Адміністративні послуги, які надає військово - обліковий стіл
Автор: Svetlana   Додано: 24 лютого 2015   Переглядів:667   Категорія - [Адміністративні послуги, Військово-обліковий стіл]
 

Військово-обліковий стіл

вулиця  Слобожанська, 41, кабінет №9

 Телефон:  (057)741-05-13

Начальник Захаренко Аліна  ЮріївнаДні прийому:

понеділок з 8.00-17.00

середа 10.00-12.00

 четвер з 8.00-15.00

 

 
 РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ДЕЯКИХ ПОЛОЖЕНЬ ПОРЯДКУ ПРИЗОВУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ОСІБ ОФІЦЕРСЬКОГО СКЛАДУ У 2017 РОЦІ
Автор: Svetlana   Додано: 30 травня 2017   Переглядів:25   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ДЕЯКИХ ПОЛОЖЕНЬ ПОРЯДКУ ПРИЗОВУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ОСІБ ОФІЦЕРСЬКОГО СКЛАДУ У 2017 РОЦІ

Юридична служба Збройних Сил Україниінформує, що порядок призову і проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу встановлений наказом Міністерства оборони України від 10.04.2009 року № 170 «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» (далі — наказ МОУ № 170).

Військову службу за призовом осіб офіцерського складу впроваджено з метою допідготовки та перепідготовки офіцерів запасу за визначеними військовими спеціальностями, набуття ними практичного досвіду. Адже офіцери за призовом в обов’язковому порядку пройдуть тримісячну підготовку в навчальних центрах Збройних Сил України та після цього призначатимуться на первинні офіцерські посади до військових части, які не беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Слід зазначити, що офіцери зазначеної категорії не залучатимуться до сил АТО без їхньої особистої згоди та укладання відповідного контракту.

Хто може бути призваний на військову службу осіб офіцерського складу?

За рішенням Міністра оборони України (з оформленням наказу по особовому складу) у 2017 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання.

Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок. Залучення призваних військовослужбовців до сил і засобів проведення АТО буде відбуватися лише після проходження обов’язкової підготовки у вищих військових навчальних закладах (тривалість — 3 місяці).

На який строк можуть бути призвані офіцери запасу?

Відповідно до наказу строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців. Варто зауважити, що початком військової служби за призовом вважається день направлення військовослужбовців до військової частини із районного (міськрайонного) військового комісаріату. Закінченням строку служби є день виключення військовослужбовців зі списків особового складу військової частини.

Звертаємо увагу!

Після отримання повістки про призов на військову службу офіцери запасу зобов’язані прибути у визначений пункт збору і в термін, зазначений в повістці. У разі неявки офіцерів запасу без поважних причин за викликом вони несуть відповідальність у порядку, встановленому законом. Наявність поважних причин для нез’явлення до пункту збору повинна бути документально підтверджена. Призов на військову службу офіцерів запасу здійснюється після обов’язкового проходження медичного огляду (Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України від 14.08.2008 року № 402). За результатами медичного огляду призову на військову службу підлягають особи, які придатні до військової служби за станом здоров’я.

Які існують підстави для відстрочки від призову на військову службу офіцерів запасу?

Відстрочка від призову на військову службу офіцерів надається особам виключно за рішенням атестаційної комісії обласного військового комісаріату на підставах, визначених статтею 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», а саме:

за сімейними обставинами;

за станом здоров’я;

для здобуття освіти;

для продовження професійної діяльності. 
Джерело :http://www.mil.gov.ua/…/rozyasnennya-shhodo-deyakih-
 Захистимо рідних!
Автор: Svetlana   Додано: 24 травня 2017   Переглядів:22   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Захистимо рідних!
 ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Автор: Svetlana   Додано: 16 травня 2017   Переглядів:60   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
 ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ
Автор: Svetlana   Додано: 14 квітня 2017   Переглядів:100   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 
 Про призов громадян на строкову військову службу у квітні - травні 2017 року
Автор: Chekardina   Додано: 28 лютого 2017   Переглядів:71   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ 

     

Н А К А З

   

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА

ХАРКІВСЬКОГО   ОБ'ЄДНАНОГО   РАЙОННОГО   ВІЙСЬКОВОГО   КОМІСАРІАТУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

«27» _лютого_2017 року                м. Харків                         №  13

     

Про   призов   громадян

на  строкову   військову службу

у квітні - травні  2017  року

   

     1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року                        № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» з 3 квітня по 31 травня 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

     2. Явці на призовну дільницю Харківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, відправці до військ  підлягають особи, яким до дня відправки у військові частини виповниться 20 років, а також старших осіб, які не досягли 27 річного віку, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

     3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Харків Московський проспект 96А у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, відповідно до статті 15 пункту 8 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» зобов’язані прибути до районного військового комісаріату з 3 квітня по 31 травня 2017 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу.

     4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Харківського району та міста Люботин Харківської області, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

     5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

     6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного  законодавства.

     

Військовий комісар

Харківського об’єднаного районного військового комісаріату

 

підполковник                                           С.В.Сова

 

 
 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №44/2017
Автор: Chekardina   Додано: 28 лютого 2017   Переглядів:96   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №44/2017 

Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" постановляю:

1. Звільнити в запас із Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту:

1) військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у травні - червні 2017 року;

у жовтні - листопаді 2017 року;

2) інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - червні 2017 року;

у жовтні - грудні 2017 року.

2. Визначити на 2017 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1) квітень - травень;

2) жовтень - листопад.

3. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1) у квітні - травні 2017 року;

2) у жовтні - листопаді 2017 року.

4. Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2017 році.

5. Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням у 2017 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

6. Міністерству інфраструктури України забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної спеціальної служби транспорту перевезення осіб, зазначених у статтях 1 і 3 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

7. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2017 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня 2017 року.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

24 лютого 2017 року
 13 та 14 лютого у м. Люботин проходили заходи з профорієнтації молоді
Автор: Svetlana   Додано: 15 лютого 2017   Переглядів:131   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

 

 

    13 та 14 лютого у м. Люботин проходили заходи з профорієнтації молоді. До міста завітав представник Військової академії м.Одеси, капітан Слобідський Олександр Олександрович і спільно з працівниками військово-облікового столу були проведені профорієнтаційні бесіди з учнями навчальних закладів міста, на яких роз’яснені усі переваги навчання у Військовій академії м. Одеси.

 

13 та 14 лютого у м. Люботин проходили заходи з профорієнтації молоді

 

    Військова академія (м. Одеса) – це сучасний міжвидовий військовий навчальний заклад, який має глибокі історичні традиції та більш ніж вікову історію і здійснює підготовку військових фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» для Збройних Сил України та інших військових формувань, підготовку цивільних фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», мовну підготовку військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, підвищення кваліфікації військовослужбовців і науково-педагогічних працівників та підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу:
 Безробітним пропонували службу за контрактом в Збройних Силах України
Автор: Svetlana   Додано: 9 лютого 2017   Переглядів:74   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

   08 лютого 2017 року в Люботинському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій Харківського об’єднаного районного військового комісаріату. Представник ХОРВК, капітан – Сергій Олександрович проінформував учасників заходу про можливість проходження служби за контрактом в Збройних Силах України, про умови проходження служби, грошове забезпечення та інше. Присутні обговорили питання щодо пільг для військовослужбовців: безкоштовне отримання житла, безкоштовне навчання у військових навчальних закладах для здобуття вищої освіти, безкоштовне лікування. Вакансії пропонувалися як чоловікам так і жінкам.

   Відвідувачі отримали відповідну інформацію на запитання та зацікавлені у працевлаштуванні на контрактну службу запрошені на співбесіду до військового комісаріату.

 

Безробітним пропонували службу за контрактом в Збройних Силах України

Люботинський міський

 центр зайнятості

 
 Харківський ОРВК постійно проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом
Автор: Svetlana   Додано: 9 лютого 2017   Переглядів:113   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Харківський ОРВК постійно проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом:

вимоги до кандидатів:

  • - вік 18-60 років
  • - відсутність судимостей та кримінальних злочинів
  • - добрий стан здоров'я

Контрактна служба передбачає:

- грошове забезпечення від 7 000 до 13 000 грн для рядового складу

- грошове забезпечення постійно збільшується в залежності від вислуги років;

- щорічна відпустка від 30 до 45 днів та виплата оздоровчих коштів в розмірі місячного грошового забезпечення (близько 7000 ти. грн);

- отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем в розмірі місячного грошового забезпечення (близько 7000 ти. грн);

- безкоштовне отримання вищої освіти за рахунок Міністерства оборони України;

- п’ятиденний робочий тиждень. Робочий день з 08.00 до 17.00 год. з перервою на обід для військовослужбовців в пункті постійного місця дислокації;

- безкоштовне медичне обслуговування;

- безкоштовне забезпечення речовим майном;

- наявність за місцем проходження служби безкоштовного гуртожитку для неодружених;

- забезпеченість житлом за рахунок Міністерства оборони України;

- можливість виконання завдань у складі миротворчих контингентів. Можливість прийняття участі в навчаннях на території інших держав.

Загальний дохід за рік становить близько 100 тис. грн.

За більш детальною інформацією звертатися до Харківського військового комісаріату за адресою:

м. Харків, пр-кт Московський, 96 - а, тел. 732-41-16, 095-617-34-31, 097-29-20-590