну конкуренцію.

 

     
      
  
  
  
  

начальник відділу у справах молоді та спорту

С.Лазоренко

 

директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх»

Удянський Ю.В. 
 Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина
Автор: Chekardina   Додано: 15 вересня 2015   Переглядів:934   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

З 10 по 12 вересня 2015 року у місті Люботині Харківської області Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів цілу низку спортивно – масових заходів, присвячених Дню фізичної культури та Дню міста Люботина. У цих урочистих  святах взяли участь багато молоді, юнаків та дівчат, різновікових груп населення, які з великим бажанням  змагалися у турнірах з шахів, шашок, пляжного волейболу, стрітболу, міні – футболу, конкурсах 3-х очкових та штрафних кидків. Велика  підтримка була вболівальників, друзів та товаришів учасників, а також їх батьків.

У змаганнях з нагоди Дня фізичної культури та спорту з шашок серед юнаків 1 місце - Середа О., 2-е – Буковнін Д., 3-е – Некрут Я., серед дівчат 1-е – Малихіна Н., 2-е – Тимошенко В., 3-е – Борщова Ю. У турнірі з пляжного волейболу  перемогла команда «Торпеда», друге місце у команди «Вовки», третє у команди «Бермуди».  Турнір із стрітболу виграли представники НВК №2, друга сходинка у команди ЗОШ №4 і третє почесне місце у команди ЗОШ №3. Цікаво пройшли конкурси штрафних і 3-х очкових кидків у яких взяло участь багато молоді, перемогу у двох конкурсах виборов Вінников І. У змаганнях  з шахів переміг Дяченко Р., друге місце у Василенко Є., третє місце у Федорова І. У День міста пройшли два великих турніри з міні – футболу серед шкільних команд, а також серед організацій і підприємств. Серед шкільних команд перемогу здобула команда ЗОШ №4, друге місце у команди ЗОШ №3 і третє місце у команди Караванської ЗОШ. Серед організацій перемогла команда «Derby”, друге місце у команди правоохоронних органів «Харківське РО», третє у збірної  РУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У церемонії відкриття і нагородження в честь  Дня міста і Дня фізичної культури та спорту приймав участь міський голова Теличко В.О., помічники Народного  депутата України Кацуби В.М.,  депутат міської ради Нечипоренко О.С., а також представники Департаменту молоді та спорту КУ Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які теж допомогли з нагородною атрибутикою і подарували юним футболістам м’ячі.

Вітаємо всіх учасників та мешканців міста із святом та бажаємо нових перемог, миру та злагоди!


Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення

“Спорт для всіх» Люботинської міської

директор Ю.В. Удянський

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина

 

Спортивно–масові заходи до Дня фізичної культури та Дня міста Люботина