Інформація про відділ культури
Автор: Chekardina   Додано: 5 березня 2015   Переглядів:1326   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Відділ культури Люботинської міської ради

 

м. Люботин, вул. Слобожанська (Радянська), 10

тел. (057) 741-11-53 e-mail: lvk@ukrpost.ua


Графік роботи: понеділок — четвер з 8.00 до 17.00. п’ятниця   -   з 8.00 до 16.00


Прийом громадян: 

понеділок  з 13.00 до 16.00

Середа з 10.00 до 12.00

 

Начальник відділу культури — Голтвянська Ірина Алімівна


Завдання відділу культури:

- Забезпечення реалізації політики держави у сфері культури та туризму, забезпечення комплексного розвитку культури, орієнтація на національні та загальнодержавні цінності.

- Управління в соціальній сфері, управління закладами культури міста Люботина, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

- Збереження рівності прав, можливостей громадян незалежно соціального стану та національної належності у створенні, використанні та поширенні культурних цінностей, формування здорових потреб і високих естетичних смаків.

- Створення умов для відродження і розвитку культури української нації, культур національних меншин, які проживають у місті.

- Сприяння відродження осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел.

- Сприяння роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури.

- Сприяння розвиткові аматорської творчості, організація та проведення загальноміських заходів у галузі культури (огляди, конкурси, фестивалі, цикли державних та календарних свят, виставки, концерти тощо).

- Удосконалення форм культурного обслуговування населення, організації дозвілля та відпочинку люботинців.

 


 
 Вечір, присвячений вшануванню пам’яті композитора Андрія Сала
Автор: Svetlana   Додано: 17 вересня 2018   Переглядів:12   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Вечір, присвячений вшануванню пам’яті композитора Андрія Сала
 Паспорт бюджетної програми на 2018 рік (КПКВК)
Автор: Chekardina   Додано: 10 вересня 2018   Переглядів:6   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми на 2018 рік

 

Завантажити: КПКВК 1014060 img171-compressed.pdf [656.1 Kb] (cкачувань: 0)

                         КПКВК 1014030 img172-compressed.pdf [719.48 Kb] (cкачувань: 0)

                         КПКВК 1011100 img173-compressed.pdf [673 Kb] (cкачувань: 0)
 Паспорт бюджетної програми на 2018 рік
Автор: Svetlana   Додано: 8 серпня 2018   Переглядів:11   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми на 2018 рік

 

Завантажити:pasport.pdf [1.61 Mb] (cкачувань: 0)
 Паспорт бюджетної програми на 2018 рік
Автор: Svetlana   Додано: 17 липня 2018   Переглядів:14   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми на 2018 рік

 

Завантажити:img113.pdf [1.87 Mb] (cкачувань: 1)
 Паспорт бюджетної програми на 2018 рік(ВК)
Автор: Chekardina   Додано: 5 липня 2018   Переглядів:28   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми на 2018 рік

 

Завантажитиimg104.compressed.pdf [1.9 Mb] (cкачувань: 2)
 Паспорт бюджетної програми на 2018 рік
Автор: Svetlana   Додано: 20 червня 2018   Переглядів:45   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми на 2018 рік

 

Завантажити:skanirovat2.pdf [169.07 Kb] (cкачувань: 1)
 Літо в бібліотеці!
Автор: Svetlana   Додано: 20 червня 2018   Переглядів:35   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Літо в бібліотеці!

   Літо. Якщо ви залишились влітку в місті, маєте багато вільного часу, який бажаєте провести з користю – то кращого місця, ніж бібліотека вам не знайти. На мою думку, літо – це благодатна пора не тільки для користувачів, а й просто для жителів і гостей міста.

  Якщо ви учень чи студент, літні місяці ви можете використати, щоб прочитати книги, рекомендовані для так званого позакласного читання, вдосконалити і закріпити пройдений матеріал. Якщо ви працюєте, то влітку у вас є чудова можливість підвищити рівень професіоналізму, зайнятися самоосвітою. У читальному залі та абонементі центральної бібліотеки, ви можете ознайомитися з книжковими новинками –  новою літературою, можливо, серед усього ви знайдете потрібну саме вам книгу чи нові газети, журнали.

