Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано:14 серпня 2017   Переглядів:76   Категорія - [Виконавчий комітет » Проекти рішень виконкому]
 
 (голосів: 0)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Від __________ 2017 р.                                                                                                 №

 

Про готовність господарства міста та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.

 

    Заслухавши інформацію першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – голови міської комісії  (начальника штабу) з організації підготовки господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років Іващенка О.В. щодо стану готовності господарства міста і об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр., керуючись п. п. 1, п. п. 5, п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Люботинської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Інформацію першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – голови міської комісії  (начальника штабу) з організації підготовки господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років Іващенка О.В. щодо стану готовності господарства міста і об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. взяти до відома.

 2.Керівникам підприємств, установ і організацій забезпечити роботу господарства міста та соціальної сфери в зимових умовах 2017-2018 рр.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В.

 

Міський голова                  Л.І. Лазуренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.