Пройшов відбірковий тур конкурсу-фестивалю «Люботинські джерела» в номінації «Акторська майстерність»
Автор: Svetlana   Додано: 22 квітня 2019   Переглядів:32   Категорія - [Головна, Джерела 2019]
 

16 квітня у міському Будинку культури пройшов відбірковий тур конкурсу-фестивалю «Люботинські джерела» в номінації «Акторська майстерність». Учасники конкурсу були представлені трьома віковими категоріями: «молодша» - 6 – 9 років; «середня» - 10 – 14 років і «старша»- 15 – 18 років.

Цього дня творчо обдаровані діти на великій сцені в барвистих костюмах, вдало підібраним реквізитом і натурально відтвореними емоціями змогли передати цікаві образи своїх героїв. Юні таланти вразили виконавською майстерністю, артистизмом і високим сценічним спілкуванням.

Кожен виступ акторів був оригінальним і неперевершеним.

 

За підсумками виступів журі визначило переможців номінації «Акторська майстерність». Переможцем Грін-прі визнано Поваліхіна Віктора («Монолог барона Мюнхаузена»).

 

Перші місця посіли учасники:

Мішина Маргарита («Монолог принцеси» із казки «Дванадцять місяців») – молодша вікова категорія;

Насвіт Єлизавета (Монолог «Язиката Хвеська») – середня вікова категорія;

Еткало Ярослава ( Монолог «Зі щоденника однієї дівиці» – старша вікова категорія.

 

Другі місця в учасниць:

Клименко Євлалії («Монолог домовичка Кузі») – молодша вікова категорія;

Халецької Анастасії ( «Попелюшка») – середня вікова категорія;

Повалій Віолети ( Монолог студентки «Про життя»)  – старша вікова категорія.

 

Треті місця у:

Кононенко Єсєнії («Монолог Ліні») – молодша вікова категорія;

Гонгало Вероніка («Монолог Ассоль») – середня вікова категорія;

Овчіннікова Ольга («Монолог Пеппі-Довга панчоха») – середня вікова категорія.

Велика подяка керівникам театральних гуртків Вікторії Горбунові і Юлії Еткало за високий рівень підготовки учасників конкурсу.

Журі номінації «Акторська майстерність»

 

Фото за посиланням: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2593




 Пройшли відбуткові тури міського дитячого фестивалю «Люботинські джерела» зав номінаціями «Вокал» та «Хореографія»
Автор: Svetlana   Додано: 19 квітня 2019   Переглядів:51   Категорія - [Головна, Джерела 2019]
 

 

17 та 18 квітня 2019 року пройшли відбуткові тури міського дитячого фестивалю «Люботинські джерела» зав номінаціями «Вокал» та «Хореографія». Склад журі фестивалю-конкурсу затверджено розпорядженням  міського голови (http://lubotin-rada.gov.ua/rdocs/rozp/2019/d1553464800/)  за пропозиціями оргкомітету фестивалю.  19 квітня 2019 року відбулося чергове засідання  оргкомітету фестивалю на якому керівники гуртків запропонували на гала-концерт запрошувати лише конкурсантів, які отримали гран-при та І місце.

Результати міського дитячого фестивалю «Люботинські джерела»

за номінацією «Інструментальне мистецтво»

17 квітня 2019 року

 

П.І.Б. учасника або назва колективу

Назва інструменту

Керівник

Підсумковий результат

Вікова категорія «Молодша» з 7 до 9 років включно

1

Ансамбль бандуристів «Сонечко»

бандура

Івахненко Вікторія Яківна

І місце

2

шумовий ансамбль «Камертошки» у складі

 

Готвянська Світлана Миколаївна

Терентьєва Людмила Григорівна

І місце

3

Еткало Аліна Романівна

 

фортепіано

Блезінцова Вікторія Олександрівна

ІІ місце

4

Замула Валерія Євгеніївна

 

фортепіано

Бездітко Людмила Матвіївна

ІІІ місце

5

Крицяк Марія Станіславівна

 

фортепіано

Бездітко Людмила Матвіївна

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» від 10 до 14 років включно

6

Санжаревський Станіслав Геннадійович

 

гітара

Дзюба Наталія Миколаївна

І місце

7

Шевцова Софія Вадимівна

гітара

Дзюба Наталія Миколаївна

І місце

8

Інструментальний дует 

 

фортепіано, скрипка

Бехбудова Олена Дмитрівна, Бездітко Людмила Матвіївна 

ІІ місце

9

фортепіанний ансамбль «Триольки»

фортепіано

Блезінцова Вікторія Олександрівна

ІІ місце

10

Квартет гітаристів 

гітара

Дзюба Наталія Миколаївна

ІІ місце

11

вокально-інструментальний дует «Перлиночка»

фортепіано

Скобля Наталія Василівна, Колесник Ольга Іванівна

ІІІ місце

Вікова категорія «Старша» з 15 до 18 років включно

12

Ансамбль баяністів-акордеоністів старших класів «Етюд»

 

Ткаченко Микола Іванович

ІІІ місце

 

 

 

Результати  міського дитячого  фестивалю - конкурсу «Люботинські джерела»  у номінації «Вокал»

18 квітня 2019 року

 

П.І.Б. учасника або назва колективу

Керівник

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Лощина Єлизавета

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

І місце

2

Яценко Анна

Гела Л.А. БДЮТ

ІІ місце

3

Загоруйко Вероніка

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

4

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша»  з 7 до 9 років включно

5

Дует «Капелюшок»

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

І місце

6

Піддубна Євгенія

Гела Л.А. БДЮТ

ІІ місце

7

Кисла Наталія

Гела Л.А. БДЮТ

ІІ місце

8

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

9

Великоцька Мілана

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» з 10 до 14 років включно

10

Вокальний гурт «НОН СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

Гран-при

11

Вокальний ансамбль «Родзиночка» ДМШ

Колесник О.І.

ДМШ

І місце

12

Андрющенко Віола

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

13

Коновал Луїза  

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

14

Еткало Аліна

Мозгова Л.М.

ЗОШ №4

ІІ місце

15

Бірюк Максим

Мозгова Л.М.

ЗОШ №4

ІІІ місце

16

Колектив «Вокаліз»

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

17

Ведмідь Катерина

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІІ місце

18

Гурт Чобіток»

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Старша»  з 15до 18 років включно

19

Літкевич Анастасія

Харченко О.П. БДЮТ

І місце

20

Тішевська Віта

Птиченко Г.В.

ЗОШ № 3

ІІ місце

21

Еткало Ярослава

Мозгова Л.М.

ЗОШ №4

ІІ місце

22

Верховодова Юлія

Мозгова Л.М.

ЗОШ №4

ІІІ місце

 

Оргкомітет




 Відбувся І відбірковий тур конкурсу – фестивалю мистецтв «Люботинські джерела 2019» р . в номінації «Малюнок та живопис»
Автор: Svetlana   Додано: 19 квітня 2019   Переглядів:62   Категорія - [Головна, Джерела 2019]
 

 

 

     17  квітня 2019 року в Люботинському будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся  ІІ відбірковий тур конкурсу – фестивалю  мистецтв «Люботинські джерела 2019» року. Членами журі кожній роботі приділялася увага. Завдяки майстерності та таланту дітей, рівню підготовки викладачів творчі роботи заслуговують високої оцінки.

За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  

 

Номінація  «МАЛЮНОК та ЖИВОПИС»

Прізвище ім. я учасника

Назва роботи

П.І.Б. керівника 

 

Яловенко  Кіра

«Не втечеш!»

Дон Ганна Володимирівна

ІІ місце

Цибульник Вероніка

«Пейзаж з оленями»

ІІІІ місце

Лубенська Ніколь

«Космос бульбашковий»

Лубенська Ольга Володимирівна

Фіналіст

КисличкаЮлія

«Тривога»

Барчан Ірина Олексіївна

Фіналіст

Свинар  Юлія

«»

ІІ місце

Романченко Крістіна

Дівчинка з квітами

Вакар Тетяна Леонідівна

Фіналіст

Мізяк Уляна

«Зимові радощі»

Фіналіст

Куценко Вероніка

«Зимовий вечір»

Обуховська Оксана Іванівна

Фіналіст

Коновал Ксенія

«Мої друзі олівці»

Бурилкіна Людмила Вікторівна

ІІІ місце

Ножка Софія

«Тітка сова»

фіналіст

Ковальська Софія

«Нарциси»

ІІІ місце

Кучер Катерина

«Яблуневий сад»

Чудная Ольга Віталіївна

Фіналіст

Протасова Ганна

«Самотність»

Фіналіст

Козіна  Вероніка

«Козаки»

ІІ місце

Луценко Анна

«Натюрморт»

ІІІ місце

Солодіна Карина

«Закат»

ІІІ місце

Жарікова  Марія

«Чаша лєпєстков»

Коношко Ганна Георгіївна

І місце

Горіна  Кіріна

«Динозаврики»

ІІ місце

Корольова Софіія

«Натюрморт»

І місце

Альбощая Анастасія

«Іриси»

Беспутна Анна Олександрівна

ІІІ місце

Зайцев Данило

«Казковий ліс»

Фіналіст

Шевчик Поліна

«Ігри в прятки»

ІІ місце

Рязанова Дарья

«Дідусь грибник»

ІІІ місце

Пашинськая  Ксенія

«На пруду»

ІІІ місце

Гололобова  Поліна

«Пташеня»

Дон Олена Олександрівна

 

ІІІ місце

Буцька  Катерина

«Весна»

І місце

Ярошевська Анастасія

«Місто»

ІІІ місце

Мартиненко Марія

«Надвечір я»

І місце

Пелипенко Евеліна

«Можливе майбутнє»

ІІ місце

Каменська Дарья

«Грибна пора»

 

Фіналіст

 

Новікова Марія

«Ніжність»

ІІ місце

Отрохова Оксана

«Білочка»

І місце

Пономаренко Віра

«Осінній мотив»

Дон Ганна Володимирівна

І  місце

Свіщов Роман

«Сови»

І місце

Старостенко Катерина

«Панда»

ІІ місце

Яловенко Костянтин

«Букет соняшників»

ІІ місце

Ніколенко  Юлія

«Пейзаж»

Гран прі

Слюсар Анастасія

«Повертаємось додому»

І місце

Бондаренко Вероніка

«Місяць»

Фіналіст

 

Номінація «Декоративно - прикладне мистецтво»

Прізвище ім. я учасника

Назва робота

Викладач

 

Козар  Єва-Марія

«Кошачі мрії»

Козар Єва-Марія

ІІ місце

Зінченко Кирил

«Дракон»

Григорова Л.О.

ІІІ місце

Кощій  Олександр

«Шпаківня»

Тижненко С.Є.

ІІІ місце

Свіщов Роман

«Дракон»

Григорова Л.О.

ІІІ місце

Засядько  Анастасія

«Лисиця»

Григорова Л.О.

ІІІ місце

Партола Катерина

«Дорога до дому»

Тижненко С.Є.

ІІ місце

Лубенська  Ніколь

«Тузік»

Лубенська О.В.

І місце

Островерх  Анна

«Інь та Янь»

ІІ місце

БойкоОлексій

«Годинник»

І місце

Тарасова  Діана

«Чайна церемонія»

Івченко Таміла Олегівна

ІІІ місце

Мурзіна  Вікторія

«Сімейство жирафів»

Фіналіст

Буцький  Тимур

«Будинок Баби Яги»

Лебідь О.Г

Фіналіст

Бакуліч Кіра

«Пасхальні кошики»

Вакар Тетяна Леонідівна

ІІІ місце

Кульминська Вероніка

«Весна приходить»

ІІІ місце

Аненко Ангеліна

«Дідусь та бабуся»

Бурилкіна Людмила Вікторівна

ІІ місце

Целеп Григорій

«Павич»

ІІ місце

Коновал  Ксенія

«Верблюд»

І місце

Станкевич  Анна

«Чарівні квіти»

ІІ місце

Ноженко Маріана

«Верблюд»

І місце

Білоус Дарья

«Коти»

Пігуль Катерина Іванівна

ІІІ місце

Кравченко Марія

«Квіти»

Калюжна Наталія Петрівна

ІІІ місце

Іщенко Артем

«Ніч»

Фіналіст

Гахова  Марія

«Осінні мелодії»

Тридуб Тетяна Леонідівна

ІІ місце

Еткало  Аліна

«Настрій»

ІІ місце

Краснянська  Рената

«Літо»

Калюжна Наталія Петрівна

ІІ місце

Левченко Дарія

«Мрійник»

Тридуб Тетяна Леонідівна

І місце

Переушкіна Вероніка

«Котик муркотик»

І місце

Буцька Поліна

«Ніжність»

ІІІ місце

Шевченко  Софія

«Лялька»

Походенко Лілія Олександрівна

І місце

Цибульник Вероніка

«Прийшла весна»

Дон

Ганна Володимирівна

І місце

Дьячик Анастасія

«Декоративна таріль»

Коношко Ганна Георгіївна

 

Гран при




 Відбувся І відбірковий тур конкурсу – фестивалю мистецтв «Люботинські джерела 2019» р . в номінації «Малюнок та живопис»
Автор: Svetlana   Додано: 9 квітня 2019   Переглядів:110   Категорія - [Головна, Джерела 2019, Люботинський МЦСССДМ ]
 

Фото за посиланням:http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2551


08 ківтня 2019 року в Центральній міській бібліотеці  відбувся  І відбірковий тур конкурсу – фестивалю  мистецтв «Люботинські джерела 2019» р .   Члени журі конкурсу мали унікальну можливість, крізь призму дитячих художніх картин та поробок дізнатися про світобачення дітей, зрозуміти їхні погляди та мрії, переможця було визначити досить складно, оскільки всі роботи були виконані в різних художніх техніках, та всі вони були варті уваги.  

До оргкомітету   було подано 198  робіт в номінації «Малюнок та живопис », та 125 робіт «Декоративно-прикладне мистецтво».

Загальна кількість учасників 323 дитини. 

За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  

Прізвище, ім  я  дитини

Назва твору

П.І.Б.

керівника  заклад

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» в номінації  МАЛЮНОК та ЖИВОПИС

 до 6 років включно

1

Лощина Єлізавета

«Котик»

Дон

 Олена Олександрівна

МБЮТ

І місце

 

Мірошниченко Анастасія

«Клоунеса»

І місце

2

Рубан Денис

«В тропічному лісі» 

Беспутна

Анна Олександрівна

 Арт-студія

 «GOOD MOOD»

ІІ місце

 

Семешенко Вероніка

«Хамеліончик»

ІІ місце

3

 Цапенко Марія

«Будиночок»

 Дон

 Олена Олександрівна

МБЮТ

ІІІ місце

 

Вікова категорія «Дебют» в номінації  ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО  до 6 років  включно

 

Ленець Маргарита

«Великодній кошик з квітами»

Калюжна Наталія Петрівна

І місце

         

 

Бутенко Софія

«Василько»

Тридуб Тетяна Леонідівна

І місце

 

Левченко Гліб

«Млин»

Єрмоленко С.В. вчитель ЗОШ № 4

І місце

 

Васильєв Кирило

«Пори року»

Єрмоленко С.В. вчитель ЗОШ № 4

ІІ місце

 

Снісарь Вікторія

«Квіти веселки»

Єрмоленко С.В. вчитель ЗОШ № 4

ІІ місце

 

Богач Віра

«Два веселих гусака»

Єрмоленко С.В. вчитель ЗОШ № 4

ІІІ місце

         

 

Запрошуємо переможців першого туру  для виконання міні варіанту своєї роботи  17.04.2019 об 13.00   Люботинськомий МБЮТ

Список переможців;

№ з/п

Прізвище ім. я учасника

Назва роботи

П.І.Б. керівника 

Вікова категорія

Гімназія №1

  1.  

Яловенко Кіра

«Не втечеш!»

Дон Ганна Володимирівна

середня

  1.  

Цибульник Вероніка

«Пейзаж з оленями»

старша

ЗОШ № 2

  1.  

Лубенська Ніколь

Космос бульбашковий

Лубенська Ольга Володимирівна

середня

ЗОШ № 3

  1.  

Кисличка Юлія

«Тривога»

Барчан Ірина Олексіївна

старша

ЗОШ № 4

  1.  

Романченко Крістіна

Дівчинка з квітами

Вакар Тетяна Леонідівна

середня

  1.  

Мізяк Уляна

«Зимові радощі»

 

  1.  

Куценко Вероніка

«Зимовий вечір»

Обуховська Оксана Іванівна

молодша

ЗОШ № 5

  1.  

Коновал Ксенія

«Мої друзі олівці»

Бурилкіна Людмила Вікторівна

середня

  1.  

Ножка Софія

«Тітка сова»

 

  1.  

Ковальська Софія

«Нарциси»

середня

ЗОШ № 6

  1.  

Кучер Катерина

«Яблуневий сад»

Чудная Ольга Віталіївна

середня

  1.  

Протасова Ганна

«Самотність»

середня

  1.  

