Інформація про відділ культури
Автор: Chekardina   Додано: 5 березня 2015   Переглядів:1610   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Відділ культури Люботинської міської ради

 

м. Люботин, вул. Слобожанська (Радянська), 10

тел. (057) 741-11-53 e-mail: lvk@ukrpost.ua


Графік роботи: понеділок — четвер з 8.00 до 17.00. п’ятниця   -   з 8.00 до 16.00


Прийом громадян: 

понеділок  з 13.00 до 16.00

Середа з 10.00 до 12.00

 

Начальник відділу культури — Голтвянська Ірина Алімівна


Завдання відділу культури:

- Забезпечення реалізації політики держави у сфері культури та туризму, забезпечення комплексного розвитку культури, орієнтація на національні та загальнодержавні цінності.

- Управління в соціальній сфері, управління закладами культури міста Люботина, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

- Збереження рівності прав, можливостей громадян незалежно соціального стану та національної належності у створенні, використанні та поширенні культурних цінностей, формування здорових потреб і високих естетичних смаків.

- Створення умов для відродження і розвитку культури української нації, культур національних меншин, які проживають у місті.

- Сприяння відродження осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел.

- Сприяння роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури.

- Сприяння розвиткові аматорської творчості, організація та проведення загальноміських заходів у галузі культури (огляди, конкурси, фестивалі, цикли державних та календарних свят, виставки, концерти тощо).

- Удосконалення форм культурного обслуговування населення, організації дозвілля та відпочинку люботинців.

 


 
 Паспорти бюджетних програм мысцевого бюджету на 2020 рік
Автор: Chekardina   Додано: 16 червня 2020   Переглядів:19   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорти бюджетних програм мысцевого бюджету на 2020 рік

Завантажити: 

 

pasport_2020_biblioteki.xls [583.5 Kb] (cкачувань: 0)

 

pasport_2020_klubi.xls [574.5 Kb] (cкачувань: 0)

 

pasport_2020_shev.xls [575 Kb] (cкачувань: 0)
 Паспорти бюджетних програм мысцевого бюджету на 2020 рік
Автор: Chekardina   Додано: 16 червня 2020   Переглядів:14   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорти бюджетних програм мысцевого бюджету на 2020 рік

Завантажити: 

 

pasport_2020_biblioteki.xls [583.5 Kb] (cкачувань: 0)

 

pasport_2020_klubi.xls [574.5 Kb] (cкачувань: 0)

 

pasport_2020_shev.xls [575 Kb] (cкачувань: 0)
 ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
Автор: Svetlana   Додано: 20 травня 2020   Переглядів:84   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. Вишиванка ніколи не була простою одежиною. Вона - символ сім’ї, культурних цінностей та надбання українського народу протягом століть. Дівчата готували собі вишиванки як придане, дарували вишиті сорочки коханому парубку. Тогочасну українську хату неможливо було уявити без чарівної скрині з вишитими сорочками для господаря та господині. Вишиванки були сімейним скарбом, а вміння прикрашати сорочки вишивкою – мистецтвом, що передавалося з покоління в покоління. Цей день став улюбленим святом мільйонів українців.

 Ми з вами  зможемо зберегти красиву традицію, відповідальну місію великим українством одягнути  вишиті сорочки в знак єдності та підтримки одне одного.  Хоча цього року все буде по-іншому. Ми  не будемо проводити масові заходи, але нам потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки, саме тому плануємо онлайн-заходи. До вашої  уваги відеопрезентація «Чарівна краса вишиванки», та відеопривітання від колективу Люботинської ЦБС «Наших оберегів кольори».

 День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала всім нам можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо - турбота про старше покоління. Закликаємо кожного присвятити карантинний період дослідженню власного роду.

Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації. Ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси, а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.

 

Директор ЦБС  О.В. Алісова

 8 та 9 травня відзначаються Дні пам'яті та примирення
Автор: Svetlana   Додано: 7 травня 2020   Переглядів:68   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

8 та 9 травня відзначаються Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни в Європі, проголошені Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Символ відзначення Дня пам’яті та примирення – квітка червоного маку.
Україна долучилась до всього світу у скорботі за жертвами Другої світової війни. З 2015 року, відповідно до Указу Президента України відзначається День пам'яті та примирення. Вшанування загиблих розпочинається 8 травня – разом з Європою та світом, і продовжується традиційно 9 травня. 8 – 9 травня українці доповнюють свій одяг червоним маком — символом пам’яті майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у Другій світовій війні по всьому світові.
З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління в Люботинський дитячий бібліотеці розроблено та затверджено план заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та вигнання нацистів з України: «Не загасити пам’яті вогонь…» патріотична мандрівка., «Подвиг дідів достойний поваги» інформаційний огляд.
Документи, представлені в експозиції, висвітлюють причини виникнення Другої світової війни, відтворюють широку панораму подій від початку війни в 1939 році до капітуляції нацистської Німеччини.
Публіцистичні та аналітичні статті презентують дослідження істориків, спогади безпосередніх учасників війни. Досліджуються втрати Україною історико-культурних цінностей під час Другої світової війни.
На виставці представлені документи з фондів нашої бібліотеки. Для пошуку інших видань даної тематики радимо скористатися інтернет-ресурсами.

8 та 9 травня відзначаються Дні пам'яті та примирення
 
  
 Паспорт бюджетної програми
Автор: Svetlana   Додано: 15 квітня 2020   Переглядів:53   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми:pasporti.rar [286.07 Kb] (cкачувань: 0)
 Паспорт бюджетної програми
Автор: Svetlana   Додано: 6 березня 2020   Переглядів:170   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми:pasporta.rar [232.63 Kb] (cкачувань: 0)
 Аналіз
Автор: Svetlana   Додано: 27 лютого 2020   Переглядів:56   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Аналіз: analz.rar [78.6 Kb] (cкачувань: 1)
 Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
Автор: Svetlana   Додано: 19 лютого 2020   Переглядів:74   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

  З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, яка відзначається 20 лютого, працівники Люботинської центральної бібліотеки підготували виставку-інсталяцію «Я з небесної Сотні», на якій представлена хроніка історичних подій зими 2013-2014 років, імена героїв «Небесної Сотні». Видання, представлені на  виставці   із фондів бібліотек,  є кроком до вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України та сучасних Героїв, що ціною власного життя продовжують боронити нашу землю на Сході країни.  

   19 лютого проведено годину слави «Українці нація героїв» у якій взяли участь  учні 9-го  класу НВК № 2. Старшокласники переглянули відео: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Ангели майдану» та відеопрезентацію «Їм у віках судилося  безсмертя».

 В   інформаційному – центрі кожен користувач має можливість індивідуально    переглянути відеоролик «Ангели майдану».

У центральній дитячій бібліотеці для дітей організована панорами гідності «хто за свободу вийшов проти смерті тому немає смерті на землі».

 

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Директор ЦБС   Олена АЛІСОВА

 
 Паспорт бюджетної програми
Автор: Svetlana   Додано: 21 січня 2020   Переглядів:98   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорт бюджетної програми:2020.rar [261.61 Kb] (cкачувань: 1)