Організація ветеранів України
Автор: Chekardina   Додано: 31 жовтня 2016   Переглядів:2924   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Організація ветеранів України міста Люботин

м. Люботин, вул.  Слобожанська(Радянська), 41 (приміщення виконкому)


Голова організації Котихін Сергій Іванович, тел. 741-27-14, 0664256835

Заступники голови: Назарук Григорій Миколайовияч (0508690926), Захаренко Валентин Федорович (0964711533)

Відповідальний секретар: Трофімова Галина Василівна (0950559312)

 

Структура Ради ветеранів: Рада ветеранів 19 чол.,  президія - 9 чол, голови первинних ветеранських організацій  - 32 чол.


У структурі Ради ветеранів:

Комітети:

- комітет ветеранів війни, Збройних Сил та правоохоронних органів;

- комітет ветеранів праці та дітей війни, голова комітету; Приходько Ніна Фадіївна

Комісії:

- організаційно-методична комісія, голова комісії Котихін Сергій Іванович; - - медично-соціальна комісія, голова комісії Остащенко Надія Іванівна;

- комісія по роботі з молоддю, голова комісії - Трофімова Г.В.

- комісія громадсько-політичної та культмасової роботи, голова комісії - Вольвач Світлана Павлівна;

- комісія по контролю за збереженням пам’ятників та братських могил, голова комісії Котихін Сергій Іванович.

Центри:

-         волонтерський центр, голова центру Ляшенко Надія Григорівна (0984273765);

-         пресс-центр, голова центру Пархоменко Микола Дмитрович (0987482677)..
 Свято радості у Височанській громаді
Автор: Lubotin   Додано: 2 вересня 2021   Переглядів:19   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Свято радості у Височанській громаді

 

Свято радості у Височанській громадіУ цьому році відбулися і продовжують відзначатися свята з історичними датами, як скорботними так і світлими датами. На високому рівні пройшло відзначення 30 річчя Незалежності України. А от 28 серпня у Височанській громаді відсвяткували визволення від фашистських  загарбників селища Бабаї, Покотилівка, Високий та село Ржавець.                                

Цю подію було вирішено провести на лоні гарної природи, лісної галявини що знаходиться між цими селищами. На споруджену там сцену запрощуються  гості свята:  перший заступник голови Харківської районної Державної адміністрації Володимир Вікторович Усов, радник голови Харківської районної ради, Почесний громадянин Харківського району Олег Євгенович Козаков, голова Харківської районної організації ветеранів Анатолій Сергійович Червоний, депутат Харківської обласної ради Наталі Плотник.     Слово надається Височанському селищному голові О.В. Морозу. Олександр Васильович привітавши гостей і Височанську громаду зі святом зазначив що цього дня зранку ветеранами селищ були покладені квіти до могил загиблих воїнів. Цим самим ми вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя при визволенні наших селищ. Ветеранів бойових дій у наших трьох селищах в живих залишилося всього шість чоловік.


Сьогодні ж ми їх відвідали, привітали зв святом, подякували за їхні подвиги і вручили продуктові набори. Часто доводиться проїзжати біля дуба де був похоронений невідомий солдат. З цього дуба під час війни наш солдат наводчик координував вогонь наших артилеристів. Німецький снайпер замітив його і влучним пострілом укоротив життя. Про місця захоронення знали бабаївці і перехоронили невідомого солдата в братську могилу нашого парку Слави.

Цього ж дня ветеранами селищ були покладені квіти до всіх  пам’ятників Височанської громади.   

Цю страшну трагедію навіть  тяжко собі  уявити, скільки полягло наших солдат і мирних жителів. Не дай Бог, щоб це повторилося.

Ми будемо передавати із покоління в покоління славу про наших батьків, дідів і прадідів, які здобули в кровопролитних боях цю нелегку Перемогу.

Бажаю всім міцного здоров’я, миру і злагоди. Зі Святом!

Митинг присвячений 78- річниці визволення 3-х селищ Височанської громади оголошується відкритим.

Звучить Гімн України.


У привітаннях і побажаннях взяли участь: В. Усов, О.Козаков, А. Червоний, Н.Плотник, яка передала Височанській громаді привітання від народного депутата України Юлії Олександрівни Світличної.

Відбулася урочиста церемонія нагородження з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності  України від імені Харківської районної держадміністрації та Харківської районної ради нагороди отримали: В.Усов, О. Козаков. Також орденом «Незалежності України» нагороджено Миколу Яковича Приза  - майстра спорту СРСР, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України.

З нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України нагороджується Ігор Олександрович Воронченко – адмірал флоту України, старший інспектор збройних сил. Пам’ятними медалями на честь 30-річчя Незалежності України нагороджуються: Олександр Дриголь, Любов Орехова, Євгенія Ящук.

З нагоди відзначення Дня визволення селищ Височанської селищної ради від фашистських загарбників грамотами Харківської районної держадміністрації нагороджується Віктор Ломака – голова ветеранської адміністрації Височанської селищної ради, Олена Юрченко – медична сестра амбулаторії загальної праці і сімейної медицини селища Бабаї.

Від ветеранів міста Люботина привітала гостей і жителів Височанської громади голова ветеранської організації Південної Залізниці, жителька м. Люботина Валентина Олексіївна Іволгіна.


З великим задоволенням ми прийняли запрошення від голови Височанської селищної ради Олександра Мороза бути присутніми на вашому святі.

Тож з великим задоволенням вітаємо вас з днем визволення вашої прекрасної землі від німецько-фашистських загарбників. Вічна слава героям, які поклали голови звільняючи нашу землю від фашистської чуми і низький уклін вашим ветеранам. Шановний Олександр Васильович! Від ветеранської організації міста Люботина вручаємо цей коровай який спекла для вас ветеран праці, присутня на цьому святі, Надія Шлома. Ми також вручаємо сорочку вишиванку, носіть її і радуйте своїх жителів. А також прийміть ці світлини  які дарує Вам люб’язно Почесний громадянин м.Люботин, член Національної спілки журналістів ваш прекрасний товариш Микола Пархоменко, колишній редактор відділу газети «Трибуна трудящих».  Відповідно прийміть квіти від Люботинських ветеранів, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру у кожній вашій родині. Живіть у достатках довго і щасливо.          В знак подяки Олександр Васильович сказав; Наша ветеранська організація селища Бабаї давно уже знаходиться у дружніх стосунках з ветеранською організацією м. Люботина. 17 серпня ми побували у вашому будинку культури на творчому вечері присвяченому 85-річчю від дня народження фотожурналістові Миколі Пархоменко. Сьогодні делегацію ветеранів м.Люботина ми зустріли в Височанській громаді яких було доставлено автобусом, який ми спеціально виділили для наших гостей. Ми постараємося обов’язково бути в Люботині на День міста 4серпня.А на сцену запрошується Почесний громадянин м.Люботин Олександр Кибадьник, який приготував свій вірш присвячений 78 річниці визволення селища Покотіловка, Бабаї, Високий та села Ржавець від нацистських загарбників. Бурхливими оплесками присутні зустріли вокально- інструментальний ансамбль «Синяя птица», які виступили з великим успіхом і побажали гостям, Височанській громаді, всім присутнім щастя, тепла і мирного неба над головою.

З великою насолодою гості, жителі названих вище селищ залишилися задоволені від проведеного свята, яке пройшло на високому рівні.

Микола Пархоменко-керівник прес-центра РОВ м.Люботин.


На знімках; 3577-коровай О.Морозу .  3580-з подарунками з Люботинцями, 3599 –фото на згадку з гостями м.Люботин, 3587 –виступ  ансамбля «Синяя птица».

 

Свято радості у Височанській громаді

Свято радості у Височанській громаді

Свято радості у Височанській громаді


 

 
 У місті Люботині державні свята – День прапора та День Незалежності пройшли на високому рівні!
Автор: Lubotin   Додано: 30 серпня 2021   Переглядів:20   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

У місті Люботині державні свята – День прапора та День Незалежності пройшли на високому рівні!

У місті Люботині державні свята – День прапора та День Незалежності пройшли на високому рівні!23 серпня у День Державного Прапора у місті Люботині з майдану Соборного розпочалася вишиванкова хода із великим прапором та патріотичний авто-мотопробіг.


Біля міської ради під звучання Гімну відбулося урочисте підняття Державного Прапора. До учасників заходу звернулися міський голова Леонід Лазуренко і голова Громадської організації учасників бойових дій «З нами Бог і Україна» Владислав Іонін. Вони привітали з урочистостями і зазначили, що це свято має важливе значення для народу. Під синьо-жовтим прапором українці в усі часи боролися за свободу, виборюють свою незалежність і відстоюють територіальну цілісність вони і сьогодні. Бо ми мріємо жити у вільній, заможній державі, у такій, про яку ми всі мріємо. І цього дня зібралися всі навколо нашого прапора, щоб ще раз продемонструвати, що він є об’єднуючий символ нашої країни. Під цим прапором зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військові, працюють наші посольства в інших державах, урочисто піднімають його на честь спортивних досягнень на Олімпіаді.

Багато крові було пролито воїнами на шляху становлення незалежної держави. Боротьба за незалежність України продовжується і зараз, і зараз, на жаль, гинуть кращі сини України, і серед них  наш люботинець – Олександр Загудаєв. Присутні вшанували пам'ять героїв за незалежність країни хвилиною мовчання.


Почесний громадянин міста Люботин Олександр Кибальник подарував учасникам заходу зворушливу поезію-присвяту, у якій відобразилася тисячолітня історія України. Міський голова Леонід Лазуренко з нагоди 75-річчя з дня народження, значний внесок у розвиток спорту в регіоні вручив Олександру Кибальнику грамоту.


Свято продовжилося на стадіоні «Олімпієць», де дитячі колективи «Айбілів» (керівник Ольга Іщенко) і «Монреаль» (керівник Наталія Черкашина) провели патріотичний танцювальний флешмоб «Ти у мене єдина». А для дітей пройшла конкурсно-розважальна програма та в Будинку культури пройшов перегляд мультфільмів.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин

 

У місті Люботині державні свята – День прапора та День Незалежності пройшли на високому рівні!

У місті Люботині державні свята – День прапора та День Незалежності пройшли на високому рівні!

У місті Люботині державні свята – День прапора та День Незалежності пройшли на високому рівні!


 

 

 

 
 Вітаємо з нагородами вокальний колектив «Лілея»!
Автор: Lubotin   Додано: 30 серпня 2021   Переглядів:31   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 

Вітаємо з нагородами вокальний колектив «Лілея»!

 

Вітаємо з нагородами вокальний колектив «Лілея»!

Вітаємо з нагородами вокальний колектив «Лілея»!У липні цього року у Києві серед багатьох художніх колективів України виступав Люботинський вокальний колектив «Лілея» (художній керівник – Заслужений діяч естрадного мистецтва України Василь Проненко).

За значний внесок у розвиток українського естрадного мистецтва та вагомі творчі здобутки колективу вокального ансамблю «Лілея» присвоєно почесне звання «Заслужений мистецький колектив України». Нагороду вручив Президент творчої спілки Віктор Герасимов.

22 серпня з фестивалю у Боромлі повернулися після успішних виступів люботинські ансамблі «Берегиня» (І місце), «Чарівниці» (ІІ місце) та вокальний ансамбль «Лілея» отримали Гран-при за виконання пісень «Рідна земля» (слова Д. Луценка, музика А. Сало) та «Слобожаночка» (слова і музика О. Єременко), а солістка ансамблю Ніна Рубан зайняла перше місце за виконання пісень «Золота сосна» (слова і музика О. Еткала) та української народної пісні «Гандзя».

Люботинці щиро вітають творчі колективи із успіхами та значними досягненнями.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин

 
 В.П.Дехтяр -95!
Автор: Lubotin   Додано: 25 серпня 2021   Переглядів:19   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

В.П.Дехтяр -95!

 

 

В.П.Дехтяр -95! 


Валентина Петрівна народилася 1 вересня 19926 року в селі Одринка, Новодолажського району. Там же закінчивши 7 класів, мріяла в медичному закладі освоїти професію фельдшера. Уже в Харкові здала документи в медичне училище, та мрія не здійснилася, почалася Велика Вітчизняна війна.

Її батько був у партизанському загоні, при виконанні завдання був охвачений німецькими окупантами і направлений до Німеччини, по закінченню війни був звільнений нашими військами, повернувся додому.

 

 

В.П.Дехтяр -95!

 

В.П.Дехтяр -95! 


Як тільки Одринка була звільнена від загарбників, Валентина не вагаючись поїхала навчатися в Рокитянське училище механізації сільського господарства. Отримавши професію тракториста 3 роки працювала в колгоспі. Довелося багато років трудитися на Новобаварському пивному заводі, Караванському спиртзаводі та інших закладів. Образливо одне, що її чоловік працюючи в пожежній частині міста Люботина при ліквідації пожежі був охвачений вогнем – згорів. Працюючи і проживаючи в Каравані, Валентина брала активну участь у художній самодіяльності. Займалася художнім вишиванням. Її стіни прикрашають такі картини-вишиванки, як «Наталка-Полтавка», «Лисиця», «Півень та вишні» та багато інших цікавих робіт. Груди ветерана прикрашають державні нагороди. Загальний стаж роботи Валентини Петрівни понад 50 років. Ветеранська організація міста Люботин щиро і сердечно вітає ювілярку Валентину Петрівну з ювілеєм і зиче хорошого здоров’я, невичерпної життєвої енергії, щастя і оптимізму, бодрості духу, доброго настрою, життєвої наснаги на добрі роки.


На знімках ювілярка В.П. Дехтяг 3554; її художні вишиванки 3558,3560

 

 З повагою до юбиляра
Автор: Lubotin   Додано: 25 серпня 2021   Переглядів:40   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 

З повагою до юбиляра

В Люботинському міському Будинку Культури

Відбувся творчий вечір члена Національної спілки журналістів України,

Почесного громадянина м.Люботина, керівника прес-центра організації ветеранів

України міста Люботина, відомого журналіста Слобожанщини

 Миколи Дмитровича Пархоменко.

 

З повагою до юбиляраНа сцену запрошується виновник цього торжества. Привітали ювіляра з 85-річчям від Дня Народження і вручили Похвальні грамоти: Вячеслав Рубан від Люботинського міського голови Леоніда Лазуренка, Сергій Котихін- голова організації ветеранів України м. Люботина, Почесний громадянин м. Люботина, від ветеранів міста, Микола Чумаков- головний редактор газети « Слово ветерана» від колектива редакції і друзів цього видання.

Бажали Миколі Дмитровичу кріпкого здоров’я, благополуччя, життєвих гараздів, добробуту, щастя, удачі у вашій родині усім дорогих для Вас людей. В привітаннях і побажаннях взяли участі: давні друзі ювіляра, голова Височанської селищної ради Олександр Васильович Мороз ,Почесні громадяни м.Люботин Валерій Стрілець, Олександр Кибальник, майстер спорту Микола Приз, Володимир Журавель з селища Коробня.

 За багаторічну плідну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок у становлення громадського суспільства- активну участь у розвитку ветеранського руху, вихованні підростаючого покоління та з нагоди 85-річчя з Дня Народження , своєю плідною працею здобув незмінний авторитет та повагу серед колег. Щиро дякуємо Вам за надзвичайну відданість, відповідальність, людяність і порядність. Для ювіляра та його друзів з великою концертною програмою виступили колективи: ветеранський ансамбль «Мрія»(керівник Лідія Кучерява), вокальний ансамбль «Лілея»(керівник заслужений діяч естрадного мистецтва України Василь Проненко), ансамбль «Берегині»(керівник Тетяна Зюбан). Ансамбль «Чарівниці»(керівник Ірина Єткало),тріо у складі Лідії Кучерявої Гани Сидоренко і ювіляра Миколи Пархоменка виконали пісні їхньої молодості « Два кольори» та « Ми підем де трави похилі».

Микола Дмитрович- своєрідна індивідуальна людина, а патріотизм полум’яний та щирий. Відвідавши його персональні фотовиставки світлин залишаєшся вражений, що передано в його роботах, а там незнаходишь місця байдужості.

Про нелегкий свій життєвий шлях автор розповів у своїх книгах : «Слобожанський край очима митця» та « Кришталевий об’єктив Миколи Пархоменка». А у нас неперевершена ведуча цього свята Олена Муковоз запрошує на сцену сина Миколи Дмитровича – Володимира Пархоменка . Володимир привітав усіх присутніх та розповів їм ту сторону журналістського життя батька, яку ніхто не бачить, про відповідальність його до своєї справи, про ті ночі коли цілий день робляться зйомки та береться інтерв’ю, а потім з вечора до самісінького ранку готується матеріал. Бо з ранку треба здати в газету, щоб стаття з фото потрапила у найблищий номер.

 

З повагою до юбиляраЗаслужена артистка естрадного мистецтва України Лариса Глущенко щиро привітавши ювіляра виконала для нього , гостей і друзів пісні: « З днем народження « і «Бажаю». Для заключного виступу слово надається ювіляру Миколі Пархоменку. За часту працюючи в редакції газети «Трибуна трудящих» при зустрічі з працівниками сільського господарства , підприємств, учбових закладах задавали мені запитання; Що вам допомогло досягти значних успіхів у журналістиці?. Скажу відкрито і насамперед чим взятись за журналіста, я вивчав професії тих людей з якими доведеться працювати. Так я закінчив Харківське ЖУ№ 3, на цілинних землях Південного Урала в Башкирії – училище механізації сільського господарства, перебуваючи в лавах Радянської армії освоїв професію шофера- електромеханіка. Після служби а армії працював в рідному селі Очеретувате  колгоспного радіовузла. Потихеньку надсилав матеріали до районної газети « Колгоспне село». В районному конкурсі «Мій любимий герой» серед непрофесіоналів зайняв перше місце і був направлений в місто Полтава на курси робсількорів. В 1963 році з дружиною переїхали на постійне місце проживання в м .Люботин,  де влаштувалися на працю в Будинок відпочинку «Медік» . Понад 15 років працював там електриком навчаючись заочно в Московському університеті образотворчого мистецтва.

Після закінчення навчання редактор районної  « Трибуна трудящих» Василь Головко запросив мене на посаду редактора відділу фотоілюстрацій, де пропрацював 25 років в Харківському районі найбільшому на Україні. В 1987 році мене було прийнято в члени Національної спілки журналістів України. З 2009 року на заслуженому відпочинку, являюсь керівником прес-центра Люботинської ветеранської організації до цього часу.

 Микола Дмитрович по закінченню творчого вечора подякував всіх присутніх в залі, за їхню повагу до нього, вдячний ансамблям які виступили з великим успіхом подарувавши всім не аби яку насолоду. Зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя та життєвої наснаги. Миру та злагоди на нашій рідній Україні.

 

 

Сергій Котихін- Почесний громадянин м .Люботин  

 

З повагою до юбиляра

З повагою до юбиляра


 

 

 
 Творчий вечір Миколи Пархоменка
Автор: Svetlana   Додано: 11 серпня 2021   Переглядів:23   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Творчий вечір Миколи Пархоменка
 Зваблива веселка Миколи Пархоменка
Автор: Svetlana   Додано: 11 серпня 2021   Переглядів:18   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Зваблива веселка Миколи Пархоменка

“Зачекайте літа у батьківській любові,

Я більше люблю, коли все розквіта,

Коли небо і доли навкруг веселкові.

Зачекайте, літа, зупиніться літа.

( Н. Зелена “ Зачекайте, літа “)

 

 Більшу частину свого життя Микола Пархоменко прожив у місті Люботині. Не одна сотня фотодокументів, матеріалів про рідне місто, чарівні пейзажі друкував він на сторінках газет :  ‘’   Трибуна трудящих ‘’, “Южная магистраль‘’, “ Слобідський край  ”,  “ Слово ветерана”.

Він знає і бачить красу, як митець-художник . ЇЇ треба вміти бачити, бо цей дар Бог дає не всім, а тільки тим, Хто по-справжньому закоханий у життя. У таких, як він, не очі дивляться, а душа.

   Він народився на Полтавщині у 1936 році, в селі  Очеретувате і мабуть тому , що зростав серед чудової природи, красивих пейзажів квітучих садів, безмежних родючих полів, має таке м’яке, чуйне серце, співучу, добру душу до людей.  Та , мабуть це і вплинуло на вибір майбутньої професії, до якої так довго йшов.

   У 1976 році закінчив Московський народний університет образотворчого мистецтва по спеціальності фотожурналіст. Журналістську роботу розпочав у 1984 році в Харківській районній газеті ‘’ Трибуна трудящих’’ на посаді редактора відділу фотоілюстрацій.

   За 25 років роботи в редакції газети ‘’ Трибуна трудящих’’ має численні нагороди : ‘’ Ветеран праці’’, дипломант обласних фотовиставок, переможець обласного конкурсу журналістів ‘’ Часопис – 1999’’, нагороджений за добросовісну, багаторічну працю ‘’ Почесною грамотою Національної  спілки журналістів України’’. Грамотою Харківської райдержадміністрації. Він Член Спілки журналістів України.

   Загальний стаж роботи Миколи Пархоменка складає 55 років. Це професіонал своєї справи, фото історик рідного краю, який має свій почерк в роботі. Він не втомлювався побувати скрізь в Харківському районі, в селах, радгоспах, святах, де б вони не відбувалися.

Високу оцінку його трудовій діяльності дала ветеранська організація Внутрішніх справ України м. Люботина, нагородивши його 15 серпня 2020 року Почесною відзнакою ‘’ Патріот України’’. Істинний патріот, який любить свій край, місто, та його людей і залишив нащадкам неповторні світлини, фотоетюди. Люботинці люблять, цінують його, як своєрідного мистецького феномена. З великою цікавістю проводилися його фотовиставки під назвою ‘’Люблю тебе, мій краю рідний ‘’, які відбувалися в Люботинському ліцеї, в краєзнавчому музеї, школах,в місті Харкові, в Мерефі. Не знайдеться в Люботині такого куточка, де б не побував Микола Пархоменко, зі своїм ‘’кришталевим  об’єктивом’’. Місцевий поет Олександр Кібальник писав:

‘’Пане, Миколо, уклін за духовність,

Слава богам, що такий є земляк –

Плідний,надійний,смиренний,гріховний,

Ось арсенал, яким марить козак ‘’

   Недарма його люблять люботинці, яким він віддав чимало сил і часу для досягнення належних успіхів. А тому він користується повагою, авторитетом у людей і носить з гордістю звання ‘’ Почесний громадянин міста’’.  Як підсумок своєї праці випустив книги :

-2006 рік -  ‘’ Слобідський край очима митця’’

-2011 рік -  ‘’Кришталевий об’єктив Миколи Пархоменко’’

   Опубліковано понад шести тисяч статей і фотознімків в засобах масової інформації. Було організовано 20 персональних фотовиставок. За його ініціативи була створена творча група при ветеранській міській організації, куди входили поети  Олександр Кибальник, Олександр Євтушенко, Кость Маковійський ( нині покійний), Любов Каракаптан, Лідія Кучерява, та ансамбль ‘’ Мрія’’. Вони проводили багато зустрічей з молоддю. Своєю творчістю прививали любов до родини, рідного краю, поезії та української пісні. Незважаючи на те, що Микола Дмитрович  перебуває на заслуженому відпочинку, він працює в прес-центрі ветеранської організації вже багато років. Особливі увагу приділяє ветеранам Другої світової війни, ветеранам праці, дітям війни, не проходить осторонь важливих подій, які відбуваються в місті. Його праця людям потрібна.

   В Миколи Дмитровича хороша сім’я. Разом з дружиною Раїсою Іванівною ( нині покійною ) виховали сина і доньку, четверо онуків, двох правнуків, які його люблять, шанують, бережуть.

   Рада організації ветеранів України м. Люботина, Люботинська громада, шанувальники творчості, щиро, сердечно, з великою повагою, вітають з  85-річним ювілеєм шановного Пархоменка Миколу Дмитровича. Зичимо міцного здоров’я, сімейного затишку, творчого натхнення. Бережіть свого серця запал.

‘’Нехай тобі гарненько весниться

По кожній , ще неквітнувшій порі ‘’

 

Лідія Кучерява – член прес-центра Люботинської РОВУ, голова ПВО сел.. Караван.

 
 Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Автор: Svetlana   Додано: 3 серпня 2021   Переглядів:23   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат

У 1987 році у місті Люботин утворено Організацію ветеранів України, до якої увійшли герої-фронтовики та ветерани праці. Головою новоствореної організації було обрано Івана Сергійовича Доценка, Почесного громадянина міста Люботин, який очолював її по 1995 рік.

З 1995 по 2011 рік головою Організації ветеранів було обрано Михайла Володимировича Папиріна, полковника у відставці, Почесного громадянина м. Люботин. Під його керівництвом організація зміцніла, і відпрацювала головні напрямки своєї діяльності. У червні 2012 року пішов із життя прекрасний організатор, учитель і наставник М.О. Папирін. Та ветеранство гідно продовжувало його справу. З 2012 по 2014 організацію очолювала Валентина Іволгіна, яка своєю активністю додала нове життя ветеранському руху, нині ж так успішно очолює ветеранство Південної залізниці.

Естафету керівництва організацією прийняв у 2014 році Сергій Іванович Котихін, який гідно продовжує традиції ветеранства у нашій громаді. З молодих років він відповідально і сумлінно працював скрізь, де тільки йому доводилося працювати.

Після закінчення військової служби у м. Москві, був відправлений для відновлення після землетрусу міста Ташкент. Залишився жити у місті Новаї, де обирався секретарем комсомольської організації та депутатом міської ради. Згодом успішно закінчив Новаїнський промисловий технікум.

У 1981 році, після смерті батька, повернувся до м. Люботин, де розпочав трудову діяльність у Люботинській автоколоні водієм, а коли пройшло об’єднання ремонтних майстерень з автобазою Південної залізниці, то Сергій Котихін багато років працював там майстром, аж до 2005 року, поки не пішов на пенсію. Також його обирали головою ветеранської організації Люботинської ткацької фабрики.

Сергій Іванович  свого часу був депутатом Люботинської міської ради трьох скликань; з 2015 року і до цього часу – член виконкому. За трудовий період (а це 43 роки) Сергій Котихін нагороджений понад 20-ма Грамотами та Подяками різних рівнів, має державні відзнаки. Таким він і є: працелюбним, турботливим і завжди готовим прийти на допомогу, підтримати словом і доброю справою людей поважного віку.

Не залишаються осторонь проблем ветеранства і Люботинський міський голова Леонід Лазуренко та директор РФ «Південна залізниця» Микола Уманець, вони завжди з ветеранами на зв’язку і приділяють їм значну увагу. Тільки за період цих років за їх підтримки, були організовані екскурсії у Сковородинівку, Бабаї, Тростянець, на Сорочинський ярмарок, екопарк Фельдмана та інші визначні місця. Також щорічно, на прохання ветеранів, передплачують газети для активу організації. Ветерани вважають, що міський голова Леонід Лазуренко також турбується про покращення й інфраструктури міста, бо за короткий період його діяльності у місті відбулися значні зміни, і тому є надія на те, що й депутатський корпус завжди буде підтримувати міського голову в усіх ініціативах і починаннях.

Голови первинних ветеранських організацій проводять волонтерську роботу, допомагають членам організації і не забувають вітати з ювілейними датами. Сергій Котихін, за дорученням міського голови Леоніда Лазуренка, постійно провідує ветеранів та вітає з днем народження квітами та солодкими подарунками. Наприкінці 2020 року Сергій Котихін отримав інформацію про те, що керівництво благодійного фонду «Від серця до серця» має можливість допомогти 95-річній мешканці нашого міста, в’язню війни, остарбайтеру Ганні Барчан дровами. Сергій Іванович також посприяв тому, щоб дрова були доставлені.

Вже стає доброю традицією запрошувати на зібрання ветеранської організації керівників підприємств та відповідних структур міста, які надають консультації щодо змін в отриманні субсидії. Такі зустрічі є корисними і пізнавальними.

Щорічно у нашому міста проводяться Міжнародні турніри з боксу на честь ветеранів Другої світової війни та турніри з шахів.

Ветерани беруть активну участь у всіх загальноміських заходах та заходах із нагоди державних свят. Бувають ветерани і на уроках мужності в школах, зустрічаються із воїнами АТО – гідними нащадками своїх славетних предків. Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС також часто запрошують на свої заходи. Ветеранською організацією проводиться дуже багато роботи, про яку не завжди і розповіси, але в подальшому вона дасть належні результати.

