Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.

 Загальні положення та завдання центру
Автор: Svetlana   Додано: 10 лютого 2016   Переглядів:562   Категорія - [КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Загальні положення

1.Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» є закладом фізичної культури та спорту, який здійснює діяльність шляхом залучення різних груп населення, зокрема соціально незахищених, до занять фізичною культурою.

2.Центр забезпечує розвиток фізичної культури і спорту шляхом організації та проведення заходів, спрямованих на забезпечення рухової активності людей з метою їх гармонійного, передусім фізичного розвитку, та ведення здорового способу життя.

3.Центр здійснює розвиток фізичної культури за такими напрямками: фізичне виховання різних вікових груп населення, масовий спорт, фізкультурно – спортивна реабілітація.

4.Фізичне виховання різних вікових груп населення – напрям діяльності, який пов’язаний з процесом виховання особи, набуття нею відповідних знань та умінь з використання рухової активності для всебічного розвитку, оздоровлення та забезпечення готовності до професійної діяльності та активної участі у суспільному житті.

5.Масовий спорт (спорт для всіх) – діяльність суб’єктів сфери фізичної культури і спорту, спрямована на забезпечення рухової активності людей під час дозвілля, для зміцнення здоров’я.

6.Фізкультурно – спортивна реабілітація – система заходів, розроблених із застосуванням фізичних вправ для відновлення здоров’я особи та спрямованих на відновлення і компенсацію за допомогою занять  фізичною культурою і спортом функціональних можливостей її організму для поліпшення фізичного і психологічного стану.

 

Завдання центру

 1.Залучення широких верств населення до регулярних оздоровчих занять, поєднання масових та індивідуальних форм організації фізкультурно – оздоровчої діяльності за місцем проживання та відпочинку населення.

2.Формування у громадян потреб рухової активності та створення умов для їх задоволення.

3.Просвітницька робота з питань оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту.

4.Реалізація державної політики, загальнодержавних та регіональних програм з питань розвитку фізичної культури.

5.Формування та розвиток спортивної інфраструктури; формування та забезпечення функціонування мережі спортивних клубів, відділень фізкультурно – спортивної реабілітації та груп за інтересами.

6.Розвиток та підтримка волонтерського руху.
 Дитячий шаховий турнір «Спортивна зима – 2019»
Автор: Svetlana   Додано: 12 лютого 2019   Переглядів:17   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

 

Дитячий шаховий турнір «Спортивна зима – 2019»

  09 лютого 2019 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»   Люботинської міської ради провів заняття і  дитячий шаховий турнір «Спортивна зима – 2019», де були гостями наші знані майстри шахів, які із задоволенням потім зіграли з вихованцями шахової секції.

 

Дитячий шаховий турнір «Спортивна зима – 2019»

  За результатами дитячого турніру I місце виборов Федоров Іван, II місце у Теребун Юлії, III місце посів Цікало Микола. Всі призери були нагороджені грамотами відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх».

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський
 Командний турнір з шахів «Біла тура»
Автор: Svetlana   Додано: 8 лютого 2019   Переглядів:31   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Фото за посиланням:  http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2336


07 лютого 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  у співпраці з відділом освіти  і відділом у справах сім’ї, молоді та спорту  Люботинської міської ради провели  командний турнір з шахів «Біла тура» серед збірних  команд загальноосвітніх закладів міста Люботина (3 юнаки, 1 дівчина), який відбувся у спортивному залі ЗОШ №4. У всіх турах команди грали за схемою перша дошка з першою і т.д., де у підсумку нагороджувалися у командному заліку та окремо кращі на кожній із чотирьох дощок. Не взяли участі у турнірі представники Гімназії №1.

 

Командний турнір з шахів «Біла тура»

 

 

За результатами змагань перемогла команда ЗОШ №4, яка отримала Кубок від КЗ «Спорт для всіх», II місце у команди ЗОШ №6, III місце посіла команда ЗОШ №3. Результати приведені у підсумковій таблиці.

Кращими на 4-х дошках стали: 1 дошка – Підченко Миколай (ЗОШ №4), 2 дошка – Маслійов Микола (ЗОШ №4), 3 дошка – Сабадаш Дмитро (ЗОШ №3), 4 дошка – Теребун Юлія (ЗОШ №4), які отримали індивідуальні грамоти від КЗ «Спорт для всіх». Команда – переможець і команди призери отримали від відділу освіти командні грамоти відповідних ступенів.

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

 директор Ю.В. Удянський
 Турнір з тенісу настільного «Спортивна зима – 2019»
Автор: Svetlana   Додано: 4 лютого 2019   Переглядів:24   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Фотографії за посиланням: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2314

 

Насиченими спортивними подіями були вихідні дні. Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради 02 і 03 лютого 2019 року провів міський турнір з тенісу настільного «Спортивна зима – 2019» серед різновікових груп чоловічого населення міста (спортивна зала НВК №2) і класичного волейболу серед чоловіків на Кубок присвячений пам’яті тренера Чебодаєва Савелія Яковича. (спортивна зала Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту), де були представлені ветерани та дорослі, які неодноразово брали участь в обласних змаганнях і наша молодь, яка зараз навчається у різних вищих закладах Харкова та школярі старших класів. Всіх їх об’єднує  любов до цих видів спорту.

У турнірі «Спортивна зима - 2019» з тенісу настільного,  I місце  і Кубок здобув Крильцов В’ячеслав, II місце у Гудкова Олександра, III місце посів Бойченко Олександр, які отримали грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх».

Турнір з тенісу настільного «Спортивна зима – 2019»

У відкритому турнірі з волейболу зустрілися збірна Люботина та наші друзі команда «БМВ» (с. Березівське Дергачівського району). Перед початком змагань всі учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять видатного тренера, який виховав не один десяток майстрів волейболу. А сама гра була дуже цікавою, де учасники показали всю свою майстерність і бажання перемогти. Наші гості зіграли більш вдало і перемогли здобувши Кубок присвячений пам’яті Чебодаєва С.Я. від КЗ «Спорт для всіх».  Після матчу у дружній атмосфері волейболісти спілкувалися та намітили плани зустрічей в інших турнірах.     

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський
 Турнір з футзалу серед шкільних команд юнаків не старше 2007 року народження «Шкільна футзальна ліга України»
Автор: Svetlana   Додано: 1 лютого 2019   Переглядів:27   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

31 січня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  у співпраці з відділом освіти (Бабенко Т.О.) і відділом у справах молоді та спорту (Лазоренко С.І.) Люботинської міської ради провели міський турнір з футзалу серед шкільних команд юнаків не старше 2007 року народження «Шкільна  футзальна ліга України», який відбувся у спортивному залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Турнір з футзалу серед шкільних команд юнаків не старше 2007 року народження «Шкільна  футзальна ліга України»

 Переможець турніру буде представляти місто Люботин у фінальних змаганнях з футзалу (м. Валки), які пройдуть у лютому місяці. Це стало стимулом для  всіх команд несамовито боротися на майданчику, щоб отримати путівку в обласний  фінал. Команди були розділені на дві групи,  переможці груп змагалися у фіналі за першу сходинку, а команди, які зайняли другі місця у груповій стадії за третє.

За результатами футзального турніру за III місце зустрічалися команди НВК №2 – ЗОШ №6 – 1:0. За I місце перемогла команда ЗОШ №4, яка здолала команду Гімназії №1 з рахунком 2:0 і потрапила до обласного фіналу.

Кращим гравцем міського футзального турніру визнано Кайдалова Артема, який отримав грамоту від КЗ «Спорт для всіх», а команда – переможець і команди призери отримали грамоти від відділу освіти Люботинської міської ради.

 Чекаємо на вдалий виступ наших школярів на змаганнях вищого рангу!

 

Фото за посиланням:http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2308

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський
 II командний чемпіонат України з шахів і шашок серед учасників бойових дій
Автор: Svetlana   Додано: 31 січня 2019   Переглядів:27   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

II командний чемпіонат України з шахів і шашок серед учасників бойових дій

 

  26-27 січня 2019 року пройшов II командний чемпіонат України з шахів серед учасників бойових дій (приміщення спортивно – патріотичного комплексу «Доброволець», с. Святопетрівське Києво – Святошинського р-ну Київської області). Як і в інших видах спорту цей чемпіонат збирає представників областей України, які були на передовій, а зараз для них організовують змістовний відпочинок та залучення широких мас населення до занять фізичною культурою та спортом. Склад команд 3 особи незалежно від статі.