Літо в бібліотеці!

  Якщо ж ви хочете розважитися за допомогою книги чи залучити свою дитину до читання, можете завітати до центральної дитячої бібліотеки. Дитячий куточок – фото зона, створений у відділі, дасть можливість провести час з іграшками та цікавими дитячими книжками наймолодшим нашим відвідувачам. Отримати задоволення від перегляду сучасних книжкових виставок.

Головне щоб діти цікаво і змістовно проводили літні канікули, отримуючи позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, покращили навички спілкування, розвивали свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнювали багаж необхідних знань.

В Інтернет - центрі люди поважного віку можуть відвідати тренінги комп’ютерної грамотності, навчитися роботі з текстовими редакторами, пошуку в Інтернет. Вони незмінно відчувають від працівників шану та повагу, ми завжди готові йти назустріч і надати інформацію щодо вирішення якихось питань.

Головне: всі послуги є безкоштовними.

                                                                               Директор ЦБС   О.В. Алісова
 Презентация книги
Автор: Svetlana   Додано: 13 червня 2018   Переглядів:57   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Люботинська міська бібліотека інформує:

Презентация книги
 Випускний у Люботинській ДМШ
Автор: Svetlana   Додано: 12 червня 2018   Переглядів:46   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Випускний у Люботинській ДМШ

 

    06 червня 2018 у Люботинській ДМШ  відбулося свято «Для вас, випускники». Цього року їх восьмеро: піаністи Дуднік Андрій та Найпак Катерина, бандуристи Несвітій Анна, Преображенський Іоанн, Кузнєцова Анжеліка та Аршава Олена, акордеоніст Заєць Ренат і перший випускник класу ударних інструментів Хоменко Юрій. Всі діти достойно подолали першу сходинку мистецької освіти та отримали музичну спеціальність.

   Вісім довгих і тернистих років вони йшли до своєї мети. Багато кого із них на цьому шляху зустрічали перепони і розчарування, дехто хотів кинути навчання. Але завдяки своїй наполегливості, підтримці батьків та викладачів діти знайшли в собі сили навчатись далі! Багато цьогорічних випускників - це справді талановиті і наполегливі творчі особистості, перспективні фахівці, які цілеспрямовано ідуть до своєї мети.

Ці учні брали активну участь в культурно - масових заходах школи та міста, в обласних, всеукраїнських і міжнародних  конкурсах та фестивалях. Троє з випускників у різні роки отримували стипендію голови ХОДА «Надія Слобожанщини». Це Аршава Олена, Кузнєцова Анжеліка та Найпак Катерина.

Випускний у Люботинській ДМШ

У теплій, майже сімейній атмосфері концертного залу, з яким у кожного випускника пов’язані свої яскраві, хвилюючі, але завжди приємні спогади, пройшла урочиста церемонія вручення Свідоцтв про позашкільну музичну освіту, грамот за відмінне навчання і творчі досягнення.

На вечорі звучали музичні твори у виконанні випускників, після чого всі присутні мали змогу згадати перші кроки у навчанні, дивлячись фото та відео зі своїх перших виступів у музичній школі. Випускники щиро дякували викладачам, які робили з ними перші кроки в музиці і провели через роки до випускних іспитів.

Вдячні учням та викладачам за талант, щирість та майстерність, батькам – за всебічну підтримку.

Бажаємо випускникам щастя та успіхів у подальшому житті, ніколи не втрачати того, що дала школа – прагнення кожен день відкривати для себе щось нове, рухатися вперед, не зупинятися на досягнутому, бути яскравими і успішними в усьому!

   У добру путь, випускники! Хай вам у житті світить тільки мажорне сонечко,і якщо інколи пройде мінорна хмаринка, не впадайте  у відчай, а ідіть вперед до своєї мети!

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало