Організація ветеранів України
Автор: Chekardina   Додано: 31 жовтня 2016   Переглядів:2216   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Організація ветеранів України міста Люботин

м. Люботин, вул.  Слобожанська(Радянська), 41 (приміщення виконкому)


Голова організації Котихін Сергій Іванович, тел. 741-27-14, 0664256835

Заступники голови: Кошель Віталій Дмитрович, Приходько Ніна Фадіївна

Відповідальний секретар: Гончарова Лариса Петрівна, 0992524254

 

Структура Ради ветеранів: Рада ветеранів 19 чол.,  президія - 9 чол, голови первинних ветеранських організацій  - 32 чол.


У структурі Ради ветеранів:

Комітети:

- комітет ветеранів війни, Збройних Сил та правоохоронних органів;

- комітет ветеранів праці та дітей війни, голова комітету; Приходько Ніна Фадіївна

Комісії:

- організаційно-методична комісія, голова комісії Котихін Сергій Іванович; - - медично-соціальна комісія, голова комісії Остащенко Надія Іванівна;

- комісія по роботі з молоддю, голова комісії - Трофімова Г.В.

- комісія громадсько-політичної та культмасової роботи, голова комісії - Вольвач Світлана Павлівна;

- комісія по контролю за збереженням пам’ятників та братських могил, голова комісії Котихін Сергій Іванович.

Центри:

-         волонтерський центр, голова центру Барчан Лідія Костянтинівна;

-         пресс-центр, голова центру Пархоменко Микола Дмитрович.
 Екскурсійна поїздка до м. Тростянця
Автор: Chekardina   Додано: 19 серпня 2019   Переглядів:12   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 

Екскурсійна поїздка до м. Тростянця

Подяка

Організація ветеранів України м. Люботин висловлює глибоку вдячність депутату обласної ради, директор регіональної філії "Південна залізниця" Миколі Григоровичу Уманцю та міському голові Леоніду Івановичу Лазуренку за надану можливість здійснити екскурсійну поїздку до м. Тростянця.

Ветеранський фольклорний ансамбль «Мрія» взяв участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Боромля-2019», де отримав дипломи першого ступеня. Ветерани отримали від автобусної поїздки величезне задоволення та дуже вдячні за організацію поїздки.

Активну участь в організації поїздки ветеранів взяла участь голова організації ветеранів Південної залізниці Валентина Іволгіна.


Сергій Котихін – голова Організації ветеранів України м. Люботин

 


 

Екскурсійна поїздка до м. Тростянця

 
 З глибоким сумом
Автор: Chekardina   Додано: 12 серпня 2019   Переглядів:8   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

З глибоким сумом

 

С прискорбием сообщаем, что 10 августа на 93-м году ушел из жизни Притыченко Иван Захарович. Генерал-майор Второй мировой войны  в отставке. В 15 лет Иван Захарович начал осваивать воинскую профессию в г. Великие Луки, где получил первое ранение в голову. В 1945 г. Он был направлен на Дальний Восток на войну с Японией. После окончания Второй мировой войны Иван Захарович принимал активное участие в общественной жизни г. Люботина.

Награжден множественными орденами и медалями.

Организация ветеранов г. Люботина выражает глубокое соболезнование его родным и близким. Скорбим вместе с вами. Память об этом прекрасном человеке навсегда останется в наших сердцах.

 

Председатель организации ветеранов

Котыхин С.И.
 Звітує Караван
Автор: Svetlana   Додано: 5 серпня 2019   Переглядів:10   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

У 34 –х первинних ветеранських організацій м. Люботина почергово розпочались звітно-виборчі збори. В одній із них в селищі Караван були присутні гості:  депутат міської ради Лідія Василівна Куденко, заступник міського голови Вячеслав Валерійович Рубан, голова міської ветеранської організації Сергій Іванович Котихін, представник медичної служби Анастасія Сергіївна Пузанова, та видділу субсидій і соціальної допомоги Оксана Володимирівна Кирієнко, ветеранський фолькльорний  ансамбль  « Мрія».

  Для проведення зборів було вибрано ведучу зборів, голову первинної ветеранської організації « Караван» Ліді Марківну  Кучеряву, секретарем Ларису Петрівну Гончарову. На початку зборів було надано можливість представнику медицини та відділу субсидій розповісти про нові впровадження в цих закладах та дати відповіді на багато численні, наболівщи питання  жителів селища Караван.

Слово для звіту надається голові первинної ветеранської організації « Караван» Л.М.Кучерявій. В своїй доповіді Лідія Марківна зазначила: в ветеранській організації я перебуваю 21 рік із них п’ять останніх працюю головою ветеранської первинної організації « Караван». З)а ці останні роки у нас відбулися значні зміни про які я хочу розповісти, зараз у ветеранській організації налічується 200 чоловік. За період моєї праці щорічно в Караванській ЗОШ проводили зустрічі ветеранів праці, воїнів АТО з учнями.

В Сковородинівці на фестивалі виступав наш ансамбль « Мрія», були на  українській яр- марці в Сорочинцях. На 9 травня ветерани і наш ансамбль був запрошений до Національного музею Висоти Маршала Конєва на конкурс « Горить в серцях- вогонь Пепремоги» де отримали нагороди і дипломи.

Нам довелося виступати в Люботинських школах, лікарні, територіальному центрі, в місті Мерефа, селищах Бабаї і Коротич, в Люботині брали участь у конкурсі « Співоче місто» на фестивалі патріотичної пісні.

Я щорічно беру участь в конкурсах до Дня поета, який проводить редакція газети

 « Время». В цьому році посіла достойне місце. В Люботинській ветеранській організації маю три доручення: член прес-центра, секторно-патріотичному вихованні молоді і культмасовий сектор.

Брала активну участь у підготовці відзначення 80-річчя від Дня народження нашого земляка, поета Станіслава Шумицького. Добились його, що в тому році одну із вулиць Каравана еназвавно його іменем.

Лідія Марківна відзначила хорошу працю активістів ветеранів та волонтерів ветеранської організації Караван. Від імені Харківської обласної організації ветеранів України Л.Кучерява вручила Подяку Ганні Герасимівні Скрипиці, ветерану праці Караванського спиртзавода, дитині війни, астербатеру.  За активну діяльність у ветеранському русі, патріотичному вихованні молоді.

Головва організації ветеранів м. Люботина Сергій Іванович Котихін щиро привітав присутніх ветеранів з цим знаменним звітом. Дуже приємно, що  у вас в Каравані є така прекрасна ветеранська організація, якою керує Л. Кучерява, досвідчена працівниця, педагог, яка досконально знає свою справу. Тому я вдячний за вашу велику увагу до людей поважного віку. Я даю оцінку вашій нелегкій, невтомній праці і ставлю відмінну оцінку. Сподіваюсь, що і надалі будемо належно працювати на благо наших ветеранів, вони того варті. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, постійне піклування про ветеранів, пенсіонерів, дітей війни, соціальний захист, активну громадську діяльність та патріотичне виховання молоді Сергій Іванович  вручив Подяку Л.М.Кучерявій від Харківської обласної організації ветеранів України.

На звітно-виборчих зборах було вибрано голову первинної організації « Караван» Лідію Марківну Кучеряву, а також заступників і секретаріат. Заступник міського голови В.В.Рубан щиро подякував колективу ветеранів за проведення звітно-виборчих зборів, які пройшли на високому рівні і є сподівання, що в подальшому ви будете активно працювати в цьому напрямку. Бажаємо вам усім міцного здоров’я, натхнення в реалізації вашого творчества.

 Від імені первинної ветеранської організації « Караван» висловлюються найщиріші Подяки директорам Караванського спиртзавода та зоводу кормових дріжджів  за їх велику увагу до людей поважного віку, допомагають словом при необхідності і ділом нашим ветеранам.

По закінченню зборів всіх присутніх порадував своїм виступом ветеранський фольклорний ансамбль « Мрія».

Звітує Караван
Звітує Караван

                                        Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м Люботина.
 У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
Автор: Svetlana   Додано: 2 серпня 2019   Переглядів:27   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 

У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
На один із таких заходів, який відбувся в селищі Караван, було запрошено голову Організації ветеранів міста Люботина Сергія Котихіна, заступника міського голови Вячеслава Рубана, радника міського голови Лідію Куденко, керівника прес-центру організації Миколу Пархоменка, представників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та управління соціального захисту населення.
Голова первинної організації Лідія Кучерява підвела підсумки діяльності організації за звітний період і подякувала усім ветеранам, які беруть активну участь у житті ветеранства селища і міста.
У свою чергу голова ветеранської організації міста Сергій Котихін підкреслив, що первинна організація є активним учасником усіх заходів, які відбуваються в місті, і за дорученням голови Харківської обласної організації ветеранів України вручив Подяку Лідії Кучерявій за системну і багаторічну роботу в розбудові ветеранського руху й плідну діяльність у патріотичному вихованні молоді.
Рішенням зборів головою первинної організації знову обрано Лідію Марківну, яка вже 20 років віддала ветеранському руху міста.
Учасникам зборів була представлена виставка творчих робіт ветеранів – Лідії Кучерявої та Світлани Король, а також виступ талановитих учасників вокального колективу ветеранів «Мрія».
Спеціалісти управління соціального захисту та КНП «ЦПМСД» проінформували про положення про нарахування субсидій для громадян та ознайомили із питаннями реалізації медичної реформи у нашому місті.

