Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.

 Дні прийому
Автор: Svetlana   Додано: 22 грудня 2016   Переглядів:446   Категорія - [Інформація установ міста » Люботинський МЦСССДМ ]
 

Люботинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Люботинський МЦСССДМ)

вул.Слобожанська, 12, телефон:(057) 741-09-63, Е-mail: lmcsssdm62433@ukr.net

Директор центру - Жмайлова Тетяна В'ячеславівна  

 

 Дні прийому: вівторок 09.00 - 12.00; четвер 13.00 - 16.00             

 

 

Режим роботи: понеділок – четвер  08.00 - 17.00; п’ятниця  08.00 - 15.45; обідня перерва 12.00 - 12.45

 

Приймальні години: понеділок - четвер 09.00 - 16.00; п’ятниця 09.00-14.30
 Патронатна сім’я в Україні
Автор: Svetlana   Додано: 13 лютого 2019   Переглядів:19   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

  «Патронатна сім’я в Україні» Такою була тема зустрічі для незайнятого населення міста Люботин.

Патронатна сім’я в Україні

  11 лютого 2019 року у рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі фахівці  Люботинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно  з фахівцями служби  у справах дітей, та центру зайнятості розповіли про патронатні родини, як альтернативу притулків та інтернатів.

Патронатна сім’я в Україні

  На зустрічі говорили, що таке патронатна сім’я, хто такі патронатні вихователі та їх помічники, хто ними може стати. Визначали категорію дітей, які можуть бути влаштовані до патронатної сім’ї. Також обговорювалось багато питань, пов’язаних із створенням та  функціонуванням зазначених сімей.

Патронатна сім’я в Україні

  Запровадження патронатних сімей - це шанс надати якісну допомогу дітям, які опинились у біді. Щоб втілити цю ідею у життя, необхідно знайти людей, які мали б можливість і головне, бажання спробувати себе у ролі патронатних батьків.   Ця нова форма сім’ї стане допоміжною ланкою у роботі з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах, бо зменшить кількість дітей, які потрапляють після вилучення до інтернатних закладів.

Патронатна сім’я в Україні

 

 Директор ЛМЦСССДМ

 Т.В.Жмайлова
 Життя – безцінний дар
Автор: Svetlana   Додано: 6 лютого 2019   Переглядів:24   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Життя – це безцінний дар, який людина одержує при народженні. Проте як вона зуміє розпорядитись цим даром залежить від неї самої.

04 та 05 лютого 2019 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу №2 та ЗОШ №3 спеціалістами Люботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді було проведено захід «Життя – найвища цінність».

Метою заходу було донести до учнів, що людина повинна дорожити своїм життям навіть тоді, коли воно у неї чомусь не складається, коли у ньому більше незгод ніж радощів.

Під час заходу учні прослухали інформацію, приймали участь у тренінгу та активно обговорювали дану тему.

 

Фото за посиланням: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2329

 

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.
 Круглий стіл на тему: «Надання статусу дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»
Автор: Chekardina   Додано: 31 січня 2019   Переглядів:29   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

31 січня 2019 року у приміщенні Люботинської центральної бібліотеки юристами БФ «Карітас Харків» було проведено круглий стіл на тему: «Надання статусу дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»

Під час заходу обговорювалися питання щодо осіб, які мають право звернутись за отриманням статусу, порядку надання даного статусу та збору необхідних документів.

Захід було організовано юристами проекту «Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарного реагування на ВПО та постраждалого від конфлікту населення України», що діє за підтримки Датської ради у справах біженців та Агентства США з міжнародного розвитку.

Люботинський міський ЦСССДМ висловлює подяку спеціалістам, які провели консультування, а також відвідувачам заходу за увагу, відкритість та результативне спілкування.

 

Начальник відділу ЛМЦСССДМ 

Шевченко О.С.

 

Круглий стіл на тему: «Надання статусу дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»
 

 
 Інформаційний захід - ЖИТТЯ – найвища цінність
Автор: Svetlana   Додано: 31 січня 2019   Переглядів:29   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

 

Інформаційний захід

ЖИТТЯ – найвища цінність 

Інформаційний захід - ЖИТТЯ – найвища цінність

Життя... У кожного воно різне. У когось воно радісне, яскраве, багате на події, емоції, враження, активне, а в декого — пасивне, тому сумне, неяскраве. Є люди, які переконані: якщо в житті щось не вдається, то таке життя нічого не вартує. У чому ж його сенс? Узагалі краще тоді не жити. Інші ж дотримуються думки, що життя — найвища цінність, і яким би воно не було, — це безцінний дар, яким людина повинна дорожити навіть тоді, коли в ньому більше смутку, ніж радощів.

