Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.
Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Проекти рішень виконкому » Проект рішення на вересень 2011 року "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій"

 Проект рішення на вересень 2011 року "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій"
Автор: Chekardina   Додано:10 серпня 2011   Переглядів:725   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Проекти рішень виконкому]
 
 (голосів: 0)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про  встановлення тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій, які надає Люботинське КЖРЕП Люботинської міської  ради Харківської області

 

 

          Розглянувши лист Люботинського КЖРЕП Лмр ХО  Устаєва А.Д.  з проханням затвердити нові тарифи на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій, керуючись п.2 ст 7, п.3 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на підставі Постанови  КМУ від 12 липня 2005р. № 560 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» , відповідно до  п.п.1 п.2 ст.52, п.п.1  ст.  27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Люботинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1 .  Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій, які надає Люботинське КЖРЕП Люботинської міської ради Харківської області згідно додатку та ввести їх в дію з 1 жовтня 2011р.

2. Рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 26 серпня 2008 р. № 785 «Про затвердження тарифів на утримання будинків та прибудинкової території» вважати таким, що втратило чинність з 1 жовтня 2011р.

3. Відділу  забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів  ради Маліка  В.Г.

Оригінал рішення зберігається у справах виконкому.

 

Міський голова    В.О. Теличко

 

Завантажити додаток про тарифи: dodatok-do-tarif-kvart1.rar [12.01 Kb] (cкачувань: 17)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.