Інформація про відділ культури
Автор: Chekardina   Додано: 5 березня 2015   Переглядів:1387   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Відділ культури Люботинської міської ради

 

м. Люботин, вул. Слобожанська (Радянська), 10

тел. (057) 741-11-53 e-mail: lvk@ukrpost.ua


Графік роботи: понеділок — четвер з 8.00 до 17.00. п’ятниця   -   з 8.00 до 16.00


Прийом громадян: 

понеділок  з 13.00 до 16.00

Середа з 10.00 до 12.00

 

Начальник відділу культури — Голтвянська Ірина Алімівна


Завдання відділу культури:

- Забезпечення реалізації політики держави у сфері культури та туризму, забезпечення комплексного розвитку культури, орієнтація на національні та загальнодержавні цінності.

- Управління в соціальній сфері, управління закладами культури міста Люботина, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

- Збереження рівності прав, можливостей громадян незалежно соціального стану та національної належності у створенні, використанні та поширенні культурних цінностей, формування здорових потреб і високих естетичних смаків.

- Створення умов для відродження і розвитку культури української нації, культур національних меншин, які проживають у місті.

- Сприяння відродження осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел.

- Сприяння роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури.

- Сприяння розвиткові аматорської творчості, організація та проведення загальноміських заходів у галузі культури (огляди, конкурси, фестивалі, цикли державних та календарних свят, виставки, концерти тощо).

- Удосконалення форм культурного обслуговування населення, організації дозвілля та відпочинку люботинців.

 


 
 Перший крок у світ книжок
Автор: Svetlana   Додано: 19 березня 2019   Переглядів:13   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Перший крок у світ книжок

Перший крок у світ книжок

      У Люботинській центральній дитячій бібліотеці  щороку проводиться свято «Посвята у читачі» для першокласників. Ось і сьогодні  до бібліотеки дружно завітали учні першого класу НВК № 2, з якими  було проведено розмову про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг.

Перший крок у світ книжок

   Маленькі читачі показали хороші знання з українських народних казок, правильно відповідаючи на запитання вікторини «Чарівний кошик». У конкурсі «Відгадай, з якої ми казки» першокласники відповідали на запитання, які допомогли перевірити, чи уважно вони читають і пам’ятають героїв улюблених казок.  Діти мали можливість переглянути виставку – пошук «Галактика новинок», також для юних читачів було проведено відео подорож по сторінках казок  «Дім, який відкриває світ».

Перший крок у світ книжок

   Всім  дітям було вручено  посвяти  у читачі, сподіваємося  що вони стануть частими відвідувачами нашої бібліотеки, а значить черпатимуть знання з глибокої та мудрої криниці-книги. Нехай цей шлях буде радісним і цікавим.

                                                                             Директор ЦБС

Алісова О.В.
 Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!
Автор: Svetlana   Додано: 7 березня 2019   Переглядів:38   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!

          До Міжнародного Жіночого дня  на абонементі Центральної бібліотеки оформлена книжкова виставка-натхнення  «Для вас, любі жінки!». У матеріалах, зібраних на виставці, відвідувачі-жінки зможуть знайти корисну інформацію про одяг, аксесуари, підібрати для себе гарну зачіску, скористатися порадами по вихованню дитини, як бути успішною та якнайдовше залишатися чарівною, красивою і здоровою. Для рукодільниць будуть у нагоді видання по в’язанню та вишивці, а також багато інших цікавих матеріалів для жінок.

Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!

Дитяча бібліотека презентує виставку-вітання «Жінки – це квіти України!». Разом з тим,  з 1 по 15 березня  у бібліотеці експонуватимуться малюнки наймолодших читачів-дітей "Я малюю маму". Шукаєте натхнення і нових творчих ідей? Тоді приходьте до Нас! Працівники бібліотеки подарують  Вам казкову атмосферу свята жіночої краси і ніжності, весняної неповторності і барвистості!

Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!

  Нехай цей весняний день, дарує Вам свою ніжність і красу, тішить вас теплом, а чоловіки — увагою. Нехай життя подарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця.

