Перехід на літній час - 2018
Автор: Svetlana   Додано: 20 березня 2018   Переглядів:18   Категорія - [Головна]
 

В останню неділю березня, вночі о 03:00 годині, в Україні проводиться

 

перехід на літній час - 2018. B цю ніч 25 березня 2018 р. о 03:00 годині

 

стрілки годинника переводять нa годину вперед.

 

Перехід здійснюють згіднo з постанoвoю Кабінету міністрів України

 

№ 509 вiд 13 травня 1996р.

 

"Пpо порядок числення часу нa території України".
 До уваги власників автотранспорту!
Автор: Svetlana   Додано: 18 січня 2018   Переглядів:1272   Категорія - [Головна]
 

 

До уваги власників автотранспорту!


Виконавчий комітет Люботинської міської ради в зв’язку з виробничою необхідністю запрошує на співбесіду суб’єктів підприємницької діяльності для здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах по місту Люботин. Додатково повідомляємо, що на даний час в місті Люботин діє  7 (сім) автобусних маршрутів. 

Телефон для довідок: (057)741-11-72. 

                      
Начальник місцевого економічного розвитку

І.С.Кудря
 Обережно! Ботулізм!__
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 15:00   Переглядів:11   Категорія - [Головна]
 

Ботулізм - гостре інфекційне захворювання, обумовлене отруєння ботулотоксином, що потрапляють в організм людини внаслідок вживання різних продуктів харчування, що містять токсини ботулізму і характеризується важким ураженням вегетативної та центральної нервових систем. 
В умовах звичайної зовнішнього середовища, ботулотоксини можуть зберігатися до одного року, а ось у консервованих продуктах - на протязі багатьох років. Вони не знищуються ферментами травного тракту, стійкі в кислому середовищі, легко витримують дуже високу концентрацію кухонної солі. А ось при кип'ятінні протягом п'ятнадцяти - двадцяти хвилин токсини досить швидко розкладаються і втрачають токсичні властивості. Найчастіше основний шлях зараження – харчовий, вживання в′яленої риби, консерв домашнього приготування (м′ясних, рибних, грибних). Збудник ботулізму містися в консервованих продуктах, або тих, котрі призначені для тривалого зберігання (копчені і солені продукти). Під час захворювання вражаються м’язи очей, гортані, глотки, дихальні м’язи. В результаті чого порушується мова і ковтання, виникає двоїння в очах. Смерть хворого настає в результаті гострої дихальної недостатності. В зв´язку з ризиками пов´язаними із придбанням та вживанням небезпечних рибних продуктів, необхідно звертати увагу на те, що ми купуємо, готуємо та зберігаємо, і дотримуватися зазначених правил, а саме :– не купувати в місцях стихійної торгівлі копчені та солені продукти. Краще довіртеся торговельному закладу, котрий має всі необхідні документи, що підтверджують якість товару;– під час придбання рибної продукції у магазинах – обов′язково звертати увагу на маркування, термін придатності;– солену і в`ялену рибу зберігати при температурі не вище ніж 10°С;– під час приготування домашньої консервації – строго дотримуватись терміну стерилізації, використовувати лише свіжі та миті продукти. Особливо це стосується грибів, так як повністю відмити їх від найдрібніших  частинок ґрунту, в яких, можливо, містяться спори ботулізму, практично не можливо;– перед вживанням консерви промислового виробництва,  домашньої консервації звертати увагу на зовнішній вигляд банки (вздуття кришки, помутніння самого вмісту, наявність бульбашок). При наявності цих дефектів – вживати консерву заборонено.


Начальник Люботинського міського відділу  Держпродспоживслужби в Харківській області 

                                                       Ільченко О.С.

