Організація ветеранів України
Автор: Chekardina   Додано: 31 жовтня 2016   Переглядів:2360   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Організація ветеранів України міста Люботин

м. Люботин, вул.  Слобожанська(Радянська), 41 (приміщення виконкому)


Голова організації Котихін Сергій Іванович, тел. 741-27-14, 0664256835

Заступники голови: Кошель Віталій Дмитрович, Приходько Ніна Фадіївна

Відповідальний секретар: Гончарова Лариса Петрівна, 0992524254

 

Структура Ради ветеранів: Рада ветеранів 19 чол.,  президія - 9 чол, голови первинних ветеранських організацій  - 32 чол.


У структурі Ради ветеранів:

Комітети:

- комітет ветеранів війни, Збройних Сил та правоохоронних органів;

- комітет ветеранів праці та дітей війни, голова комітету; Приходько Ніна Фадіївна

Комісії:

- організаційно-методична комісія, голова комісії Котихін Сергій Іванович; - - медично-соціальна комісія, голова комісії Остащенко Надія Іванівна;

- комісія по роботі з молоддю, голова комісії - Трофімова Г.В.

- комісія громадсько-політичної та культмасової роботи, голова комісії - Вольвач Світлана Павлівна;

- комісія по контролю за збереженням пам’ятників та братських могил, голова комісії Котихін Сергій Іванович.

Центри:

-         волонтерський центр, голова центру Барчан Лідія Костянтинівна;

-         пресс-центр, голова центру Пархоменко Микола Дмитрович.
 Висловлюємо щирі співчуття
Автор: Svetlana   Додано: 21 січня 2020   Переглядів:12   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Організація ветеранів України м. Люботина з сумом повідомляє про те, що на 96 році пішов з життя Арамаіс Нерсесович Хачікян.
Добра пам’ять про Арамаіса Нерсесовича назавжди залишиться в наших серцях.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного.

 Вітання із Новорічними святами
Автор: Chekardina   Додано: 28 грудня 2019   Переглядів:32   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 

Вітання із Новорічними святами

Вітання із Новорічними святами


Напередодні Новорічних свят до центральної міської бібліотеки, де зібралися ветерани, завітали гості: заступник міського голови Вячеслав Рубан і помічник Народного депутата України Євгена Пивоварова Тетяна Заяц.

Вони від щирого серця привітали Організацію ветеранів України міста Люботин. Вячеслав Рубан передав вітання від міського голови Леоніда Лазуренка і зазначив, що міська влада і надалі буде виявляти увагу до людей поважного віку. Навіть подбали про їх дозвілля, відремонтувавши Будинок культури, де у них є можливість збиратися для відпочинку.

Тетяна Заяц подякувала ветеранам за те, що у нелегкий післявоєнний період вони відбудовували країну, продемонструвавши у молоді роки справжні зразки трудового героїзму.

Голова Організації ветеранів України міста Люботин Сергій Котихін привітав присутніх зі святами, які наближаються,  і висловив подяку міському голови Леоніду Лазуренку за всебічну допомогу і підтримку ветеранського руху в нашому місті. Також він разом із Євгеном Пивоваровим, керівництвом заводів МПД «Караванський спиртзавод» і Караванський завод кормових дріжджів, депутатами міської ради здійснили передплату на газету «Слово ветерана».

Ветеранам були вручені вітальні листівки і сувенірна продукція від Леоніда Лазуренка і Сергія Котихіна.

Спілкування продовжилося за святковим столом.

Усім ветеранам міцного здоров’я на довгі роки!

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин

 
 Віталію Дмитровичу Кошелю – 70!
Автор: Chekardina   Додано: 28 грудня 2019   Переглядів:17   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Віталію Дмитровичу Кошелю  – 70!

Віталію Дмитровичу Кошелю  – 70!


Віталій Дмитрович народився 28 грудня 1949 року у місті Люботині в сім’ї залізничника.

У 1957 році пішов до першого класу загальноосвітньої школи № 1, яку закінчив у 1967 році.

Після закінчення школи працював на Харківському приборо-будівельному заводі ім.. Шевченка і паралельно заочно навчався у Харківському юридичному інституті. Закінчивши заклад у 1980 році, продовжує працювати на цьому ж заводі слюсарем-складальником, а згодом став заступником головного енергетика підприємства.

Загальний стаж роботи на заводі – 45 років.

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, він продовжує працювати у загальноосвітній школі № 6 слюсарем із ремонту обладнання.

10 років Віталій Дмитрович є головою первинної Водянської ветеранської організації.

Організація ветеранів України м. Люботина щиро і сердечно вітає ветерана праці Віталія Дмитровича із ювілейним днем народження і бажає

Миру і світлої долі,

Запалу, енергії, сили доволі.

Творчого вогнику, віри й наснаги,

Щедрості серця, людської поваги.

На довгих стежках твої ниви будь завжди добрим, здоровим, щасливим.

Віталію Дмитровичу Кошелю  – 70!
Віталію Дмитровичу Кошелю  – 70!
 До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль «За заслуги» та Грамоти
Автор: Chekardina   Додано: 27 грудня 2019   Переглядів:16   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль  «За заслуги» та Грамоти.


До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль  «За заслуги» та Грамоти

До зали Локомотивного депо станції Люботин було запрошено ветеранів органів внутрішніх справ, які багато років працювали в транспортній міліції на дільниці оперативного обслуговування лінійного відділу станції Люботин.

У цьому році дві ювілейні дати: 100 років кримінального розшуку і 100 років транспортній міліції України. У зв’язку із цими знаменними датами та з нагоди Дня міліції Асоціація ветеранів України ініціювала нагородження ветеранів відзнакою – медаллю «За заслуги».

Відкриваючи зустріч, колишній начальник лінійного відділу міліції на станції Люботин, підполковник міліції Іван Щепкін привітав присутніх із професійним святом і представив гостей заходу: голову Ради Організації ветеранів України місті Люботина Сергія Котихіна і члена Національної спілки журналістів України, Почесного громадянина міста Люботин Миколу Пархоменка.

Іван Щепкін зазначив, що ветеранський колектив вперше зібрався в такому складі, оскільки День міліції щорічно відзначався 10 листопада, то надалі святкування будуть відбуватися вже за новою датою. Також у тісній взаємодії із Міністерством внутрішніх справ, міською радою і Організацією ветеранів України місті Люботина до цього ювілею підготували відзнаки – медаль «За заслуги». Він побажав учасникам заходу міцного здоров’я й наснаги і в подальшому служити рідній країні, але вже на інших ділянках роботи.

Голова ради ветеранів Лінійного відділення міліції станції Люботин Анатолій Теличко провів процедуру урочистого нагородження заслуженою відзнакою ветеранів, які пропрацювали в органах МВС.


Від імені нагороджених виступили майори міліції Віталій Оноша і Андрій Падалка, які підкреслили, що їм дуже приємно бачити всіх у хорошому, бадьорому настрої, активними і дружніми, та привітали із Новорічними святами, які наближаються.

Голова Організації ветеранів України місті Люботина Сергій Котихін привітав колишніх працівників міліції із професійним святом і зазначив, що їхня професія була складна, відповідальна й часом, небезпечна. Він подякував їм за високу професійність  і запропонував надалі працювати спільно, щоб якомога більше користі приносити рідному місту.

Від імені міської ради і Організації ветеранів України місті Люботина Сергій Котихін Грамотами і Подяками відзначив і жінок-ветеранів органів МВС, які свої молоді, прекрасні роки віддали справі служіння правопорядку.

За довголітню професійну службу на дільниці оперативного обслуговування, розкриття тяжких злочинів, високі показники в роботі та патріотизм відзначені:

підполковник міліції Пелешок Ніна Іванівна;

капітан міліції Мухіна Наталія Іванівна;

капітан міліції Єресько Наталія Миколаївна;

підполковник Каплун Микола Іванович;

майор міліції Теличко Анатолій Іванович;

підполковник міліції Щепкін Іван Андрійович;

майор міліції Падалка Андрій Олександрович;

майор міліції Оноша Віталій Петрович;

прапорщик Шевченко Іван Павлович;

старший прапорщик Міщенко Ігор Леонідович.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять своїх колег, які при виконанні завдання, пішли з життя.

Велика подяка за організацію зустрічі Івану Щепкіну й Андрію Падалка та керівництву Локомотивного депо станції Люботин за надану залу.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин

 

 

До 100-річчя української міліції ветеранам органів МВС вручені відзнаки – медаль  «За заслуги» та Грамоти


 
 Вітаємо! Ігорю Володимировичу Карнауху – 80!
Автор: Chekardina   Додано: 20 грудня 2019   Переглядів:19   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Вітаємо! Ігорю Володимировичу Карнауху – 80!

Вітаємо! Ігорю Володимировичу Карнауху – 80!


Рада ветеранів міста Люботина, ветерани РПЧ-4, вузловий комітет залізничників вітають Ігоря Володимировича зі славним ювілеєм – 80 – річчям від дня народження!

Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, уваги і підтримки рідних і близьких, подальших успіхів у ветеранській діяльності, бадьорості, сил і енергії на довгі роки.

Ігор Володимирович народився 20 грудня 1939 року у місті Полтаві, після закінчення Полтавської залізничної школи № 20 у 1957 році вступив до ТУ-16 міста Люботин, де за два роки опанував професією помічника машиніста електровоза.

