Веб-портал міста Люботин » Головна » Північно-східний офіс Держаудитслужби інформує

 Північно-східний офіс Держаудитслужби інформує
Автор: Lubotin   Додано:25 квітня 2024   Переглядів:34   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Північно-східний офіс Держаудитслужби інформує

Держаудитори Харківщини повідомляють про стан контролю у сфері закупівель за 1 квартал 2024 року

 

 

Державна аудиторська служба України та її територіальні підрозділи постійно здійснюють контроль за проведенням публічних закупівель. Заначений контроль відбувається у формі моніторингу та перевірки закупівель, що наразі відбуваються чи вже фактично проведені.

Північно-східним офісом Держаудитслужби за І квартал 2024 року проведено моніторинг 200 процедур публічних закупівель та 2 перевірки закупівель на загальну суму  понад 2 млрд гривень. У результаті 129 моніторингів встановлених порушень по закупівлях  на суму понад 1,3 млрд  гривень.

За результатами проведених моніторингів по 21 процедурах закупівель, аудиторами попереджено, незаконні витрати бюджетних коштів на загальну суму понад 271 млн гривень.

За результатом складених аудиторами висновків про результати моніторингу закупівель, розірвано 14 укладених договори на суму 187 млн  гривень та скасовано результати 7 закупівель на 83 млн гривень.

 За допущенні порушенняз аконодавства у сфері публічних закупівель, Північно-східним офісом Держаудитслужби до адміністративної відповідальності притягнуто 10 посадовців та накладено штрафів на загальну суму 36 тис. гривень.

Також за поданням Офісу до дисциплінарної відпові дальності притягнуто 9 осіб та звільнено з займаної посади 1 особу.

Контроль за закупівлями та освоєнням бюджетних коштів є дуже важливим. Він має запобігти не ефективному їх використанню через необґрунтовані рішенням і діїзамовників.

 

 Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

 

Новина на сайтіОфісу: 

https://khrk.dasu.gov.ua/ua/news/221