Привітання міського голови до Дня Гідності і Свободи
Автор: Chekardina   Додано: 20 листопада 2017   Переглядів:29   Категорія - [Головна]
 

 

 Привітання міського голови до Дня Гідності і Свободи

Шановні мешканці міста Люботина!

 

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який корінним чином перевернув свідомість українського народу, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінив хід української історії.  

Хочу висловити велику вдячність всім, хто у скрутні для країни часи, постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції, демонструють усьому світу свою здатність захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям, які потерпають від свавілля терористів.

Щира подяка і  люботинцям, які долучаються  до волонтерської діяльності.

Війна принесла велике горе, але заодно і об’єднала та згуртувала людей, які безкорисливо надають допомогу іншим. Саме завдяки волонтерам, Україна вистояла у важкій боротьбі проти окупантів і продовжує відстоювати свою незалежність.

   Тож  бажаю усім нам злагоди і непохитної віри в те, що ми , як єдиний великий народ,  зуміємо зробити все можливе на благо розквіту рідної України.

  Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у ваших домівках.

 

 

 

 З повагою

міський голова

                                                                   Л.І.Лазуренко
 24 листопада об 11-00 мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів
Автор: Chekardina   Додано: 20 листопада 2017   Переглядів:6   Категорія - [Головна]
 

 

24 листопада об 11-00 мітинг-реквієм  до Дня пам’яті  жертв голодоморів

 
 Спортивно – масові змагання «Спортивна осінь – 2017»!
Автор: Svetlana   Додано: Сьогодні, 11:52   Переглядів:1   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Спортивно – масові змагання «Спортивна осінь – 2017»!

21 листопада 2017 року в День Гідності і Свободи, в день нашого знаменного державного свята, Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивно - масові заходи з тенісу настільного та футзалу серед шкільних команд 2001-2003 р.н.

На турнірах було зачитано привітання із державним святом від міського голови Лазуренка Леоніда Івановича всім учасникам спортивних заходів, робити все можливе на благо розквіту рідної України, побажання мирного неба над українською землею та добробуту у домівках наших мешканців.

Яскраве спортивне свято у якому всі загальноосвітні заклади виборювали призові місця, де кожний учасник і команда у цілому докладали всі свої сили та майстерність, щоб захистити спортивну честь своєї школи. Друзі разом із тренерами – представниками несамовито підтримували учасників  при проведенні цих двох турнірів.

Спортивно – масові змагання «Спортивна осінь – 2017»!

У командних змаганнях з тенісу настільного, де змагалися юнаки та дівчата від кожної школи перемогу а з нею і Кубок здобула команда ЗОШ №5 у складі: Головащенко Артем, Жупанас Маргарита, друге місце здобула команда ЗОШ №4 у складі: Кімлик Олексій, Куценко Дарина, третє місце посіла команда ЗОШ №3 у складі: Свід Богдан, Лебедєва Анна.

У змаганнях з футзалу, де школи були представлені дуже сильними складами у цій віковій категорії, багато хто з них займається футболом у секціях. У всіх відбірних  поєдинках за вихід із груп та фінальних іграх за призові місця точилася справжня чоловіча боротьба, де ніхто не бажав поступатися. У фіналі перемогла команда ЗОШ №3 здобувши Кубок у складі: Коробка О., Свід Б., Буцький В., Гиренко В., Крохмаль Д., Крохмаль П., Зінченко І., друге місце у команди ЗОШ №4, у складі: Журавель Д., Діденко А., Глущенко А., Луговий І., Шелест Юлія, Никонеко Д., Кімлик О., Овчаров Н., третє почесне місце посіла команда НВК №2 у складі: Коваленко М., Бойко О., Лубенський І., Нагорний Д., Лебединський О., Редванський О., Гарькавенко О., Кольцов М.

Спортивно – масові змагання «Спортивна осінь – 2017»!

Всі переможці та призери змагань отримали Кубки, дипломи та грамоти від Комунального закладу  – міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. На церемонії  нагородження були вручені грамоти кожному загальноосвітньому закладу, який став призером змагань від відділу освіти Люботинської міської ради, які вручила її представник Лампанченко Катерина Вікторівна.

Вітаємо всіх із святом Днем Гідності і Свободи!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський
 Чарівна планета дитинства С.Я.Маршака
Автор: Svetlana   Додано: Сьогодні, 11:40   Переглядів:0   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

  17 листопада співробітники Харківської обласної бібліотеки для дітей спільно із Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів провели навчально-пізнавальну програму «Чарівна планета дитинства С.Я.Маршака», присвячену 130-річчю від дня народження дитячого поета, письменника, драматурга, критика в межах навчально-тематичного семінару з підвищення кваліфікації викладачів театральних та телевізійних дисциплін мистецьких шкіл Харківщини та Донеччини.

