Адміністративні послуги, які надає військово - обліковий стіл
Автор: Svetlana   Додано: 24 лютого 2015   Переглядів:842   Категорія - [Адміністративні послуги, Військово-обліковий стіл]
 

Військово-обліковий стіл

вулиця  Слобожанська,  (Радянська), б. 24, (1 поверх,  праве крило, 9 кабінет)

 Телефон:  (057)741-05-13

Начальник Захаренко Аліна  ЮріївнаДні прийому:

понеділок з 8.00-17.00

середа 10.00-12.00

 четвер з 8.00-15.00

 

 
 Військова служба за контрактом
Автор: Svetlana   Додано: 11 травня 2018   Переглядів:18   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Військова служба за контрактом
 Строкова військова служба
Автор: Svetlana   Додано: 16 квітня 2018   Переглядів:66   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Строкова військова служба
 ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ПРОПОНУЮТЬ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
Автор: Svetlana   Додано: 12 квітня 2018   Переглядів:30   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

 

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ПРОПОНУЮТЬ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

 
 Про строкову військову службу вустами солдата
Автор: Svetlana   Додано: 5 квітня 2018   Переглядів:62   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

 

 

Про строкову військову службу вустами солдата


  Ярмак Юрій Михайлович - 1996 р.н проживає у смт. Кулиничі, призивався на строкову військову у жовтні 2016 р.

  - Коли я призивався до лав Збройних Сил України, на строкову військову службу, великого бажання служити не було, але після розмови у військоматі і вдома вирішив, що це мені потрібно.                  

Службу розпочав у навчальному центрі смт. Десна, де потрапив до  300 навчального танкового полку. Там навчався за спеціальністю - навідник танкової гармати. За деякий час пройшов КМБ и прийнав Присягу на вірність народу України. Через півтора місяці на навчаннях ми зі своїм екіпажем, відстрілялися на відмінно. Після закінчення та освоєння професії, нас повинні були відправити у різні частини, але я вирішив залишитися. Моє рішення було підтримано командуванням, після чого мене перевели на посаду механіка з ремонту дизельних двигунів, посаду опанував швидко. Забезпечення у навчальному центрі спочатку було не дуже, але з часом командування нагородило забезпеченням і зробило ремонт у казармах,  де встановили бойлери і пральні машини-автомат. Зі мною проживало 60 чоловік постійного складу. Ставлення командирів до солдат і підлеглих було дуже гарне. Щодо питання “дідовщини”, яке хвилює багатьох, чи є чи не має -  не має, але є поодинокі військові, які намагаються її повернути, але в частинах командування сприяє і допомагає, щоб цього не було. Взагалі про службу: більше позитивного, чим негативного, один із мінусів - це маленька заробітна платня в розмірі 190 грн, також довге відрядження на охорону складів з повною бойовою викладкою, але я гадаю, що це не мінус, а тільки плюс.     

    Хотів би ще потрапити в зону АТО, але нас не направляли і відправляти не збиралися.

   Після мого  звільнення з лав Збройних Сил України я прибув до Харківського ОРВК та став на облік та до оперативного резерву першої черги.

   Мрію та дуже хочу, у майбутньому, вступити в військовий ВУЗ і стати хорошим командиром.

 

Начальник військово - облікового столу

А.Ю. Захаренко
 Шановні призовники!
Автор: Svetlana   Додано: 2 квітня 2018   Переглядів:36   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Шановні призовники!

 

На виконання  Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та відповідно до Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018  Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році розпочався  призов на строкову військову службу в Збройні Сили України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту громадян України. Призову підлягають юнаки, придатні за станом здоров’я до військової служби і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кожен юнак призовного віку ЗОБОВЯЗАНИЙ прибути до призовної дільниці для проходження медичної комісії та винесення рішення призовної комісії навіть, якщо не надійшла повістка!!!

За більш детальною інформацією звертатися до Харківського військового комісаріату за адресою:

м. Харків, пр-кт Московський 96 а т.732-41-16, 095-617-34-31, 097-29-20-590
 До уваги призовників!
Автор: Svetlana   Додано: 6 березня 2018   Переглядів:40   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

До уваги призовників!

Перелік документів необхідних для оформлення відстрочки за сімейними обставинами (вагітна дружина або дитина до 3-х років)

1. Копія паспорту чоловіка.

2. Копія паспорту дружини.

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

4. Копія свідоцтва про шлюб.

5. Довідка про склад сім’ї.

6. Заява про надання відстрочки.

7. Як що дружина, або чоловік не зареєстровані за місцем проживання – Акт від квартального завірений печаткою, про те що вона (він) проживають за цією адресою та спільно виховують дитину та ведуть господарство.

8. Якщо є проблеми зі здоров’ям – необхідно пройти медичну комісію.

 

Начальник ВОС

Захаренко А. Ю.
 До уваги мешканців міста
Автор: Svetlana   Додано: 28 лютого 2018   Переглядів:39   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Запланована зустріч на 02.03.2018 не відбудеться через погодні умови.

 

 

До уваги мешканців міста

 
02 березня о 13:00 у актовій залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту відбудеться зустріч з представниками Харківського об’єднаного районного військового комісаріату з питань:
- вступ у ВВНЗ;
- військова служба за контрактом;
- зміни у законодавчих актах у військовій сфері;
- призов на строкову військову службу.
Усіх бажаючих запрошуємо приєднатися до заходу
 

 

Начальник військово-облікового столу
А.Ю.Захаренко
 Указ Президента України та наказ військового комісара по призову на строкову військову службу призовників навесні 2018 року
Автор: Svetlana   Додано: 21 лютого 2018   Переглядів:114   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №33/2018

Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" постановляю:

1.Звільнити в запас із Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань:

1)військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - травні, серпні 2018 року; 

у жовтні - листопаді 2018 року;

2)інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - травні 2018 року;

у жовтні - листопаді 2018 року.

2.Визначити на 2018 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1)квітень - травень;

2)жовтень - листопад.

3.Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1)у квітні - травні 2018 року;

2)у жовтні - листопаді 2018 року.

4.Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2018 році.

5.Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням у 2018 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

6.Міністерству інфраструктури України забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної спеціальної служби транспорту перевезення осіб, зазначених у статтях 1 і 3 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

7.Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2018 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня 2018 року.

Президент України  П.ПОРОШЕНКО

15 лютого 2018 року

 

 

Указ Президента України та наказ військового комісара по призову на строкову військову службу призовників навесні 2018 року

 
 Шановні мешканці!
Автор: Svetlana   Додано: 14 лютого 2018   Переглядів:46   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Шановні мешканці!

Розпочалася вступна компанія до вступу до Вищих військових навчальних закладів Міністерства Оборони України.

Харківський ОРВК запрошує ознайомитися з умовами вступу до навчальних закладів.

Обери професію військового, а ми допоможемо обрати навчальний заклад.

Довідник вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти тактичного рівня у 2018 році

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України на посадах осіб офіцерського складу

Військові коледжі сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів, які здійснюють підготовку військових фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб сержантського (старшинського) складу у ЗС України

За всіма довідками, консультаціями по даному питанню звертатися до Харківського об’єднаного райвійськкомату за адресою: м. Харків, пр-кт Московський 96А телефон 732-41-16, 097-29-20-590, 050-617-34-31