Організація ветеранів України
Автор: Chekardina   Додано: 31 жовтня 2016   Переглядів:2743   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Організація ветеранів України міста Люботин

м. Люботин, вул.  Слобожанська(Радянська), 41 (приміщення виконкому)


Голова організації Котихін Сергій Іванович, тел. 741-27-14, 0664256835

Заступники голови: Назарук Григорій Миколайовияч (0508690926), Захаренко Валентин Федорович (0964711533)

Відповідальний секретар: Трофімова Галина Василівна (0950559312)

 

Структура Ради ветеранів: Рада ветеранів 19 чол.,  президія - 9 чол, голови первинних ветеранських організацій  - 32 чол.


У структурі Ради ветеранів:

Комітети:

- комітет ветеранів війни, Збройних Сил та правоохоронних органів;

- комітет ветеранів праці та дітей війни, голова комітету; Приходько Ніна Фадіївна

Комісії:

- організаційно-методична комісія, голова комісії Котихін Сергій Іванович; - - медично-соціальна комісія, голова комісії Остащенко Надія Іванівна;

- комісія по роботі з молоддю, голова комісії - Трофімова Г.В.

- комісія громадсько-політичної та культмасової роботи, голова комісії - Вольвач Світлана Павлівна;

- комісія по контролю за збереженням пам’ятників та братських могил, голова комісії Котихін Сергій Іванович.

Центри:

-         волонтерський центр, голова центру Ляшенко Надія Григорівна (0984273765);

-         пресс-центр, голова центру Пархоменко Микола Дмитрович (0987482677)..
 Люботинські ветерани щиро вдячні благодійному фонду «Від серця до серця»
Автор: Lubotin   Додано: 21 грудня 2020   Переглядів:31   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 

Люботинські ветерани щиро вдячні благодійному фонду «Від серця до серця»


Нещодавно голові Організації ветеранів України м. Люботина Сергію Котихіну надійшла інформація про те, що завдяки керівникові благодійного фонду «Від серця до серця» Роману Соболю і працівників фонду Дмитра Смерчинського та Ганни Матченко з’явилася можливість забезпечити дровами мешканку міста Люботин, 95-річну ветерана праці, в’язня Другої Світової війни, остарбайтера Ганну Демидівну Барчан.

Декілька годин поспіль авторові цих рядків і голові ветеранської організації довелося очікувати, доки із Люботинського лісництва пізно ввечері будуть доставлені дубові дрова.

 

Люботинські ветерани щиро вдячні благодійному фонду «Від серця до серця»Від усього серця дякувала Ганна Демидівна благодійному фонду «Від серця до серця» та всім тим, хто брав активну участь у наданні допомоги.

Господиня разом із донькою запросила до будинку і трохи поділилася з гостями історією свого життя.

20 жовтня 1941 року розпочалася окупація міста Люботина німецькими загарбниками, а  з нею масові репресії й арешти мирного населення. За увесь час окупації на примусові роботи до Німеччини вивезено 980 юнаків і дівчат. До цієї когорти потрапила і Ганна. На початку червня 1942 року знайомий поліцай, який багатьох мешканців міста застерігав про небезпеку, яку їм готували окупанти, повідомив, що готується облава на молодих хлопців і дівчат для відправлення до Німеччини. Ганна разом із декількома молодими людьми відправилися до Дніпропетровська під виглядом провести обмін речей на продукти. Повернувшись додому, Ганна з подругою, зморені поїздкою, лягли в сараї відпочити, а в цей час поліцаї, зайшовши на подвір’я, почали стукати у хатні двері, де відпочивали батько з матір’ю. З переляку дівчата стали втікати, та поліцаї їх запримітили і сказали батькам, що будуть відправляти в Німеччину їх доньку. Батьки зі сльозами благали відпустити Ганну, та ті погрожували розстрілом за непідкорення владі. Щоб врятувати батьків від загибелі, Ганна покірно пішла з поліцаями.

 

Люботинські ветерани щиро вдячні благодійному фонду «Від серця до серця»У Німеччині на заводі робітниць підготували для роботи на токарних і свердлильних станках. Із болванок металу вони змушені були виточувати заготовки до гранат. В інших цехах проходила начинка усім необхідним для цієї смертоносної зброї. Знаючи, що гранати направлені будуть на їх земляків, робітники, як могли, намагалися зіпсувати продукцію, за що неодноразово були покарані наглядачами.

Примусова праця на заводі тривала до того часу, поки їх не звільнили американські та англійські війська. До вересня 1945 року полонених звозили в табори ближче до кордону з Францією, де їх формували у групи і направляли до українського кордону. Неможливо передати відчуття великої радості, коли у вересні 1945 року Ганна переступила поріг рідної хати, де після довгої розлуки її зустрічали щасливі батьки.  

Усе пережите довго снилося у кошмарних снах. Та незабаром красуня Ганна зустріла своє кохання, і з Степаном Миколайовичем виховали двох дітей, щасливі двома онуками і чотирма правнуками. Та, на жаль, вже 27 років, як чоловік пішов із життя.

Упродовж 30 років Ганна Демидівна працювала в Дорожньому буфеті майстром-кондитером кондитерського цеху, а загальний стаж роботи становить 40 років.


Тож нашій невтомній трудівниці залишається побажати активного довголіття, міцного здоров’я, родинного благополуччя, незгасимої енергії, пошани і підтримки від рідних і близьких та світла у вікнах домівки.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботина

 

 

 

 

 
 Отримав заслужену нагороду
Автор: Lubotin   Додано: 21 грудня 2020   Переглядів:30   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 

 

Отримав заслужену нагороду


 

8 грудня 2020 року за рішенням №61 Секретаріату спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» м. Києва було ухвалено Постанову про присвоєння почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України» засновнику, художньому керівнику і акомпаніатору вокального ансамбля «Лілея» Люботинського міського Будинку культури Проненку Василю Семеновичу.

Василь Проненко народився 9 березня 1950 року в робітничій сім’ї міста Люботина. До цієї заслуженої нагороди йшов не одне десятиліття. Навчаючись в Люботинській ЗОШ №4 у старших класах, поступив до Харківської ДМШ (дитяча музикальна шкода) ім. Леонтовича по класу баян, яку закінчив з великим успіхом. У 1969 році без вагань вступає до Харківського культурно-освітнього училища на відділення народних інструментів.

У 1970-72 рр. перебуваючи в лавах радянської армії міста Москва, грає в духовому оркестрі та стає активним учасником художньої самодіяльності.

Після закінчення служби, в 1973 році, вступає до Харківського державного інституту культури на факультет культурно-освітньої роботи (відділення народних інструментів).

Отримав заслужену нагородуПрацюючи завідуючим Гиївським клубом м. Люботина, його самодіяльні колективи займали почесні місця у фестивалях області і далеко за її межами.

У Валківській ДМШ 3 роки працював викладачем по класу баяна. З 1978 по 2011 рр. викладач по класу баяна в музичній студії заводу «Світло шахтаря».

У 2011 році в м. Люботині Василь Семенович створив гурт «Веселка» (вокально-інструментальний ансамбль). Гурт «Веселка» - активний учасник культурно-масових заходів міста, користується великою повагою серед його мешканців. «Веселка» лауреат Всесоюзного фестивалю-конкурсу мистецтв «Боромля -2019». У цьому ж році гурт був представлений  на сторінках «Енциклопедія української народної пісні».

На теперішній час ветеран праці Василь Семенович працює в Люботинському міському Будинку культури на посаді художнього керівника і акомпаніатора вокального ансамблю «Лілея». Колектив під його керівництвом досяг значних успіхів, зокрема ансамбль було нагороджено Дипломом Першого ступеня за участь у регіональному фестивалі-конкурсі «Козацькому роду нема переводу», присвяченому Дню Збройних Сил України, Дипломом Першого ступеня за участь у фестивалі «Вертеп-фест» -2020 та інші.

Організація ветеранів України м. Люботин щиро вітає Василя Семеновича Проненка з присвоєнням йому почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України» і зичить здоров’я, удачі, сімейного затишку, добробуту, незгасимої енергії та творчої наснаги.

М. Пархоменко – керівник прес-центра

РОВ м. Люботина

 
 Вдячні ліквідаторам за героїзм.
Автор: Lubotin   Додано: 15 грудня 2020   Переглядів:16   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Вдячні ліквідаторам за героїзм.


Урочисто 14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у місті Люботині відбулося урочисте вшанування героїв-ліквідаторів, покладанням квітів до пам’ятного знаку в міському парку.

До присутніх звернулися заступник Люботинського міського голови Вячеслав Рубан та голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» Сергій Кравченко, які в своїх промовах зазначили про те, що завдяки героїзму і мужності ліквідаторів ми сьогодні живемо в рідній країні, розвиваємо і розбудовуємо нашу державу. Дуже вдячні тим, які врятували світ від трагедії всесвітнього масштабу. Честь і слава ліквідаторам, яких вже нема поруч з нами. Ми завжди будемо пам’ятати про те, що чорнобильці справжні захисники країни, а тому зробили все, щоб у майбутньому подібне лихо не повторилося і пам'ять про тих героїв назавжди збереглася у наших серцях.

За поминальним столом хвилиною мовчання пом’янули тих побратимів, які пішли із життя. Царство їм небесне, а живим героям – здоров'я на многії літа.


М. Пархоменко – керівник

прес-центру РОВ м. Люботина


На фото:

 - Учасники мітингу;

- Квіти до пам’ятного знака від міського голови Леоніда Лазуренка, міської Ради та ветеранської організації м. Люботина

 

Вдячні ліквідаторам за героїзм.

Вдячні ліквідаторам за героїзм.


 
 З повагою до волонтерів
Автор: Chekardina   Додано: 6 грудня 2020   Переглядів:38   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

З повагою до волонтерів


Особливо часто впродовж останніх років із вуст наших земляків чуємо слово «волонтер», а це означає, що людина здатна своїми діями, за покликом серця, робити добрі справи для тих, хто потрапив у скрутні життєві ситуації і сам не спроможний подолати їх.

В Організації ветеранів України м. Люботин впродовж багатьох років проводиться значна і плідна робота з підтримки ветеранів війни, дітей війни, людей поважного віку та людей з обмеженими можливостями. Про всі ці події регулярно розповідається в засобах масової інформації: в часописах «Слово ветерана», «Слово ветерана Харківщини», «Трибуна трудящих».


Актив організації ветеранів, яку очолює Сергій Котихін, бере найактивнішу участь у загальноміських заходах. Регулярно відвідує ветеранів-ювілярів та за дорученням міського голови Леоніда Лазуренка вручає Подяки, Грамоти, дарує квіти, торти. Активну участь у цій добрій справі приймає й заступник міського голови Вячеслав Рубан, який разом із волонтерами часто відвідує вдома ветеранів, підтримуючи їх добрим словом та солодощами.

Ветеранство міста безмежно вдячне міському голові Леоніду Лазуренку та директору Регіональної філії «Південна залізниця» Миколі Уманцю за постійну увагу до проблем ветеранів та неоціненну допомогу.


Ветеранські творчі колективи  разом із вокальним колективом «Мрія» побували в багатьох школах міста, де проводили виховні заходи зі школярами та знайомили із персональною виставкою світлин фотожурналіста Миколи Пархоменка. Адміністрація навчально-виховного комплексу №2 тепло відгукнулася на виставку і запрошувала ще до зустрічей.


Впродовж багатьох років на засідання ради ветеранської організації запрошувалися керівники підприємств, організацій, освітніх закладів міста, де вони ділилися планами на майбутнє.

Люботинська організації ветеранів у тісних відносинах із громадськими організаціями міста: «Рада ветеранів Афганістану», Люботинське товариство інвалідів «Союз Чорнобиль України», ветеранською організацією Локомотивне депо Люботин та ветеранською організацією відділової міліції ст. Люботин.

Кращими волонтерами Організації ветеранів України м. Люботин є Бабенко Любов Євдокимівна, Шлома Надія Дмитрівна, Кучерява Лідія Марківна, Котихін Сергій Іванович, Пархоменко Микола Дмитрович.


Тож бажаємо вам, шановні волонтери, здоров’я, щастя та впевненості у завтрашньому дні.


Хай небо вам всміхається довіку,

І все хороше, зроблене без ліку,

Хай завжди буде в пам’яті людській.


Будьте щасливі, живіть у серці з надією, плекайте мрію, бережіть любов! Оптимізму вам, налаштованості на добрі справи і впевненості в майбутньому!

 

Надія Ляшенко – голова волонтерів м. Люботина

 
 Завжди любила людей і роботу педагога!
Автор: Lubotin   Додано: 3 листопада 2020   Переглядів:37   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Ці слова про Раїсу Іллівну Омелаєнко, яка народилася 27 жовтня 1930 року в селі Сухини Богодухівського району. Все своє життя ювілярка присвятила педагогічній роботі, стаж якої складає 50 років! Як згадує Раїса Іванівна, юність у неї пройшла на роботах у колгоспі та на відбудові сільського господарства, зруйнованого німецькими загарбниками.

До початку Другої світової війни закінчила 3 класи. А коли почалася війна, то її батько у перші дні війни пішов добровольцем на фронт. Він був чудовим кравцем, і ця професія під час перебування у військових частинах йому стала в нагоді:шив військову форму для солдатів і офіцерів, польові намети.

 

Завжди любила людей і роботу педагога!


 

Під час окупації села Сухини, де мешкала Раїса Іванівна, німці встановлювали свої порядки: у мирного населення відбирали свиней і корів, а молодь відправляли на рабську працю до Німеччини. Тих, хто не підкорювався, без суду і слідства розстрілювали.

 

У батьків Раїси завжди у хаті був лад і чистота, не дивлячись на те, що в сім’ї було п’ятеро дітей, і тому німці вирішили тут облаштувати свій штаб. Гірке життя було в окупації. Та після закінчення війни Раїса продовжила навчання у Косогірській школі, де закінчила 7 класів. Ще з дитинства вона дуже любила дітей, і тому вирішила вступити до Харківського педагогічного училища. Здала документи і вже чекала на виклик, та в тяжкі голодні 1946-1947 роки батько не в змозі був забезпечити велику сім’ю одягом і харчуванням, і тому він порадив доньці забрати документи та вступити до Мерчанського технікуму сільського господарства. Довелося підкоритися батьківській волі. Після закінчення закладу працювала агрономом-полеводом у Богодухівському районі. Та давня мрія бути вчителем не покидала дівчину всі ці роки. І тільки у 1950 році, коли Раїса одружилася із фронтовиком, який був поранений, мав державні нагороди, у неї з’явилася можливість вступити на заочне відділення Харківського педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди. Навчаючись в інституті, працювала вчителем у Косогорівській школі. Впродовж 18 років праці в школівдалося закінчити ще й державний університет. У школах міста викладала хімію, біологію, природознавство й географію. Вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, на прохання освітян ще 20 років працювала вчителем у різних школах.

 

Завжди любила людей і роботу педагога!


 

Зі своїм чоловіком разом прожили 58 років, побудували будинок, виховали сина Олександра й доньку Валентину, які порадували їх чотирма онуками.

Раїса Іллівна відзначена нагородами: медалями «Ветеран праці» й «За доблестный труд у годы Великой Отечественной войны».

Рецепт довголіття від ювілярки простий: слід любити людей та мати улюблену роботу.

 

У день народження Раїси Іллівни за дорученням міського голови ювілярку вітали заступник міського голови Вячеслав Рубан, голова Організації ветеранів України м. Люботин Сергій Котихін та голова первинної ветеранської організації Любов Бабенко. Вячеслав Рубан побажав своїй колишній улюбленій вчительці міцного здоров’я, злагоди, миру, невичерпної життєвої енергій й оптимізму.

 

Приєднуємося до привітань і бажаємо ювілярці доброго здоров’я  й уваги та підтримки від рідних і близьких людей.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центру РОВ м. Люботин

 
 Г. М. Назаруку -70!
Автор: Chekardina   Додано: 14 жовтня 2020   Переглядів:45   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Г. М. Назаруку -70!

Г. М. Назаруку -70!

Григорій Миколайович народився 14 жовтня 1950 року в Хмельницькій області, Староконстянтинівським районі , селі Бутивці.  Після закінчення 10 класів працював в колгоспі.

В 1968 році був призваний до лав Радянської армії. Після демобілізації поступив в Люботинське ТУ-16, після закінчення якого отримав професію помічник машиніста тепловоза і направлений для відпрацювання до локомотивного депо станції Люботин.

В 1980 році навчається на курсах машиністів в Лубенській технічній школі, успішно закінчивши працює в Люботинськім локомотивному депо машиністом тепловоза. По розпорядженню керівництва депо в 1987  році назначають його машиністом – інструктором локомотивних бригад маневрових локомотивів . В цьому році поступив в Харківський технікум залізничного транспорту по закінченню якого в 1990 році був назначений замісником начальника депо  по  експлуатації , де пропрацював 11 років. Трудовим колективом був обраний головою профкома локомотивного депо.

З 2016 року Григорій Миколайович на заслуженому відпочинку загальний стаж роботи 48 років. За значні досягнення нагороджувався грамотами , подяками ,преміями , отримав почесні відзнаки “Почесний працівник залізничного транспорту України”  та “ Золотий знак” Південної залізниці.

Люботинський міський голова Леонід Лазуренко , виконавчий комітет Люботинської міської ради , керівництво локомотивного депо ст. Люботин та організація ветеранів України м.Люботина вітають Григорія Миколайовича зі славним ювілеєм і зичать бути щасливим, нести в серці надію, берегти любов! Здоров’я Вам, добра, удачі і гараздів!

 

 
 Вручення заслужених нагород
Автор: Lubotin   Додано: 12 жовтня 2020   Переглядів:46   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Вручення заслужених нагород


 

8 жовтня до Люботинської ветеранської організації були запрошені ветерани міста, які брали активну участь в бойових діях в роки Другої світової війни, відбудовували в післявоєнні роки зруйновані заводи і фабрики, сільське господарство, брали участь в освоєнні цілинних земель та мають державні нагороди.

Серед присутніх працівники МВС станції Люботин, які внесли значний вклад в післявоєнні роки, наводячи належний порядок в боротьбі з бандитизмом, злодійством, карали порушників законів.

Голова РОВУ ст. Люботин С.І. Котихін повідомив про те, що сюди запрошені люди, які своєю працею варті того, щоб нагородити їх ювілейними медалями «75 років Перемоги в Другій Світовій війні 1941-1945 рр». Громадська організація  Харківська обласна організація ветеранів України (об’єднана) своєю постановою нагородила шістьох наших ветеранів цією нагородою.

Сергію Івановичу, як голові Ради об’єднаних ветеранів України, доручено вручити заслужені нагороди.

Серед нагороджених: Котихін Сергій Іванович, Падалко Ніна Дмитрівна, Теличко Анатолій Іванович, Пархоменко Микола Дмитрович, Сорокін Олександр Іванович, Безуглий Михайло Федорович.

Ветерани праці щиро дякували Харківську обласну організацію ветеранів України за належну оцінку їхньої праці і запевнили, що в подальшому по силі можливості будуть робити все для покращення нашого міста і життєвого рівня його жителів.


Текст і фото Володимира Пархоменка

 
 Г. В . Трофімовій – 70!
Автор: Lubotin   Додано: 12 жовтня 2020   Переглядів:23   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Г. В . Трофімовій – 70!

 

Г. В . Трофімовій – 70!


    Галина Василівна народилася  в селі Улянівка, Богодухівського району 11 жовтня 1950 року. Після закінчення середньої школи поступила в Краснокутський педагогічний клас .

   З 1968 року в місті Люботин розпочала свою трудову діяльність в Люботинському дитячому садочку №1. В 1971 році вийшла заміж, народила доньку, зараз має внучку і двох правнуків. В 1972 році поступила в Харківське педагогічне училище . Після закінчення якого на протязі 45 років працювала в дитячому садочку вихователем, вихователем – методистом, завідуючою дитячим садочком.

    У 2002 році була керівником ветеранської організації дитячих садочків № 65 і №74 станції Люботин. В 2010 році в Люботинській ветеранській організації Галина Василівна вибрана головою по роботі з молоддю, в цьому ж році стала членом організації ветеранів України м. Люботина.

    В 2019  році вибрана відповідальним секретарем Люботинської ветеранської організації України, і головою квартального комітета. Нагороджувалася багатьма грамотами відділу освіти, Люботинським міським головою, керівництвом Харківської обласної ветеранської організації. Організація ветеранів України м. Люботина щиро вітають ювілярку  Галину Василівну з Днем Народження і бажають кріпкого здоров’я, благополуччя, подальших успіхів в  громадській  діяльності, мира, удачі і добра.

 
 Плідна праця дає належні результати
Автор: Lubotin   Додано: 7 жовтня 2020   Переглядів:43   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

   

Плідна праця дає належні результати

 

 

 

Напередодні Дня Людей похилого віку в Люботинській ветеранській організації було вирішено відзначити цю дату і запросити ветеранів, людей поважного віку і гостей. Завдяки підтримці і сприянню голови Люботинської міської ради Лазуренка Леоніда і директора Регіональної філії Південна залізниця Миколи Уманця була надана можливість відзначити  цю дату людям старшого покоління, які є джерелом народної мудрості, а їх досвід невичерпна енергія та активна громадська позиція є зірцем для підростаючого покоління.

   Цього святкового дня ведуча Трофімова Галина привітавши присутніх з цією датою, подякувала  їх за все хороше,  що було зроблено їхніми руками для майбутнього покоління і побажати щоб їх життя було світлим, а серце щирим і привітливим . Хай буде все у вас в порядку, добра вам щастя і достатку! Галина Василівна надає слово заступнику міського голови В. В. Рубану. В’ячеслав Валерійович від імені міського голови Лазуренка Леоніда привітавши ветеранів, людей поважного віку зазначив. Наша співпраця з Люботинською ветеранською організацією є плідною. За що вам щиро вдячний. Також вдячний зате що кожен із ва прославляє наше місто, приймає активну участь в конкурсах , творчих , літературних і інших заходах. Тож хочемо  побажати вам  міцного здоров’я, наснаги, творчого натхнення і всього самого найкращого.

   Мені доручено вручити грамоти від імені міського голови Леоніда Лазуренка. За багаторічну , плідну працю , активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в м. Люботині та з нагоди Дня Людей  поважного віку вручаю нагороди: Ніні Приходько, Галині Трофімовій , Григорію Назаруку, Світлані Вольвач.

 

 

Плідна праця дає належні результати 

  Слово надається голові РОВУ м. Люботина С. І. Котихіну . Сергій Іванович привітавши ветеранів з цією датою побажав ветеранам, їхнім сім ям довгих років життя, кріпкого здоров’я , щастя , удачі, благополуччя і запропонував хвилиною мовчання пом’янути  тих ветеранів які уже пішли із життя.  

  З великою увагою присутні в залі слухали виступи голови ветеранської організації Південної залізниці Валентини Іволгіної та голови первинної ветеранської організації селища Караван Лідії Кучерявої. Одною із самих старших у залі була ветеран праці, почесний донор СРСР Анастасія Іванівна Коробська, якій виповнилося 93 роки, загальний стаж праці 60 років. Працювала до 80 років із них 54 – педіатром, обслуговувала наших дітей і онуків.

  Анастасія Іванівна має державні нагороди, одна із них медаль “ За трудове отличие” Та самим найголовнішим для неї, заслуженого лікаря, як сказала вона сама це повага до неї, що являється найціннішим подарунком. Заслужений ветеран побажала всім кріпкого здоров’я і щоб дожили до моїх років і довше та відчували себе краще ніж я. Будьте здорові і щасливі!


 

Плідна праця дає належні результати 

   Прийняли участь у виступі і привітаннях: депутат міської ради Володимир Бабенко та колишній працівник Люботинського  локомотивного депо, почесний донор СРСР Ігор Карнаух. Перед ветеранами з концертною програмою виступили ветеранські ансамблі “Мрія” і “Чарівниці”. Лунали задушевні українські пісні , чудові гуморески.


   Ветерани і гості щиро дякували за допомогу і сприяння в тому щоб ця зустріч відбулася на високому рівні Люботинського міського голову Леоніда Лазуренка і депутата обласної ради Миколу Уманця.   Ветерани, гості , люди поважного віку поверталися додому з піднятим настроєм і великим задоволенням яке  отримала цього святкового дня.

  Тож бажаємо шановним ветеранам здоров’я , удачі, щоб ви і ваші рідні, близькі були щасливими поруч з хорошими людьми.

Микола Пархоменко- керівних прес –центра РОВ м. Люботина.

 

 

Плідна праця дає належні результати

 

 


Матеріал підготовлений для газет:

 “Слово ветерана” ,

”Слово ветерана Харківщини” ,

 “Трибуна трудящих “.