II командний чемпіонат України з шахів і шашок  серед учасників бойових дій

  Від Харківської області у складі команди «Хортиця» брав участь наш земляк, досвідчений шахіст, який неодноразово захищав честь міста Люботина на обласних і Всеукраїнських змаганнях Глушко Сергій Миколайович. За підсумками чемпіонату харківські шахісти здобули високе II місце, а з ними срібні  медалі, пропустивши тільки команду Чернігівської області за показниками, третю сходинку зайняла  команда Львівської області.

II командний чемпіонат України з шахів і шашок  серед учасників бойових дій

  На другий день в індивідуальних змаганнях Глушко С.М. теж посів високе V місце серед 18 учасників, не набагато відставши від лідерів.

  Вітаємо Глушко С.М. з вдалим виступом у чемпіонаті, де він представляв Харківщину серед учасників бойових дій, бажаємо йому здоров’я, успіхів у роботі та спорті!

Дякуємо Люботинському міському голові Лазуренку Леоніду Івановичу у допомозі підготовки та участі нашого земляка у чемпіонаті!

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський

 

Більш детально за посиланням: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2301
 22, 24 січня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» провів змагання з волейболу
Автор: Svetlana   Додано: 25 січня 2019   Переглядів:31   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Розпочався спортивний Новий рік у якому по Календарному плану спортивно – масових і фізкультурно – оздоровчих заходів багато місцевих , обласних  та Всеукраїнських змагань де будуть брати участь наші діточки, юнаки і дівчата, дорослі та ветерани спорту, люди похилого віку,  як на рівні професійних видів спорту так і масових видів. Маємо всі підстави, що буде ще більше перемог у цьому році ніж у минулому. Пройшли шкільні канікули і діти із новими силами взялися за вивчення предметів та із великим бажанням хочуть взяти участь у нових турнірах по багатьом видам спорту. Разом із відділом молоді та спорту, відділом освіти, КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради, громадськими організаціями, ветеранами, депутатським корпусом зробимо все можливе, щоб фізкультура і спорт були на провідних місцях у місті.

 22, 24 січня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  провів змагання з волейболу

Розпочався спортивний рік вечірніми заняттями по волейболу та футзалу серед різновікових груп здоров’я населення у спортивному залі ліцею та турнірами з шахів серед дітей у шахово – шашковому клубі та серед дорослих, де ми привітали наших ветеранів з Новим роком.

 22, 24 січня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  провів змагання з волейболу у залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. У рамках фізкультурно – оздоровчих заходів було вперше проведено турнір серед різновікових груп здоров’я населення «Спортивна зима – 2019» (ветерани, жінки, дорослі, юнаки) та учнями  ліцею залізничного транспорту, які готуються взяти участь у обласних змаганнях серед учбових закладів. Дружня атмосфера та азарт перемогти створювали позитивну атмосферу спортивного свята.

 22, 24 січня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  провів змагання з волейболу

 А через день міський центр провів шкільні змагання з волейболу серед юнаків «Спортивна зима-2019». Хлопці у напружених поєдинках показали свої найкращі чоловічі якості і уміння боротися і підтримувати друг друга. Перемогу у турнірі, а з нею і Кубок здобула команда ЗОШ №3 (кращий гравець Лазебний Артем), II місце у команди Гімназії №1 (кращий гравець Нестеренко Вячеслав), III місце посіла команда НВК №2 (кращий гравець Кольцов Максим). Після закінчення турніру за взаємним договором були зіграні контрольні поєдинки між командами - призерами та збірною командою ліцею залізничного транспорту.

Всіх вітаємо з початком нового спортивного року, зичимо здоров’я, успіхів у навчанні, роботі, досягнень  у спорті та здорового способу життя!  

 

За більш детальною інформацією та фотознімками можна ознайомитися на сайті: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2284

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

 Директор Ю.В. Удянський
 Cпортивно-масові змагання з шахів та шашок
Автор: Svetlana   Додано: 18 грудня 2018   Переглядів:49   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

  15 і 18 грудня 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх Люботинської міської ради  провів  спортивно-масові змагання з шахів серед дітей (читальна зала, Центральна міська бібліотека) та шашок  серед юнаків і дівчат загальноосвітніх закладів (приміщення ЗОШ №4) присвячені Дню Святого Миколая та з нагоди зимових свят.