Ось і наразі у зв’язку із приєднанням Манченківської селищної ради до м. Люботина, є необхідність пожвавити діяльність у житті ветеранів селища. На сьогодні у Люботинській і Манченківських громадах налічується 6700 ветеранів, які входять до 32 первинних організацій. Після закінчення карантину планується проводити збори зі створення первинних організацій там, де їх ще немає.

Велику роботу із висвітлення міських подій та сторінок про життя ветеранства проводить автор цих рядків, Микола Пархоменко, керівник прос-центру, член Національної спілки письменників. Цікаві інформаційні матеріали розміщуються в обласних газетах «Слово ветерана», «Слово ветерана Харківщини» та в «Трибуні трудящих», де пропрацював редактором відділу фотоілюстрацій, і загальний стаж роботи становить 55 років. Героями дописів ставали ветерани війни, ветерани праці і особистості, які мали заслуги перед містом.

Ветеранство і надалі буде активний учасником усіх процесів, які проходять у нашій  громаді.

Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
Належна сумлінна праця завжди дає хороший результат
 

Микола Пархоменко – керівник прес-центру РОВ м. Люботин

 
 Відбувся творчий вечір.
Автор: Svetlana   Додано: 28 липня 2021   Переглядів:27   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Відбувся творчий вечір.

23 липня в Люботинському Будинку культури відбулася значна подія-Творчий вечір Заслуженого діяча естрадного мистецтва України, лауреата багатьох фестивалів- конкурсів мистецтв Василя Семеновича Проненка.

На сцену для привітання запрошують гостей:  заступника Люботинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради В’ячеслава Рубана , голову Люботинської ветеранської організації Сергія Котихіна , члена НСЖУ, Почесного громадянина м. Люботина, керівника прес-центра РОВ м. Люботина Миколу Пархоменка, заслуженого майстра спорту України по боксу Володимира Ткаченка. Після привітань і побажань СергійКотихін від імені ради ветеранів м. Люботин за особистий, вагомий внесок у розвиток музичної культури, творчу працю вручив керівникові вокального ансамбля « Лілея» Василю Семеновичу Проненко Почесну грамоту. Привітавши з творчим вечером з Харківського будинка офіцерів прибув творчий гурт «Однополчани» . Тут же на сцені від Козацької Свободи привітавши виновника торжества влаштували йому ще одне свято Василю Семеновичу. Однополчани вручили посвідчення і козацьку форму, тим самим

Прийняли його в ряди козаків України. Козаки побажали щоб у Вас на столі завжди був хліб, а у серці кохання. Співайте й грайте усім на радість і задоволення. В складний час наберіться терпіння, мудрості, доброти і ніжності, а Бог хай пошле Вам ще багато років здоров’я, радості і щастя.  З великою повагоюведучий соліст гурту» Однополчани»  заслужений артист України Олександр Еткало виконали пісню «Офіцери України».

На сцену запрошується керівник ветеранського ансамбля « Мрія» Лідія Кучерява, учасниця ансамбля Ганна Сидоренко і акомпаніатор Ірина Еткало. Тріо виконали декілька пісень, подякували Василю Семеновичу за прекрасно організований творчий вечір, був від доладним і святковим . В  ансамблі «Лілея», керівник якого Василь Проненко,є талановиті та творчі люди, які пишуть вірші та музику до них хочеться відзначити учасників ансамбля Ніну Рубан, Олену Ерьоменко, Ніну Дацько. У їх виконані була можливість послухати їхні пісні : «Рушникова душа», «Пісня про Люботин», «Люботинський вальс».

У виконані на баяні, Василь Проненко,зачарував своїм присутніх виступом виконавши Вальс Хачитуряна , запальний Чардаш, варіації на тему українських пісень , інші твори.  Особливо багатьом сподобались пісні у виконанні вокального ансамбля «Лілея», які заздалегідь підготували любимі пісні жителям міста і цього вечора виступили з великим успіхом. На завершення виступаючі колективи виконали пісні «Наливаймо браття» та « Гей наливайте повні чари». Глядачі цього творчого вечора отримавши насолоду залишилися задоволеними ,дружно аплодували і щиро дякували організаторам цього дійства , прохали якомога частіше організовувати подібні творчі зустрічі.

 

Відбувся творчий вечір.
Відбувся творчий вечір.
Відбувся творчий вечір.

Микола Пархоменко- Керівник прес- центра РОВ м.Люботина.