 
 Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з 19.03.2018 року по 23.03.2018 року з обслуговування житлових будинків:
Автор: Svetlana   Додано: Вчора, 14:17   Переглядів:10   Категорія - [Головна, Люботинське КЖРЕП]
 

Звіт  про  проведену  роботу

Люботинським  КЖРЕП ЛМР ХО  з 19.03.2018 року  по  23.03.2018 року  з  обслуговування  житлових  будинків:

 

1.Вивезено побутове сміття: м-в. Барабашово поле, Шевченківський м-в, вул. Локомотивна,1В,Г,Е,Д,Ж,2,вул.Гавенко,10А,вул. Гавенко,49, вул. Світла,7,11,14,вул. Дмитрівська, 51,53 - 50,25 м3 (по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено комісійне обстеження з представниками міської ради житлового приміщення гуртожитку  по вул. Слобожанська,28  з  приводу  фактичного  проживання мешканців, в  ході  комісійного обстеження  проведено  роботу з погашення  заборгованості  за  послуги.

3.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку по пров. Оранжерейний,8 (2під.- кв.14) за звернення мешканців з приводу проведення ремонтних робіт внутрішньо квартирної мережі електропостачання.

4.Виконано  перевірку  димовентиляційних каналів багатоповерхових житлових  будинків  згідно графіку на 2018 рік.

5.Виконано роботи з очищення від снігу технічного поверху горищних приміщень  шиферної покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Ціолковського,1 (кв.8), вул. Ціолковського, 3, вул. Будівельна,3.

6.Виконано роботи з  зняття  показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  березень місяць 2018 року.

7.Проводиться  робота  з  боржниками  за  послуги з утримання  житлових  будинків з врученням  повідомлень-попереджень  та  укладанням  договорів  реструктуризації.

8.Виконано відкачку грунтових вод з підвального приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28.

9.Виконано  поточні   роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано роботи  по  заміні ламп місць загального користування по житловим  будинкам  по вул. Деповська,52(2під.), вул. Ціолковського,8а(1під.), вул.Локомотивна,1Ж(1под.);

- виконано  роботи  по  прочистці  внутрішньо будинкової мережі  водовідведення житлового  будинку  за  адресою  вул. Локомотивна,1Д (1під.,підвал).

 

Начальник Люботинського  КЖРЕП  ЛМР ХО

П.О.Ткаченко
 «Я маю право!»
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 14:10   Переглядів:8   Категорія - [Головна]
 

Служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області з метою формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та Законами України прав у різних сферах, та на виконання затвердженого Плану заходів з реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!» на 2017-2019 роках спеціалістами служби проведено бесіду в Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 на теми: «Вживання алкоголю» та (ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та «Небезпечність туберкульозу для організм дитини».

 

«Я маю право!»
 У Люботинській гімназії №1 відбувся щорічний творчий звіт
Автор: Chekardina   Додано: Вчора, 14:04   Переглядів:10   Категорія - [Головна]
 

У Люботинській гімназії №1 відбувся щорічний творчий звіт


22 березня 2018 року в Люботинській гімназії № 1 відбувся щорічний творчий звіт перед батьківською громадськістю педагогічного та учнівського колективу гімназії. В холі закладу було представлено міні-проекти учнів за темою «Дружна шкільна родина – першоджерело людської єдності».

У заході взяли участь творчі колективи: хореографічні колективи «I beliеve» (керівник Іщенко О.В.), «Монреаль» (керівник Кокалко С.П.), «Енергія» (керівник Русакова О.А.), вокальний колектив  «NON-STOP» (керівник Харченко О.П.), ансамбль народних інструментів «Люботинські музики» (керівник Будьонний В.М.), яких було нагороджено грамотами та солодкими подарунками.

Також було нагороджено грамотами учнів-переможців міського та обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів,  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення МАН, VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Директор Люботинської гімназії № 1 Заяць К.А. вручила подяки вчителям, які підготували переможців, а саме: вчителю біології Болдарєвій В.В., учителю географії  Проненко О.П., учителю англійської мови Борисенко Н.П., учителю української мови та літератури Корсуновій І.О. За розвиток учнівського самоврядування та підтримку дитячих талантів також було вручено подяку вчителю початкових класів Олійник Н.О.

Від батьківської громадськості зі словами вдячності за якісне навчання та виховання дітей виступила голова батьківського комітету Іващенко Г.В. та вручила подяку колективу Люботинської гімназії № 1.

Відділ освіти висловлює щиру подяку адміністрації Люботинської гімназії № 1 за високий рівень організації роботи з обдарованими дітьми,  бажає нових звершень та яскравих перемог учням та педагогічному колективу закладу.

 

http://lmiskvo.org.ua/

У Люботинській гімназії №1 відбувся щорічний творчий звіт

 

У Люботинській гімназії №1 відбувся щорічний творчий звіт

 

У Люботинській гімназії №1 відбувся щорічний творчий звіт

 

У Люботинській гімназії №1 відбувся щорічний творчий звіт

 

У Люботинській гімназії №1 відбувся щорічний творчий звіт

 
 Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської ради 19.03.2018 – 23.03.2018
Автор: Svetlana   Додано: Вчора, 09:11   Переглядів:7   Категорія - [Головна, ВККУ]
 

Звіт
про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської ради
19.03.2018 – 23.03.2018

 

1.Водопостачання:

• було усунено пориви на централізованій мережі питного водопостачання міста – 3 од.(вул. Некрасова, 11; вул. Гавенко, 43; вул. Джерелянська, 26).

• було проведено ремонт дворової водорозбірної колонки –  1 од.(вул. Першотравнева, 46);

- проведено огляд приватної водопровідної врізки та лічильника холодної води, в зв’язку з його несправністю (вул. Дружби).

 2.Водовідведення:

• прочищено від сміття, відкачано стоків та промито каналізаційних колекторів на самопливній централізованій комунальній мережі водовідведення міста – 3 рази (вул. Ціолковського,6 – 2 рази; вул. Будівельна, 13).

 

 

Начальник ВККУ

Люботинської міської ради

О.К. Длугаш
 Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради!
Автор: Svetlana   Додано: Вчора, 08:51   Переглядів:7   Категорія - [Головна, ВККУ]
 

Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради!

 

В зв’язку з проведенням аварійно-відновлюваних робіт по вул. Джерелянська, 26 23.03.2018 року до 1700 (орієнтовно) буде припинена подача питної води по вул. Джерелянська. Просимо вибачення за технічні незручності.

 

  Адміністрація ВККУ Люботинської міської ради

 
 Міський спортивно – масовий турнір з волейболу серед шкільних збірних команд дівчат та з тенісу настільного серед дівчат
Автор: Svetlana   Додано: 22 березня 2018   Переглядів:10   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

 

Міський спортивно – масовий  турнір з волейболу серед шкільних збірних команд дівчат та  з тенісу настільного серед дівчат

  20-21 березня 2018 року  Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Люботинської міської ради разом із відділом освіти   Люботинської міської ради (Лампанченко К.С.) провів  міський спортивно – масовий  турнір з волейболу серед шкільних збірних команд дівчат та  з тенісу настільного серед дівчат, які відбулися у спортивному залі Гімназії №1 та спортивному залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. Суддівська колегія у складі: Сидоренко С.О., Удянський Ю.В.

Міський спортивно – масовий  турнір з волейболу серед шкільних збірних команд дівчат та  з тенісу настільного серед дівчат

Міський спортивно – масовий  турнір з волейболу серед шкільних збірних команд дівчат та  з тенісу настільного серед дівчат

  Після багатьох зимових змагань серед чоловіків і юнаків, ми ніяк не могли оминути наших прекрасних дівчат, тим паче у березні, коли їх вітають із жіночим днем,  організувавши для них спортивне свято, на яке вони давно чекали.

Міський спортивно – масовий  турнір з волейболу серед шкільних збірних команд дівчат та  з тенісу настільного серед дівчат

  У міських змаганнях з тенісу настільного серед дівчат  перемогу, а з нею і Кубок здобула Гуренко А., II місце у Мокляк А., III місце посіла Фоменко Д., які отримали грамоти відповідних ступенів.  А суперництво у міському турнірі з волейболу серед дівчат за призові місця було дуже велике. Виросла майстерність не тільки у наших  юнаків, а і у дівчат, тому що вони стали ходити на заняття по волейболу у групи ДЮСШ (тренер Сидоренко С.О.). За результатами змагань I місце і Кубок виборола у напруженій грі збірна команда ЗОШ №3, II місце у збірної команди ЗОШ №4, III місце посіла збірна команда НВК №2 вигравши у Караванської ЗОШ. Індивідуальними грамотами від КЗ «Спорт для всіх», як кращі гравці у своїх командах були відзначені: Мельник Марина (ЗОШ №3), Кутасевич Ксенія (ЗОШ №4), Бутенко Кристина (НВК №2), Фальченко Марина (Каравансько ЗОШ), Дейнека Вікторія (Гімназія №1). Також командними грамотами були нагороджені школи – призери від відділу освіти Люботинської міської ради.

Міський спортивно – масовий  турнір з волейболу серед шкільних збірних команд дівчат та  з тенісу настільного серед дівчат

  Ще раз вітаємо наших чарівних дівчат із весною і їхнім святом, бажаємо гарно вчитися та займатися спортом!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський 

 
 Увага! Сказ!
Автор: Svetlana   Додано: 22 березня 2018   Переглядів:10   Категорія - [Головна]
 

Увага! Сказ!

Сказ (водобоязнь, гідрофобія) –смертельно небезпечне інфекційно-вірусне  захворювання з тяжким ураженням центральної нервової системи. Сказ віднесено до особливо небезпечних хвороб.

Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Інфікування людини сказом відбувається здебільшого від диких хижих (вовки, лисиці- 41,4 %) чи домашніх тварин (коти- 21,8 %, собаки - 15,3 %),  сільськогосподарських тварин        ( 20,2% ),а також гризунів і кажанів

Головною ознакою захворювання диких тварин є зміна поведінки, насамперед, втрата відчуття страху. Звірі втрачають обережність і вдень з’являються в населених пунктах, нападають на людей і тварин.

З метою попередження сказу, ветеринарною службою проводиться профілактична вакцинація собак,котів, свійських тварин.

При несвоєчасно проведених щепленннях, котрі здійснюються після укусу інфікованої тварини, хвороба закінчується смертю. Щорічно в Україні реєструється понад 100 тисяч осіб, котрі звернулись у медичні заклади з приводу укусів тваринами, з яких 60 % отримують лікування за показниками підозри інфікування сказом.

ПАМЯТАЙТЕ !

Якщо Вас або Ваших рідних покусала собака чи подряпала тварина або її слина потрапила вам на шкіру, обов’язково:

-швидко промийте рану з милом та обробіть її йодним розчином;

- зверніться за допомогою до лікувальної установи;

-суворо дотримуйтесь порад лікаря; 

-самовільно не преривайте лікування,назначене лікарем;

Повідомляйте у ветеринарну службу про випадки укусів тварин або їх підозрілу поведінку.

 

Не забувайте: сказ - смертельно небезпечне захворювання.

Лише своєчасне звернення до лікаря та проведений курс вакцинації допоможе вам врятувати своє життя.

Для захисту від сказу необхідно правильно утримувати домашніх тварин. Щорічно проводити їм щеплення проти сказу, виводити на вулицю в намордниках. Забороняється вигулювати собак на територіях лікувально-профілактичних закладів, шкіл, дитячих садків, в парках та скверах, приводити їх з собою на ринки, в магазини та нацьковувати на людей.

  Проблема профілактики сказу є загально – державною, адже забезпечити епідеміологічне благополуччя населення  тільки медичними заходами неможливо. Сказ можна подолати лише за умови тісної співпраці із зацікавленими службами та відомствами:

-з організаціями житлово-комунального господарства – відлов бродячих та безпритульних тварин;

-ветеринарної служби – щеплення домашніх тварин, імунізація хижих тварин, ізоляція та спостереження за домашніми тваринами, які нанесли покуси;

-лісового господарства (мисливці) – відстріл хижих тварин з метою регулювання численності лисиць, діагностичні відстріли.  

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

             Прищеплюйте  своїм дітям навики поводження з безпритульними тваринами, які можуть бути джерелом захворювання на сказ.

 

Лікар-епідеміолог Білецька І.В.