Козіна Вероніка

«Козаки»

Старша

  1.  

Луценко Анна

«Натюрморт»

Старша

  1.  

Солодіна Карина

«Закат»

Старша

  КЗ "Дивосвіт"

  1.  

Жарікова Марія

«Чаша лєпєстков»

Коношко Ганна Георгіївна

Старша

  1.  

Горіна Кіріна

«Динозаврики»

Молодша

  1.  

Корольова Софіія

«Натюрморт»

середня

Арт-студії «GOOD MOOD»

  1.  

Альбощая Анастасія

«Іриси»

Беспутна Анна Олександрівна

Молодша

  1.  

Зайцев Данило

«Казковий ліс»

Молодша

  1.  

Шевчик Поліна

«Ігри в прятки»

Молодша

  1.  

Рязанова Дарья

«Дідусь грибник»

середня

  1.  

Пашинськая Ксенія

«На пруду»

середня

Люботинський МБДЮТ

  1.  

Гололобова Поліна

«Пташеня»

Дон Олена Олександрівна

 

Молодша

  1.  

Буцька Катерина

«Весна»

Молодша

  1.  

Ярошевська Анастасія

«Місто»

 

  1.  

Мартиненко Марія

«Надвечір я»

Молодша

  1.  

Пелипенко Евеліна

«Можливе майбутнє»

Молодша

  1.  

Каменська Дарья

«Грибна пора»

 

Середня

 

  1.  

Новікова Марія

«Ніжність»

Середня

  1.  

Отрохова Оксана

«Білочка»

Середня

  1.  

Пономаренко Віра

«Осінній мотив»

Дон Ганна Володимирівна

Середня

  1.  

Свіщов Роман

«Сови»

Середня

  1.  

Старостенко Катерина

«Панда»

Середня

  1.  

Яловенко Костянтин

«Букет соняшників»

Середня

  1.  

Ніколенко Юлія

«Пейзаж»

Старша

  1.  

Слюсар Анастасія

«Повертаємось додому»

Старша

 

 

 

 

Номінація «Декоративно - прикладне мистецтво»

№ з/п

Прізвище ім. я учасника

Назва робота

Викладач

Вікова категорія

1.

Козар Єва-Марія

«Кошачі мрії»

Козар Єва-Марія

середня

Гімназія № 1

  1.  

Зінченко Кирил

«Дракон»

Григорова Л.О.

Середня

  1.  

Кощій Олександр

«Шпаківня»

Тижненко С.Є.

Середня

  1.  

Свіщов Роман

«Дракон»

Григорова Л.О.

Середня

  1.  

Засядько Анастасія

«Лисиця»

Григорова Л.О.

Середня

  1.  

Партола Катерина

«Дорога до дому»

Тижненко С.Є.

Старша

ЗОШ № 2

  1.  

Лубенська Ніколь

«Тузік»

Лубенська О.В.

Середня

  1.  

Островерх Анна

«Інь та Янь»

Середня

  1.  

Бойко Олексій

«Годинник»

Старша

ЗОШ № 3

  1.  

Тарасова Діана

«Чайна церемонія»

Івченко Таміла Олегівна

Старша

  1.  

Мурзіна Вікторія

«Сімейство жирафів»

Старша

ЗОШ № 4

  1.  

Буцький Тимур

«Будинок Баби Яги»

Лебідь О.Г

Середня

  1.  

Бакуліч Кіра

«Пасхальні кошики»

 

Вакар Тетяна Леонідівна

Середня

  1.  

Кульминська Вероніка

«Весна приходить»

Середня

ЗОШ № 5

  1.  

Аненко Ангеліна

«Дідусь та бабуся»

Бурилкіна Людмила Вікторівна

Молодша

  1.  

Целеп Григорій

«Павич»

Молодша

  1.  

Коновал Ксенія

«Верблюд»

Молодша

  1.  

Станкевич Анна

«Чарівний цвіт»

Молодша

  1.  

Ноженко Маріана

«Верблюд»

Молодша

  1.  

Білоус Дарья

«Коти»

Середня

Караванська ЗОШ

  1.  

Кравченко Марія

«Квіти»

Калюжна Наталія Петрівна

Молодша

  1.  

Іщенко Артем

«Ніч»

Молодша

Люботинська ДМШ

  1.  

