Привітання голови ХОДА Світличної Ю.О. до свята останнього дзвоника
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 13:39   Переглядів:10   Категорія - [Головна]
 

Привітання голови ХОДА Світличної Ю.О. до свята останнього дзвоника

Дорогі випускники! Шановні вчителі та батьки!

 

Останній шкільний день завжди дуже хвилюючий, тому що попереду – час відповідального вибору. Але це  час, коли відчувається велика надія на майбутнє.

Щиро бажаю випускникам, щоб ця надія справдилася! Сьогодні обов’язково подякуйте вашим батькам за терпіння і підтримку, вашим вчителям за енергію і досвід.

Шановні вчителі! Дякую Вам. Вашу працю важко переоцінити. Вчителі Харківщини – найкращі в Україні.

Дорогі друзі! Знайте: це тільки початок! Вірте в себе, знайдіть свій шлях, робіть те, що відкриє світові вас як особистість. Адже успіху досягають ті, хто має чітку ціль, енергію на її втілення та справді «живе» своєю справою. Вірю у вас. Вірю в майбутнє України!

Вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника! Усе краще – попереду!

 

 

 

Голова обласної

державної адміністрації                                                              Ю. СВІТЛИЧНА
 Зі святом останнього дзвоника
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 08:26   Переглядів:10   Категорія - [Головна]
 

 

Зі святом останнього дзвоника
Дорогі учні!

         Шановні вчителі та батьки!

 

Щиро вітаю усіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року,

який кожному подарував нові знання, нові думки, нові мрії...


  Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні школярів, які з нетерпінням чекають канікул цікавих, повних вражень та емоцій. Хочу побажати, щоб вони були справді незабутніми та веселими!

Гарного відпочинку вам та нових друзів!


Для вас, шановні випускники, останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле та самостійне життя.

Тож бажаю, вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє та майбутнє нашої держави!


Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми!

Шановні вчителі, бажаю, щоб ваша самовідда­на праця, турбота і знання, які ви віддавали своїм вихованцям, дали свої плоди і ваші учні своїми справами довели, що ці зусилля не були марними, а ви виховали чесних та порядних людей, гідних громадян України!


Щиро вітаю усіх зі святом!

Нехай останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм  та вірою у завтрашній день!

З повагою

Люботинський міський голова

                                 Л.ЛАЗУРЕНКО

 
 Люботинські джерела - 2019
Автор: Svetlana   Додано: 23 травня 2019   Переглядів:15   Категорія - [Головна]
 

Люботинські джерела - 2019
 Люботинська міська рада запрошує інвесторів для подальшої співпраці та розвитку бізнесу в м. Люботині.
Автор: Chekardina   Додано: 24 вересня 2018   Переглядів:600   Категорія - [Головна, Економічний розвиток, Інвестиційна рада]
 

Люботинська міська рада запрошує інвесторів для подальшої співпраці та розвитку бізнесу в м. Люботині.

Інвестиційні пропозиції Люботинської міської ради

Люботин (Харківська обл.) — місто обласного значення з великим інвестиційним потенціалом, який розташований поряд з обласним центром – м. Харків (24 км):
- розвинена транспортна інфраструктура (потужний залізничний вузол, автовокзал, поряд автотраси Київ – Довжанський та Харків – Красноград - Перещепино);
- наявність фахівців різних галузей серед місцевих жителів;
- всі райони міста мають необхідні комунікації: енерго-, водо-, газопостачання, телекомунікації, швидкісний інтернет, наземний поштовий зв’язок та інше;
- медичні та загальноосвітні заклади, місця для відпочинку та комерційної діяльності;
- екологічно чиста місцевість: пруди, ліси, парки.
Для створення сприятливого клімату для інвестицій в місті Люботині діє стратегічний план розвитку територіальної громади , згідно якого  бачення міста в майбутньому: Люботин – екологічно чистий регіон,  де можна комфортно жити, працювати і відпочивати
Запрошуємо інвесторів для взаємовигідної співпраці!

Об’єкти під інвестиційну діяльність:

Натисніть " Читати далі" До уваги власників автотранспорту!
Автор: Svetlana   Додано: 18 січня 2018   Переглядів:1784   Категорія - [Головна]
 

 

До уваги власників автотранспорту!


Виконавчий комітет Люботинської міської ради в зв’язку з виробничою необхідністю запрошує на співбесіду суб’єктів підприємницької діяльності для здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах по місту Люботин. Додатково повідомляємо, що на даний час в місті Люботин діє  7 (сім) автобусних маршрутів. 

Телефон для довідок: (057)741-11-72. 

