ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ
засідання журі конкурсно – розважальної програми
«Люботинські джерела»
Номінація «Вокальне мистецтво»
1.Дует Самусенко Світлана та Назарук Катерина – 13 років – ЗОШ № 4
2.Задьорна Тетяна – 13 років – ЗОШ№4, вокальний гурток БДЮТ
3.Ніжник Наталя – 14 років – ЗОШ № 3
4.Олійник Віктор – 17 років - Ліцей м. Харків, вокальний гурток БДЮТ
5.Самусенко Світлана – 12 років – ЗОШ № 4
6.Тіщенко Руслан – 11 років – ЗОШ № 4
7.Харапонова Юлія – 17 років - ЗОШ№6, вокальний гурток БДЮТ
8.Чеченьова Ольга – 15 років - ЗОШ№2, вокальний гурток БДЮТ
Номінація «Хореографія»
1.Хореографічний кллектив «Родзинки» - школа – інтернат
2.Старша група хореографічного колективу «Step bi Step»
3.Середня група хореографічного колективу «Галатея»
4.Гела – Кузуб – клуб спортивно – бального танцю «Діан-Денс»
5.Нечипоренко – Василенко – клуб спортивно – бального танцю «Діан-Денс»
6. Будайчик – Тучкова – клуб спортивно – бального танцю «Діан-Денс»
Учасники «Лауреати»:
1.Молодша група хореографічного колективу «Step bi Step»
2.Старша група хореографічного колективу «Галатея»
3.Молодша група хореографічного колективу «Галатея»
4.Колектив естрадного танцю
5.клуб спортивно – бального танцю «Діан-Денс» - 12 чоловік
Номінація «Декоративно – прикладне мистецтво»
Вікова категорія 6 – 10 років:
1.Кузнєцова Валерія – бісероплетіння
Вікова категорія 11 – 14 років:
1.Ніжник Наталія – вишивка
2.Рязанцева Тетяна – м’яка іграшка
3.Мамедова Ліліана – в’язання
Вікова категорія 15 – 18 років:
1.Кравець Кіріана – бісероплетіння Гран-прі
2.Лутицька Вікторія – паперопластика
Категорія «Надія»
1. Гаєвський Дмитро – торцування
2. Балашов Семен - бісероплетіння
Номінація «Малюнок і живопис»
Надія:
1.Кузнєцова Наталія – 6 років
2.Дев’ятко Катя – 7 років
Вікова категорія 6 – 10 років:
1.Колісниченко Дмитро – 9 років
2.Калітка Анна – 10 років
3.Сєдунова Олександра – 10 років
4.ЧечотенкоАртем
Вікова категорія 11 – 14 років:
1.Неліна Єлизавета, Чернова Аліна
2.Горбунова Альона, Кінь Данило
3.Ковріжний Олексій, Калішевська Юлія
Вікова категорія 15 – 18 років:
1.Грінченко Олена, Стрижак Христина
2.Вінник Лариса, Ломадзе Руслан
3.Топчій Ольга, Грінченко Вікторія
Лауреати конкурсу:
Вікова категорія 6 – 10 років:
1.Барчан Катерина – паперопластика
2. Мартиненко Поліна - бісероплетіння
Вікова категорія 11 – 14 років:
1.Ляшенко Анжеліка – вишивка
2.Гречко Анна – бісероплетіння
3.Теличко Ірина – в’язання
4. Глущенко Аліна – м’яка іграшка
5. Чернова Аліна – в’язання
6. Колективна робота – паперопластика
7. Приходько Юлія – бісероплетіння.
Вікова категорія 15 – 18 років:
1.Пономарьов Віталій – паперопластика
2. Літкевич Ірина – орігамі.