Гахова Марія

«Осінні мелодії»

Тридуб Тетяна Леонідівна

Молодша

  1.  

Еткало Аліна

«Настрій»

Молодша

                                                         Люботинський МБДЮТ

  1.  

Краснянська Рената

«Літо»

Калюжна Наталія Петрівна

Молодша

  1.  

Цапенко Марія

«Квіти»

Тридуб Тетяна Леонідівна

Дебют

  1.  

Левченко Дарія

«Мрійник»

Молодша

  1.  

Переушкіна Вероніка

«Котик муркотик»

Молодша

  1.  

Буцька Поліна

«Ніжність»

Молодша

  1.  

Шевченко Софія

«Лялька»

Походенко Лілія Олександрівна

Молодша

  1.  

Цибульник Вероніка

«Прийшла весна»

Дон Ганна Володимирівна

Старша

КЗ"Дивосвіт"

  1.  

Дьячик Анастасія

«Декоративна таріль»

Коношко Ганна Георгіївна

 

Старша

  1.  

Перегон Артем

«Пташина пісня»

Середня

 

 Дякуємо учасникам та керівникам, вчителям за високий рівень підготовки конкурсних робіт.  Нагородження переможців відбудеться  під час гала-концерту, що буде проводитися 01 червня 2019 року.




 Пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія».
Автор: Svetlana   Додано: 28 березня 2019   Переглядів:92   Категорія - [Головна, Джерела 2019]
 

Фото за посиланням: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2506

 

28 березня 2019 року  у міському Будинку культури   пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія». Це перший міський захід, який був проведений у відновленому приміщенні Будинку культури після офіційного відкриття.  Символічно, що перший захід був саме дитячий, бо вони - майбутнє нашого міста і саме для дітей у ньому відбуваються  такі чудові перетворення.

  До оргкомітету фестивалю  було подано 38 заявок на участь від хореографічних колективів:

  1. Зразкового художного колективу сучасної хореографії «Монреаль» - Кокалко С.П. та Черкашина Н.І.
  2. Зразкового колективу сучасного танцю  «I believe» БДЮТ - Іщенко О.В.
  3. Колективу спортивно-бального тацю «Енергія» БДЮТ – Русакова О.А.
  4. Колективу східного танцю «Джумана» - Коновал О.М.
  5. Танцювального колективу «AZaRT» - Осіпова О.В.
  6. Студії «Стиль» колективи  «Bright stars» та «Sunrise»- Петрашенко В.О.
  7. Спортивного клубу «Апельсин» - Босенко Т.М.
  8. Колектив «Meglio di tutti» -  Олійник Н.О.

Загальна кількість учасників 214 дітей. 

За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  

Назва колективу

Назва твору

П.І.Б. керівника та заклад 

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок «По барабану»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

І місце

2

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Оладки для улюбленої бабусі»

 

Іщенко О.В.

БДЮТ

ІІ місце

3

 

Колектив «Bright stars»

Танок «Солнышко»

Петрашенко В.О., студія «Стиль»

 

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша» від 7 до 9 років включно

1

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Вербова дощечка»

Іщенко О.В.

БДЮТ

І місце

 

Танцювальний колектив «AZaRT»

Танок «Малявка»

Осіпова О.В.

І місце

2

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Стилізація «Вареники»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІ місце

3

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок  «Проделки домовят»

 

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» від 10 до 14 років включно

1

Колективу спортивно-бального тацю «Енергія»

Танок «Пристрасне танго»

Русакова О.А.

БДЮТ

І місце

2

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Сила вогню»

Іщенко О.В.

БДЮТ

ІІ місце

 

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок «Краля»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІ місце

3

Тараненко Марія, Коновал Луїза та Полєтаєва Юлія

Танець «Диско-барабани»

Коновал О.М.

Колектив «Джумана»

ІІІ місце

4

Колектив «Meglio di tutti»

Танок «ПолюбЭ»

Олійник Н.О.

ІІІ місце

Вікова категорія «Старша» з 15 до 18 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Шліх додому»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

І місце

Гран - при

1

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Древо моя сила»

Іщенко О.В.

БДЮТ

Гран –при

 

Дякуємо учасників та керівників за високий рівень підготовки конкурсних номерів, новий та яскравий репертуар.  Нагородження переможців відбудеться  під час гала-концерту, що буде проводитися 01 червня 2019 року.

 

 

Оргкомітет