Дні прийому
Автор: Svetlana   Додано: 22 грудня 2016   Переглядів:371   Категорія - [Інформація установ міста » Люботинський МЦСССДМ ]
 

Люботинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Люботинський МЦСССДМ)

вул.Слобожанська, 12, телефон:(057) 741-09-63, Е-mail: lmcsssdm62433@ukr.net

Директор центру - Микитенко Марина Юріївна

 

 Дні прийому: вівторок 09.00 - 12.00; четвер 13.00 - 16.00             

 

 

Режим роботи: понеділок – четвер  08.00 - 17.00; п’ятниця  08.00 - 15.45; обідня перерва 12.00 - 12.45

 

Приймальні години: понеділок - четвер 09.00 - 16.00; п’ятниця 09.00-14.30
 Заходи у літніх таборах
Автор: Svetlana   Додано: 14 червня 2018   Переглядів:15   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Заходи у літніх таборах

 

  СпеціалістиЛюботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді відвідали 11 червня Люботинську ЗОШ №6 та 14 червня ЛюботинськуЗОШ №3, де провели з дітьми розважальні заходи та профілактичні бесіди стосовно поведінки в громадських місьцях.

Заходи у літніх таборах

Учні приймали активну участь у ігротеках та спілкуванні на основі взаєморозуміння та поваги.

Заходи у літніх таборах

 

 Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.
 Заходи у літніх таборах__
Автор: Chekardina   Додано: 8 червня 2018   Переглядів:27   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Заходи у літніх таборах

 

Спеціалісти Люботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді відвідали 07 червня Люботинський НВК №2 та 08 червня КараванськуЗОШ, де провели з дітьми розважальні заходи та профілактичні бесіди стосовно поведінки в громадських місьцях.

Метою заходів було виховувати спритність, витривалість, сміливість, почуття колективізму та дружби.

 

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.

 

 

Заходи у літніх таборах__

 

 

 

Заходи у літніх таборах__

 
 Заходи у літніх таборах
Автор: Chekardina   Додано: 5 червня 2018   Переглядів:20   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Заходи у літніх таборах

 

Літо у школах розпочинається з роботи таборів. Для дітей це чудова нагода дізнатись щось новеньке та розважитися.

Спеціалісти Люботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді відвідали 01 червня ЛюботинськуЗОШ№5 та 04 червня ЛюботинськуЗОШ№4, де провели з дітьми розважальні заходи та профілактичні бесіди стосовно поведінки в громадських місьцях. Учні приймали активну участь у ігротеках та спілкуванні на основі взаєморозуміння та поваги.

 

 

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.

 

Заходи у літніх таборах

 

Заходи у літніх таборах

 

Заходи у літніх таборах

 
 1 червня - Міжнародний день захисту дітей
Автор: Chekardina   Додано: 30 травня 2018   Переглядів:27   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Міжнародний день захисту дітей

 

1-го червня відзначають Міжнародний день захисту дітей, який був заснований в листопаді 1949 року у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок.

День захисту дітей –‒ прекрасне свято радості та надії, а дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

 

Саме в дітях продовження роду людського, здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли здоровими та щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Ми віримо, що кожна дитина знайде своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами. Зичимо вам міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Закликаємо усіх кожного  дня зігрівати теплом і любов'ю дитячі серця, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 

Любі діти! Бажаємо вам щасливого дитинства! 

 

 

Колектив Люботинського МЦСССДМ
 Інформаційний захід у школі
Автор: Svetlana   Додано: 15 травня 2018   Переглядів:32   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Інформаційний захід у школі

 

 

  15травня 2018 року на базі Люботинської ЗОШ №5 для учнів 7-го та 8-го класів спеціалістами Люботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді було проведено захід присвячений Дню Сім’ї, який відзначається у цей день.

  «Без сім’ї немає щастя на землі» – наголошує народне українське прислів’я. Напевно, кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Тому метою заходу було виховання поваги до матері, сім’ї та родини.

  Під час заходу учні прослухали інформацію, приймали участь у тренінгу «Моя сім’я» та активно обговорювали дану тему.

 
 

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.
 До Дня матері та Дня сім’ї
Автор: Chekardina   Додано: 11 травня 2018   Переглядів:29   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

11 травня 2018 року  Люботинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом зі Службою у справах дітей виконкому Люботинської міської ради та представником Благодійного  Фонду «Карітас Харків» Тридуб І.Є. завітали до Харківського обласного центру матері та дитини з привітаннями для мам та діток, з нагоди святкування Дня матері та Дня сім’ї. Між учасниками заходу відбулося активне спілкування стосовно питань збереження зв»язку між мамою та дитиною, визначення факторів, які впливають на розвиток дитини та створення позитивного настрою родини. Дівчата взяли участь у тренінгу «Моя сім’я», що підкріпило мотивацію до розвитку та збереження сімейних цінностей.

Родина, батьки, мама, діти - це теплий затишок, любов, розуміння.  Нехай наші родини завжди будуть щасливими та радісними.

Дякуємо учасникам за позитивні емоції та відкритість.

 

Директор   Люботинського МЦСССДМ

Микитенко М.Ю.

 

До Дня матері та Дня сім’ї

 

До Дня матері та Дня сім’ї

 
 Інформаційний захід у школі
Автор: Chekardina   Додано: 10 травня 2018   Переглядів:33   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Інформаційний захід у школі

 

Мама – всього чотири літери,

а сенс довжиною в життя …

 

10 травня 2018 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу №2 для учнів 8-го класу спеціалістами Люботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді було проведено захід, присвячений Дню Матері та Дню Сім’ї.В останній місяць весни, у травні, коли природа-Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світле свято – День Матері та День Сім’ї.

Під час заходу учні прослухали інформацію, проглянули відеоролик, приймали участь у тренінгу «Моя сім’я» та активно обговорювали дану тему.

  

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.

 

 

Інформаційний захід у школі

 

 

 

Інформаційний захід у школі


 

 

 
 Підтримка діяльності мережі консультативних центрів для людей, що потерпіли від торгівлі людьми
Автор: Svetlana   Додано: 4 травня 2018   Переглядів:74   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

В приміщенні Люботинської центральної бібліотеки 04 травня 2018 року координатором проекту «Підтримка діяльності мережі консультативних центрів для людей, що потерпіли від торгівлі людьми» Благодійного Фонду «Карітас Харків» Тридуб І.Є. спільно з Люботинським міським центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  організовано та проведено тренінг з  питань протидії  торгівлі людьми. Учасниками  заходу були учнівська молодь загальноосвітніх  шкіл міста та Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, викладачі. В ході роботи та активного спілкування розглянуто питання запобігання потрапляння в торгівлю людьми та шляхи захисту. Дякуємо координатору проекту за співпрацю та учасникам за активну роботу.

 

Підтримка діяльності мережі консультативних центрів для людей, що потерпіли від торгівлі людьми

 

Директор Люботинського МЦСССДМ

Микитенко М.Ю.
 Подяка команді-рій Люботинської ЗОШ №4 «Легіон»
Автор: Svetlana   Додано: 4 травня 2018   Переглядів:61   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

  Люботинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку команді-рій Люботинської ЗОШ №4 «Легіон», учасникам військово-патріотичної гри «Джура», які з керівником Казаковою Катериною Станіславівною зробили «Добре діло». З метою підтримання патріотичного іміджу міста,  команда-рій «Легіон», організували декоративне оформлення  фасаду  подвір’я  по вулиці Слобожанській, 12.

  

Подяка команді-рій Люботинської ЗОШ №4 «Легіон»

 

Директор   Люботинського МЦСССДМ

Микитенко М.Ю.