Шановні громадяни!
Автор: Svetlana   Додано: 4 лютого 2016   Переглядів:1399   Категорія - [Тимчасовий архів » Оформлення субсидій]
 

Шановні громадяни!

 

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається у грошовій безготівковій або грошовій готівковій форміі, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

 

З питання призначення житлової субсидії необхідно звернутися до

відділу субсидій та адресних соціальних допомог

управління соціального захисту населення Люботинської міської ради

 

Адреса: 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, кім. 5

 

Отримання консультацій та попередній запис на прийом

 за телефоном «гарячої лінії»: 741-16-06

 

Дні прийому:  понеділок - четвер  з 8-00 до 17-00, п’ятниця з 8-00 до 15-45

 




 До уваги пільговиків!
Автор: Svetlana   Додано: 13 січня 2020   Переглядів:556   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

До уваги пільговиків!

з  01.01.2019 (зміни)

Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг 

відповідно до Постанова Кабінету Міністрів України

від 17 квітня 2019 року № 373 (зі змінами)

«Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» 

 

 

З 1 січня 2020 року пільгові категорії зможуть перейти на готівкову форму грошової допомоги для оплати житлово-комунальних послуг.

 Для отримання пільги в готівковій грошовій формі необхідно надати до управління соціального захисту населення Люботинської міської ради заяву із зазначенням банківської установи та номеру соціального рахунку для зарахування коштів.

Звертатись за адресою  вул. Слобожанська,24/1, телефон (057) 7410131

При собі необхідно мати:

паспорт, ідентифікаційний номер, пільгове посвідчення. 

 

Відділ пільг та соціальних гарантій

управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради




 Отримувачам субсидії
Автор: Svetlana   Додано: 20 грудня 2019   Переглядів:536   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Наказом Міністерства соціальної політики України «Про внесення змін до форми заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі» від 23.10.2019   № 1528 внесено зміни до форми Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі через АТ «Ощадбанк»,  затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 02 травня 2018 року № 604 та викладено її в новій редакції.

Заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидіі можна роздрукувати з сайту.

Завантажити бланки:2019-blank-deklaracya-pro-dohodi-vitrati-osb-yak-zvernulisya-za-priznachennyam-zhitlovoyi-subsidyi.doc [95 Kb] (cкачувань: 102)blank-zayava-na-subsidyu-z-13.12.2019.doc [61 Kb] (cкачувань: 91)

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради




 До уваги отримувачів субсидій у грошовій готівковій формі!
Автор: Svetlana   Додано: 27 листопада 2019   Переглядів:396   Категорія - [Головна, Управління СЗН, Оформлення субсидій]
 

До уваги отримувачів субсидій у грошовій готівковій формі!

3 1 жовтня 2019 року виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Особи, які не одержують пенсії, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці (відмінній від місця оформлення субсидії), самостійно надають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про спосіб виплати та/або реквізити рахунка в уповноваженому банку. До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюється через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта», за адресою, зазначеною у заяві.

Громадянам, які не надали до управління соціального захисту населення банківських реквізитів для виплати субсидії (крім пенсіонерів, які отримують субсидію на пенсійні рахунки), кошти субсидії починаючи з жовтня 2019 року  зараховуються на відділення АТ «Укрпошта».

Тож, для отримання в  подальшому коштів готівкової субсидії в одному з уповноважених  банків, які функціонують в  м. Люботин (АТ «Ощадбанк» або ПАТ КБ «Приватбанк»), Вам необхідно звернутися з відповідною заявою до управління соціального захисту населення та надати реквізити рахунка в уповноваженому банку.

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради

 





 Щодо призначення субсидії з травня 2019 року.
Автор: Svetlana   Додано: 5 червня 2019   Переглядів:529   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Щодо призначення субсидії з травня 2019 року.

 

Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на наступний строк.

