Сайт міста Люботин » Головна » Пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія».

 Пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія».
Автор: Svetlana   Додано:28 березня 2019   Переглядів:71   Категорія - [Головна, Джерела 2019]
 
 (голосів: 0)

Фото за посиланням: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2506

 

28 березня 2019 року  у міському Будинку культури   пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія». Це перший міський захід, який був проведений у відновленому приміщенні Будинку культури після офіційного відкриття.  Символічно, що перший захід був саме дитячий, бо вони - майбутнє нашого міста і саме для дітей у ньому відбуваються  такі чудові перетворення.

  До оргкомітету фестивалю  було подано 38 заявок на участь від хореографічних колективів:

  1. Зразкового художного колективу сучасної хореографії «Монреаль» - Кокалко С.П. та Черкашина Н.І.
  2. Зразкового колективу сучасного танцю  «I believe» БДЮТ - Іщенко О.В.
  3. Колективу спортивно-бального тацю «Енергія» БДЮТ – Русакова О.А.
  4. Колективу східного танцю «Джумана» - Коновал О.М.
  5. Танцювального колективу «AZaRT» - Осіпова О.В.
  6. Студії «Стиль» колективи  «Bright stars» та «Sunrise»- Петрашенко В.О.
  7. Спортивного клубу «Апельсин» - Босенко Т.М.
  8. Колектив «Meglio di tutti» -  Олійник Н.О.

Загальна кількість учасників 214 дітей. 

За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  

Назва колективу

Назва твору

П.І.Б. керівника та заклад 

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок «По барабану»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

І місце

2

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Оладки для улюбленої бабусі»

 

Іщенко О.В.

БДЮТ

ІІ місце

3

 

Колектив «Bright stars»

Танок «Солнышко»

Петрашенко В.О., студія «Стиль»

 

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша» від 7 до 9 років включно

1

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Вербова дощечка»

Іщенко О.В.

БДЮТ

І місце

 

Танцювальний колектив «AZaRT»

Танок «Малявка»

Осіпова О.В.

І місце

2

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Стилізація «Вареники»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІ місце

3

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок  «Проделки домовят»

 

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» від 10 до 14 років включно

1

Колективу спортивно-бального тацю «Енергія»

Танок «Пристрасне танго»

Русакова О.А.

БДЮТ

І місце

2

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Сила вогню»

Іщенко О.В.

БДЮТ

ІІ місце

 

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок «Краля»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІ місце

3

Тараненко Марія, Коновал Луїза та Полєтаєва Юлія

Танець «Диско-барабани»

Коновал О.М.

Колектив «Джумана»

ІІІ місце

4

Колектив «Meglio di tutti»

Танок «ПолюбЭ»

Олійник Н.О.

ІІІ місце

Вікова категорія «Старша» з 15 до 18 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Шліх додому»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

І місце

Гран - при

1

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Древо моя сила»

Іщенко О.В.

БДЮТ

Гран –при

 

Дякуємо учасників та керівників за високий рівень підготовки конкурсних номерів, новий та яскравий репертуар.  Нагородження переможців відбудеться  під час гала-концерту, що буде проводитися 01 червня 2019 року.

 

 

Оргкомітет







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.