"Люботинські джерела" - 2013
Автор: Chekardina   Додано: 3 червня 2013   Переглядів:792   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

Щороку у нашому місті до Дня захисту дітей проводиться міський фестиваль дитячої творчості «Люботинскі джерела». 1 червня в міському парку відпочинку дітлахи насолоджувались святковим концертом, ласували морозивом, солодкою ватою, поп-корном. Вся центральна алея парку майоріла веселими кульками та яскравими іграшками.

 

"Люботинські джерела" - 2013

 

Свято розпочалося відкриттям спортивних змагань на стадіоні «Олімпієць». Команди шкіл міста завзято змагались у естафетах, де показали узгодженість у діях з
товаришами по команді, адже естафета – це змагання, яке розвиває увагу, оперативне мислення, почуття колективізму, відповідальність, взаємовиручку. По закінченню спортивних змагань міський голова Теличко Володимир Олексійович, перед струнко вишикуваними спортсменами, вручив Кубок та медалі бронзовим призерам ХХІІ Спартакіади Харківської області серед допризовної молоді на Кубок голови ХОДА -  Бузовєрову Александру, Мелешку Олексію, Ніколаєнку Руслану, Давидову Сергію та нагородив команду-переможця у змаганнях «Веселі старти», якою стала команда ЗОШ №6.

 

"Люботинські джерела" - 2013

 

А в цей час на галявині, де була встановлена сцена для артистів, відбувався спектакль «Загадка курочки Рябы», який приготували вихованці театрального гуртка міського будинку культури «Чародії». Потім театральний гурток «Арлекін»  БДЮТ представив глядачам ще одну виставу - «Сказка о царевне Несмеяне». Юні артисти дуже старалися, тому ті дружні і гарячі оплески і посмішки, якими обдарували їх глядачі, були заслуженою винагородою за їх виступ.

"Люботинські джерела" - 2013

 

У цьому році в Люботині пройшов Х міський конкурс кращих випускників міста. Обдаровані, розумні, старанні діти  -  це краса і гордість рідного міста та всієї України. Міський голова провів нагородження кращих випускників міста 2013 року, якими стали:

-          випускниця Люботинської гімназії №1- Ірина Проненко;

-          випускник Люботинського навчально-виховного комплексу № 2 -  Ілля Сарга;

-          випускниця Люботинської загальноосвітньої школи № 3 - Наталія Ніжник;

-          випускниця Люботинської загальноосвітньої школи № 4 – Олена Путрик;

-          випускниця Люботинської загальноосвітньої школи № 5 – Лариса Віннік;

- випускниця Люботинської загальноосвітньої школи № 6 – Діана Ковалевська;

- випускник Караванської загальноосвітньої школи – Олексій Мелешко.

Щойно відлунали привітання випускникам, розпочався гала-концерт і церемонія нагородження переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела». Міський голова Володимир Олексійович  Теличко, голова журі в номінаціях «Декоративно-прикладне мистецтво» і «Малюнок та живопис» Марина Юріївна Микитенко та  голова журі в номінації «Вокальне мистецтво» та «Хореографія» нагородили грамотами та подяками призерів, які у непростій боротьбі змогли вибороти призові місця.

Разом з нагородженням призерів відбувався і сам гала-концерт кращих виконавців вокалу та хореографії, де юні артисти намагалися від душі, дивуючи і радуючи глядачів своєю музикальністю, пластичністю, гармонійністю рухів, заряджати глядачів відмінним настроєм і завзяттям. І це їм вдалося! Бурхливими оплесками та криками «Браво!» зустрічали та проводжали всіх юних талантів люботинці-глядачі.

Кожна дитина у цей день змогла для себе знайти щось цікаве, взяти участь у розвагах і отримати за це подарунок. Традиційний конкурс «Малюнок на асфальті» кожного року приваблює дітей різних вікових категорій. Цікавою була театралізована  конкурсно-розважальна програма «Галявина казок». На майданчику зі штучним покриттям на «Спортивній галявині» проходили змагання «Тато, мамо, я – спортивна сім’я», де у запеклій боротьбі перемогу одержала сім’я Гіренко (команда ЗОШ №6). Поряд з майданчиком юні спортсмени мали змогу пограти у шахи або шашки з головою міського шашко-шахового клубу Ярошенком Геннадієм Даниловичем. Всі учасники отримали солодкі подарунки.

"Люботинські джерела" - 2013

 

На літньому майданчику кафе «Зорі» можна було переглянути роботи переможців у номінаціях «Малюнок та живопис» і «Декоративно-прикладного мистецтва». Також конкурси ігротеки та «Караоке» знайшли своїх прихильників.

"Люботинські джерела" - 2013

 

Свято відбулося цікаво та яскраво. Кожен учасник отримав подарунок.

Особливі слова подяки хочеться сказати меценатам фестивалю, завдяки яким відбулося це чудове свято - депутатам Люботинської міської ради: Лобунцю Сергію Борисовичу, Нечипоренку Олександру Сергійовичу, Нечипоренку Сергію Олександровичу,  Крапивці Андрію Миколайовичу, Длугашу Олегу Казимировичу, Рогозянському Михайлу Борисовичу, Гуріну Сергію Олександровичу, Волинському Павлу Олеговичу, Ольховському Сергію Валентиновичу; підприємцям Оберемку Євгену Анатолійовичу, Болдовському Юрію Володимировичу, Куцу Вадиму Юрійовичу, Захаренку Михайлу Івановичу.

 

Дорогі діти,  ми бажаємо вам, щоб замріяне у світанковому дитинстві збувалося. Щоб завжди над вами світило ясне сонечко, а небо було блакитним і безхмарним. Миру вам, добра і приємного літнього відпочинку!

 

 

 




 1 червня 2013 р. - "Люботинські джерела - 2013"
Автор: Chekardina   Додано: 27 травня 2013   Переглядів:760   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

 

1 червня 2013 р. - "Люботинські джерела - 2013"

 




 Підсумковий протокол № 5 від 18.05.2013 року
Автор: Svetlana   Додано: 21 травня 2013   Переглядів:705   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

Підсумковий протокол № 5 від 18.05.2013 року

 відбіркових турів у номінації «Вокальне мистецтво» міського

фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела-2013»

 

Ми, комісія у складі голови журі – Глущенко Л.Є., членів журі: Грушко І.О., Кривошеїної Ю.С., Каракаптан Л.М.,  провівши відбірковий тур, визначили переможців та розподілили місця наступним чином:

 

№ з/п

ПІБ дитини

ПІБ керівника

Місце (номінація)

1

Шкурупій Настя

Кузьміна Ірина Орестівна

Надія

2

Сейроньян Аліна

Кузьміна Ірина Орестівна

Гран-прі

Молодша вікова група

3

Головащенко Артем

 

Кузьміна Ірина Орестівна

Перше місце

4

Літкевич Анастасія Ігорівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Друге місце

5

Іващенко Олена Олегівна

Колесник Ольга Іванівна

Друге місце

6

Іващенко Олена Олегівна

Харченко Ольга Петрівна

Друге місце

7

Репецька Єлизавета

Кузьміна Ірина Орестівна

Третє місце

8

Слюсар Анастасія

Кузьміна Ірина Орестівна

Третє місце

9

Шелковая Валерія

Кузьміна Ірина Орестівна

Третє місце

Середня вікова група

10

Мороз Альона Володимирівна 

Птиченко Ганна Василівна

Перше місце

11

Квартет

Мозгова Лариса Миколаївна

Перше місце

12

Луговий Денис Анатолійович

Еткало Ірина Павлівна

Друге місце

13

Мірошниченко Дар’я Владиславівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Друге місце

14

Верховодова Юлія Сергіївна

Глущенко Ольга  Олександрівна

Третє місце

15

Губаренко Ірина Богданівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Третє місце

Старша вікова група

16

Зюбан Євгенія Сергіївна

Затолюк Надія Данилівна

Перше місце

17

Салащенко Ірина Олександрівна

Глущенко Ольга  Олександрівна

Перше місце

18

Назарук Катерина Валентинівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Друге місце

19

Афоніна Вікторія Сергіївна

Затолюк Надія Данилівна

Друге місце

20

Шевкун Катерина Валеріївна

Глущенко Ольга  Олександрівна

Третє місце

21

Черкасова Катерина Олегівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Третє місце

22

Дует «Фрістайл»

Колесник Ольга Іванівна

Третє місце

 

 

Голова журі                                                                                Л.Є.Глущенко

Члени журі                                                                                  І.О. Грушко

                                                                                                      Ю.С.Кривошеїна

                                                                                                      Л.М.Каракаптан

 




 Графік проведення ІІ відбіркового туру фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела - 2013» у номінації «Вокальне мистецтво»
Автор: Svetlana   Додано: 16 травня 2013   Переглядів:759   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

Графік проведення ІІ відбіркового туру фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела - 2013» у номінації «Вокальне мистецтво»

 

№ з/п

Назва колективу,

школа

ПІБ музичного керівника

Дата

Час

1

ЗОШ № 3:

Серебряков Ілля Олександрович,

Мороз Альона Володимирівна

Птиченко Г.В.

18.05

12.00

2

Караванська ЗОШ:

Гражданко Віталій В’ячеславович,

Каплун Данило Ігорович

Еткало І.П.

18.05

12.00

3

Караванський селищний клуб:

Азаренко Єлизавета Сергіївна,

Вішинська ПолінаОлександрівна,

Луговий Денис Анатолійович,

Дует Насвіт Єлизавета Вікторівна,Ярошенко Єва Геннадіївна

Еткало І.П.

18.05

12.00

4

 

 

Люботинська гімназія № 1:

Іващенко Олена Олегівна

Харченко О.П.

18.05

12.00

5

Вокальний колектив «Мрія» при БДЮТ:

Репецька Єлизавета 

Несвітій Анна 

Преображенський Іоанн 

Слюсар Анастасія 

Шелковая Валерія 

Головащенко Артем

Кухарчик Олеся

Постольнік Олександра

Шкурупій Анастасія

Сейроньян Аліна

Кузьміна І.О.

18.05

12.00

6

ЗОШ № 5:

Луценко Марина Валеріївна,

Черкасова Катерина Олегівна

 

Будькова М.В.,

 

Мозгова Л.М.

18.05

12.00

7

ЗОШ № 4:

Панченко Катерина Олегівна,

Літкевич Анастасія Ігорівна,

Кацадзе Міріам Мзедарівна, Губаренко Ірина Богданівна,

Назарук Катерина Валентинівна, ансамбль: Коваленко Софія Павлівна, Літкевич Анастасія Ігорівна, Віцотенко Микита Миколайович, Мірошніченко Дар’я Владиславівна

Мозгова Л.М.

18.05

12.00

8

Люботинський НВК:

Зюбан Євгенія

Сергіївна,

Афоніна Вікторія Сергіївна

Затолюк Н.Д.

18.05

12.00

9

Люботинський НВК  № 2:

Верховодова Юлія Сергіївна,

Салащенко Ірина Олександрівна,

Шевкун Катерина Валеріївна

Глущенко О.О.

18.05

12.00

10

Музична школа:

Іващенко Олена Олегівна,

Ансамбль «Перлина», Ансамбль «Діамант», дует «Фрістайл»

Колесник О.І.

18.05

12.00

 

ІІ відбірковий тур відбудеться у приміщенні  Харківського центру професійної освіти Південної залізниці (вул. Леніна,11).

 

Голова журі

Л.Є.Глущенко





 Другий день відбіркового туру фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»
Автор: Svetlana   Додано: 14 травня 2013   Переглядів:684   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

    30 квітня 2013 року відбувся другий день відбіркового туру фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінаціях «Хореографія»; «Вокальне мистецтво». Ось наші учасники:

 

Другий день відбіркового туру фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»
Другий день відбіркового туру фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»



 ПРОТОКОЛ засідання журі у номінації „Малюнок та живопис”
Автор: Svetlana   Додано: 7 травня 2013   Переглядів:1858   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

ПРОТОКОЛ

 

від  26.04.2013  м.Люботин  №1

 

Засідання журі

дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2013”

у номінації „Малюнок та живопис”

 

Голова журі: Микитенко М.Ю.

Секретар журі: Шигимага В.А.

Члени журі: Первий В.В., Івченко Т.О., Челомбітько С.І.

 

 Порядок денний:

  1. Визначення переможців конкурсу.

 Слухали:

Микитенко М.Ю., голову журі, яка ознайомила з критеріями оцінювання дитячих робіт.

 

Виступили:

  1. Перший В.В. з пропозицією поділити роботи за технікою виконання.

 

Постановили:

            Визнати переможцями дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2013” таких участників:

вікова категорія 6-10 років

  1. Ярошенко Юлія - живопис «Сестричка-лисичка»
  2. Куль мінська Вероніка–живопис «Весела квампанія»
  3. Шелест Ілля –гуаш «Снігірі на горобині»
  4. Репецька Єлізавета– графіка  «Песик»

 

 вікова категорія 11-14 років

  1. Мельник Тетяна –олія«Скоро дощ»
  2. Стовпова Анна –акварель «Ой, як високо»»
  3. Мартиненко Поліна – акварель, пастель «Лелека»
  4. Ноженко Мар»яна – акварель «На причалі»

 вікова категорія 15-18 років

  1. Євгенієва Катерина –олія «Перший дотик осіні»
  2. Грінченко Вікторія –акрил  «Туманний ранок»
  3. Кінь Данило –акрил  «Бузок»

Голова журі                              М.Ю.Микитенко

 

Секретар журі                             В.А. Шигимага




 ПРОТОКОЛ засідання журі у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”
Автор: Svetlana   Додано: 7 травня 2013   Переглядів:787   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

ПРОТОКОЛ

 

від  26.04.2013    м.Люботин    №1

 

Засідання журі

дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2013”

у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”

 

Голова журі: Микитенко М.Ю.

Секретар журі: Шигимага В.А.

Члени журі: Первий В.В., Івченко Т.О., Челомбітько С.І.

 

Порядок денний:

  1. Визначення переможців конкурсу.
  2. Визначення переможця в номінації «Гран-прі»

Слухали:

Микитенко М.Ю., голову журі, яка ознайомила з критеріями оцінювання дитячих робіт.

 

Виступили:

  1. Івченко Т.О. з пропозицією роботи поділити за найбільш представленими напрямами: 1) бісероплетіння; 2) вишивка; 3) в»язання 4) паперопластика

Постановили:

            Визнати переможцями дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2013” таких учасників:

   вікова категорія 6-10 років

  1. Репецька Єлизавета - батик, «Їжачок»;
  2. Подгорна Анна- плетіння гачком «Весна»
  3. Макаренко Ельвіра– вироби з природнього  матеріалу, паперу «Букет квітів»

 

 вікова категорія 11-14 років

  1. Сайко Вікторія – бісероплетіння «Бузок»
  2. Гиренко Любов– батик «Кіт на даху»
  3. Свинар Ірина – скульптурний текстиль «Бабця Марфа»
  4. Найпак Віктор - вироби з природнього  матеріалу, «Кавові вітрила»

 

вікова категорія 15-18 років

  1. Калішевська Юлія – в»язання «Кобра»
  2. Глущенко Людмила– модульне ори гамі «Жар-птиця»
  3. Ляшенко Анжеліка – вишивка «Весільний рушник»

 Визнати переможцем в номінації «Гран-прі»:

1.Доценко Анна– м»яка іграшка «Кіт»

 

 

 

Голова журі                              М.Ю.Микитенко

 

 Секретар журі                        В.А. Шигимага




 ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу „Люботинські джерела-2013”
Автор: Svetlana   Додано: 7 травня 2013   Переглядів:652   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

   26 квітня 2013 року в залі виконкому Люботинської міської ради пройшов ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу „Люботинські джерела-2013” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво” та «Живопис і малюнок». Участь у конкурсі прийняли школи міста Люботина, Люботинська гімназія №1, Люботинський будинок дитячої та юнацької творчості, гурток декоративно-прикладного мистецтва Люботинської дитячої музичної школи.    Виставлені роботи викликали захоплення майстерністю маленьких творців, які працюють під керівництвом чудових викладачів, керівників гуртків.

На відкриття відбіркового туру  до зали з виставленими конкурсними роботами завітали Люботинський міський голова, голова оргкомітету „Люботинських джерел-2013” Володимир Олесійович Теличко, заступники міського голови Малік Володимир Геннадійович та Гаркавенко Ірина Адольфівна.

Серед різноманітності робіт перед журі стояв нелегкий вибір, кожна дитяча робота гідна високої оцінки. Завдяки їхній професійності оцінювання робіт та визначення переможців було об”єктивним та справедливим.

 

Голова журі

М.Ю.Микитенко

 

 
ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу „Люботинські джерела-2013”
 
 
 
  
 




 Перший день відбіркового туру фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»
Автор: Svetlana   Додано: 30 квітня 2013   Переглядів:827   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

  29 квітня 2013 року відбувся перший день відбіркового туру фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінаціях «Хореографія»; «Вокальне мистецтво». Ось наші учасники:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 




 Графік проведення відбіркового туру
Автор: Svetlana   Додано: 25 квітня 2013   Переглядів:692   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 

Графік проведення відбіркового туру фестивалю-конкурсу

«Люботинські джерела - 2013» у номінаціях

«Хореографія», «Вокальне мистецтво»

 

№ з/п

Назва колективу,

школа

ПІБ музичного керівника

Дата

Час

1

«Монреаль»

Кокалко С.П., Кокалко Н.І.

29.04

12.00

2

«Енергія»

Русакова О.А.

29.04

12.00

3

«Айбілів»

Іщенко О.В.

29.04

12.00

4

Люботинська гімназія № 1

Харченко О.П.

29.04

14.30

5

ЗОШ № 4

Мозгова Л.М.

29.04

14.35

6

Музична школа

Колесник О.І.

29.04

16.00

7

ЗОШ № 3

Птиченко Г.В.

30.04

12.00

8

Вокальний колектив «Мрія» при БДЮТ

Кузьміна І.О.

30.04

12.30

9

Караванська ЗОШ

Еткало І.П.

30.04

13.45

10

Караванський селищний клуб

Еткало І.П.

30.04

14.20

11

ЗОШ № 5

Мозгова Л.М.,

Будькова М.В.

30.04

15.00

12

ЗОШ № 6

Гела Л.А.

30.04

15.10

13

Люботинський НВК  № 2

Глущенко О.О.

30.04

15.25

14

Люботинський НВК

Затолюк Н.Д.

30.04

16.10

 

Відбірковий тур відбудеться у приміщенні  Люботинського ліцею залізничного транспорту.

Голова журі 

Л.Є.Глущенко