                                                                            Директор ЦБС  О.В. Алісова
 Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2019 рік (відділ культури)
Автор: Chekardina   Додано: 5 березня 2019   Переглядів:22   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2019 рік

 

Завантажити: pasporta.pdf [1.2 Mb] (cкачувань: 0)
 ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ
Автор: Svetlana   Додано: 4 березня 2019   Переглядів:45   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

 

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

    Кожного року в березні Україна відзначає Шевченківські дні. З нагоди 205-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка  Люботинську центральну бібліотеку  прикрашають ілюстрована книжкова виставка-портрет «Велич Тарасового слова» та тематична виставка – вшанування «Оновлена земля шанує Кобзаря». Для експозицій підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

  Сьогодні у читальній залі для учнів 9-го класу Манченківської ЗОШ пройшла   літературна вікторина «Чи знаєте ви твори великого Кобзаря?».           Заплановані заходи призначені допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

  Запрошуємо всіх любителів безсмертного Тарасового слова в Шевченківські дні відвідати бібліотеку, ознайомитись із виставками та за бажанням  зачитати  улюблені вірші і цим висловити свою шану Великому Кобзареві.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

                                                         Директор  Люботинської ЦБС О.В. Алісова
 Міжнародний день рідної мови
Автор: Svetlana   Додано: 21 лютого 2019   Переглядів:37   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

21 лютого традиційно всі бібліотеки Люботинської  ЦБС відзначають Міжнародний день рідної  мови.  Центральна бібліотека презентувала інформаційну викладка літератури «О мово моя, душа голосна України!».

Міжнародний день рідної мови

  Центральна дитяча бібліотека провела літературну вікторину «Дзвенить струмочком рідна мова». У кожній  бібліотеці – філії  організовані книжкові виставки, перегляди літератури, бесіди. Через представлений матеріал на виставках читачі знайомляться з  історією походження української мови, з народною мудрістю в українському слові, з славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками – різноманітними словниками української мови.   А найменших читачів приваблять новенькі книжечки українських дитячих письменників.

Міжнародний день рідної мови

                                                                                          Директор ЦБС    О.В. Алісова
 Результати ефективності бюджетних програм
Автор: Svetlana   Додано: 20 лютого 2019   Переглядів:23   Категорія - [Інформація установ міста » Відділ культури]
 

Результати ефективності бюджетних програм:rezultati-efektivnost-byudzhetni.pdf [811.56 Kb] (cкачувань: 0)
 З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні
Автор: Svetlana   Додано: 20 лютого 2019   Переглядів:35   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

     

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні

  З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, який відзначається 20 лютого  у бібліотеках  Люботинської ЦБС проходять заходи, присвячені пам’яті  подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.  Сьогодні у читальній залі центральної бібліотеки для учнів 9-10-х класів ЗОШ №4, проведена героїко-патріотична презентація «Нескорені, чиї душі на небесах» та представлена документальна виставка - пам’ять «Небесне сотне, Ви тепер святі».  Бібліотекарі разом з учнями відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках.      

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні
             

   У центральній дитячій бібліотеці для дітей організована патріотична викладка літератури «У війні за Україну»

                                                                   Директор ЦБС

О.В. Алісова
 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.
Автор: Svetlana   Додано: 15 лютого 2019   Переглядів:50   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

     15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

  Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території інших держав. До цієї дати, Люботинська центральна бібліотека організувала і провела інформаційну годину мужності і патріотизму: «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…». Під час заходу присутні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах. В бібліотеці оформлена книжкова виставка "Афганістан: правда крізь роки", де читачі  мають можливість ознайомитися з літературою, у матеріалах якої висвітлюються вищезгадані події.

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Центральна дитяча бібліотека провела історичний хроноскоп «Солдат війни не вибирає».

У Гиївській бібліотеці-філії №2, представлена книжкова виставка: «Лише в сміливім серці вічність є», на якій можна переглянути  фотодокументи та газетні статті. Бібліотекар Старо-Люботинської бібліотеки-філії №3, підготувала виставку-огляд: «Афганістан - вічний біль та неспокій», з відвідувачами були проведені бесіди. Пам'ять про ті дні і події, про людей, що опинилися в настільки складних, а іноді й критичних обставинах, повинна бути вічною, а учасники подій заслуговують загальної поваги.

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Директор Люботинської ЦБС               

О.В. Алісова
 День Святого Валентина по - бібліотечному
Автор: Svetlana   Додано: 13 лютого 2019   Переглядів:36   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 

                 День Святого Валентина по - бібліотечному

  Кохання... Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття. Все змінюється у цьому шаленому світі і лише кохання залишається завжди прекрасним, несподіваним і найзагадковішим з усіх людських почуттів...

День Святого Валентина по - бібліотечному

   Люботинська центральна бібліотека  запрошує у книжкову подорож країною кохання на перегляд книжкової виставка до Дня святого Валентина «Перехрестями романтичних історій», на юнацькій кафедрі для молоді проведена романтична хвилинка «Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова».

День Святого Валентина по - бібліотечному

  Бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки підібрали  найкращі книжки про кохання, які представлені на виставці  «Вічне таїнство любові» та ознайомили  дітей  з красивими  життєвими історіями. Запрошуємо всіх охочих до перегляду!

 

                                                         Директор ЦБС  О.В. Алісова