 

Радник міського голови

Л. Куденко

У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
У первинних ветеранських організаціях міста проходять звітно-виборчі збори.
 Загорулько Г.І. – 80 років!
Автор: Svetlana   Додано: 30 липня 2019   Переглядів:13   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Загорулько Г.І. – 80 років!

Загорулько Г.І. – 80 років!

Галина Іванівна народилася 6 серпня 1939 року в м. Люботині.

Під час Другої світової війни при бомбардуванні Люботина німецькою авіацією загинув батько Галини. Довелося поховати його на присадибній ділянці.

Сім’я, де було  четверо дітей важко пережила голодні 1946-1947 роки.

Закінчивши загальноосвітню школу № 2 працювала на Харківському канатному заводі бригадиром електроприводної машини.

Далі 20 років працювала закрійником 6-го розряду на шкіргалантерейній фабриці.

Загальний стаж роботи 35 років.

У 1962 році одружилася. Із чоловіком виховали двох дітей, мають онучку, онука і правнука.

За сумлінну працю нагороджена багатьма грамотами, подяками, грошовими преміями.

Ветерана праці Галину Іванівну із ювілеєм вітає організація ветеранів м. Люботина, вітають рідні й друзі і бажають міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба, світлих посмішок і щоденної радості.
 Традиційне свято Івана Купала
Автор: Svetlana   Додано: 9 липня 2019   Переглядів:19   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Традиційне свято Івана Купала.

          6 липня у вечірні години біля  першого ставка міста Люботина відбулося традиційне східнослов’янське свято Івана Купала. На цей незвичайний вечір біля ставка зібралося сотні жителів міста і гостей з тим, щоб почути і побачити виступи ансамблів, подивитись театралізоване дійство присвячене цьому святу.

Організаторами цього заходу було керівництво Люботинського міського Будинку культури.

          На початку свята з піснями виступали колективи: Вокальний ансамбль «Струни душі »- селище Караван, Люботинські колективи: ансамбль Народного співу «Чарівниці», вокально-інструментальний ансамбль «Веселка», Ветеранський фольклорний ансамбль «Мрія».

          Танцювали і співали, адже ніч Купальська багата сюрпризами. У купальську ніч неспить ні старий, ні малий та нечиста сила теж не дрімає. Всю ніч відьма спостерігає згори, лісовик народ лякає, водяник найгарніших дівчат забирає, а чорти лякають молодих хлопців. В цей день милувалися Бог літнього сонцестояння Купайло та красуня Богиня води Марена. Артистами міста було показано цікаві сценки:  сватання Галі та Івана, ворожіння циганки, примхи чорта.

          Дівчата плели вінки, кидали їх у ставок і спостерігали куди він попливе, таким чином дізнавалися про свою долю. Відбулося розпалювання ритуального вогнища, спалювання чучела із соломи, всі охочі стрибали через вогонь. Свято завершилось купанням, дискотекою та святковим феєрверком. Присутні  отримали велику насолоду від цього свята. Артистами театралізованого дійства були у ролі Івана та Галі виступали Іван Макаренко, Олена Іващенко, Параски та Панаса – Лілія Саєнко, Євгеній Чуріло, прекрасне виконання ролі циганки Олена Гречко,чорта він же парубок -Артем Ряшин. Валентини Гиренко, Соні Головащенко, Діани Іванченко, Аліни Приходько, Софії Гуренко, ведуча цього свята Олена Муковоз. За рижесерським пультом був Роман Еткало.

Традиційне свято Івана Купала
Традиційне свято Івана Купала
Традиційне свято Івана Купала

М.Пархоменко-керівник прес-центра РОВ м. Люботин
 Клавдии Петровне Петровой 70 лет.
Автор: Svetlana   Додано: 1 липня 2019   Переглядів:30   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Клавдии Петровне Петровой 70 лет.

Клавдия Петровна родилась 29 июня 1949 года в г. Ульяновске. В 1963 году вместе с родителями переехала жить в Узбекистан г. Навал, там окончила 10 классов и училище пищевой промышленности, получив квалификацию повара. Многие годы работала поваром в столовой. В 1971 г. вышла замуж. В 1979 г. вместе с мужем и детьми переехала жить в г. Люботин, много лет проработала на заводе «Радиодеталь» оператором. Клавдия Петровна принимает активное участие в общественной жизни квартального комитета «Водяное». Она воспитала двух прекрасных дочерей Елену и Оксану и троих внуков. Первичная ветеранская организация «Водяное» г. Люботина поздравляет Клавдию Петровну с юбилеем. Желает здоровья, активного долголетия, счастья, добрых друзей, внимания близких и мирного неба на Украине.

 

Клавдии Петровне Петровой 70 лет.

 
 Вечір відпочинку для ветеранів
Автор: Svetlana   Додано: 24 червня 2019   Переглядів:19   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

19 червня для людей поважного віку міський Будинок культури провів цікавий вечір відпочинку  «Старі пісні із кінофільмів – про головне».

Неперевершена ведуча заходу Олена Муковоз, музичний акомпаніатор Ірина Еткало та солісти Лілія Саєнко і Сергій Стариков разом із ветеранами виконували відомі пісні із фільмів, які стали класикою кіно. Пісні, на яких виросло не одне покоління, пісні, які всі знають, люблять і співають.

Ця зустріч багатьох зацікавила, і тому є сподівання, що і в подальшому на подібні вечори відпочинку буде приходити багато бажаючих, знайомитися, виконувати чудові пісні за чашкою ароматного чаю.

Тож давайте більше спілкуватися і дарувати творчу насолоду від прекрасних пісень.

Вечір відпочинку для ветеранів
Вечір відпочинку для ветеранів
Вечір відпочинку для ветеранів
Вечір відпочинку для ветеранів
Вечір відпочинку для ветеранів

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботина
 У третю неділю червня Україна відзначила День медичного працівника.
Автор: Svetlana   Додано: 18 червня 2019   Переглядів:31   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

У третю неділю червня Україна відзначила День медичного працівника. З нагоди свята у Люботинському міському Будинку культури пройшли урочистості за участі заступників голови ХОДА Вадима Данієляна й Анатолія Бабічева, міського голови Леоніда Лазуренка, депутата обласної ради Миколи Уманця та Почесного громадянина м. Люботин Олександра Нечипоренка.

У третю неділю червня Україна відзначила День медичного працівника.

У своєму вітальному слові Анатолій Бабічев передав медикам привітання і кошик квітів від голови ХОДА Юлії Світличної і наголосив на тому, що довгі роки професія медпрацівників трималася тільки на ентузіазмі і велика подяка їм за  терпіння, за вірність обраній професії, бо самовіддана праця людей у білих халатах повертає здоров’я і життя людям, і інколи є справжнім героїзмом.

Також він наголосив на тому, що останнім часом змінюється обличчя медичних закладів – велика увага приділяється ремонтам і оновленню матеріально-технічної бази. Закуповується нове обладнання, покращуються умови роботи медичних працівників, і все це тому, що голова обласної державної адміністрація Юлія Світлична по-справжньому опікується соціально-гуманітарною сферою. Анатолій Бабічев побажав медикам миру, злагоди, натхнення і перемог.

У третю неділю червня Україна відзначила День медичного працівника.

Також лунали слова привітання від міського голови Леоніда Лазуренка, Вадима Данієляна,  Миколи Уманця та Олександра Нечипоренка. Усі вони наголошували на тому, що медики, як янголи-охоронці, супроводжують людину від народження і все життя. І обласна влада на чолі із Юлією Світличною робить все належне, щоб покращити умови праці медичних працівників та якість лікування пацієнтів. Люботинці впевнені в тому, що за підтримки керівника ХОДА можна зробити багато важливого для нашого міста: відкрився Будинок культури, ремонтуються дороги, проводиться ремонт міської лікарні, на черзі – реконструкція дитячого садочка.

У третю неділю червня Україна відзначила День медичного працівника.

За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної Анатолій Бабічев і Вадим Данієлян провели процедуру нагородження Почесними грамотами і Подяками кращих медичних працівників закладів охорони здоров’я: Чухена Олега Івановича, Березовську Лідію Іванівну, Прокопову Юлію Сергіївну, Приходько Миколу Петровича, Трипольську Маргариту Володимирівну, Слета  Любов Володимирівну, Тижненко Інну Олексіївну, Величко Юлію Сергіївну.

У третю неділю червня Україна відзначила День медичного працівника.

Після урочистої частини шановним працівникам медичної галузі і почесним гостям талановиті виконавці та творчі колективи міста передали музичні вітання.

Шановні медичні працівники! Прийміть наші щирі вітання з професійним святом. Миру,  злагоди, добра і благополуччя!

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботина