В обласному конкурсі "Разом в майбутнє" на 2019 р. від м. Люботина перемогли 8 міні-проектів
Автор: Chekardina   Додано: 9 січня 2019   Переглядів:645   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Інвестиційна рада]
 

В обласному конкурсі "Разом в майбутнє" на 2019 р. від м. Люботина перемогли 8 міні-проектів

Вітаємо ініціаторів проектів та бажаємо успішної реалізації проектів.

 
 Люботинська міська рада запрошує інвесторів для подальшої співпраці та розвитку бізнесу в м. Люботині.
Автор: Chekardina   Додано: 24 вересня 2018   Переглядів:1466   Категорія - [Головна, Економічний розвиток, Інвестиційна рада]
 

Люботинська міська рада запрошує інвесторів для подальшої співпраці та розвитку бізнесу в м. Люботині.

Інвестиційні пропозиції Люботинської міської ради

Люботин (Харківська обл.) — місто обласного значення з великим інвестиційним потенціалом, який розташований поряд з обласним центром – м. Харків (24 км):
- розвинена транспортна інфраструктура (потужний залізничний вузол, автовокзал, поряд автотраси Київ – Довжанський та Харків – Красноград - Перещепино);
- наявність фахівців різних галузей серед місцевих жителів;
- всі райони міста мають необхідні комунікації: енерго-, водо-, газопостачання, телекомунікації, швидкісний інтернет, наземний поштовий зв’язок та інше;
- медичні та загальноосвітні заклади, місця для відпочинку та комерційної діяльності;
- екологічно чиста місцевість: пруди, ліси, парки.
Для створення сприятливого клімату для інвестицій в місті Люботині діє стратегічний план розвитку територіальної громади , згідно якого  бачення міста в майбутньому: Люботин – екологічно чистий регіон,  де можна комфортно жити, працювати і відпочивати
Запрошуємо інвесторів для взаємовигідної співпраці!

Об’єкти під інвестиційну діяльність:

Натисніть " Читати далі" Готуємося до участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» у 2018 році
Автор: Chekardina   Додано: 11 січня 2018   Переглядів:943   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Готуємося до участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» у 2018 році

Готуємося до участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» у 2018 році

 

11 січня представники міської ради взяли участь у селекторній нараді Харківської обласної ради з питання «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році», яка проходила під головуванням заступників голови Конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє» – першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка та віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Людмили Немикіної.

Людмила Немикіна підвела підсумки реалізації міні-проектів «Разом  в майбутнє» у 2017 році.  

Доповідач звернула увагу учасників наради на зміни у ПОЛОЖЕННІ про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Перш за все вони стосуються номінацій Конкурсу,  умов проведення Конкурсу та загального фінансування міні-проекту, а саме: 

   цього року пропонуються такі номінації Конкурсу:

- «Добробут та розвиток громад»;

- «Благоустрій та охорона довкілля»;

- «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».

До участі у Конкурсі запрошуються:

- перша категорія учасників – громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські ради та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (далі – ОСББ), що зареєстровані згідно з чинним законодавством України;

- друга категорія учасників – сільські, селищні, районні, міські ради міст районного та обласного значення, ради об’єднаних територіальних громад – ініціатори спільних проектів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад.

Загальний обсяг фінансування міні-проекту:

                  - для першої категорії учасників – до 300 000 грн;

                  - для другої категорії учасників – до 1 500 000 грн.

Особливу увагу Конкурсний комітет буде надавати креативним та інноваційним міні-проектам.

Нагадаємо,  що у минулому році по місту Люботин до участі в обласному конкурсі було підготовлено 38 міні-проектів. Переможцями стали 10 міні-проектів.Усього за цей період в області було реалізовано 420 міні-проектів на загальну суму 28 224 990 грн.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до підготовки міні-проектів для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє».

 P.S. Детальніше про ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» можна знайти за посиланням:

http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future/regulations-of-together-to-the-future

 

Радник міського голови

Лідія Куденко

 
 Відкриття дитячого майданчика
Автор: Svetlana   Додано: 3 липня 2017   Переглядів:715   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

  25 червня 2017р., у день молоді, на перехресті вул. Шмідта та пров. Річкового м. Люботина відбулося офіційне відкриття дитячого майданчика. Цей майданчик було встановлено відповідно до Програми економічного і соціального розвитку м.Люботина на 2017 р. та завдяки пітримки міської влади і активності мешканців прилеглої території, які у минулому році приймали активну участь в обласному конкурсі міні-проектів "Разом в майбутнє".

  Діти та дорослі кварталів № 54, 55, 66 вручили подяку міському голові Лазуренку Леоніду Івановичу, депутатам Люботинської міської ради та раднику міського голови Рубану Вячеславу Валерійовичу за небайдуже ставлення до вирішення питання дозвілля дітей.

  У заході взяли участь член виконкому Середа Ірина та радник міського голови Рубан Вячеслав.

Відкриття дитячого майданчика
 Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році
Автор: Chekardina   Додано: 9 червня 2017   Переглядів:791   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

 Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році

Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році

18 травня у м. Харкові відбулося засідання конкурсного комітету міні-проектів «Разом в майбутнє», на якому переможцями було визначено 420 міні-проектів, серед яких 10 міні-проектів, наданих мешканцями м. Люботина, що є рекордним результатом за всю історію проведення цього обласного конкурсу.

Перемогу у номінації «Добробут громад» здобули наступні проекти:

1. Паркова зона - зона активного відпочинку дітей (облаштування ігрового майданчика по вул. Водянській, 8 в м.Люботин). Загальна вартість проекту – 34 480 грн.

2. Активне дозвілля - запорука здоров'я нації (облаштування дитячого майданчика по вул.Першотравневій, 34 в м.Люботин). Загальна вартість проекту – 34 480 грн.

3. Дитячий майданчик нашої мрії (встановлення дитячого ігрового майданчика на території Люботинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 ). Загальна вартість проекту – 150 000 грн.

4. Облаштування дитячого майданчику по вул. Індустріальній 7, м.Люботин. Загальна вартість проекту – 44 832 грн.

5. Парк пригод (придбання та встановлення обладнання мотузкового парку у міському парку м.Люботина). Загальна вартість проекту – 198 000 грн.

6. Відродження народних традицій в м.Люботині (створення центру народної творчості на базі краєзнавчого музею). Загальна вартість проекту – 60 000 грн.

7. Бібліотека – інформаційна платформа розвитку громади (створення на базі Люботинської центральної бібліотеки потужного сучасного інформаційного центру). Загальна вартість проекту – 90 000 грн.

8. Люботин – велосипедне місто (придбання та встановлення велосипедних парковок по м.Люботин). Загальна вартість проекту – 98 000 грн.

9. Дитячий спортивний майданчик "Північний". Загальна вартість проекту – 47 796 грн.

10. Чарівний світ сенсорної кімнати. Загальна вартість проекту – 192 660 грн.

Загальний обсяг фінансування міні-проектів - 950 248 грн. На реалізацію цих проектів з обласного бюджету буде виділено 50% вартості – 475 124 грн.

В 2017 р. від м. Люботина до конкурсного комітету всього було подано 38 міні-проектів.У цьому році розроблені проекти були найбільш креативними та соціально-значущими. Деякими ініціативними групами були розроблені макети поданих проектів.

Висловлюємо щиру вдячність за всебічну підтримку міні-проектів голові Інвестиційної ради, міському голові Лазуренку Леоніду Івановичу.

Бажаємо переможцям успішної реалізації вищезазначених міні-проектів.
Нагадаємо, що у 2016 р. у м.Люботині було успішно реалізовано 8 міні-проектів.

З повагою,
заступник голови Інвестиційної ради,
координатор проектів,
радник міського голови,
к.е.н., доцент ХНЕУ ім.С.Кузнеця
Рубан Вячеслав Валерійович

 
 Тренінг «Регіональна програма розбудови енергоменеджменту у містах Харківської області»
Автор: Svetlana   Додано: 11 травня 2017   Переглядів:719   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

  Перший заступник міського голови Олег Іващенко та радник міського голови Вячеслав Рубан взяли участь у  тренінгу «Регіональна програма розбудови енергоменеджменту  у містах Харківської області», що впроваджується GIZ, та який проходив у рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку із збільшенням кількості ВПО».

    Ключовим питанням тренінгу став розгляд інституційної спроможності міст у сфері розбудови сталої енергетичної інфраструктури на засадах енергоефективності та проектів «чистої енергії», яка спрямована на  покращення умов життя та сприяння сталому економічному розвитку міст.

  Експертами семінару-тренінгу були представники Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону,  Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради, Управління енергетичного менеджменту та сервісу КП «КиївЕСКО»,  які познайомили учасників семінару із особливостями підготовки пакету документів із впровадження систем енергоменеджменту в органах місцевого самоврядування та механізмами співпраці з міжнародними донорськими організаціями і проектами технічної допомоги.

Тренінг «Регіональна програма розбудови енергоменеджменту у містах Харківської області»
 Інформаційний лист (АМУ)
Автор: Chekardina   Додано: 5 квітня 2017   Переглядів:753   Категорія - [Головна, Економічний розвиток, Інвестиційна рада]
 

Інформаційний лист

Асоціація міст України оголошує початок реєстрації слухачів безкоштовного курсу дистанційного навчання «Підготовка та впровадження проектів розвитку громад» на платформі «Прометеус» (www.prometheus.org.ua). Курс розроблений Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID.

Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування розробити проектну пропозицію, управляти проектом та звітувати про його впровадження.

Для слухачів курсу будуть розкриті секрети написання успішних проектних пропозицій та дані відповіді на найпоширеніші запитання, отримані від представників органів місцевого самоврядування під час заходів з проектного менеджменту, які проводила Асоціація міст України.

Курс викладає досвідчений автор та керівник понад 40 проектів розвитку громад.

Учасники першої активної фази курсу мають можливість отримати практичний бонус - розробити свій проект та отримати експертну думку щодо свого проекту, а також оцінити проекти інших слухачів.

Всі слухачі, які успішно складуть тести, отримають сертифікат.

Курс стартує 10 квітня 2017 року на платформі «Прометеус».

Запрошуємо зареєструватися на сайті: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:AUC+CDP101+2017_T1/about

Крім того, повідомляємо, що найближчим часом на платформі «Прометеус» відкриється реєстрація на дистанційний курс «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування». Слідкуйте за новинами на сайті Асоціації міст України: www.auc.org.ua.

 

 
 Актуальні стипендії, гранти, проекти, програми (24.03.2017)
Автор: Chekardina   Додано: 27 березня 2017   Переглядів:695   Категорія - [Головна, Економічний розвиток, Інвестиційна рада]
 

Актуальні стипендії, гранти, проекти, програми (24.03.2017)

 

Завантажити: g.24.03.2017.pdf [620.16 Kb] (cкачувань: 16)
 Актуальні стипендії, гранти, проекти, програми (03.02.2017)
Автор: Chekardina   Додано: 6 лютого 2017   Переглядів:709   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Актуальні стипендії, гранти, проекти, програми (03.02.2017)

 

Завантажити: g.03.02.2017.pdf [688.05 Kb] (cкачувань: 27)
 Прийом проектних заявок на участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Автор: Chekardina   Додано: 6 січня 2017   Переглядів:780   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Шановні мешканці Люботина!!! 

 

Повідомляємо, що у ході засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», яке відбулось 26 грудня 2016 року, було оголошено про прийом проектних заявок на участь в обласному конкурсі в 2017 році.

 

Прийом  та реєстрація міні-проектів проводиться секретаріатом Конкурсного комітету з 28 грудня 2016 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 18:00, у п’ятницю – до 16:45 за адресою: м.Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1-й під’їзд, 2-й поверх, виконавча дирекція Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. 

Останній термін подання міні – проектів – 28 лютого 2017 року до 18:00.

 

Більш детальна інформація щодо проведення Конкурсу в 2017 році розміщена на веб- сайті Харківської обласної ради http://oblrada.kharkov.ua/ в розділі «Конкурси, гранти» рубрики «Конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє»» та на веб-сайті Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області http://association.kharkov.ua/ 

 

Контактні телефони секретаріату Конкурсного комітету:

(057)705-14-26, 700-31-28.
 Перелік соціально-значимих об’єктіву м. Люботині, які увійшли до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік
Автор: Svetlana   Додано: 19 грудня 2016   Переглядів:676   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

 

 

  Перелік соціально-значимих об’єктіву м. Люботині, які увійшли до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік за галузями:

«Охорона здоров'я» 

1.Капітальний ремонт приміщень КЗ «Люботинської міської лікарні» - 3 500,000 тис.грн.

«Житлово-комунальне господарство» 

2.Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами м. Люботин (коригування) - 68 858,035 тис.грн.

3.Будівництво свердловини на підземному водозаборі в м. Люботин по вул. Курортній, 19 (коригування) – 360,000 тис.грн.

4.Капітальний ремонт водозабірної артезіанської скважини м. Люботин (інвентарний № 3(13)) – 1 657,958 тис.грн.

5.Будівництво очисних споруд по вул. Шмідта в м. Люботин - 7 000,000 тис.грн.

6.Модернізація 5-ти каналізаційних насосних станцій шляхом заміни застарілого насосного обладнання на енергозберігаюче в м. Люботин – 1 000,000 тис.грн.

7.Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Гавенка, 19в м. Люботин (колишня школа №7) для забезпечення соціальним житлом багатодітних сімей, які перебувають на квартирному обліку - 2 000,000тис.грн.

