В.С. Проненку – 70!
Автор: Svetlana   Додано:3 березня 2020   Переглядів:213   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

В.С. Проненку – 70!

 

Василь Семенович народився 9 березня 1950 року у місті Люботині.

У 1967 році після закінчення середньої школи № 4 навчається у Харківському культурно-освітньому училищі імені Леонтовича на народному відділенні по класу баяна.

У 1970-1972 роках, перебуваючи на службі у лавах Збройних Сил, бере активну участь у художній самодіяльності – грає в духовому оркестрі. Після закінчення служби вступає до Харківського державного інституту культури на оркестрове відділення.

З 1972 по 1974 рік працює завідувачем Гиївського клубу. Чверть століття присвятив педагогічній діяльності в музичній студії Будинку культури заводу «Світло шахтаря» і виховав багато талановитих музикантів.

У місті Люботині створив вокально-інструментальний гурт «Веселка», який користувався великою популярністю серед мешканців.

А не так давно з’явився новий колектив – вокальний ансамбль «Лілея», який працює при Люботинському  Будинку культури. Цей ансамбль є лауреатом фестивалю-конкурсу в Боромлі, а також фестивалю «Козацька пісня», що проходив у Будинку офіцерів м. Харкова; колектив також отримав запрошення для виступу у місті Києві.

Василь Семенович – ветеран праці, лауреат багатьох конкурсів. 

Організація ветеранів України м. Люботина вітає ювіляра і бажає міцного здоров’я, родинного затишку.

Прийміть вітання наші щирі,

Ще до ста років зичимо прожить!

Хай будуть поруч віра і надія,

Як два крила, що впасти не дадуть!

В.С. Проненку – 70!   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.