Працював кочегаром у депо «Октябрь». Із 1960 року працював помічником машиніста електровоза, а з 1962 року – машиністом депо Харків, Люботин.

 Загальний трудовий стаж – 43 роки. Із квітня 2001 року очолює первинну ветеранську організацію РПЧ-4.

Виявляє турботу про всіх ветеранів, особливу увагу приділяє ветеранам Великої Вітчизняної війни й інвалідам.

Є Почесним донором України. За значний внесок у розвиток ветеранського руху й патріотичне виховання молоді неодноразово нагороджувався Грамотами і Подяками.

Обирався депутатом Харківської обласної та Люботинської міської рад.

 
 Вдячні за героїзм
Автор: Chekardina   Додано: 16 грудня 2019   Переглядів:22   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Вдячні за героїзм

Вдячні за героїзм.


14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Професійне свято для ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС у місті Люботині розпочалося із покладання квітів до пам’ятного знака в міському парку.

Урочиста частина вшанування героїв-ліквідаторів продовжилася у міському Будинку культури, зі сцени якого із словами привітання до присутніх звернулися міський голова Леонід Лазуренко, депутат Харківської обласної ради, директор Регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець та голова Ради громадської організації Люботинське товариство інвалідів «Союз Чорнобиль України» Микола Глущенко. У своїх промовах вони зазначили, що завдяки мужності, героїзму ліквідаторів, сьогодні ми живемо в рідній країні, маємо можливість розвиватися і розбудовувати державу. Честь і слава тим ліквідаторам, яких вже немає поруч з нами. Із багатьма ми були особисто знайомими, пам’ятаємо їх, бо це були прекрасні люди, які вистояли двобій із аварією і перемогли. Також побажали удачі, міцного здоров’я, сім’ям – добра, добробуту, чистого неба над головою. Ангела-охоронця і Божої благодаті на довгі роки.

Незважаючи на те, що День ліквідатора аварії досить складно назвати торжеством, але самі ліквідатори після всього, що ними пройдено, вважають цей день професійним святом і традиційно відзначають 14 грудня. Бо, не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду, героїчні ліквідатори врятували цивілізацію від планетарного лиха. Чорнобильці – справжні захисники країни, і ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

Леонід Лазуренко і Микола Уманець провели церемонію нагородження учасників ліквідації наслідків аварії.

За мужність і самовідданість, виявлені при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Грамотами виконавчого комітету Люботинської міської ради нагороджені Цибульник Олександр Миколайович, Перепічай Олексій Леонідович і Левченко Віктор Михайлович.

Вдячні за героїзм

Рада громадської організації Люботинське товариство інвалідів «Союз Чорнобиль України» нагородила Подякою Леоніда Лазуренка й Миколу Уманця за сприяння і всебічну підтримку в діяльності організації.

Свої  музичні вітання зі сцени Будинку культури передавали талановиті виконавці: вокальний гурт «НОН-СТОП», колектив бально-спортивного танцю «Енергія», тріо «Вокаліз», колектив сучасної хореографії «Монреаль», бандуристка Катерина Сліпцова та вокаліста Лілія Саєнко.

За поминальним столом хвилиною мовчання пом’янули тих побратимів, які пішли із життя. Царство їм Небесне, а живим героям здоров’я на многії літа.

Тож прийміть побажання від громади міста,

Здоров’я і щастя в цей святковий день,

Любові Вам і злагоди в родині.

Не знати горя, смутку і біди,

Хай прибуває щедро Вам щоднини

Із сонця, вітру, із роси й води.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботина 

 
 З нагоди Міжнародного дня людей із обмеженими можливостями та Дня волонтера у міському Будинку культури відбулися святкові заходи, на які завітали ветерани міста.
Автор: Svetlana   Додано: 6 грудня 2019   Переглядів:30   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

З нагоди Міжнародного дня людей із обмеженими можливостями та Дня волонтера у міському Будинку культури відбулися святкові заходи, на які завітали ветерани міста.

Присутній на заході заступник міського голови Вячеслав Рубан передав вітання від міського голови Леоніда Лазуренка та зазначив, що у місті належна увага приділяється людям із обмеженими можливостями. Так у гімназії № 1 відкрилася ресурсна кімната для дітей із обмеженими можливостями.

Подякував волонтерам за їх активну, небайдужу позицію, чуйне та уважне відношення до людей, які потребують постійної підтримки.

Голова організації ветеранів Сергій Котихін зазначив, що більшість волонтерів – це діти війни, ветерани праці, всі ті, хто в повоєнні роки піднімали з руїн сільське господарство, будували заводи і фабрики. Волонтери організації відвідують інвалідів і при можливості допомагають їм. Глибока подяка їм за турботу й увагу.

Небайдужі до проблем ветеранів і міський голова Леонід Лазуренко та громадяни міста. Ось і зараз, на прохання організації, вони відгукнулися і зробили передплату газет для ветеранської організації.

Ведуча Олена Муковоз привітала ветеранів і наголосила на тому, що милосердя – це два крила, на яких тримається наше життя!  Ми – люди, і тому не повинні забувати тих, кому необхідна наша підтримка й співчуття. У нас небайдуже серце, тож будьмо добрішими і щирішими один до одного.

Вона представила учасникам заходу вокальні творчі колективи: «Мрія», «Чарівниці», «Лілея», які є прикладом майстерності і служіння мистецтву, бо неодноразово перемагали на престижних конкурсах і фестивалях.

 Молоді таланти Лілія Саєнко і Євген Чурилов цього вечора дарували чарівні пісні.

Керівник вокального колективу «Мрія» Лідія Кучерява подарувала присутнім поезію-роздум.

Поважний чи похилий?

Не раз, не два я думала про це.

Тож давайте разом й уважно

Правді подивимося в лице.

Хто наш довгий вік назвав похилим,

Той дуже-дуже в назві помиливсь.

Похилий, хто на землю чи на килим,

Чи на колінах перед кимсь схиливсь.

А ветерани ніколи не схилялись.

Вони стояли твердо, мов граніт.

Бо на їх плечах тримались і Дніпрогес,

І Перемога, і в Космос міст.

Це люди, що повагу заслужили,

В дні бойових і трудових атак.

Тож, вік наш не похилий, а поважний,

І вірю, що буде тільки так!

З нагоди Міжнародного дня людей із обмеженими можливостями та Дня волонтера у міському Будинку культури відбулися святкові заходи, на які завітали ветерани міста.
З нагоди Міжнародного дня людей із обмеженими можливостями та Дня волонтера у міському Будинку культури відбулися святкові заходи, на які завітали ветерани міста.
З нагоди Міжнародного дня людей із обмеженими можливостями та Дня волонтера у міському Будинку культури відбулися святкові заходи, на які завітали ветерани міста.
З нагоди Міжнародного дня людей із обмеженими можливостями та Дня волонтера у міському Будинку культури відбулися святкові заходи, на які завітали ветерани міста.
 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин
 Кращий волонтер Люботинської міської організації ветеранів Бабенко Любов Євдокимівна
Автор: Svetlana   Додано: 5 грудня 2019   Переглядів:30   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Організація ветеранів міста Люботин вітає з Міжнародним днем волонтера, хто причетний до шляхетної справи – допомагати людям, які потребують підтримки й уваги. Це численний загін найдобріших людей, добровільних помічників, які безкоштовно свій час, сили, здоров’я спрямовують на корисні і значущі для суспільства справи.

Волонтери у будь-який період історії приходять на допомогу. Вони відповідальні й милосердні, і сьогодні активно допомагають українській армії, добровольцям, сім’ям бійців АТО та хворим людям.

Сьогодні вітання лунають на адресу людей, які намагаються шляхетними вчинками змінити життя на краще і звикли жити задля суспільного добра.

Рада Харківської обласної Організації ветеранів України Подякою відзначила кращого волонтера Люботинської міської організації ветеранів Бабенко Любов Євдокимівну. Вона – уважна, милосердна і завжди готова допомогти усім тим, хто поруч із нею.

Вітаємо і бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та бадьорості духу.

Кращий волонтер Люботинської міської організації ветеранів Бабенко Любов Євдокимівна
Кращий волонтер Люботинської міської організації ветеранів Бабенко Любов Євдокимівна
Кращий волонтер Люботинської міської організації ветеранів Бабенко Любов Євдокимівна
Кращий волонтер Люботинської міської організації ветеранів Бабенко Любов Євдокимівна
 «Запрошує ретро»
Автор: Svetlana   Додано: 19 листопада 2019   Переглядів:27   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

«Запрошує ретро»

 

А тепер і в нашому Будинку кульури проводяться танці! 15 листопада відбувся перший вечір танців "Запрошує ретро"! Відкрили танпол Ширіна Софія та Репецький Євгеній з клубу бально-спортивного танцю "Єнергія"! Гості згадали про всім улюблені " Ріо-ріту" і танго, ведуча Олена Муковоз провела майстер клас по "Кадрилі", та вдосталь потанцювали під всім відомі хіти у виконанні Лілїї Саєнко та Сергія Старкова. Тож запрошуємо всіх бажаючих на наступні вечори відпочинку і чекаємо нових зустрічей!

«Запрошує ретро»
«Запрошує ретро»
«Запрошує ретро»
«Запрошує ретро»