Інформація про відділ культури
Автор: Chekardina   Додано: 5 березня 2015   Переглядів:1402   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Відділ культури Люботинської міської ради

 

м. Люботин, вул. Слобожанська (Радянська), 10

тел. (057) 741-11-53 e-mail: lvk@ukrpost.ua


Графік роботи: понеділок — четвер з 8.00 до 17.00. п’ятниця   -   з 8.00 до 16.00


Прийом громадян: 

понеділок  з 13.00 до 16.00

Середа з 10.00 до 12.00

 

Начальник відділу культури — Голтвянська Ірина Алімівна


Завдання відділу культури:

- Забезпечення реалізації політики держави у сфері культури та туризму, забезпечення комплексного розвитку культури, орієнтація на національні та загальнодержавні цінності.

- Управління в соціальній сфері, управління закладами культури міста Люботина, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

- Збереження рівності прав, можливостей громадян незалежно соціального стану та національної належності у створенні, використанні та поширенні культурних цінностей, формування здорових потреб і високих естетичних смаків.

- Створення умов для відродження і розвитку культури української нації, культур національних меншин, які проживають у місті.

- Сприяння відродження осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел.

- Сприяння роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури.

- Сприяння розвиткові аматорської творчості, організація та проведення загальноміських заходів у галузі культури (огляди, конкурси, фестивалі, цикли державних та календарних свят, виставки, концерти тощо).

- Удосконалення форм культурного обслуговування населення, організації дозвілля та відпочинку люботинців.

 


 
 Рік Китаю в Україні
Автор: Svetlana   Додано: 21 травня 2019   Переглядів:17   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Рік Китаю в Україні

          Кожна країна розвивається своїм шляхом, віками формуються її культура, мова, менталітет. Ми повинні пишатися своїми моральними цінностями і надбаннями, але щоб упевнено іти вперед, ми також повинні цікавитися культурою і звичаями інших країн. Об′їхати весь світ – мрія, для багатьох майже нездійсненна, але можна подорожувати віртуально. Саме у таку віртуальну подорож «Цікаві факти про Китай» та «Панда символ WWF”  працівники Центральної дитячої бібліотеки запросили своїх читачів.

          Вони запропонували  учням 4 класу ЗОШ № 4  пізнавальну розповідь про країну Китай. Діти ознайомились із найбільшою за населенням країною світу, країною, що  являє собою найстарішу в світі існуючу дотепер цивілізацію та  дізналися чимало  цікавих  фактів про історію країни, її природні  ресурси  та багату культуру.

Рік Китаю в Україні
Рік Китаю в Україні
Рік Китаю в Україні
 День вишиванки – свято національної єдності
Автор: Svetlana   Додано: 16 травня 2019   Переглядів:26   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

День вишиванки – свято національної єдності

   Вишиванка в Україні завжди відігравала велику роль. Це наш український фольклор, наш національний оберіг і ідентичність України. Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки.  Вона - символ сім’ї, культурних цінностей та надбання українського народу протягом століть.

          Цьогоріч працівники  Люботинської центральної бібліотеки, вирішили не просто вбратися в національний одяг, а й  долучились до Всеукраїнської акції, до Дня вишиванки. Провели просвітницьку роботу, спрямовану на відновлення національної пам’яті, ознайомлення з традиціями створення і носіння вишиванок, сучасними тенденціями в їх оздобленні. На абонементі ЦБ представлена виставка – інсталяція:  «Вишиванка - оберіг українського народу». В Інформаційному центрі пройшла мультимедійна презентація: «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Центральна дитяча бібліотека підготувала виставку – інсталяцію: «Вишивана Україна».

Патріотичні заходи до Дня української вишиванки покликані зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців. Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави.

День вишиванки – свято національної єдності
День вишиванки – свято національної єдності
День вишиванки – свято національної єдності
День вишиванки – свято національної єдності
День вишиванки – свято національної єдності
День вишиванки – свято національної єдності
                                           

Директор ЦБС       Алісова О.В.

 

 
 Заходи до Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Автор: Svetlana   Додано: 8 травня 2019   Переглядів:22   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

   День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом –  приклад патріотизму для нащадків.

Заходи до Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, у річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох тих хто відстояв свободу і незалежність Батьківщини.
   Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувати справи переможців,  що врятували її і зберегли. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!
   В інформаційному центрі Люботинської центральної бібліотеки був проведений мультимедійний урок пам′яті «Тільки пам'ять не сивіє»,  представлені книжкові виставки «Той біль із часом не минає», «Переможної пам′яті роки».
      Щиро бажаємо  міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

 

                                                                                           Директор ЦБС      О.В. Алісова
 Паспорт бюджетної програми на 2019 рік
Автор: Svetlana   Додано: 7 травня 2019   Переглядів:16   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми на 2019 рік:paspotra.pdf [774.71 Kb] (cкачувань: 0)
 Заходи бібліотек Люботинської ЦБС до 33-річчя Чорнобильської катастрофи
Автор: Svetlana   Додано: 26 квітня 2019   Переглядів:25   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Заходи бібліотек Люботинської ЦБС до 33-річчя Чорнобильської катастрофи

    Чорнобиль — нестерпний біль нашого народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів, що не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймаштабнішою техногенною катастрофою в історії людства. Пройшло 33 роки з того моменту, як у нерівний бій з ядерною стихією вступили чоловіки й жінки, чий подвиг назавжди увійшов до літопису мужності  та патріотизму українського народу. А дзвони Чорнобиля б'ють на сполох, попереджуючи про загрозу неконтрольованого атому.

Заходи бібліотек Люботинської ЦБС до 33-річчя Чорнобильської катастрофи

Бібліотеки  Люботинської ЦБС, вшановуючи пам'ять жертв Чорнобильської трагедії та віддаючи шану учасникам ліквідації наслідків катастрофи, проведи низку заходів.

  У Інформаційному  центрі протягом тижня  були проведені віртуальні подорожі «Попіл Чорнобиля в наших серцях». На заході були використані документальні матеріали: телефонні розмови диспетчерів, що кличуть на допомогу через декілька хвилин після вибуху; відеозйомки  наслідків трагедії одразу після вибуху та багато років потому. Також увазі читачів  запропонований весь тиждень, огляд літератури «Позбав Чорнобильського лиха народи всі і грішних нас», який знайомить жителів громади з виданнями по данній тематиці.

Заходи бібліотек Люботинської ЦБС до 33-річчя Чорнобильської катастрофи
 
У Водянській бібліотеці – філії №1. представлена інформаційна викладка літератури «Ти відомий усім, не ім’ям своїм, а бідою».

  26 квітня у Гиївській бібліотеці-філії №2, пройшла година-реквієм «На розпеченім серці реактора», завідувач Мельник С.В. розповіла читачам про страшні події квітня 1986 року, про причини та наслідки найбільшої у світі техногенної та екологічної катастрофи та познайомила з літературою, що розповідає про ті події.

 

Заходи бібліотек Люботинської ЦБС до 33-річчя Чорнобильської катастрофи

                                                                                       Директор ЦБС О.В. Алісова

 
 Переможець конкурсу «КНИГОМАНІЯ 2019» з міста Люботин відвідає Дитячий форум у Львові!
Автор: Svetlana   Додано: 23 квітня 2019   Переглядів:37   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

  Вітаємо переможця обласного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «КНИГОМАНІЯ – 2019» Харківської області Дерія Тимофія, який достойно представив наше місто.

Переможець конкурсу «КНИГОМАНІЯ  2019» з міста Люботин відвідає Дитячий форум у Львові!

«Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники й переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ»!
На Суперчитачів чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками-книгоманами, поїздка до Львова, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання «Книгоманія».
                                                                                            

Директор ЦБС Алісова О.В.

 

 
 11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів
Автор: Svetlana   Додано: 12 квітня 2019   Переглядів:49   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

            З  метою  вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті» та привернення уваги  учнівсько-студентської молоді до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни, 11  квітня у інформаційному центрі Люботинської ЦБ пройшов виховний захід, приурочений до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.  Також у  бібліотеці  оформлено інформаційну викладку літератури «Опалені душі і серця».
  Ми пам’ятаємо про вас, невинні жертви  фашизму. Ви вічно будете в наших душах і серцях!

                                                                                                           Директор ЦБС   Алісова О.В.
 Паспорт бюджетної програми на 2019 рік
Автор: Svetlana   Додано: 3 квітня 2019   Переглядів:30   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми на 2019 рік:skanirovat1.pdf [273.23 Kb] (cкачувань: 0)
 Перший крок у світ книжок
Автор: Svetlana   Додано: 19 березня 2019   Переглядів:43   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Перший крок у світ книжок

Перший крок у світ книжок

      У Люботинській центральній дитячій бібліотеці  щороку проводиться свято «Посвята у читачі» для першокласників. Ось і сьогодні  до бібліотеки дружно завітали учні першого класу НВК № 2, з якими  було проведено розмову про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг.

Перший крок у світ книжок

   Маленькі читачі показали хороші знання з українських народних казок, правильно відповідаючи на запитання вікторини «Чарівний кошик». У конкурсі «Відгадай, з якої ми казки» першокласники відповідали на запитання, які допомогли перевірити, чи уважно вони читають і пам’ятають героїв улюблених казок.  Діти мали можливість переглянути виставку – пошук «Галактика новинок», також для юних читачів було проведено відео подорож по сторінках казок  «Дім, який відкриває світ».

Перший крок у світ книжок

   Всім  дітям було вручено  посвяти  у читачі, сподіваємося  що вони стануть частими відвідувачами нашої бібліотеки, а значить черпатимуть знання з глибокої та мудрої криниці-книги. Нехай цей шлях буде радісним і цікавим.

                                                                             Директор ЦБС

Алісова О.В.