Адміністративні послуги, які надає військово - обліковий стіл
Автор: Svetlana   Додано: 24 лютого 2015   Переглядів:864   Категорія - [Адміністративні послуги, Військово-обліковий стіл]
 

Військово-обліковий стіл

вулиця  Слобожанська,  (Радянська), б. 24, (1 поверх,  праве крило, 9 кабінет)

 Телефон:  (057)741-05-13

Начальник Захаренко Аліна  ЮріївнаДні прийому:

понеділок з 8.00-17.00

середа 10.00-12.00

 четвер з 8.00-15.00

 

 
 До уваги переселенців, учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців
Автор: Svetlana   Додано: 26 червня 2018   Переглядів:23   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

До уваги переселенців, учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців

 

Громадська організація «Всеукраїнський рух «Сила права»» пропонує свою допомогу у захисті прав: вимушеним переселенцям, учасникам АТО та членам родин загиблих військовослужбовців.

Не зволікайте, звертайтесь до найближчої приймальні руху «Сила права».

Адреса приймальні у м. Харків, вул. Шевченко, 146, каб. 22.

тел.+38 050 421 08 22, електронна адреса: kharkiv@sila-prava.org,

сайт: www. sila-prava.org
 Військова служба за контрактом: вимоги, пільги та вакансії
Автор: Svetlana   Додано: 12 червня 2018   Переглядів:36   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Військова служба за контрактом: вимоги, пільги та вакансії

Військова служба за контрактом: вимоги, пільги та вакансії

На військову службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу приймаються: громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; а також військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок – до 50 років).

Основні вимоги під час відбору
На військову службу за контрактом приймають якщо:
1. За станом здоров’я кандидат на військову службу придатний за медичними показниками та показниками профвідбору.
2. У претендента на проходження військової служби відмінна фізична підготовленість та психологічна стійкість.
3. Є загальноосвітній рівень.
4. Присутня мотивація до військової служби.
5. Сформований рівень ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.
6. Немає судимостей та скоєння тяжких злочинів.
Терміни військової служби за контрактом
Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, терміни військової служби наступні:
– військовослужбовці, прийняті на посади рядового складу – строк на 3 роки;
– військовослужбовці, прийняті на посади сержантського і старшинського складу – строк від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;
– особи, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію – строком на 6 місяців.
Особливості контрактної військової служби для жінок
Вік: від 18 до 40 років (граничний вік призову для жінок збільшується до 50 років на час особливого періоду).
Посади та спеціальності: Жінки-військовослужбовці призначаються на такі основні посади: зв’язку—”телефоніст”, “телеграфіст” та інші; тилу—”кухар”, “кравець” та інші; медичні—”фельдшер”, “медична сестра” та інші; штабу—”діловод”, “відповідальний виконавець”, “бухгалтер” тощо.
5 кроків до контрактника
Крок 1: Прийти до свого районного військового комісаріату та більш детально дізнатися про військову службу у Збройних Силах України. Відвідати військову частину, яка зацікавила та дізнатися про майбутню службу та обрану спеціальність.
Крок 2: Подати усі необхідні документи.
Крок 3: Пройти медичне обстеження, професійний та психологічний відбір.
Крок 4: Підписати контракт, пройти курс навчання за обраною спеціальністю в військових навчальних центрах.
Крок 5: Прийти до обраного місця служби та пройти військову службу за отриманою спеціальністю.
Пільги для військовослужбовців-контрактників
1. Грошове забезпечення
Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. Наразі грошове забезпечення осіб рядового складу становить від 7000 гривень, сержантського складу – від 8300 гривень і вище.
Раз на рік надається: матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного грошового окладу (якщо є для цього відповідні підтверджуючі документи). Крім того, надається грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.
Разом з тим, при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.
2. Отримання житла за рахунок держави
Особи, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, можуть розміщуватися в спеціально пристосованих казармах у військовій частині, а сімейні – у сімейних гуртожитках. Військовослужбовці, які мають вислугу в 20 років і більше, мають право на отримання постійного житла.
3. Інші привілеї
Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).
Безоплатна медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я .
Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).
Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в тому разі, якщо на день звільнення зі служби вислуга становить 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.
4. Перелік пільг для учасників АТО
Основні пільги учасникам АТО, які надаються відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та Податкового кодексу України зібрані в списку нижче:
• безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів;
• першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів);
• безкоштовне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування;
• 100% знижка для інвалідів війни та 75% знижка учасникам бойових дій плати за користування житлом (квартплата) та комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами)
• безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів незалежно від відстані та місця проживання;
• щорічне медичне обстеження і диспансеризація із залученням необхідних спеціалістів;
• першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
• виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від стажу роботи;
• використання чергової щорічної відпустки у зручний час, а також отримання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік;
• переважне право на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці та на працевлаштування в разі ліквідації підприємства, установи, організації;
• першочергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, першочерговий ремонт жилих будинків і квартир цих осіб та забезпечення їх паливом;
• одержання позики на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт жилих будинків і подвірних будівель,
• по сплаті податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства;
• позачергове влаштування до закладів соціального захисту населення, а також обслуговування службами соціального захисту населення вдома.
• учасникам бойових дій надається право на позаконкурсний вступ до вищих навчальних закладів та переважне право на вступ до професійно-технічних навчальних закладів та на курси для отримання відповідних професій;
• пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються в розмірі 25% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
• щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога в розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України;
• пільга зі сплати земельного податку.
• не обкладаються військовим збором на період участі в АТО;
• безкоштовне оздоровлення для дітей учасників АТО, підручники, проживання в гуртожитку, соціальні стипендії, повне або часткове навчання за рахунок бюджету, довгострокові кредити на освіту на пільгових умовах, соціальні стипендії;
час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період, зараховується в їх вислугу років, стаж роботи.

Бажаючим укласти контракт та проходити військову службу у Збройних Силах України звертатися для співбесіди і подальшого оформлення документів до Харківського об’єднаного районного військового комісаріату м. Харкова за адресою:

м. Харків,пр-кт Московський 96а (ст. м. Захисників України) 

097-29-20-590, 050-617-34-31, 063-066-21-02
 Військова служба за контрактом
Автор: Svetlana   Додано: 12 червня 2018   Переглядів:31   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

 

Військова служба за контрактом

 
 Військова служба за контрактом
Автор: Svetlana   Додано: 11 травня 2018   Переглядів:52   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Військова служба за контрактом
 Строкова військова служба
Автор: Svetlana   Додано: 16 квітня 2018   Переглядів:94   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Строкова військова служба
 ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ПРОПОНУЮТЬ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
Автор: Svetlana   Додано: 12 квітня 2018   Переглядів:55   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

 

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ПРОПОНУЮТЬ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

 
 Про строкову військову службу вустами солдата
Автор: Svetlana   Додано: 5 квітня 2018   Переглядів:93   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

 

 

Про строкову військову службу вустами солдата


  Ярмак Юрій Михайлович - 1996 р.н проживає у смт. Кулиничі, призивався на строкову військову у жовтні 2016 р.

  - Коли я призивався до лав Збройних Сил України, на строкову військову службу, великого бажання служити не було, але після розмови у військоматі і вдома вирішив, що це мені потрібно.                  

Службу розпочав у навчальному центрі смт. Десна, де потрапив до  300 навчального танкового полку. Там навчався за спеціальністю - навідник танкової гармати. За деякий час пройшов КМБ и прийнав Присягу на вірність народу України. Через півтора місяці на навчаннях ми зі своїм екіпажем, відстрілялися на відмінно. Після закінчення та освоєння професії, нас повинні були відправити у різні частини, але я вирішив залишитися. Моє рішення було підтримано командуванням, після чого мене перевели на посаду механіка з ремонту дизельних двигунів, посаду опанував швидко. Забезпечення у навчальному центрі спочатку було не дуже, але з часом командування нагородило забезпеченням і зробило ремонт у казармах,  де встановили бойлери і пральні машини-автомат. Зі мною проживало 60 чоловік постійного складу. Ставлення командирів до солдат і підлеглих було дуже гарне. Щодо питання “дідовщини”, яке хвилює багатьох, чи є чи не має -  не має, але є поодинокі військові, які намагаються її повернути, але в частинах командування сприяє і допомагає, щоб цього не було. Взагалі про службу: більше позитивного, чим негативного, один із мінусів - це маленька заробітна платня в розмірі 190 грн, також довге відрядження на охорону складів з повною бойовою викладкою, але я гадаю, що це не мінус, а тільки плюс.     

    Хотів би ще потрапити в зону АТО, але нас не направляли і відправляти не збиралися.

   Після мого  звільнення з лав Збройних Сил України я прибув до Харківського ОРВК та став на облік та до оперативного резерву першої черги.

   Мрію та дуже хочу, у майбутньому, вступити в військовий ВУЗ і стати хорошим командиром.

 

Начальник військово - облікового столу

А.Ю. Захаренко
 Шановні призовники!
Автор: Svetlana   Додано: 2 квітня 2018   Переглядів:58   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Шановні призовники!

 

На виконання  Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та відповідно до Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018  Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році розпочався  призов на строкову військову службу в Збройні Сили України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту громадян України. Призову підлягають юнаки, придатні за станом здоров’я до військової служби і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кожен юнак призовного віку ЗОБОВЯЗАНИЙ прибути до призовної дільниці для проходження медичної комісії та винесення рішення призовної комісії навіть, якщо не надійшла повістка!!!

За більш детальною інформацією звертатися до Харківського військового комісаріату за адресою:

м. Харків, пр-кт Московський 96 а т.732-41-16, 095-617-34-31, 097-29-20-590
 До уваги призовників!
Автор: Svetlana   Додано: 6 березня 2018   Переглядів:58   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

До уваги призовників!

Перелік документів необхідних для оформлення відстрочки за сімейними обставинами (вагітна дружина або дитина до 3-х років)

1. Копія паспорту чоловіка.

2. Копія паспорту дружини.

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

4. Копія свідоцтва про шлюб.

5. Довідка про склад сім’ї.

6. Заява про надання відстрочки.

7. Як що дружина, або чоловік не зареєстровані за місцем проживання – Акт від квартального завірений печаткою, про те що вона (він) проживають за цією адресою та спільно виховують дитину та ведуть господарство.

8. Якщо є проблеми зі здоров’ям – необхідно пройти медичну комісію.

 

Начальник ВОС

Захаренко А. Ю.