Інформаційний захід - ЖИТТЯ – найвища цінність

30січня 2019 року у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту спеціалістами Люботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді  проведений практичний тренінг на тему: «Життя – найвища цінність», під час якого молодь визначила поняття «Життя» та сенс життєвих  цінностей.

Інформаційний захід - ЖИТТЯ – найвища цінність

 

 Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.
 Оголошення
Автор: Svetlana   Додано: 28 січня 2019   Переглядів:21   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

31 січня 2019 року в читальній залі Люботинської центральної бібліотеки (м.Люботин, вул.Слобожанська, буд.10) відбудеться прийом з метою надання консультацій юристами Благодійного Фонду «Карітас Харків». Запрошуємо бажаючих з числа внутрішньо преміщених осіб отримати безкоштовну юридичну допомогу.

За часом захід буде проходити з 10.00 до 12.00.

 

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О. С.

 
 Патронат над дитиною
Автор: Svetlana   Додано: 16 січня 2019   Переглядів:25   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

 

 

Найкращий спосіб зробити дитину хорошою  

- це зробити її щасливою.

Оскар Уайльд

Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.
Метою патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.
Що це дасть для дитини?
Безпеку, догляд, виховання та реабілітацію дитини в умовах сім’ї, підтримане спілкування з рідними; а в разі неможливості повернення до біологічної родини – пошук для дитини нової сім’ї.

Що це дасть батькам дитини?
Можливість усунути складні життєві обставини, вирішити наявні проблеми, отримати професійний соціальний супровід, що загалом сприятиме підвищенню батьківського потенціалу та воз’єднанню родини.

 Діти яких категорій можуть бути влаштовані під патронат?
До сім’ї патронатного вихователя можуть бути влаштовані діти, які потрапили в складні життєві обставини, а саме:

– новонароджені діти, залишені в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров`я, або яких відмовилися забрати батьки чи інші родичі;
– підкинуті, знайдені діти;
– безпритульні діти;
– діти з сімей, в яких існує загроза їхньому життю та здоров‘ю;
– діти, які зазнали насильства, жорстокого поводження;
– діти, батьки або особи, які їх заміняють, померли, безвісно відсутні;
– діти, переміщені із тимчасово окупованої території, або району проведення бойових дій в зоні ООС;
– інші діти, які за різних обставин певний час не можуть перебувати у власній сім‘ї або їхні батьки чи особи, які їх заміняють, не можуть піклуватись про них.
Одночасно під патронат в одну сім’ю влаштовується виключно один випадок: діти (не залежно від їх кількості), які є братами-сестрами, або до влаштування під патронат проживали в одній родині.

За детальною інформацією Ви можете звернутись до Люботинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. 

 

Робіть світ добрішим!

 

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.
 Кошторис на 2019 рік
Автор: Svetlana   Додано: 15 січня 2019   Переглядів:28   Категорія - [Інформація установ міста » Люботинський МЦСССДМ ]
 

Кошторис на 2019 рік:koshtoris-na-2019-rk.rar [1.15 Mb] (cкачувань: 3)
 Додаток до річного плану закупівель
Автор: Svetlana   Додано: 15 січня 2019   Переглядів:27   Категорія - [Інформація установ міста » Люботинський МЦСССДМ ]
 

Додаток до річного плану закупівель:dodatok-do-rchnogo-planu-zakupvel.rar [1.11 Mb] (cкачувань: 2)
 «Люботинські Миколайчики»
Автор: Chekardina   Додано: 28 грудня 2018   Переглядів:51   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Коли проб’є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і Вам, і всій родині,
Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс Вам щедрий дядько Новий рік!


     Всі вже з нетерпінням чекають на найвеселіше свято року — Новий рік 2019. Дітлахи очікують дива та новорічних подарунків. Дорослі ж дарують це відчуття казки малюкам та просто насолоджуються святковими та вихідними днями. Казковий настрій, новорічний майстер-клас, подарунки, привітання  дарували дітям пільгових категорій спеціалісти бібліотеки, працівники Люботинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради, «Люботинські Миколайчики».  Щирі дитячі усмішки, відкриті обличчя не залишили нікого байдужими.

  Висловлюємо щиру подяку та допомогу за підтримку, створення новорічного настрою заступнику міського голови Рубану В.В.,  начальнику службі у справах дітей Губській Н.А., директору Люботинської ЦБС  Алісовій О.В., а також всім хто взяв участь у проведенні акції  «Подарунки Миколая».

 

Директор ЛМЦСССДМ Т.В.Жмайлова

 

«Люботинські Миколайчики»

 

Переглянути більше фото - натисніть "Читати далі"