                      
Начальник місцевого економічного розвитку

І.С.Кудря
 Сьогодні у місті Люботині із робочою поїздкою перебував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян.
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 17:19   Переглядів:11   Категорія - [Головна]
 

Сьогодні у місті Люботині із робочою поїздкою перебував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян.

Сьогодні у місті Люботині із робочою поїздкою перебував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян.

За дорученням Юлії Світличної він зустрівся із мешканцями двохповерхового житлового будинку на вул. Деповській, буд. 45 і оглянув технічний стан будівлі.

Сам технічний стан будинку вже 20 років вимагає капітального ремонту, так як внаслідок атмосферних явищ виникло руйнування цегляної кладки, що викликало деформацію будівлі.

Для зменшення навантаження на фундамент та стіни проектом передбачено полегшити конструкцію покрівлі, виконати підсилення цегляної стіни та плити перекриття другого поверху шляхом зменшення навантаження на фундамент та цегляні стіни, виконати монолітний залізобетонний пояс по цегляній стіні, здійснити вимощення по периметру житлового будинку шириною 1 метр та встановити організовану водостічну систему з покрівлі.

На сьогодні виконаний Робочий проект «Капітальний ремонт (посилення будівельних конструкцій) житлового будинку за адресою: м. Люботин, Харківської обл., вул. Деповська, 45» та пройдений Експертний звіт розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 1 812 439 грн.

За словами заступника голови ХОДА Вадима Данієляна, інформація буде донесена голові ХОДА Юлії Світличній для прийняття рішення щодо фінансування капітального ремонту житлового будинку по вул. Деповській, 45.

 

Вадим Данієлян також взяв участь у святі Останнього дзвоника, яке проходило у гімназії №1.

 

Більше світлин:  http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2735

 

 

 

 

 
 Телефонограма № 71 від 24.05.2019 р.
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 15:23   Переглядів:13   Категорія - [Головна]
 

Телефонограма № 71 від 24.05.2019 р.


У зв’язку з ремонтними роботами 28.05.2019 р. та 30.05.2019 р. з 9.00 – до 17.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. Клавдії Шульженко, Б. Хмельницького, вул. Дружби, пров. Дружби, вул. Селищній.     

 
 Визначено переможця конкурсу
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 14:03   Переглядів:12   Категорія - [Головна]
 

Повідомлення про результати конкурсу


Виконавчий комітет Люботинської міської ради повідомляє про те, що 14.05.2019 р. відбулось засідання конкурсної комісії з призначення управителя з управління багатоквартирними будинками, на якому було розглянуто:

-          конкурсну пропозицію, яка надійшла від єдиного учасника Люботинського КЖРЕП ЛМР ХО;

-          оцінювання конкурсної пропозиції за визначеними критеріями;

-          визначення переможця конкурсу.

Відповідно до п. 4 розділу V наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 р. № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» визначено переможцем конкурсу Люботинське комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Люботинської міської ради Харківської області.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 14 травня 2019 р. № 101 «Про призначення управителя з управління багатоквартирними будинками у м. Люботині» призначено управителем з управління багатоквартирними будинками у м. Люботині Люботинське комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Люботинської міської ради Харківської області.
 Свято останнього дзвоника
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 12:20   Переглядів:13   Категорія - [Головна]
 

Свято останнього дзвоника

Сьогодні у місті Люботині у загальноосвітніх закладах пролунав останній дзвоник

 

Вітали учнів, батьків і вчителів заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Данієлян, міський голова Леонід Лазуренко та представники міської ради.

Із цього дня розпочинається щаслива і безтурботна пора шкільних канікул, а для наших дорогих випускників – це сигнал про завершення шкільного життя, того життя, коли вони старанно для себе відкривали цей світ через закони природи, знайомилися із надбанням світової літератури і культури, що допомагало формувати їх особистісний розвиток.

Із останнім дзвоником розпочинається самостійне доросле життя, і саме від кожного буде залежати, яким воно буде. Щоб воно було насиченим і цікавим, слід багато вчитися і трудитися. І тому бажаємо нашим дорогим випускникам не шукати в житті легких доріг, а зробити правильний вибір своєї майбутньої професії і наполегливо досягати вершин.

Шановним вчителям дякуємо за міцні знання і за те, що кожний із вас назавжди залишиться в серці своїх учнів.

Батькам бажаємо, щоб ваші діти здійснили свої мрії, і щоб здійснилися й ваші мрії, бо кожен бажає своїй дитині тільки найкращого.

Успіхів всім і  миру!

 

Більше фото:  http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2726
 25-26 травня бокс (ліцей залізничного транспорту)
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 11:30   Переглядів:12   Категорія - [Головна]
 

25-26 травня бокс (ліцей залізничного транспорту)