Інформація про відділ культури
Автор: Chekardina   Додано: 5 березня 2015   Переглядів:1362   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Відділ культури Люботинської міської ради

 

м. Люботин, вул. Слобожанська (Радянська), 10

тел. (057) 741-11-53 e-mail: lvk@ukrpost.ua


Графік роботи: понеділок — четвер з 8.00 до 17.00. п’ятниця   -   з 8.00 до 16.00


Прийом громадян: 

понеділок  з 13.00 до 16.00

Середа з 10.00 до 12.00

 

Начальник відділу культури — Голтвянська Ірина Алімівна


Завдання відділу культури:

- Забезпечення реалізації політики держави у сфері культури та туризму, забезпечення комплексного розвитку культури, орієнтація на національні та загальнодержавні цінності.

- Управління в соціальній сфері, управління закладами культури міста Люботина, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

- Збереження рівності прав, можливостей громадян незалежно соціального стану та національної належності у створенні, використанні та поширенні культурних цінностей, формування здорових потреб і високих естетичних смаків.

- Створення умов для відродження і розвитку культури української нації, культур національних меншин, які проживають у місті.

- Сприяння відродження осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел.

- Сприяння роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури.

- Сприяння розвиткові аматорської творчості, організація та проведення загальноміських заходів у галузі культури (огляди, конкурси, фестивалі, цикли державних та календарних свят, виставки, концерти тощо).

- Удосконалення форм культурного обслуговування населення, організації дозвілля та відпочинку люботинців.

 


 
 Харківщина колядує
Автор: Svetlana   Додано: 16 січня 2019   Переглядів:14   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Харківщина колядує

 

Харківщина колядує

Дванадцятого січня цього року люботинський ансамбль народного співу «Чарівниці» у складі Куценко Раїси, Нєманєжної Антоніни, Еткало Анастасії, Еткало Ярослави, Шліхаря Петра та Еткало Ірини прийняли участь у фольклорному фестивалі «Святовид».

Харківщина колядує

На фестиваль з’їхалися більше 30 колективів харківщини. Дзвеніли колядки та щедрівки, виконувались веселі танки. Глядачі біля харківського театру опери та балету гучно плескали, підспівували та підтанцьовували. Після закінчення фестивалю «Святовид» всі його учасники приєдналися до фестивалю «Вертеп – фест 2019», який проходив зірковою ходою по вулиці

Харківщина колядує

Сумській. Ходу вів військовий оркестр, барабанні ритми задавали святковий настрій всій колоні. У фестивалі «Вертеп – фест 2019» прийняли участь колективи із багатьох міст та сіл України, а також Польші, Чехії, Німеччини та Франції. Учасників фестивалю біля красуні – ялинки на площі Конституції зістріла губернатор області Юлія Світлична теплими словами та привітаннями. На початку цієї зустрічі учасники фестивалю виконали гімн України, а по закінченню прозвучала українська народна колядка «Нова радість стала». Колектив «Чарівниці» був нагороджений дипломами фестивалів і з гарним настроєм повернувся додому.

Харківщина колядує

 Керівник ансамблю

Еткало Ірина
 Розподіл показників зведених планів асигнувань на 2019 рік
Автор: Svetlana   Додано: 11 січня 2019   Переглядів:29   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Розподіл показників зведених планів асигнувань на 2019 рік:img223.pdf [929.44 Kb] (cкачувань: 6)
 Паспорт бюджетної програми на 2019 рік
Автор: Svetlana   Додано: 9 січня 2019   Переглядів:189   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми на 2019 рік:pasport-kultura.pdf [1.1 Mb] (cкачувань: 20)
 ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ!
Автор: Svetlana   Додано: 3 січня 2019   Переглядів:20   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ!

  Дитяча філармонія – спільний проект благодійного фонду «Харківські асамблеї» та Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів, що був започаткований в 2013 році, прийшовся до вподоби широкому загалу творчих особистостей, підтвердивши свою життєздатність.

ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ!

   Цей дитячий проект, на думку організаторів, націлений на реалізацію творчого потенціалу обдарованих дітей шляхом залучення їх до концертної діяльності. Концерти за участю кращих учнів мистецьких шкіл Харківської області та м. Харкова, дають змогу представити талановитих вихованців широкому загалу та сприяють надбанню ними виконавського досвіду.

Так, 29 грудня 2018 року у великій залі Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського відбувся концерт «Новорічний саундтрек», де звучала музика, пісні та художнє слово.

Приємно зазначити, що до участі в концерті з усіх мистецьких шкіл Харкова та області було відібрано 15 номерів, серед яких два номери у виконанні учнів Люботинської дитячої музичної школи - бандуристки Слєпцової Катерини (викладач Івахненко В.Я.) та вокального ансамблю «Родзиночка» у складі: Федін Роман, Поставнича Наталія, Дуднік Алевтина, Титаренко Наталія, Лубенська Ніколь, Кузьміна Вероніка, Балакірєва Дарья, Бридня Катерина та Щокіна Марія (викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.).

ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ!

   За оцінкою фахівців багато виступів у концертах Дитячої філармонії заслуговує на високу оцінку і практично сягає рівня дорослих виконавців. Їх успіхи переконують, що харківські мистецькі традиції розвиватимуться й надалі, а імена нині юних музикантів згодом стануть відомі далеко за межами Харківщини. Тож гідна оцінка творчих досягнень учнів, щира підтримка, схвалення, надзвичайно важливі на початковому етапі, саме це, зазвичай, виводить їх на широкий творчий шлях.

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало
 XIV Відкритий фестиваль світової музики ім. М. Д. Леонтовича
Автор: Svetlana   Додано: 26 грудня 2018   Переглядів:33   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

XIV Відкритий фестиваль світової музики ім. М. Д. Леонтовича

Фестиваль світової музики імені М. Д. Леонтовича був заснований у 2003 році. Ідея створення фестивалю належить Харківській Дитячій школі мистецтв №4, яка вже понад 80 років носить ім’я цього видатного українського композитора. Фестиваль є своєрідним продовженням традицій просвітницької діяльності М. Д. Леонтовича, тому за період свого існування він набув популярності серед шкіл естетичного виховання м. Харкова і Харківської області та став доброю традицією у культурному житті Харківщини.

XIV Відкритий фестиваль світової музики ім. М. Д. Леонтовича

Цього року, вже чотирнадцятий раз поспіль, фестиваль гостинно зустрічав справжніх шанувальників світової та української музики. З часу заснування у фестивалі взяли участь більше 20 тисяч талановитих дітей.

XIV Відкритий фестиваль світової музики ім. М. Д. Леонтовича

Учні Люботинської дитячої музичної школи також вже не перший рік беруть участь та отримують перемогу в цьому мистецькому заході. І цього року юні люботинські музиканти гідно представили свій навчальний заклад, тому висококваліфіковане журі, до складу якого увійшли професори та викладачі вищих мистецьких навчальних закладів м. Харкова, високо оцінило  їхні виступи.

XIV Відкритий фестиваль світової музики ім. М. Д. Леонтовича

Так, у номінації «Сольний академічний спів» дипломантом стала Бридня Катерина (викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.);

XIV Відкритий фестиваль світової музики ім. М. Д. Леонтовича

у номінації «Бандура»  ЛАУРЕАТОМ стала ПІДДУБНА ЄВГЕНІЯ, а ДИПЛОМАНТОМ – СЛЄПЦОВА КАТЕРИНА (викладач Івахненко В.Я.);

 у номінації «Баян та акордеон»  ДИПЛОМАНТАМИ стали СУХИНА ЄГОР та КАНІСТРАТОВ ІВАН  (викладач Ткаченко М.І.);

у номінації «Гітара»  ДИПЛОМАНТОМ стала ШЕВЦОВА СОФІЯ (викладач Дзюба Н.М.).

Щиро вітаємо із перемогою викладачів та їх учнів, бажаємо їм творчих успіхів та нових перемог у конкурсах!

 

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало
 Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»
Автор: Svetlana   Додано: 22 грудня 2018   Переглядів:34   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

   22 грудня у читальній залі дитячої бібліотеки  панувала незвичайна атмосфера, зібралося багато дітей у передчутті казкового дійства. Спеціалісти бібліотеки, працівники Люботинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради, Благодійна організація «Благодійний Фонд: Волонтери Дорослі-Дітям», провели дітям святковий майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас: об’ємних сніжинок та янголів, новорічні конкурси.  Діти з великим задоволенням переглянули цікаву, повчальну новорічну книжкову виставку  «Новорічна листівка !Період шаленої популярності» та мультимедійну презентацію  «Дід Мороз», «Снігуронька та новорічна ялинка».

Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

  І це не дивно, адже з кожним днем заходи у бібліотеці все креативніші та сучасніші. Все більше читачів із задоволенням стають активними учасниками цих свят. Зустріч пройшла у веселій та творчій атмосфері, діти пообіцяли, що обов’язково будуть слухати своїх батьків, учителів, відвідувати бібліотеку, брати участь майстер-класах та творчих заходах.

Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

А найбільшим та найприємнішим сюрпризом  стали подарунки від Благодійної організації «Благодійний  Фонд: Волонтери Дорослі-Дітям».

 Зі щирими усмішками на обличчях дітки обмінювались своїми враженнями про подарунки, головне все це відбувалось в передчутті Різдвяного дива.

Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

 

                                                                       Директор ЦБС   О.В. Алісова
 Новорічно-різдвяні свята у бібліотеці
Автор: Svetlana   Додано: 20 грудня 2018   Переглядів:45   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

                      Новорічно-різдвяні свята у бібліотеці

 

Новорічно-різдвяні свята у бібліотеці

 

 

    День за днем, година за годиною наближаються новорічно-різдвяні свята. Цих свят з нетерпінням  очікують як діти, так і дорослі. Народні свята новорічно-різдвяного циклу дуже колоритні, цікаві своєю самобутністю і чарівністю, глибиною народної філософії, дивовижною красою і духовністю української нації. День святого Миколая, Новий рік,  Різдво, Щедрий вечір, Водохрещі несуть у наші оселі та серця добро, любов, оновлення, злагоду та щирість радісних побажань. 

 

Новорічно-різдвяні свята у бібліотеці

 

 

  До новорічно-різдвяних свят для відвідувачів Люботинської центральної бібліотеки на абонементі оформлена книжкова виставка-інсталяція «Новий рік приносить казку» та новорічна фото-зона. Читальний зал увібрався у святкове оздоблення, всіх відвідувачів гостинно зустрічає святкова новорічна ялинка!

 

Новорічно-різдвяні свята у бібліотеці

 

 

  У центральній дитячій бібліотеці почалось проведення  новорічних святкових   зустрічей «Новорічна гірлянда забав». Діє книжкова виставка-ностальгія "Новорічна листівка! Період шаленої популярності!"

 

Новорічно-різдвяні свята у бібліотеці

 

 

                                                                        Директор ЦБС  О.В. Алісова

 
 Паспорт бюджетної програми
Автор: Svetlana   Додано: 19 грудня 2018   Переглядів:15   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми:skanirovat1.pdf [699.49 Kb] (cкачувань: 0)
 Тиждень права в бібліотеці
Автор: Svetlana   Додано: 14 грудня 2018   Переглядів:38   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Тиждень права в бібліотеці

    У бібліотеці проведено цикл заходів в рамках Всеукраїнського Тижня права. Тематика днів правових знань сприяє підвищенню рівня правової культури учнів, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та змісту. 

Тиждень права в бібліотеці

 14 грудня в читальний зал були запрошені учні  8-го  класу ЗОШ № 4 на правову «Важницю» з юристом Дяченко Р.В., який ознайомив молодь зі змістом основних статей Конституції, Законів  України. Запропонував правову гру, а також навів життєві приклади, проаналізував конкретні конфліктні ситуації та методи їх вирішення у правовому полі.

Бібліотекарі провели бесіду-тренінг «Як не стати жертвою злочину». В інформаційному центрі молодь переглянула відео-журнал «Невід’ємні цінності – це права людини». До уваги користувачів бібліотеки підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Я маю право».

Тиждень права в бібліотеці

В цілому, тиждень права пройшов цікаво, змістовно, а головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.

 

                                                                             Директор ЦБС   О.В. Алісова