Інвестиційна рада
Автор: Chekardina   Додано: 1 квітня 2016   Переглядів:327   Категорія - [ Інвестиційна рада]
 

Інвестиційна рада

вулиця  Слобожанська (Радянська), 26,  кабінет №29

 Телефон: (057)741-02-05   (крім четверга)

Рубан Вячеслав Валерійович - заступник голови інвестиційної ради, радник міського голови з соціально-економічних питань

 

 

ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ!

 
Запрошуємо Вас до співробітництва в реалізації соціально-значимих проектів для нашого міста, що дасть можливість покращити  його інфраструктуру у виробничій та невиробничій сферах, а Вам  –  підвищити потенціал свого бізнесу!Для створення сприятливого інвестиційного клімату у місті Люботині розроблено Стратегічний план розвитку територіальної громади, відповідно до якого наше місто  позиціонується як екологічно чисте, комфортне, туристичне та інвестиційно привабливе.З метою активізації інвестиційної діяльності у місті діє Інвестиційна рада, метою якої є стимулювання розвитку бізнесу на території нашого міста.Чекаємо на Вас з інвестиційними пропозиціями, реалізація яких буде взаємовигідна та матиме довготермінові партнерські відносини.


З повагою, Люботинський міський голова,голова Інвестиційної ради міста

       Леонід Лазуренко
 Відкриття дитячого майданчика
Автор: Svetlana   Додано: 3 липня 2017   Переглядів:106   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

  25 червня 2017р., у день молоді, на перехресті вул. Шмідта та пров. Річкового м. Люботина відбулося офіційне відкриття дитячого майданчика. Цей майданчик було встановлено відповідно до Програми економічного і соціального розвитку м.Люботина на 2017 р. та завдяки пітримки міської влади і активності мешканців прилеглої території, які у минулому році приймали активну участь в обласному конкурсі міні-проектів "Разом в майбутнє".

  Діти та дорослі кварталів № 54, 55, 66 вручили подяку міському голові Лазуренку Леоніду Івановичу, депутатам Люботинської міської ради та раднику міського голови Рубану Вячеславу Валерійовичу за небайдуже ставлення до вирішення питання дозвілля дітей.

  У заході взяли участь член виконкому Середа Ірина та радник міського голови Рубан Вячеслав.

Відкриття дитячого майданчика
 Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році
Автор: Chekardina   Додано: 9 червня 2017   Переглядів:105   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

 Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році

Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році

18 травня у м. Харкові відбулося засідання конкурсного комітету міні-проектів «Разом в майбутнє», на якому переможцями було визначено 420 міні-проектів, серед яких 10 міні-проектів, наданих мешканцями м. Люботина, що є рекордним результатом за всю історію проведення цього обласного конкурсу.

Перемогу у номінації «Добробут громад» здобули наступні проекти:

1. Паркова зона - зона активного відпочинку дітей (облаштування ігрового майданчика по вул. Водянській, 8 в м.Люботин). Загальна вартість проекту – 34 480 грн.

2. Активне дозвілля - запорука здоров'я нації (облаштування дитячого майданчика по вул.Першотравневій, 34 в м.Люботин). Загальна вартість проекту – 34 480 грн.

3. Дитячий майданчик нашої мрії (встановлення дитячого ігрового майданчика на території Люботинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 ). Загальна вартість проекту – 150 000 грн.

4. Облаштування дитячого майданчику по вул. Індустріальній 7, м.Люботин. Загальна вартість проекту – 44 832 грн.

5. Парк пригод (придбання та встановлення обладнання мотузкового парку у міському парку м.Люботина). Загальна вартість проекту – 198 000 грн.

6. Відродження народних традицій в м.Люботині (створення центру народної творчості на базі краєзнавчого музею). Загальна вартість проекту – 60 000 грн.

7. Бібліотека – інформаційна платформа розвитку громади (створення на базі Люботинської центральної бібліотеки потужного сучасного інформаційного центру). Загальна вартість проекту – 90 000 грн.

8. Люботин – велосипедне місто (придбання та встановлення велосипедних парковок по м.Люботин). Загальна вартість проекту – 98 000 грн.

9. Дитячий спортивний майданчик "Північний". Загальна вартість проекту – 47 796 грн.

10. Чарівний світ сенсорної кімнати. Загальна вартість проекту – 192 660 грн.

Загальний обсяг фінансування міні-проектів - 950 248 грн. На реалізацію цих проектів з обласного бюджету буде виділено 50% вартості – 475 124 грн.

В 2017 р. від м. Люботина до конкурсного комітету всього було подано 38 міні-проектів.У цьому році розроблені проекти були найбільш креативними та соціально-значущими. Деякими ініціативними групами були розроблені макети поданих проектів.

Висловлюємо щиру вдячність за всебічну підтримку міні-проектів голові Інвестиційної ради, міському голові Лазуренку Леоніду Івановичу.

Бажаємо переможцям успішної реалізації вищезазначених міні-проектів.
Нагадаємо, що у 2016 р. у м.Люботині було успішно реалізовано 8 міні-проектів.

З повагою,
заступник голови Інвестиційної ради,
координатор проектів,
радник міського голови,
к.е.н., доцент ХНЕУ ім.С.Кузнеця
Рубан Вячеслав Валерійович

 
 Тренінг «Регіональна програма розбудови енергоменеджменту у містах Харківської області»
Автор: Svetlana   Додано: 11 травня 2017   Переглядів:107   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

  Перший заступник міського голови Олег Іващенко та радник міського голови Вячеслав Рубан взяли участь у  тренінгу «Регіональна програма розбудови енергоменеджменту  у містах Харківської області», що впроваджується GIZ, та який проходив у рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку із збільшенням кількості ВПО».

    Ключовим питанням тренінгу став розгляд інституційної спроможності міст у сфері розбудови сталої енергетичної інфраструктури на засадах енергоефективності та проектів «чистої енергії», яка спрямована на  покращення умов життя та сприяння сталому економічному розвитку міст.

  Експертами семінару-тренінгу були представники Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону,  Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради, Управління енергетичного менеджменту та сервісу КП «КиївЕСКО»,  які познайомили учасників семінару із особливостями підготовки пакету документів із впровадження систем енергоменеджменту в органах місцевого самоврядування та механізмами співпраці з міжнародними донорськими організаціями і проектами технічної допомоги.

Тренінг «Регіональна програма розбудови енергоменеджменту у містах Харківської області»
 Інформаційний лист (АМУ)
Автор: Chekardina   Додано: 5 квітня 2017   Переглядів:118   Категорія - [Головна, Економічний розвиток, Інвестиційна рада]
 

Інформаційний лист

Асоціація міст України оголошує початок реєстрації слухачів безкоштовного курсу дистанційного навчання «Підготовка та впровадження проектів розвитку громад» на платформі «Прометеус» (www.prometheus.org.ua). Курс розроблений Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID.

Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування розробити проектну пропозицію, управляти проектом та звітувати про його впровадження.

Для слухачів курсу будуть розкриті секрети написання успішних проектних пропозицій та дані відповіді на найпоширеніші запитання, отримані від представників органів місцевого самоврядування під час заходів з проектного менеджменту, які проводила Асоціація міст України.

Курс викладає досвідчений автор та керівник понад 40 проектів розвитку громад.

Учасники першої активної фази курсу мають можливість отримати практичний бонус - розробити свій проект та отримати експертну думку щодо свого проекту, а також оцінити проекти інших слухачів.

Всі слухачі, які успішно складуть тести, отримають сертифікат.

Курс стартує 10 квітня 2017 року на платформі «Прометеус».

Запрошуємо зареєструватися на сайті: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:AUC+CDP101+2017_T1/about

Крім того, повідомляємо, що найближчим часом на платформі «Прометеус» відкриється реєстрація на дистанційний курс «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування». Слідкуйте за новинами на сайті Асоціації міст України: www.auc.org.ua.

 

 
 Актуальні стипендії, гранти, проекти, програми (24.03.2017)
Автор: Chekardina   Додано: 27 березня 2017   Переглядів:114   Категорія - [Головна, Економічний розвиток, Інвестиційна рада]
 

Актуальні стипендії, гранти, проекти, програми (24.03.2017)

 

Завантажити: g.24.03.2017.pdf [620.16 Kb] (cкачувань: 5)
 Актуальні стипендії, гранти, проекти, програми (03.02.2017)
Автор: Chekardina   Додано: 6 лютого 2017   Переглядів:144   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Актуальні стипендії, гранти, проекти, програми (03.02.2017)

 

Завантажити: g.03.02.2017.pdf [688.05 Kb] (cкачувань: 19)
 Прийом проектних заявок на участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Автор: Chekardina   Додано: 6 січня 2017   Переглядів:239   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Шановні мешканці Люботина!!! 

 

Повідомляємо, що у ході засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», яке відбулось 26 грудня 2016 року, було оголошено про прийом проектних заявок на участь в обласному конкурсі в 2017 році.

 

Прийом  та реєстрація міні-проектів проводиться секретаріатом Конкурсного комітету з 28 грудня 2016 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 18:00, у п’ятницю – до 16:45 за адресою: м.Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1-й під’їзд, 2-й поверх, виконавча дирекція Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. 

Останній термін подання міні – проектів – 28 лютого 2017 року до 18:00.

 

Більш детальна інформація щодо проведення Конкурсу в 2017 році розміщена на веб- сайті Харківської обласної ради http://oblrada.kharkov.ua/ в розділі «Конкурси, гранти» рубрики «Конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє»» та на веб-сайті Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області http://association.kharkov.ua/ 

 

Контактні телефони секретаріату Конкурсного комітету:

(057)705-14-26, 700-31-28.
 Перелік соціально-значимих об’єктіву м. Люботині, які увійшли до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік
Автор: Svetlana   Додано: 19 грудня 2016   Переглядів:219   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

 

 

  Перелік соціально-значимих об’єктіву м. Люботині, які увійшли до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік за галузями:

«Охорона здоров'я» 

1.Капітальний ремонт приміщень КЗ «Люботинської міської лікарні» - 3 500,000 тис.грн.

«Житлово-комунальне господарство» 

2.Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами м. Люботин (коригування) - 68 858,035 тис.грн.

3.Будівництво свердловини на підземному водозаборі в м. Люботин по вул. Курортній, 19 (коригування) – 360,000 тис.грн.

4.Капітальний ремонт водозабірної артезіанської скважини м. Люботин (інвентарний № 3(13)) – 1 657,958 тис.грн.

5.Будівництво очисних споруд по вул. Шмідта в м. Люботин - 7 000,000 тис.грн.

6.Модернізація 5-ти каналізаційних насосних станцій шляхом заміни застарілого насосного обладнання на енергозберігаюче в м. Люботин – 1 000,000 тис.грн.

7.Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Гавенка, 19в м. Люботин (колишня школа №7) для забезпечення соціальним житлом багатодітних сімей, які перебувають на квартирному обліку - 2 000,000тис.грн.

8.Будівництво резервуарів запасу чистої води на водозаборі по вул. Рябінова (поліпшення послуги централізованого водопостачання) в м. Люботин - 1 500,000тис.грн.

9.Будівництво самопливної каналізаційної мережі по вул. Шевченка - вул. Гайдара - вул. Пшенична (південні каналізаційні очисні споруди) в м. Люботин - 1 500,000тис.грн.

10.Розробка проекту на будівництво «Під’їзної дороги до м. Люботин з боку автомобільної дороги Харків - Красноград - Перещепине» у Харківській області - 400,000тис.грн.

11.Будівництво велосипедної доріжки навколо існуючих шести ставків міського парку в м. Люботин - 6 000,000тис.грн.

12.Реконструкція міського парку м. Люботин - 2 000,000тис.грн.

«Культура і туризм»

13.Реконструкція існуючої будівлі Будинку культури по вул. Шевченка, 92 у м. Люботині - 5 000,000 тис.грн.

14.Розробка проекту «Реабілітаційні роботи на пам’ятці архітектури національного значення (рег. № 200030/2-Н) - Палац заміської садиби в м. Люботин по вул. Хижного №16/19 пов’язані з реконструкцією під суспільно - культурний центр патріотичного виховання молоді та реабілітації учасників АТО і осіб з тимчасово окупованих територій» - 1 200,000тис.грн.

 «Освіта»

15.Технічне переоснащення системи теплопостачання Люботинської ЗОШ I-III ступенів № 3 з використанням котлів на твердому паливі - 670,486 тис.грн.

16.Технічне переоснащення системи теплопостачання Люботинської ЗОШ I-III ступенів № 4 м. Люботин з впровадженням теплогенераторної установки" - 1 195,799 тис.грн.

17.Капітальний ремонт даху Люботинської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 3 (адреса: м. Люботин, вул. Миру, 35) - 1 000,000 тис.грн.

18.Капітальний ремонт даху Люботинської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 6 (адреса: м. Люботин, вул.Московська, 48) - 500,000 тис.грн.

 «Фізична культура і спорт»

19.Будівництво багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу у м. Люботин - 16 000,000 тис.грн.

  Загальний обсяг фінансування вищезазначених проектів становить понад 121 млн.грн.

Радник міського голови Куденко Л.В.
 У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
Автор: Svetlana   Додано: 16 грудня 2016   Переглядів:454   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

15 грудня у рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» у м. Люботині відбулося відкриття трьох останніх об’єктів:

-заміна старого обладнання газової котельні на нове енергоефективне у дошкільному закладі № 2;

 

У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

 

-будівництво внутрішкільного туалету у Люботинській музичній школі;

 

У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

 

-забезпечення санітарних вимог в центральній частині м. Люботин – встановлення громадського туалету на майдані Соборний.

 

У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

 

  Необхідність реалізації цих проектів для міста була актуальною. У дитячому садочку старі опалювальні котли вже протікали, що призводило до втрати тепла та холоду у приміщеннях.Оновлення котельні у садку дає можливість стабільно та якісно забезпечувати заклад теплом. Даний захід із енергозбереження дозволить збільшити економію коштів міського бюджету на енергоносії.

  Нова будівля туалету у центральній частині міста має сучасний вигляд, обладнана сучасною сантехнікою, обігрівом, гарячою водою, рукомийником, сушкою для рук. Громадський туалет адаптований для людей із особливими потребами, для яких передбачена спеціальна кабінка.

  Перший заступник міського голови Іващенко О.В., звертаючись до присутніх, наголосив на важливому соціальному значенні цих проектів та відзначив, що пріоритетом у роботі міської влади є створення комфортних умов для наших громадян.

  Керівники ініціативних груп міні-проектів висловили вдячність міській владі, міському голові Лазуренку Л.І. за всебічну підтримку у реалізації вищезазначених проектів.

  Усього в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у місті успішно реалізовано 8 міні-проектів на загальну суму 752 022 грн.

На заході були присутні депутат Харківської обласної ради Бушковський В.В., радник міського голови – координатор проектів Рубан В.В., депутати міської ради Куденко Л.В. та Ткаченко П.О. 

Радник міського голови Куденко Л.В.