8.Будівництво резервуарів запасу чистої води на водозаборі по вул. Рябінова (поліпшення послуги централізованого водопостачання) в м. Люботин - 1 500,000тис.грн.

9.Будівництво самопливної каналізаційної мережі по вул. Шевченка - вул. Гайдара - вул. Пшенична (південні каналізаційні очисні споруди) в м. Люботин - 1 500,000тис.грн.

10.Розробка проекту на будівництво «Під’їзної дороги до м. Люботин з боку автомобільної дороги Харків - Красноград - Перещепине» у Харківській області - 400,000тис.грн.

11.Будівництво велосипедної доріжки навколо існуючих шести ставків міського парку в м. Люботин - 6 000,000тис.грн.

12.Реконструкція міського парку м. Люботин - 2 000,000тис.грн.

«Культура і туризм»

13.Реконструкція існуючої будівлі Будинку культури по вул. Шевченка, 92 у м. Люботині - 5 000,000 тис.грн.

14.Розробка проекту «Реабілітаційні роботи на пам’ятці архітектури національного значення (рег. № 200030/2-Н) - Палац заміської садиби в м. Люботин по вул. Хижного №16/19 пов’язані з реконструкцією під суспільно - культурний центр патріотичного виховання молоді та реабілітації учасників АТО і осіб з тимчасово окупованих територій» - 1 200,000тис.грн.

 «Освіта»

15.Технічне переоснащення системи теплопостачання Люботинської ЗОШ I-III ступенів № 3 з використанням котлів на твердому паливі - 670,486 тис.грн.

16.Технічне переоснащення системи теплопостачання Люботинської ЗОШ I-III ступенів № 4 м. Люботин з впровадженням теплогенераторної установки" - 1 195,799 тис.грн.

17.Капітальний ремонт даху Люботинської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 3 (адреса: м. Люботин, вул. Миру, 35) - 1 000,000 тис.грн.

18.Капітальний ремонт даху Люботинської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 6 (адреса: м. Люботин, вул.Московська, 48) - 500,000 тис.грн.

 «Фізична культура і спорт»

19.Будівництво багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу у м. Люботин - 16 000,000 тис.грн.

  Загальний обсяг фінансування вищезазначених проектів становить понад 121 млн.грн.

Радник міського голови Куденко Л.В.
 У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
Автор: Svetlana   Додано: 16 грудня 2016   Переглядів:1035   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

15 грудня у рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» у м. Люботині відбулося відкриття трьох останніх об’єктів:

-заміна старого обладнання газової котельні на нове енергоефективне у дошкільному закладі № 2;

 

У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

 

-будівництво внутрішкільного туалету у Люботинській музичній школі;

 

У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

 

-забезпечення санітарних вимог в центральній частині м. Люботин – встановлення громадського туалету на майдані Соборний.

 

У Люботині успішно завершено реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

 

  Необхідність реалізації цих проектів для міста була актуальною. У дитячому садочку старі опалювальні котли вже протікали, що призводило до втрати тепла та холоду у приміщеннях.Оновлення котельні у садку дає можливість стабільно та якісно забезпечувати заклад теплом. Даний захід із енергозбереження дозволить збільшити економію коштів міського бюджету на енергоносії.

  Нова будівля туалету у центральній частині міста має сучасний вигляд, обладнана сучасною сантехнікою, обігрівом, гарячою водою, рукомийником, сушкою для рук. Громадський туалет адаптований для людей із особливими потребами, для яких передбачена спеціальна кабінка.

  Перший заступник міського голови Іващенко О.В., звертаючись до присутніх, наголосив на важливому соціальному значенні цих проектів та відзначив, що пріоритетом у роботі міської влади є створення комфортних умов для наших громадян.

  Керівники ініціативних груп міні-проектів висловили вдячність міській владі, міському голові Лазуренку Л.І. за всебічну підтримку у реалізації вищезазначених проектів.

  Усього в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у місті успішно реалізовано 8 міні-проектів на загальну суму 752 022 грн.

На заході були присутні депутат Харківської обласної ради Бушковський В.В., радник міського голови – координатор проектів Рубан В.В., депутати міської ради Куденко Л.В. та Ткаченко П.О. 

Радник міського голови Куденко Л.В.
 Продовжуємо брати участь у залученні грантів для соціально-економічного розвитку міста
Автор: Chekardina   Додано: 28 жовтня 2016   Переглядів:1143   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Продовжуємо брати участь у залученні грантів для соціально-економічного розвитку міста 

 

За підтримки міського голови Лазуренка Л.І., Інвестиційної Ради міста та ініціативи Люботинської центральної бібліотеки для участі у відкритому конкурсі проектів «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» на отримання гранту від Німецької федеральної компанії (GIZ) було підготовлено та подано Проект  «Створення громадського інформаційного центру інтелектуального та творчого розвитку на базі Центральної бібліотеки Люботинської ЦБС для соціальної адаптації і згуртованості внутрішньо переміщених осіб та пільгових категорій громадян».

Сподіваємося на отримання грантових коштів для реалізації соціально-значимого проекту для нашого міста.

 

 

Продовжуємо брати участь у залученні грантів для соціально-економічного розвитку міста

 
 Продовжуємо відкриття об’єктів у м. Люботині, реалізованих у рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє»!
Автор: Svetlana   Додано: 30 вересня 2016   Переглядів:730   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Продовжуємо відкриття об’єктів у м. Люботині, реалізованих у рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє»! 

  29 вересня у рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» відбулося відкриття двох об’єктів – спортивного майданчика у лісопарку біля ставка «Чкалівка» та оновленої читальної зали у центральній дитячій бібліотеці.

  Координатор проекту зі встановлення спортивного майданчика, депутат міської ради Кудря І.С. висловила вдячність міському голові Лазуренку Л.І. за всебічну підтримку; ініціативній групі, обласним, міським депутатам за співпрацю у реалізації проекту, а також раднику міського голови Рубану В.В. за підтримку та організацію реалізації проекту.

  Спортсмени-школярі ЗОШ № 6 випробовували спортивні знаряддя нового майданчика, змагаючись у спритності. 

 

  На урочистому відкритті відремонтованої, оновленої читальної зали дитячої бібліотеки після офіційної частини був невеликий концерт талановитої учнівської молоді. Депутат обласної ради Родак С.В. вручила ініціативним групам сертифікати конкурсної комісії на завершені об’єкти. На заходах також були присутні заступник міського голови Кравченко Н.В., депутати Люботинської міської ради, радники міського голови, громадськість міста. Загальна кошторисна вартість вищезазначених об’єктів складає 129 645 грн.

 

Продовжуємо відкриття об’єктів у м. Люботині, реалізованих у рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє»!

 

 

Продовжуємо відкриття об’єктів у м. Люботині, реалізованих у рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє»!


 

Радник міського голови Куденко Л.В.
 Урочисте відкриття об’єктів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»
Автор: Chekardina   Додано: 12 вересня 2016   Переглядів:796   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Урочисте відкриття обєктів  – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»


10 вересня у різних районах нашого міста проходило відкриття 2 ігрових дитячих майданчиків та 6 зупинок громадського транспорту, які були споруджені в рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє».

Урочистому відкриттю передувала злагоджена робота ініціативної групи громадян, які мешкають по вулицях Першотравневій, Полтавський шлях, провулку Кузнечному,  та міської ради, що координувала хід реалізації проектів та забезпечила їх співфінансування.

Радник міського голови Рубан В.В., маючи теоретичні та практичні  знання з інвестиційної діяльності (кандидат економічних наук, доцент ХНЕУ) доклав значних зусиль для того, щоб якомога більше від громади м. Люботин було представлено міні-проектів на обласний конкурс.

І ось довгоочікуваний день настав. Дітлахи разом із батьками зібралися на своїх майданчиках, щоб порадіти новим гіркам, гойдалкам та каруселям.

Дитячий майданчик по провулку Кузнечному розмістився серед столітніх дубів у рекреаційній частині міста.

На урочистому відкритті міський голова Л.І. Лазуренко розрізав червону стрічку, привітав малечу із здійсненням мрії про сучасний майданчик та відзначив, що тільки спільними зусилля  громади та влади можна змінити життя у нашому місті на краще.

Голова ініціативної  групи  Мамець Вікторія вручила подяку міському голові за активну підтримку у реалізації міні-проекту.

Депутати Волинський П.О. та Ткаченко П.О. пообіцяли всебічну допомогу в облаштуванні дитячого майданчика.

Окрасою території став казковий місток, виготовлений умільцем Олексієм Мамець. Юні мешканці порадували присутніх яскравими, талановитими спортивними танцями.

На дитячому заході по вулиці Першотравневій були присутні перший заступник міського голови Іващенко О.В., депутати міської ради – Кудря І.С. (координатор проекту), Гречко В.І., Романченко А.М., Куденко Л.В., Макаренко С.О., які привітали дорослих та дітей із радісною подією та закликали до подальшої співпраці громади та влади у вирішенні проблем міста.

Депутат обласної ради Віталій Бушковський від імені голови Харківської обласної ради Чернова С.І. вручив головам ініціативних груп Т.С. Бушковській та В. Мамець сертифікати на ігрові майданчики. Також подяками були нагородженні найактивніші батьки, які брали участь у їх облаштуванні. Свято продовжилося анімаційним шоу.

По вул. Полтавський шлях зібралася громада, щоб відзначити подію відкриття нових зручних зупинок, які раніше були тут відсутні.

Депутат А.Д. Устоєв подякував міській раді за сприяння у реалізації цього проекту, а мешканці висловили вдячність за кропітку роботу голові ініціативної групи Лілії Устоєвій.

Загалом по місту в стадії реалізації перебувають ще 5 проектів обласного конкурсу «Разом у майбутнє», які планується завершити до кінця поточного року.

Кошторисна вартість усіх 8 проектів-переможців складає 762 101 грн.

 

Радник міського голови Куденко Л.В.

 

Урочисте відкриття об’єктів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 Урочисте відкриття об’єктів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 

 Урочисте відкриття об’єктів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 

Урочисте відкриття об’єктів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»
Урочисте відкриття об’єктів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 

 Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Автор: Chekardina   Додано: 12 квітня 2016   Переглядів:802   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Вітаємо переможців м. Люботина в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»


11 квітня у м. Харкові відбулося засідання конкурсного комітету міні-проектів «Разом в майбутнє», на якому переможцями було визначено 8 міні-проектів, наданих ініціативними групами м. Люботина.

Перемогу в номінації «Добробут громад» здобули наступні проекти:

-           Разом до найкращих умов розвитку дитини (будівництво внутрішкільного туалету у Люботинській дитячій музичній школі) – ініціатор проекту – група батьків учнів Люботинської дитячої музичної школи;

-           Бібліотека дитячих мрій  (капітальний ремонт приміщення читальної зали Люботинської центральної дитячої бібліотеки) – ініціатор проекту – група керівників дитячого читання;

-            Щасливе майбутнє – власними руками (придбання та встановлення дитячого майданчику по пров. Кузнечному) – ініціативна група мешканців провулку;

-           Облаштування спортивного майданчику у лісопарку біля ставка "Чкалівка" в м. Люботин, вул. Водянська,  8 – ініціативна група міста Люботина (район сел. Водяне);

-           Облаштування дитячого майданчика в м. Люботин, вул. Першотравнева,4   – ініціативна група міста Люботина;

-           Облаштування зупинок громадського транспорту в м. Люботин по вул. Полтавський шлях – ініціативна група міста Люботина (район Старий Люботин);

У номінації «Чисте довкілля» перемогу здобув проект із забезпечення санітарних вимог в центральній частині м. Люботина (майдан Соборний) шляхом встановлення громадського туалету – ініціативна група міста Люботина.

Перемога в номінації «Енергоефективність та енергозбереження» надана ініціативній групі Люботинського ДНЗ (ясел-садка) № 2 Люботинської міської ради з проектом «Де працюємо, живемо там тепло збережемо!»  (заміна старого обладнання  газової котельні на нове).

Загальна вартість міні-проектів складає 762 101 грн.

Висловлюємо щиру вдячність за всебічну підтримку голові Інвестиційної ради, міському голові Лазуренку Л.І. та активну участь координаторам проектів – депутату ради Кудрі І.С., начальнику відділу з питань містобудування та архітектури Кравченку С.Г., мешканці вул. Полтавський шлях Устоєвій Л.М. та ініціативним групам нашого міста.

І надалі сподіваємося на активну участь мешканців міста у конкурсах розвитку територіальної громади.

 

Заступник голови Інвестиційної ради ,

                                        координатор проектів,

                                                           радник міського голови Рубан В.В. 

 
 Розпочато конкурс “Перший крок до успіху” у 2016 році
Автор: Svetlana   Додано: 30 березня 2016   Переглядів:907   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Розпочато конкурс “Перший крок до успіху” у 2016 році

   З 24 березня до 20 квітня 2016 року оголошено конкурс на участь у щорічній програмі Українського Жіночого Фонду «Перший крок до успіху». Мета програми полягає у підтримці молодих жінок і дівчат, які готові допомагати у розвитку своїх громад та України в цілому й вести за собою молодь.

До участі у цьогорічному конкурсі програми запрошуються молоді жінки і дівчата,  які:

– відчувають в собі лідерський потенціал та шукають можливості для особистісного розвитку;

– занепокоєні проблемами своєї громади та мають ідеї, яким чином покращити ситуацію;

– шукають початкову підтримку для реалізації соціального проекту в актуальній на сьогоднішній день сфері (розвиток громад, соціальна сфера, політика, журналістика, бізнес, екологія, ІТ-технології тощо).

Заявки чекають від небайдужих молодих жінок і дівчат 18-23 років з усієї України, які вірять у те, що сучасна молода жінка спроможна досягти успіху, стати лідеркою та змінити життя людей в своїй громаді і країні.

Відбір учасниць програми відбуватиметься в 2 етапи:

1 етап: необхідно до 20 квітня заповнити он-лайн анкету.

2 етап: телефонне/скайп інтерв’ю з членами відбіркової комісії програми.

Переможниці цього річного конкурсу будуть запрошені на 3-денну зустріч у Київ та матимуть можливість:

 • познайомитись та обмінятися ідеями з переможницями програми попередніх років;
 • взяти участь у тренінгових програмах та майстер-класах від провідних експертів та досвідчених тренерів;
 • взяти участь у грантовій програмі та отримати фінансову й менторську підтримку свого проекту;
 • бути залученими до реалізації спільних проектів та участі у міжнародних ініціативах.

 Участь у програмі, включаючи проїзд, проживання та харчування, є безкоштовною для переможниць конкурсу.

  Якщо Вам цікаво більше дізнатись про заходи програми та її учасниць, відвідайте сторінки інтернет-журналу «Перший крок до успіху» та приєднайьесь до спільноти у мережі Фейсбук.

   Із запитаннями звертатись до Анни Кононенко, координаторки програми «Перший крок до успіху» Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд»

anna@uwf.kiev.ua, 095 282 99 65
 Міжнародна навчальна програма для розвитку приватного сектора «Стратегічне управління бізнесом» («Strategic Business Management»)
Автор: Chekardina   Додано: 15 березня 2016   Переглядів:570   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.02.2016 № 3613-05/4000-07 є можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектора «Стратегічне управління бізнесом» Strategic Business Management»), розрахованої на бізнес-лідерів іа підприємців. Програма організована Шведською міжнародною агенцією і розвитку та кооперації (SIDA) га орієнтована на громадян України. Грузії. Албанії, Молдови га Косово. 

Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств.

Детальна інформація щодо умов програми, вимог до кандидатів та способів складання документів розміщена на сайті: http://www.privatesectordevelopment.se/ у розділі «Strategic Business Management».

 

          Кінцевий термін складання заявок на участь у програмі 02.05.2016.

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.02.2016 № 3613-05/4000-07 є можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектора «Стратегічне управління бізнесом» Strategic Business Management»), розрахованої на бізнес-лідерів іа підприємців. Програма організована Шведською міжнародною агенцією і розвитку та кооперації (SIDA) га орієнтована на громадян України. Грузії. Албанії, Молдови га Косово.

Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств.

Детальна інформація щодо умов програми, вимог до кандидатів та способів складання документів розміщена на сайті: http://www.privatesectordevelopment.se/ у розділі «Strategic Business Management».

Кінцевий термін складання заявок на участь у програмі 02.05.2016.

<!--[if !supportTextWrap]-->
<!--[endif]--> Участь Люботина у конкурсі «Разом в майбутнє»
Автор: Chekardina   Додано: 11 березня 2016   Переглядів:807   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Участь Люботина у конкурсі «Разом в майбутнє»

За підтримки міського голови Лазуренка Леоніда Івановича та ініціативою Інвестиційної ради Люботинської міської ради було підготовлено та подано до обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 46 міні-проектів за трьома номінаціями: «Енергоефективність та енергозбереження», «Добробут громад», «Чисте довкілля» загальною вартістю більше 4 млн. грн.

Активну участь у розробці проектів приймали депутати міської ради, квартальні комітети, громадські організації.

Розроблені міні-проекти направлені на заміну старих вікон на енергоефективні металопластикові, заміна освітлення на сучасне, оновлення котелень у загальноосвітніх закладах, облаштування території міста дитячими майданчиками та інші.

Сподіваємося на перемогу у номінаціях більшості наших проектів.

 

Участь Люботина у конкурсі «Разом в майбутнє»

 

 
 Завершується прийом заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2016 року
Автор: Chekardina   Додано: 4 березня 2016   Переглядів:1060   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Шановні мешканці Люботина!!! 

 

Завершується прийом заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2016 року.

 

Основні номінації конкурсу:

«Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення приміщень соціальної сфери та житлових будинків, заміна систем опалення, заміна систем освітлення приміщень та вулиць в населених пунктах, упровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);

«Чисте довкілля» (будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема в сільських населених пунктах; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; упровадження установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);

«Добробут громад» (благоустрій територій громад; облаштування сенсорних кімнат, приміщень для психологічної реабілітації дітей-інвалідів та їх батьків, центрів громадських ініціатив, гармонійного розвитку та комунікації, соціальної адаптації людей похилого віку, дітей, молоді, майстерень для відновлення народних традицій тощо).

Загальний обсяг фінансування міні-проекту становить до 200 тис. грн.

 

Прийом міні-проектів у паперовому вигляді здійснюється секретаріатом Конкурсного комітету з 6 січня 2016 року у робочі дні з 09:00 до 18:00 за адресою: м.Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1-й під’їзд, 1-й поверх, к.3 або надсилається поштовим відправленням на адресу: 61200, м.Харків, вул. Сумська, 64, Харківська обласна рада, Конкурсний комітет. 

 

Останній термін прийому документів(отримання секретаріатом Конкурсного комітету!) – 07 березня 2016 року до 12:00.

 

Більш детальна інформація щодо умов та порядку проведення обласного конкурсу, ПЕРЕЛІК та ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ розміщені на офіційних сайтах Харківської обласної ради:

http://oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future 

та Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області:

http://association.kharkov.ua/ 

 

Контактна інформація секретаріату Конкурсного комітету:

(057) 705-14-26, 700-31-28.
 Люботинці – учасники семінару «Підтримка розвитку громади зсередини»
Автор: Svetlana   Додано: 2 лютого 2016   Переглядів:674   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 

Люботинці – учасники семінару «Підтримка розвитку громади зсередини»


  28 – 30 січня в с. Гайдарах Зміївського районув рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри, за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проходила стратегічна сесія «Підтримка розвитку громади зсередини». Її учасниками були працівники Люботинського виконкому –Андрусенко Володимир, Никоненко Олена та Рубан В’ячеслав.

  В рамках семінару було розкрито теми зі стратегічного планування розвитку міста, проектного менеджменту, SWOT-аналізу, фанд-рейзінгу, переваг реформи з децентралізації та регіонального розвитку.

 Люботинці презентували проект «Люботин – туристична перлина Слобожанщини», метою якого є покращення туристичного клімату міста, задоволення потреб населення у дозвіллі, виховання патріотизму та популяризації здорового способу життя.

  Найголовнішим завданням проекту є включення міста до туристичної карти Харківщини, організація туристичної інфраструктури та приведення об’єктів туризму до належного стану.

  Як відомо, у нашому місті є визначна пам’ятка історії, архітектури та культури XIX ст. – садиба князів Святополк-Мирських, яка знаходиться в мальовничій частині міста – Гиївці. Громадськість міста докладала значних зусиль, щоб зберегти пам’ятку для нащадків і наразі є перспектива реконструкції маєтку. Кошторисна вартість проекту складає 9 млн. грн.

  До того ж місто має багатий водний фонд – 22 ставки, які можна використовувати як об’єкти оздоровлення. Учасники стратегічної сесії розглянули фінансові аспекти написання проектів, можливості залучення коштів для органів місцевого самоврядування. Маємо тверду надію, що місцева ініціатива розвитку громади, розроблена нашими представниками, буде мати усі можливості для її реалізації.


Люботинці – учасники семінару «Підтримка розвитку громади зсередини»
Люботинці – учасники семінару «Підтримка розвитку громади зсередини»

 
 Капітальні вкладення на об'єкти соціально-економічного значення у 2016 році (з Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік)
Автор: Svetlana   Додано: 5 січня 2016   Переглядів:875   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Інвестиційна рада]
 

Капітальні вкладення на об'єкти соціально-економічного значення у 2016 році

(з Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік)

 Про створення Інвестиційної ради міста
Автор: Svetlana   Додано: 22 грудня 2015   Переглядів:921   Категорія - [Тимчасовий архів » Архів (до 2018 р.) » Інвестиційна рада]
 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«14 » грудня 2015 р.                                  м. Люботин                                                № 253

 

 

Про створення Інвестиційної ради міста

 

 З метою сприяння забезпеченню проведення у місті Люботині єдиної державної інвестиційної політики, додаткового залучення коштів в економіку міста, координації діяльності управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підвищення інвестиційної привабливості міста відповідно до пп. З п. 6 ст. 28, пп. 3) п. а ст.З 5, ст. 40, ст. 42 п. 19,20 частини 4 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

 1. Створити Інвестиційну раду.
 2. Затвердити склад Інвестиційної ради, що додається.
 3. Затвердити Положення про Інвестиційну раду, що додається.

Міський голова                                Л. І. Лазуренко

 

Завантажити Розпорядження та Положення про Інвестиційну раду: dokument.doc [48.5 Kb] (cкачувань: 34)