Cпортивно-масові змагання з шахів та шашок

  У змаганнях серед дітей, які до речі із задоволенням приходять навчатися у шахово – шашкову секцію, перемогу здобув Шпак Володимир, II місце у Маслійова  Миколи, III місце посів Шпак Іван.

Cпортивно-масові змагання з шахів та шашок

  Шашковий турнір серед юнаків і дівчат був дуже напруженим. Суддівській колегії прийшлося призначити додаткові партії за перші і треті місця, як серед юнаків, так і серед дівчат. За підсумками у юнаків переміг Шестак Руслан(ЗОШ №3), II місце здобув Ротань В’ячеслав, III місце у Григоряна Артура. У змаганнях дівчат перемогла Карпук Альона (ЗОШ №5), II місце посіла Єрьоміна Софія (ЗОШ №3), III місце у Штофель Валентини.

Cпортивно-масові змагання з шахів та шашок

  Всі учасники змагань серед дітей і шкільних команд отримали Кубки, індивідуальні дипломи і командні грамоти  від КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх» Люботинської міської ради та індивідуальні грамоти відповідних ступенів з шашок від відділу освіти Люботинської міської ради.

Cпортивно-масові змагання з шахів та шашок

Всіх учасників змагань та вчителів вітаємо із наближенням зимових свят!

Cпортивно-масові змагання з шахів та шашок

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх» Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський
 Свято баскетболу з нагоди Дня Збройних Сил України!
Автор: Svetlana   Додано: 11 грудня 2018   Переглядів:42   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

Свято баскетболу з нагоди Дня Збройних Сил України! 

08-09 грудня 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх Люботинської міської ради  провів відкриті спортивно-масові змагання з баскетболу серед юнаків, дівчат та дорослих чоловіків, присвячені Дню Збройних Сил України.

Юнаки і дівчата, майбутні захисники незалежності України, чоловіки, які відслужили у лавах ЗСУ, а також один учасник (контрактник), приїхавши у відпустку, із задоволенням взяли участь у турнірі, який пройшов у спортивному залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. На запрошення відгукнулися наші друзі,  гості із м. Харкова (дівчата і юнаки команди баскетбольного клубу «БК – 17», чоловіки «БК - Місто»). Багато приїхало батьків  із Харкова і Люботина, які несамовито підтримували своїх дітей.

У відкритих змаганнях з баскетболу серед юнаків і дівчат перемогла команда «ДЮСШ – Люботин», здолавши у фіналі харківську команду. Були проведені цікаві конкурси штрафних і 3-х очкових кидків серед дитячих команд. У конкурсі штрафних кидків переміг Давидов Олександр (ДЮСШ – Люботин»), а у конкурсі 3-х очкових кидків Рощупкін Кирил («БК – 17» м. Харків).

У відкритих змаганнях з баскетболу серед чоловіків перемогла команда «БК-Люботин», II місце у команди «ДЮСШ-Випускники», III місце посіла команда наших гостей «БК-Місто».

Всім командам – учасникам турнірів були вручені Кубки та індивідуальні грамоти відповідних ступенів від КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх» Люботинської міської ради Харківської області.

Всі учасники змагань та їх батьки приєдналися до привітань наших військовослужбовців та побажали їм у цей непростий час міцного здоров’я, успіхів у службі, надійних тилів, перемоги над ворогом і Божого благословення їм і їхнім родинам!

                                                                             КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх» Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський
 Спортивно-масові змагання з футзалу присвячені Дню гідності і свободи
Автор: Svetlana   Додано: 23 листопада 2018   Переглядів:52   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 

20  листопада 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх»  Люботинської міської ради, у співпраці з Люботинським професійним ліцеєм залізничного транспорту (керівник фізичного виховання Сидоренко С.О.), провели  спортивно-масові змагання з футзалу присвячені Дню гідності і свободи. Цей день дуже важливий для молодого покоління українців. Саме молодь,  5 років тому, продемонструвала свою європейськість і прагнення до свободи і зараз розуміє, що вона буде у подальшому будувати країну. І тому, як місцева молодь, так і вихованці ліцею із бажанням взяли участь у турнірі.

 

За його результатами змагань першу сходинку і Кубок від КЗ «Спорт для всіх» здобула команда «Арсенал», II місце у команди «Іскра», III місце посіла команда «Метал», які отримали грамоти відповідних ступенів.


КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський