Організація ветеранів України
Автор: Chekardina   Додано: 31 жовтня 2016   Переглядів:2999   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Організація ветеранів України міста Люботин

м. Люботин, вул.  Слобожанська(Радянська), 41 (приміщення виконкому)


Голова організації Котихін Сергій Іванович, тел. 741-27-14, 0664256835

Заступники голови: Назарук Григорій Миколайовияч (0508690926), Захаренко Валентин Федорович (0964711533)

Відповідальний секретар: Трофімова Галина Василівна (0950559312)

 

Структура Ради ветеранів: Рада ветеранів 19 чол.,  президія - 9 чол, голови первинних ветеранських організацій  - 32 чол.


У структурі Ради ветеранів:

Комітети:

- комітет ветеранів війни, Збройних Сил та правоохоронних органів;

- комітет ветеранів праці та дітей війни, голова комітету; Приходько Ніна Фадіївна

Комісії:

- організаційно-методична комісія, голова комісії Котихін Сергій Іванович; - - медично-соціальна комісія, голова комісії Остащенко Надія Іванівна;

- комісія по роботі з молоддю, голова комісії - Трофімова Г.В.

- комісія громадсько-політичної та культмасової роботи, голова комісії - Вольвач Світлана Павлівна;

- комісія по контролю за збереженням пам’ятників та братських могил, голова комісії Котихін Сергій Іванович.

Центри:

-         волонтерський центр, голова центру Ляшенко Надія Григорівна (0984273765);

-         пресс-центр, голова центру Пархоменко Микола Дмитрович (0987482677)..
 С. П. Вольвач – 70!
Автор: Svetlana   Додано: 31 грудня 2021   Переглядів:23   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

С. П. Вольвач – 70!

Світлана Павлівна народилася 2 січня 1952 р. в місті Люботині.

Навчаючись у Люботинській ЗОШ №3, уже мріяла в подальшому виборі професії. Ще в дитячі роки вона любила роботу бібліотекаря і працівників культури. Тож без вагань, після закінчення школи, поступила на заочне навчання в Харківське училище культури і заочно знайшла собі роботу, організувавши і відкривши при клубі селища Караван бібліотеку.

В 1980 році відбулася централізація бібліотек України, тож центральною бібліотекою нашого міста стала Люботинська, а Світлана Павлівна була призначена начальником методичного відділу. В подальшому вона працювала заступником директора і директором цього закладу.

В 1993 році Люботин став містом обласного підпорядкування, а Світлану Павлівну запросили бути начальником відділу культури. Можна сміливо сказати про те, що її мрія здійснилася. Працюючи на цій посаді, вона завжди турбувалася про те, щоб надійно працювали самодіяльні гуртки, які з великим зацікавленням виступали перед місцевою громадою і виїздили в інші села та міста.

Тож в бібліотечній та культурній сфері довелося працювати 36 років до виходу на пенсію. Та на заслуженому відпочинку не довелося довго бути, оскільки її запрошують в обласний Центр матері і дитини, де їй довелося трудитися ще 14 років.

Ювілярка має сина і доньку та велике сподівання, що онучка піде по такому ж життєвому шляху як її бабушка. Бажаємо успіху!

В організаціях, де довелося працювати Світлані Вольвач, нагороджували за її працю Похвальними грамотами, Подяками та грошовими преміями.

Ветеранська організація міста Люботина щиро і сердечно вітають ювілярку Світлану Павлівну з 70-річчям від Дня народження і зичать хорошого здоров’я на довгі роки, поваги від рідних і друзів, сімейного затишку і в подальшому незгасимої енергії та творчої наснаги.

 

С. П. Вольвач – 70!

 

 
 «Засіяла головна ялинка»
Автор: Lubotin   Додано: 20 грудня 2021   Переглядів:27   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 

«Засіяла головна ялинка»

 

«Засіяла головна ялинка»18 грудня в місті Люботин на майдані Соборності засіяла головна ялинка міста. Ведуча програми цього святкового вечора Олена МУКОВОЗ привітала всіх присутніх з початком новорічних свят. Не звертаючи уваги на вік, в кожному помешканні очікуються новорічні свята, очікуються веселощі, казкові, чарівні привітання. А у нас до мікрофону, що поруч із святковою ялинкою, запрошується заступник міського голови Вячеслав РУБАН, який щиро привітав присутніх з новорічними святами та передав вітання від міського голови Леоніда ЛАЗУРЕНКО та народного депутата України Євгена ПІВОВАРОВА з побажаннями міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, задумів та всього найкращого. «Відчуваю, що настрій у вас буде чудовий, а тим більше, що для вас підготовлено багато подарунків», - наголосив заступник міського голови.

 

«Засіяла головна ялинка»

«Засіяла головна ялинка» Уміло провела творчій вечір з дітьми Олена Муковоз, організувавши всілякі ігри, де діти отримали призи. Діду Морозу не довелося дрімати, бо біля його будиночка вишикувалася черга, багато бажаючих було сфотографуватись на згадку про цей чудовий вечір. Із великою концертною програмою виступили колективи художньої самодіяльності, а саме ансамблі «Лілея», «Берегині», «Чарівниці», «Гармонія». Присутні на цьому святі щиро дякували організаторам цього дійства, ансамблям, які їх порадували прекрасними, святковими піснями і усі з веселим настроєм і задоволенням поверталися до своїх домівок. Дякуємо за організований святковий вечір. З Новим роком!

 

 

М. Пархоменко – керівник прес центра РОВ м. Люботина.

 
 «Ветерани вдячні за запрошення»
Автор: Lubotin   Додано: 20 грудня 2021   Переглядів:19   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

«Ветерани вдячні за запрошення»

 

«Ветерани вдячні за запрошення»Цього року колектив театру української пісні «Берегині» м. Люботина запросили до себе на свято «День святого Миколая Чудотворця» ветеранів, людей поважного віку. Це свято широко відзначали наші предки та дуже приємно, що зараз ця традиція відновлюється. Найбільше чекають на прихід Святого Миколая діти, оскільки він є добрим наставником та покровителем, передусім, для дітей. Діти вірять в існування доброго захисника, тому на передодні свята малюки чекали у вечері свого гостя і припрошували:


«Снігом, снігом та льодами

Гей, з далеко йде в наш край

Йде з гостинцями й дарами

Приподобний Миколай»

 

Ми з вами кожного року зустрічаємося і весело проводимо це свято. І сьогодні теж зібралися, щоб відзначити свято Святого Миколая Чудотворця. До вашої уваги виступи театру української пісні «Берегині», виступи його солістів, виступ гурту «Гармонія». Колективами виконувалися пісні присвячені цьому святу, а за підтримки приватного підприємця Миколи ПЕВНОГО, добрих господинь кафе Монте Карло гостей частували польовою кашею та солодощами.

Люди похилого віку щиро вдячні за цю повагу до них і бажали цим колективам міцного здоров’я, довголіття, удачі у всіх справах і всіляких гараздів.  

 

Тетяна Зюбан – керівник колективу «Берегині»

 
 ВДЯЧНІ ЗА НАГОРОДИ
Автор: Lubotin   Додано: 20 грудня 2021   Переглядів:20   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

ВДЯЧНІ ЗА НАГОРОДИ

 

 

ВДЯЧНІ ЗА НАГОРОДИ         Нещодавно у приміщенні ветеранської організації м. Люботина відбулося урочисте нагородження ветеранів міста державними нагородами, медалями «30-річчя Незалежності України.

       Ветеранська організація МВД України при підтримці Міністерства по роботі з ветеранськими організаціями вирішили питання про нагородження шістьох наших земляків. Представник ветеранської організації МВД України станції Люботин Андрій Олександрович Падалко, вручаючи нагороди, досконально охарактеризував кожного, кого нагороджували, інформував,  за які заслуги вони отримують цю почесну нагороду.

       Серед нагороджуваних - 80-річна ювілярка Лідія Марківна Кучерява, яка вже 25 років проводить значну роботу у ветеранському русі на дільниці селища Караван, є керівником первинної організації ветеранів, в якій налічується понад 200 людей поважного віку. Закінчивши Луганське музичне училище і Харківський педагогічний інститут ім. Г.Сковороди, багато років працювала у Караванській школі заступником директора з виховної роботи, пізніше - директором Караванського селищного клубу. Лідія Марківна є керівником ветеранського ансамблю «Мрія», з великим бажанням захоплюється малюванням, закохана у поезію і пісні.

       Голова ветеранської організації Харківського центру професійної освіти Південної залізниці, що у м. Люботин, Євдокія Іванівна Колеснік є спонсором і волонтером. В неї завжди є бажання бути в оточенні людей поважного віку, до вподоби їх відвідувати, дарувати  подарунки, вітати з ювілеями і значними датами. Разом з незамінною помічницею Іриною Анатоліївною Князевою приділяють велику увагу ветеранам їхньої організації.

      Значну підтримку надає Люботинській ветеранській організації міський голова Леонід Іванович Лазуренко, який особисто переймається проблемою кожного ветерана, приділяє увагу та надає допомогу різного характеру. Зокрема, виділив кошти на підписку газет головам первинних ветеранських організацій. До епідемічних захворювань забезпечував автобусним сполученням на екскурсії. Завдяки його турботам, після капітального ремонту відчинив двері будинок культури, де ветерани можуть проводити дозвілля, значну увагу в ремонтах приділив медичним закладам, закладам освіти, ремонту люботинських доріг, тощо. Багато чого вже зроблено для покращення життя жителів нашого міста. Тому з гордістю можна сказати, що Леонід Іванович вартий такої нагороди.

     Голова Люботинської ветеранської організації Сергій Іванович Котихін протягом багатьох років очолює організацію ветеранів України м. Люботин, він завжди у центрі ветеранського руху, оперативно та дієво реагує на проблемні питання, які стосуються життєвих інтересів ветеранів люботинської громади, у своїй роботі проявляє ініціативу та вміння працювати з людьми поважного віку, чимало уваги приділяє розвитку волонтерського руху. Головним завданням у діяльності ветеранської організації вбачає постійну турботу про людей, які заслужили того, щоб їх шанували, поважали. І обов’язково – підтримували.

     Незважаючи на те, що в цьому році Миколі Дмитровичу Пархоменку виповнилося 85 років, він до цього часу є  керівником прес-центру РОВ м. Люботина. Його  праці є можливість оцінити в газетах, які отримують багато сімей м. Люботина і Харківщини.25 років працював редактором відділу фотоілюстрації Харківської районної газети «Трибуна трудящих». Член Національної спілки журналістів України. Завжди з великою повагою ставився до ветеранів Другої світової війни, ветеранів праці, про яких надавав матеріали до газет «Трибуна трудящих», «Слово ветерана», «Слово ветерана Харківщини», тощо. Особливо Микола Пархоменко задоволений тим, що ним проведено 20 персональних фотовиставок у Харкові, Харківському районі та любимому місті Люботин.

      Нагороджені щиро дякували організаторам заходу і обіцяли в подальшому працювати ще краще для подальшого процвітання нашої рідної неньки – України.

Андрій Падалко – ветеран МВД України

 
 Вшанування героїв
Автор: Lubotin   Додано: 20 грудня 2021   Переглядів:16   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

 

Вшанування героїв

 

Вшанування героїв


 


      14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З нагоди цієї дати у міському парку біля пам’ятного знаку «Пам’яті і жертв Чорнобильської катастрофи ХХ століття» відбулися урочисті заходи, котрі зібрали чорнобильців-ліквідаторів, представників громадських організацій – організації ветеранів України м. Люботина, Люботинської організації Ради ветеранів Афганістану, керівництво міста, представників люботинської громади.

      У своїй промові Люботинський міський голова Леонід Іванович Лазуренко висловив слова щирої подяки усім ліквідаторам, що зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та зазначив, що лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію на Чорнобильській АЕС та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості, і люботинська громада буде завжди їм вдячна за героїзм, самовіддачу і мужність. Велика шана  тим ліквідаторам, які загинули, і тим, які померли після ліквідації аварії. Ми низько схиляємо голови перед всіма, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь. Наприкінці промови побажав всім щастя, здоров’я, добра, миру та добробуту. 

    Голова товариства «Союз Чорнобиль України» Сергій Володимирович Кравченко у своїй промові зазначив, що саме в цей день чорнобильці-ліквідатори зібралися, щоб вшанувати  своїх товаришів, які в тяжкі роки були завжди поруч, які віддали своє життя у боротьбі зі стихійним лихом. Пам’ять про них ніколи не згасне. Подякував міському голові Леоніду Лазуренку за всебічну підтримку та допомогу.  

    Пам'ять загиблих у результаті ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання.

    Сорока двом ліквідаторам були вручені нагороди – медалі «35 років аварії на ЧАЕС».

    Урочистості було закінчено церемонією покладання квітів.

    Під час проведення заходів виступаючі поділилися спогадами про ту страшну аварію і закликали до того, щоб подібне більше ніколи не поверталося.

    Чорнобиль у житті українців є і буде незагойною раною. Цей день вкотре нагадує про важливість особливих заходів безпеки у сфері використання мирного атома. Адже світ такий крихкий, а людство, впроваджуючи винаходи, має бути пильним, щоб не знищити планету. 

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центру                                        

РОВ м. Люботин

 

Вшанування героїв

Вшанування героїв


 
 Зустріч представників Організації ветеранів м. Люботин із учнями освітнього закладу № 4
Автор: Svetlana   Додано: 6 грудня 2021   Переглядів:24   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Зустріч представників Організації ветеранів м. Люботин із учнями освітнього закладу № 4

 

Стало доброю традицією для представників ветеранства зустрічатися з молоддю міста, ділитися своїми спогадами про життя, яке було насичене цікавими подіями та трудовими звершеннями.

Така зустріч пройшла із учнями 7-А класу у загальноосвітній школі № 4, на яку були запрошені Почесний громадянин м. Люботин, голова Організації ветеранів м. Люботин Сергій Котихін, Почесний громадянин м. Люботин, член Національної спілки журналістів України Микола Пархоменко, ветеран праці Лідія Кучерява та вокальні колективи «Мрія» і «Чарівниці».

Поважні гості поділилися спогадами про своє важке дитинство в роки Другої Світової війни, про загибель близьких людей на фронтах війни, про голодомор 1946-1947 років, про трудові будні літніх канікул, коли допомагали відроджувати сільське господарство; про прагнення навчатися і жити щасливим життям та про свої професійні досягнення.

Лідія Кучерява познайомила учнів із своєю поетичною творчістю, а вокальні колективи «Мрія» і «Чарівниці» подарували учасникам зустрічі чудові емоції від народних пісень.

Ветерани щиро вдячні Володимиру Маліку, директору ЗОШ № 4, та класному керівнику Михайлу Оніщенку за чуйність та увагу до  діяльності організації.

 

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центу РОВ м. Люботин

Зустріч представників Організації ветеранів м. Люботин із учнями освітнього закладу № 4
Зустріч представників Організації ветеранів м. Люботин із учнями освітнього закладу № 4
 П. М. Нестеренко - 95!
Автор: Lubotin   Додано: 30 листопада 2021   Переглядів:25   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

П. М. Нестеренко - 95!


П. М. Нестеренко - 95!

П. М. Нестеренко - 95!


Парасковія Миколаївна народилася в хуторі Нестеренки, що поруч з м. Люботин, 28 листопада 1926 року.

На її нелегку долю випало лихоліття голодоморів 1932-1933, 1946-1947 років та Друга світова війна.

До початку війни встигла закінчити 7 класів.

В роки окупації хутора німецькими загарбниками, в любу пору року під дулами німецьких автоматників доводилося працювати на автотрасі, залізничному вузлі, виконувати інші непосильні роботи у полі. По закінченні війни працювала в сільському господарстві на різних роботах.

Коли вийшла заміж, їм в Люботині виділили присадибну ділянку для забудови. Оскільки для будівництва будинку необхідна була цегла, Парасковія влаштувалася на Люботинський цегельний завод і пропрацювала декілька років доки закінчили будівництво власного будинку. Разом виховали сина і доньку. Чоловік до 70-ти років працював на заводі ім. Малишева. З роками чоловік і син відійшли за межу вічності. Донька з зятем і їхніми дітьми ведуть належний догляд за близькою людиною поважного віку.

Ветеранська організація м. Люботина щиро і сердечно вітають Парасковію Миколаївну з 95 ювілеєм і бажають міцного здоров'я, родинного благополуччя. Хай життєві гаразди, підтримка рідних і друзів будуть надійним талісманом Вашої долі.


Голова Люботинської ветеранської організації Сергій Котихін з нагоди ювілею вручив іменинниці привітання і квіти від міського голови Леоніда Лазуренка.

 
 Вітаємо земляка
Автор: Chekardina   Додано: 22 листопада 2021   Переглядів:27   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

 

Вітаємо земляка

В місті Мюнхені (Німеччина) 13 листопада відбулися десятираундові бої по боксу на першість Європейського рівня серед професіоналів різних вагових категорій.

Вперше під прапором України виступав Люботинець Артур Земляний, багаторазовий переможець Міжнародних турнірів, присвячених Дню Перемоги, які проводилися у м. Люботині. Завдяки вихователю-тренеру Володимиру Пилиповичу Ткаченку, Артур досяг значних професійних успіхів.

У фіналі, в легкій ваговій категорії до 62 кг, Артур Земляний зустрівся з німецьким боксером Олександром Хохман, який має перевищення у ваговій категорії (подібне в боксі допускається). Говорять, що дома і стіни допомагають, а тому О. Хохман був налаштований на дострокову перемогу. Всі 10 раундів проходили в жорстоких протистояннях. Під час бою, при рівній кількості набраних очок судді були вимушені задовольнитися нічиєю. Та оскільки в подібних фіналах нічиїх не буває, то тільки вирішальний результат може дати реванш.


Микола Пархоменко - керівник прес-центра РОВ м. Люботин.

 

 

 

Вітаємо земляка

 

 Р. Д. Онацкій – 80
Автор: Svetlana   Додано: 20 листопада 2021   Переглядів:32   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 

Р. Д. Онацкій – 80


Раїса  Дмитрівна  народилася  в  селі  Очеретувате,  Семенівського  району,  Полтавської  області  20 листопада  1941 року.  На  своєму  життєвому  шляху  довелося  пережити  лихоліття  Другої  світової  війни,  голодомор  1946 -1947 років,  загибель  батьків,  Дмитра  Васильовича  в  боях  за  Дніпро.  Під  ударами  Червоної  армії  озвірівши  німецькі  окупанти  палили  школи,  клуби,  хати,  знищувати  людей.  Спалили  і  нашу  хату  зі  всіма  забудовами  що  були  поруч.

В   складні  повоєнні  роки  довелося  жити  у  викопаних  окопах,  у  сусідів  доки  збудували  примітивну  хатинку.  Таке  не забувається  ніколи.              Коли  Раїсі  виповнилося  18 років  материн  брат  Захарій  Мифодійович  забрав  її  в  Харків  по скільки  матері  вдові  було  нелегко  виховувати  двох  дітей  працюючи  в  колгоспі  за  трудодень.

Довелося  працювати  на  заводі  торгового  машинобудування,  одному  із  військових  заводів,  та  найдовше  трудилася  на заводі  «Електроважмаш»    слюсарем  зборщиком.  Там  же  уже  через  рік  її  назначили  бригадиром  і  працювала  на ньому  до  вихода  на  пенсію. Загальний  стаж  роботи  40 років.

За ці  роки,  фотографія,  як  кращої  за  професією  постійно  була  на  заводській  Дошці  пошани,  а  сама  вона  нагороджувалася  грошовими  преміями,  грамотами,  подяками.

У  Раїси  Дмитрівни  прекрасний  голос,  а  тому  всі  ці  роки  брала  активну  участь у  заводському  хорі  була  його  солісткою.

Дитину  війни,  ветерана  праці  щиро  вітають  ювілярку  з  80-річчям:  брат  Микола  Пархоменко  і його  сімя,  син  Сергій,  невістка  Оксана, брат  чоловіка  Михайло  та  подруга  Валентина.

               Хай  щастя  та  мир  зігрівають  оселю,

               І  грає  життя,  як  добре  вино.

               Життя  бережи  бо  єдино  воно.  

               Нехай  тобі  завжди  всміхається  доля.

               Несуть  тільки  радість  з  собою  роки

               Любові,  добра  тобі  і  чистого  неба

Поваги,  пошани  й  людського  тепла!

Р. Д. Онацкій – 80