  Вікторія Андріївна Кущевська, методист навчально-методичного центру, виступила із вступним словом перед широкою аудиторією – дітьми, вихованцями мистецьких шкіл, їхніми батьками, вчителями, студентами. Фахівці бібліотеки коротко окреслили найбільш значимі твори письменника та віхи його життя. А потім перед принишклою залою слухачів постало справжнє дійство: по черзі й групами виступали вихованці музичних та мистецьких шкіл Харкова, Бабаїв, Мерефи, Куп’янська, Люботина, демонструючи не лише ораторську майстерність, а й акторські здібності. Перед слухачами постали невідомий герой, горе-майстер, кіт-кушнір, гіпопотам, несумлінні учні й багато інших, відомих нам з дитинства улюблених героїв поета.

Чарівна планета дитинства С.Я.Маршака

  Учасниками заходу стали  юні читці з Люботинської дитячої музичної школи – Кульмінська Валерія, Альбощий Олексій, Вдовенко Неоніла та Еткало Аліна (викладач Еткало Ю.В.).

  А після дитячих виступів на викладачів й маленьких акторів чекав сюрприз – квест, присвячений творам Самуїла Яковича, від співробітників Харківської обласної бібліотеки для дітей. Це була і захоплива гра з пошуком підказок, і перевірка знань творів С.Я. Маршака, й майстер-клас для викладачів. Завершилась навчально-пізнавальна програма урочистим врученням дипломів викладачам театральних та телевізійних дисциплін мистецьких шкіл Харківщини та Донеччини.

 

Директор Люботинської ДМШ

Ю.Еткало

 
 ДО УВАГИ ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНИ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ!
Автор: Svetlana   Додано: Сьогодні, 11:35   Переглядів:2   Категорія - [Головна, Управління СЗН]
 

 

 

ДО УВАГИ ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНИ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ!

 

У  2018 році плануються заходи із наданням додаткової соціальної підтримки учасникам антитерористичної операції, членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції – «Путівка вихідного дня» до санаторіїв Харківської області.

Бажаючі отримати у 2018 році  «Путівку вихідного дня» зможуть разом зі своєю дружиною (чоловіком), своїми  неповнолітніми дітьми до 18 років провести вихідні, оздоровитися та відпочити в санаторії Харківської області.

Ознайомитися з даними  заходами Ви можете за допомогою (Проекту Програми «Путівка вихідного дня»).

 Для встановлення кількості бажаючих прохання звернутися в УСЗН Люботинської міської ради за адресою: м. Люботин, вул. Слобожанська, 24, другий поверх, відділ пільг та соціальних гарантій або повідомити  

за тел. 7410131 до 25 грудня 2017.

 

Завантажити документи:programa-1.pdf [338.53 Kb] (cкачувань: 0)    programa-2.pdf [314.61 Kb] (cкачувань: 0)
 Навчальна нарада для відповідальних за діловодство та архів
Автор: Svetlana   Додано: Сьогодні, 11:23   Переглядів:1   Категорія - [Головна, Міський архівний відділ]
 

  20 листопада 2017 року в залі засідань виконавчого комітету Люботинської міської ради відбулась навчальна нарада для відповідальних за діловодство та архів в установах, організаціях та на підприємствах міста, в якому взяли участь 25 осіб. До програми наради було включено чотири основних питання:

 1.Складання номенклатури справ на 2018 рік.

2.Експертиза цінності документів.

3.Складання паспорту архіву установи, підприємства, організації.

4.Робота установ, організацій, підприємств міста у 2017 році та підготовка до роботи у 2018 році з упорядкування та передавання на державне зберігання документів НАФ.

Навчальна нарада для відповідальних за діловодство та архів

 У ході наради начальник міського архівного відділу виконавчого комітету Люботинської міської ради Репенко Ю.М. наголосила на необхідності та важливості проведення роботи з упорядкування та збереження архівних документів, які створюються в діяльності установи, підприємства чи організації. Нагадала про перегляд номенклатури справ на наступний рік та, за необхідності, погодження її з ЕПК Державного архіву Харківської області. Значну увагу приділила роз’ясненню механізму експертизи цінності документів, яка повинна проводитись в установі, організації на підприємстві. Розглянула питання щодо проведення щорічної паспортизації архівних підрозділів. Підвела підсумки поточного року роботи з упорядкування документів та передавання на державне зберігання до міського архівного відділу та звернула увагу відповідальних щодо подальшого планування роботи з даного питання на 2018 рік. Після закінчення наради всім бажаючим начальником міського архівного відділу було надано консультативну допомогу в індивідуальному порядку.

 

Завантажити документ:Методичні рекомендації.doc [199 Kb] (cкачувань: 0)
 Телефонограма
Автор: Svetlana   Додано: Сьогодні, 11:11   Переглядів:2   Категорія - [Головна]
 

від 22.11.2017 р.

В зв’язку з ремонтними роботами 22.11.2017 р. з 10.00 – до 12.00  буде припинено подачу електроенергії по старому Люботину: вул. Трудова, вул. Щорса, район школи.
 До Дня Революції Гідності і Свободи представники міської ради разом із сім’єю загиблого воїна Олександра Загудаєва поклали квіти на могилу Героя
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 15:27   Переглядів:12   Категорія - [Головна]
 

До Дня Революції Гідності і Свободи представники міської ради

разом із сімєю загиблого воїна Олександра Загудаєва поклали квіти на могилу Героя.


Олександр Загудаєв у найскладніші періоди в історії країни був справжнім патріотом:  був ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у складі обмеженого контингенту радянських військ виконував інтернаціональний борг у республіці Афганістан.

На початку бойових дій на Сході України не залишився осторонь, а двічі приїздив до військкомату із проханням відправити його до військової частини у зону бойових дій. І лише за третім разом його відкомандирували до Бакширівки, а потім до м. Щастя, де 12 листопада 2014 р. він і загинув.

Як згадує його дружина Віра Миколаївна, Олександр особливо болісно реагував на звістку про те, що хтось із молодих бійців загинув, когось не дочекалися у сім’ї. І саме це спонукало його без роздумів, без вагань піти добровольцем у зону бойових дій, у перших лавах стати на захист незалежності України.

Олександр Загудаєв із честю виконав свій обов’язок,  адже в усі часи захист Вітчизни був справою честі та святим обов’язком кожного громадянина.

Висловлюємо вдячність воїнам – героям нашого часу, які сьогодні забезпечують мир і спокій у державі, самовіддано захищаючи її цілісність і суверенітет.

Слава Україні!  Героям її Слава!


Радник міського голови Лідія Куденко

До Дня Революції Гідності і Свободи представники міської ради разом із сім’єю загиблого воїна Олександра Загудаєва поклали квіти на могилу Героя

 


На фото: заступник міського голови Вячеслав Рубан, радник міського голови Лідія Куденко, дружина воїна Віра Миколаївна та донька Валентина 

 
 Посвята в юні музиканти
Автор: Svetlana   Додано: Вчора, 15:08   Переглядів:8   Категорія - [Головна]
 

Посвята в юні музиканти

   10 листопада  в Люботинській дитячій музичній школі відбулася святкова посвята першокласників у музиканти. Цього року у стінах музичної школи перші кроки до Світу Музики розпочали двадцять п’ять дітлахів. Директор школи Юлія Еткало щиро привітала юних музикантів та побажала їм лише успіхів на шляху до пізнання світу музичного мистецтва.

  Приємно усвідомлювати, що в цей день ми стали причетними до великого масштабного дійства. В музичній школі провели великий театралізований захід для першокласників – Посвята в юні музиканти. Маленькі дітлахи, які тільки-но починають свій шлях дорогою музичного мистецтва стали учасниками концертної програми, що підготували учні класу «Основи акторської майстерності» - Репецька Єлизавета, Еткало Ярослава, Халецька Анастасія, Насвіт Єлизавета  і викладачі школи. Цікаве театралізоване дійство з Чебурашкою та Шапокляк супроводжувало першокласників до чарівного світу Музики. Першокласники  співали, грали на музичних інструментах, брали участь в іграх, під час яких вони проявили свої здібності та знання, здобуті за час навчання, а заодно подарували гарний настрій собі та усім присутнім! Кожна  дитина  отримала «Свідоцтво Першокласника»,  корисний подарунок  та  побажання  успіхів  у  навчанні , здоров"я , удачі та  гідно  нести  звання учня  дитячої музичної школи.

   Попереду у юних музикантів довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Світу Музики, де добрими і надійними супутниками дітям стануть викладачі і батьки. Хочеться побажати учням молодших класів любити музику й розуміти її зміст. Нехай завжди лунає навколо радісний дитячий сміх, звучить чарівна музика та зростають юні таланти нашого міста!

Посвята в юні музиканти

Викладачі ДМШ
 Вогонь скорботи в серці на віки!
Автор: Svetlana   Додано: Вчора, 14:35   Переглядів:7   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

                     «Вогонь скорботи в серці на віки!»

   25 листопада 2017 року вся Україна відзначить 85 річницю Дня пам’яті жертв Голодомору.  Доля держави, як і людська мінлива та непередбачувана. Хто є творцем долі людської нам не відомо, та що ми творимо долю держави – це безперечно так і це повинен усвідомлювати кожен її громадянин. Доля людини – це її життєвий шлях, доля держави – це її історія.

   20 листопада у Люботинській центральній бібліотеці був  проведений історичний екскурс до Дня Голодомору для  ради  ветеранів України м. Люботина «Вогонь скорботи в серці на віки!». Які вшанували пам'ять мільйонів українців   жертв голодомору 1932 -1933 років, запаливши свічку скорботи вогонь якої є символом очищення, єднання і пам’яті.

 

Вогонь скорботи в серці на віки!

                                                                           Директор ЦБС    О.В. Алісова