Рішення про призначення (відмову в призначенні) житлової субсидії приймається після отримання необхідної для призначення субсидії інформації на запити (Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби України, виконавців житлово-комунальних послуг тощо).

Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (далі – Положення), передбачено, що громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги, яка відповідає ознакам, визначеним у підпункті 5 пункту 6 Положення (тобто, не перевищує 340 грн.), житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі.

До заборгованості при призначенні субсидії не включається заборгованість за послугу з постачання та розподілу природного газу, що нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та у зв’язку з приведенням об’ємів використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов, а також заборгованості, що виникла у зв’язку з тим, що управитель, об’єднання, виконавець комунальних послуг не уклали договору з АТ “Ощадбанк” (його установами) для перерахування сум житлових субсидій у грошовій безготівковій формі).

Таким чином, у травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня зазначена вище заборгованість зі сплати послуг, у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

Громадянам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні і відповідно до Положення мають подавати нові заяви і декларації, за відсутності заборгованості субсидія призначається також у грошовій готівковій формі (незалежно від того, у якій формі отримували субсидію в опалювальному сезоні).

Повторно з заявою та декларацією з травня мають звернутися:

-    орендарі житла;

-    внутрішньо переміщені особи;

-    домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;

-    домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

-    якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю.

Також Положенням передбачено, що за заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

 

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради




 Мінсоцполітики вимагає від надавачів послуг коректно проводити нарахування одержувачам субсидії
Автор: Svetlana   Додано: 5 червня 2019   Переглядів:594   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Мінсоцполітики вимагає від надавачів послуг коректно проводити нарахування одержувачам субсидії

3 Червня 2019, 16:11


Субсидіанти, які мали невикористані субсидії за жовтень 2018 – січень 2019 року, мали право скористатися ними до кінця опалювального сезону, тобто протягом лютого-квітня 2019 року. Тому борги, які виставили у червні таким домогосподарствам надавачі комунальних послуг, є не законними.

Якщо станом на травень в особистих кабінетах субсидіантів була переплата, а у червні з’явився борг, це привід для одержувачів житлових субсидій вимагати у газовиків, тепловиків та інших надавачів комунальних послуг перерахунку.

Дізнатися причину походження боргу можна запросивши у комунальників  помісячну роздруківку з інформацією: яка соціальна норма, скільки газу, води, тепла, світла фактично спожито домогосподарством, скільки сплачено, а скільки зекономлено. На основі цих даних можна визначити правомірність виставлення заборгованості та причин її виникнення.

Червневі платіжки за газ, електроенергію, воду та опалення у одержувачів субсидії з мінусом можливі лише у трьох випадках:

  • По-перше, заборгованість у червневій платіжці могла з’явитися у тих людей, які за травень не  сплатити рахунки за комунальні послуги.
  • По-друге, сім’ї, які споживають більше за надані їм соціальні нормативи повинні доплатити за фактично спожиту послугу понад норму.
  • По-третє, якщо у субсидіанта до початку опалювального сезону (2018-2019рр.) була накопичена заборгованість і не сплачена протягом зими. Така заборгованість субсидією не покривається і повинна сплачуватися субсидіантом самостійно.

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради



За інформацією Міністерства соціальної політики України

Адреса цієї сторінки: http://www.msp.gov.ua/news/17188.html 




 Чи необхідно надавати нову заяву до управління для призначення житлової субсидії з травня 2019 року?
Автор: Chekardina   Додано: 14 травня 2019   Переглядів:556   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Інформація для  отримувачів субсидії!

            Чи необхідно надавати нову заяву до управління для призначення житлової субсидії з травня 2019 року?

         Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради повідомляє, що для призначення житлової субсидії на наступний період, нову заяву та декларацію подають:

внутрішньо переміщені особи;

особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають;

домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

            Також, громадяни, які отримували житлову субсидію в опалювальний період, повинні повідомити управління в місячний термін, якщо вони або члени сім’ї:

-  мають у своєму володінні транспортні засоби, що підлягають державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда);

- отримували доходи, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного страхування за період, який враховується для призначення  субсидії - за ІІІ та ІV квартали 2018 року (отримували державну соціальну допомогу, оплату тимчасової непрацездатності в зв’язку з вагітністю та пологами, тощо);

- придбали майно, товари або оплатили послуги, які на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тисяч гривень;

-  мають прострочену понад три місяці заборгованість  по сплаті аліментів;

- навчаються за денною формою навчання в закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як безробітні і в цей період навчались в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;

- змінили склад зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку)  або  членів їх сімей;

- змінили персональні дані або соціальний статус (одружились, розлучились, стали пенсіонерами і т.д.).

            Також, якщо до складу зареєстрованих або членів їх сімей входять діти, яким виповнилось 14 років, необхідно до відділу субсидій надати паспортні дані.  

           

            Чи призначається житлова субсидія на наступний, якщо наявна заборгованість з оплати комунальних послуг?

            Якщо станом на травень 2019 року є прострочена понад місяць заборгованість за житлово-комунальні послуги (за березень), житлова субсидія буде призначатись на новий період лише  після погашення боргу або укладання договору реструктуризації.  В такому випадку призначення житлової субсидії буде можливим лише в безготівковій формі за поданням нової заяви та декларації.

                                                        Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради

 




 До уваги отримувачів субсидії!
Автор: Svetlana   Додано: 16 квітня 2019   Переглядів:445   Категорія - [Головна, Управління СЗН, Оформлення субсидій]
 

До уваги отримувачів субсидії!

 

З лютого 2019 року  стартували дві моделі отримання субсидії на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг населенням. Паралельно працюють два механізми монетизації субсидій  - безготівковий та виплата коштів готівкою. 

 

Усі громадяни, які звернулися або звернуться в 2019 році до кінця опалювального сезону з новим пакетом документів, для призначення субсидії з січня, лютого, березня, квітня 2019 року, будуть опрацьовуватись в новій системі, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк».  Тобто, громадяни щомісячно будуть проінформовані СМС повідомленнями про розрахунки субсидією з підприємствами, які надають житлово-комунальні послуги, та отримають інформацію про необхідність,  у разі потреби,   здійснити доплату власними коштами за фактично спожиті послуги.

 

Починаючи з лютого 2019 року, тим кому субсидія була призначена з 2018 року, отримують субсидію до кінця опалювального періоду –  у готівковій формі. Вся субсидія таким субсидіантам перераховується грошовим переказом через АТ «Ощадбанк» або зарахування таких коштів на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк», а пенсіонерам  виплачується Пенсійним фондом одночасно з пенсією.

 

Наголошуємо, що громадяни, яким житлова субсидія надається у грошовій формі, (у тому числі готівковій) зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.

 

Згідно з Положенням про порядок призначення субсидії, житлова субсидія                  не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:

структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.) на день звернення за призначенням житлової субсидії.

 

За отриманням інформації щодо будь-яких питань, пов’язаних з призначенням житлової субсидії, одержувачі субсидії звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

 

За отриманням інформації щодо спожитих послуг, нарахованих сум за послуги, розміру заборгованості (переплати) одержувачі житлової субсидії звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

 

За отриманням інформації щодо операцій, здійснених за обліковим записом одержувача житлової субсидії щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, одержувачі субсидії звертаються до АТ «Ощадбанк». Інформація надається в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк».

 

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради




 До уваги одержувача житлової субсидії!
Автор: Svetlana   Додано: 14 березня 2019   Переглядів:908   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

До уваги одержувача житлової субсидії!

До уваги одержувача житлової субсидії!




 Де можна отримати бланки на оформлення субсидії?
Автор: Svetlana   Додано: 14 березня 2019   Переглядів:614   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Де можна отримати бланки на оформлення субсидії?

 

Заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії можна отримати в управлінні соціального захисту населення: вулиця Слобожанська, 26, кабінет № 5, або роздрукувати з сайту

 

Завантажити:

2019-blank-deklaracya-pro-dohodi-vitrati-osb-yak-zvernulisya-za-priznachennyam-zhitlovoyi-subsidyi.doc [95 Kb] (cкачувань: 74)

2019-blank-zayava-pro-priznachennya-ta-nadannya-zhitlovoyi-subsidyi-u-groshovy-form-cherez-at-oschadbank.doc [66 Kb] (cкачувань: 100)




 Житлова субсидія готівкою!
Автор: Svetlana   Додано: 14 березня 2019   Переглядів:514   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Житлова субсидія готівкою!

          Всі одержувачі житлових субсидій, які не є пенсіонерами і користуються допомогою з 2018 року, з 12 березня зможуть забрати свою монетизовану субсидію в будь-якому відділенні Ощадбанку.

          Потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Немає ніякої прив'язки до місця реєстрації громадянина, з яким призначена державна допомога для оплати комунальних платежів. У березні субсидія прийде грошовим переказом «Швидка копійка», в квітні вже на картку, яку банк видасть під час березневого візиту в Ощадбанк.

          Для зручності отримувачам субсидії, які не є пенсіонерами, пропонується перед відвідуванням банку пройти реєстрацію на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України). Це дозволить субсидіанту самостійно вибрати найближче відділення, зручний час і дату для отримання субсидії без черг. Отримати субсидію ця категорія субсидіантов зможе з 12 числа кожного місяця грошовим переказом через систему «Швидка копійка» Ощадбанку або на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку. Для отримання потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. При цьому якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в Ощадбанку, то субсидія автоматично буде зарахована саме на цей рахунок, і Ощадбанк надішле SMS про її надходження (за умови активованої послуги SMS-банкінгу). Якщо субсидіант не має поточного рахунку в Ощадбанку, Міністерство соціальної політики України через підприємство Укрпошта направить адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через Ощадбанк. При отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів «Швидка копійка» субсидіанту запропонують відкрити поточний рахунок. Це дасть можливість при зарахуванні подальших субсидій отримувати від Ощадбанку SMS про надходження субсидії (за умови активованої послуги SMS-банкінгу). Не потрібно буде кожен раз відвідувати відділення для отримання субсидії - вона буде автоматично зараховуватися банком на карту; отримуючи субсидію на карту, клієнт зможе знімати кошти в будь-якому банкоматі, а також зручно і своєчасно оплачувати комунальні послуги в мобільному або інтернет-банкінгу «Ощад 24/7».

          Субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Пенсіонери отримають субсидію одночасно з пенсією через Укрпошту або на свій банківський пенсійний рахунок (в Ощадбанку або іншому банку, в якому вони зазвичай отримують пенсію).

Для отримання інформації з будь-яких питань, пов'язаних з призначенням субсидії, субсидіантам слід звертатися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Щодо інформації про спожиті послуги, нараховані суми, розмір заборгованості/переплати субсидіантам необхідно звертатися до постачальників комунальних послуг.

Дізнатися більше про реєстрацію для відвідування відділення і механізм отримання виплат можна, звернувшись до Контакт-центр Ощадбанку,                            тел: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України).

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради

 




 Житлова субсидія готівкою!
Автор: Chekardina   Додано: 5 березня 2019   Переглядів:483   Категорія - [Головна, Управління СЗН, Оформлення субсидій]
 

Житлова субсидія готівкою!


         Всі одержувачі житлових субсидій, які не є пенсіонерами і користуються допомогою з 2018 року, з 12 березня зможуть забрати свою монетизовану субсидію в будь-якому відділенні Ощадбанку.

         Потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Немає ніякої прив'язки до місця реєстрації громадянина, з яким призначена державна допомога для оплати комунальних платежів. У березні субсидія прийде грошовим переказом «Швидка копійка», в квітні вже на картку, яку банк видасть під час березневого візиту в Ощадбанк.

         Для зручності отримувачам субсидії, які не є пенсіонерами, пропонується перед відвідуванням банку пройти реєстрацію на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України). Це дозволить субсидіанту самостійно вибрати найближче відділення, зручний час і дату для отримання субсидії без черг. Отримати субсидію ця категорія субсидіантов зможе з 12 числа кожного місяця грошовим переказом через систему «Швидка копійка» Ощадбанку або на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку. Для отримання потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. При цьому якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в Ощадбанку, то субсидія автоматично буде зарахована саме на цей рахунок, і Ощадбанк надішле SMS про її надходження (за умови активованої послуги SMS-банкінгу). Якщо субсидіант не має поточного рахунку в Ощадбанку, Міністерство соціальної політики України через підприємство Укрпошта направить адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через Ощадбанк. При отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів «Швидка копійка» субсидіанту запропонують відкрити поточний рахунок. Це дасть можливість при зарахуванні подальших субсидій отримувати від Ощадбанку SMS про надходження субсидії (за умови активованої послуги SMS-банкінгу). Не потрібно буде кожен раз відвідувати відділення для отримання субсидії - вона буде автоматично зараховуватися банком на карту; отримуючи субсидію на карту, клієнт зможе знімати кошти в будь-якому банкоматі, а також зручно і своєчасно оплачувати комунальні послуги в мобільному або інтернет-банкінгу «Ощад 24/7».

         Субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Пенсіонери отримають субсидію одночасно з пенсією через Укрпошту або на свій банківський пенсійний рахунок (в Ощадбанку або іншому банку, в якому вони зазвичай отримують пенсію).

Для отримання інформації з будь-яких питань, пов'язаних з призначенням субсидії, субсидіантам слід звертатися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Щодо інформації про спожиті послуги, нараховані суми, розмір заборгованості/переплати субсидіантам необхідно звертатися до постачальників комунальних послуг.

Дізнатися більше про реєстрацію для відвідування відділення і механізм отримання виплат можна, звернувшись до Контакт-центр Ощадбанку,                            тел: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України).

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради

 




 Субсидія- „живими” грошима
Автор: Chekardina   Додано: 25 лютого 2019   Переглядів:470   Категорія - [Головна, Люботинський ПФУ, Оформлення субсидій]
 

Субсидія- „живими” грошима

 


Пенсійний фонд забезпечить  виконання рішення Кабінету  Міністрів України щодо виплати пенсіонерам субсидії

 

У березні стартує ще одна модель монетизації субсидій: гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуть безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України. Паралельно діятиме запроваджена із січня 2019 року монетизація, що передбачає розрахунки субсидіантами за спожиті послуги через Ощадбанк і за результатами вже цього опалювального сезону виплату одержувачам невикористаних субсидій готівкою.

Отже, всі, кому субсидію призначено з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платівок за лютий 2019 року. Відповідно у квітні надійдуть кошти для розрахунку за послуги, спожиті в березні, у травні – за квітневу комуналку. Усю субсидію „старим” субсидіантам буде перераховано грошовим переказом через державний „Ощадбанк”, а пенсіонерам субсидію виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для грошового переказу потрібно буде звернутися в найближче відділення Ощадбанку й надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який надійдуть суми субсидії у квітні й травні.

Пенсіонери, які одержують пенсійні виплати через інші банки, зможуть зняти свою субсидію безпосередньо в банкоматі цього банку. Тим, хто не має пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта.

Усі, хто вперше звернувся за субсидією в 2019 році, беруть участь у чинній моделі монетизації, тобто розрахунки з підприємствами за спожиті послуги  за цих осіб здійснюватиме Ощадбанк, а за підсумками вже цього опалювального сезону субсидіанти одержать залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

Отже, буде здійснено пілотування одночасно двох моделей монетизації, а за результатами аналізу їх ефективності буде ухвалено рішення щодо впровадження однієї з них із травня поточного року.


Харківське приміське об’єднане

управління Пенсійного фонду

України Харківської області

 




 Як працюватиме монетизація субсидій. Роз’яснення від Мінсоцполітики України
Автор: Svetlana   Додано: 20 лютого 2019   Переглядів:720   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Як працюватиме монетизація субсидій. Роз’яснення від Мінсоцполітики України

 

  Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією.

  Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

  Про це 19 лютого повідомляє Міністертво соціальної політики України.

Як працюватиме монетизація субсидій. Роз’яснення від Мінсоцполітики України

  Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.

   Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020рр не призначатимуть.

   Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому усім  отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради

за інформацією Міністерства соціальної політики України




 Важлива інформація для громадян, які одержують субсидії!
Автор: Chekardina   Додано: 18 лютого 2019   Переглядів:468   Категорія - [Головна, Управління СЗН, Оформлення субсидій]
 

Важлива інформація для  громадян, які одержують субсидії!


         В рамках пілотного проекту, Урядом затверджено нові правила виплати житлових субсидій.

         З лютого 2019 року  стартують дві моделі отримання субсидії на відшкодування витрат з оплати комунальних послуг населенням. Паралельно працюватимуть два механізми монетизації субсидій  - безготівковий та виплата коштів готівкою. 

         Усі громадяни, які звернулися або звернуться в 2019 році до кінця опалювального сезону з новим пакетом документів, для призначення субсидії з січня, лютого, березня, квітня 2019 року, будуть опрацьовуватись в новій системі. Яка передбачає   розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк».  Тобто, громадяни щомісячно будуть проінформовані СМС повідомленнями про розрахунки субсидією з підприємствами, які надають житлово-комунальні послуги, та отримають інформацію про необхідність,  у разі потреби,   здійснити доплату власними коштами за фактично спожиті послуги.

         Після закінчення опалювального сезону 2019 року, економні громадяни матимуть змогу отримати готівкою кошти невикористаних субсидій, які залишаться після проведення розрахунків з надавачами житлово-комунальних послуг.

         Починаючи з лютого 2019 року, тим кому субсидія була призначена з жовтня, листопада, грудня 2018 року, отримуватимуть субсидію до кінця опалювального періоду за новими правилами  –  у готівковій формі.

         Громадяни отримають у березні 2019 року готівку для розрахунків за комунальні послуги за лютий,  у квітні за спожиті послуги у  березні, у травні – за квітень. Домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд.

         Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через банки, які розташовані в нашому місті («Ощадбанк» або «ПриватБанк»), матимуть змогу в березні зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку.   Усі пенсіонери, яких обслуговує «Укрпошта», отримуватимуть субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії.   

         Іншим категоріям громадян,  починаючи з 12 березня 2019 року необхідно буде звернутися до відділення АТ «Ощадбанк» та надати паспорт та ідентифікаційний код для отримання грошового переказу через послугу «швидка копійка». Одночасно з виплатою субсидії за лютий, кожному одержувачу буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії  у квітні та травні.

         Кожному субсидіанту, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні «Укрпошта» доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від Уряду для оплати комунальних послуг.

         Таким чином, Урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації.  За результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї  з  них з травня 2019 року.

                                                        Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради

 




 Уряд запровадив надання житлових субсидій у готівковій формі
Автор: Chekardina   Додано: 14 лютого 2019   Переглядів:576   Категорія - [Головна, Джерела 2016, Управління СЗН, Оформлення субсидій]
 

Уряд запровадив надання житлових субсидій у готівковій формі


Кабінетом Міністрів України 06  лютого 2019 року прийнято Постанову № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою запроваджено механізм надання житлових субсидій у готівковій формі.

Згідно внесених змін, громадяни, яким призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року.  

Вся субсидія таким субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам  виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

 

З текстом Постанови можна ознайомитися на офіційному сайті Верховної ради України за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF#n15

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради

 

 

Завантажити: Бланк декларації  2019-blank-deklaracya-pro-dohodi-vitrati-osb-yak-zvernulisya-za-priznachennyam-zhitlovoyi-subsidyi.doc [95 Kb] (cкачувань: 74) 

 

                              Бланк про призначення та надання житлової субсидії  2019-blank-zayava-pro-priznachennya-ta-nadannya-zhitlovoyi-subsidyi-u-groshovy-form-cherez-at-oschadbank.doc [66 Kb] (cкачувань: 72)




 Міністерство соцiальної політики України 5 головних запитань про монетизацію пільг і субсидій
Автор: Svetlana   Додано: 21 січня 2019   Переглядів:593   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Міністерство соцiальної політики України

5 головних запитань про монетизацію пільг і субсидій

1. Чи потрібно повторно подавати документи ?

Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

В Ощадбанк йти не потрібно. Уряд максимально автоматизував процес монетизації, щоб основне навантаження лягло на управління соціального захисту населення, державний банк та надавачів комунальних послуг.

Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. Ви вже є учасниками монетизації пільг і субсидій.

2. Чи потрібно у Ощадбанку самостійно відкривати рахунок?

На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію, буде АВТОМАТИЧНО відкритий персональний обліковий запис в банку, на якому будуть відображатися житлової субсидії у грошовій формі.

Персональний обліковий запис матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти першочергово будуть спрямовуватися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію й воду.

Ощадбанк щомісяця інформуватиме субсидіантів та пільговиків SMS-повідомленням про надходження коштів від держави, їх використання та залишок.

Після закінчення опалювального сезону - у червні -  суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.  Рахунок кожному Ощадбанк відкриє автоматично, без додаткового звернення у банк.

3. Як відбуватиметься оплата комуналки?

Все відбуватиметься автоматично. Щомісяця надавачі комунальних послуг для Ощадбанку формуватимуть он-лайн платіжку субсидіанта. Банк згідно з наданою інформацією перераховуватиме їм субсидію. Про це, та про те скільки залишається заплатити за комуналку, Ощадбанк одразу інформуватиме субсидіанта SMS-повідомленням.

Для субсидіантів будуть створені ПЕРСОНАЛЬНІ КАБІНЕТИ, де можна буде відслідкувати інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які сплачені за рахунок субсидії, залишок коштів. Додаткові консультації можна буде отримати у контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800.

4. Чому Ощадбанк?

Ощадбанк є державним уповноваженим банком щодо десятка урядових програм та має понад 15 років досвіду  співпраці  з підприємствами паливно-енергетичного комплексу.

Банк володіє найбільшою мережею відділень – понад 3 200, які присутні в тому числі у сільській місцевості, де найбільша кількість субсидіантів, та має великий ДОСВІД щодо виплат соціальної допомоги й пенсій великій кількості клієнтів одночасно. Тому і визначено проводити монетизацію пільг і субсидій саме через цей державний банк.

Жодних комісій від субсидіантів та пільговиків за обслуговування їх персональних облікових рахунків Ощадбанк не братиме.

5. Чому гроші не роздадуть одразу на руки?

В Україні субсидію отримує майже половина українських сімей. Якщо одразу роздати такій кількості людей гроші на руки, є ризик гіперінфляції та кризи комунальних неплатежів.

Уявімо ситуацію, що 8 млрд. грн. щомісяця замість оплати комуналки попадатимуть на споживчий ринок. Уже через два місяці житлово-комунальне господарство України спіткає колапс, адже надавачі послуг не зможуть розрахуватися з тим же Нафтогазом за куплений газ.

Тому допомога надходитиме на персональний обліковий запис субсидіанта та пільговика в Ощадбанк, а все, що залишиться після оплати комунальних послуг протягом року, за результатами опалювального сезону ЕНЕРГООЩАДНІ українці зможуть забрати з банку готівкою.

 

Завантажити бланки заяви та декларації 2019: deklaracya-2019.doc [94.5 Kb] (cкачувань: 78)zayava-2019.doc [66.5 Kb] (cкачувань: 104)

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради

за інформацією Міністерства соцiальної політики України

 

 

http://www.msp.gov.ua/news/16511.html




 Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій
Автор: Svetlana   Додано: 21 січня 2019   Переглядів:516   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій

 Кабінет міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.

Скажімо, домогосподарству виділена субсидія на газ, воду, електроенергію у загальному розмірі 1 500 гривень. А сума всіх комунальних платежів складає 2 000 гривень. 1 500 субсидійних гривень Ощадбанк перерахує надавачам послуг та поінформує сім’ю субсидіанта про те, що йому залишилося доплатити за комуналку 500 грн.

З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено. 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради

за інформацією Міністерства соцiальної політики України

 

 

http://www.msp.gov.ua/news/16510.html

 

 

 

 

 




 Уряд роз’яснює основні питання монетизації субсидій
Автор: Chekardina   Додано: 3 січня 2019   Переглядів:561   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Уряд роз’яснює основні питання монетизації субсидій

28 грудня 2018 | 09:18

27 грудня Кабмін прийняв постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

1. Чи потрібно повторно подавати документи?

Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати заяву на монетизацію і декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

В Ощадбанк йти не потрібно. Уряд максимально автоматизував процес монетизації, щоб основне навантаження лягло на управління соціального захисту населення, державний банк та надавачів комунальних послуг.

Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. Ви вже є учасниками монетизації пільг і субсидій.

2. Чи потрібно у Ощадбанку самостійно відкривати рахунок?

На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію, буде АВТОМАТИЧНО відкритий персональний обліковий запис у банку, на якому будуть відбиватися житлові субсидії у грошовій формі.

Персональний обліковий запис матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти першочергово будуть спрямовуватися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію й воду.

Ощадбанк щомісяця інформуватиме субсидіантів та пільговиків SMS-повідомленням про надходження коштів від держави, їх використання та залишок.

Після закінчення опалювального сезону - у червні -  суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.  Рахунок кожному Ощадбанк відкриє автоматично, без додаткового звернення у банк.

3. Як відбуватиметься оплата комуналки?

Все відбуватиметься автоматично. Щомісяця надавачі комунальних послуг для Ощадбанку формуватимуть онлайн-платіжку субсидіанта. Банк згідно з наданою інформацією перераховуватиме їм субсидію. Про це та про те, скільки залишається заплатити за комуналку, Ощадбанк одразу інформуватиме субсидіанта SMS-повідомленням.

Для субсидіантів будуть створені ПЕРСОНАЛЬНІ КАБІНЕТИ, де можна буде відстежувати інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які сплачені коштом субсидії, залишок коштів. Додаткові консультації можна буде отримати у контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800.

4. Чому Ощадбанк?

Ощадбанк є державним уповноваженим банком щодо десятка урядових програм та має понад 15 років досвіду співпраці з підприємствами паливно-енергетичного комплексу.

Банк володіє найбільшою мережею відділень – понад 3200, які присутні, в тому числі у сільській місцевості, де найбільша кількість субсидіантів, та має великий досвід щодо виплат соціальної допомоги й пенсій великій кількості клієнтів одночасно. Тому і визначено проводити монетизацію пільг і субсидій саме через цей державний банк.

Жодних комісій від субсидіантів та пільговиків за обслуговування їх персональних облікових рахунків Ощадбанк не братиме.

5. Чому гроші не роздадуть одразу на руки?

В Україні субсидію отримує майже половина сімей. Якщо одразу роздати такій кількості людей гроші на руки, є ризик гіперінфляції та кризи комунальних неплатежів.

Уявімо ситуацію, що 8 млрд грн щомісяця замість оплати комуналки потраплятимуть на споживчий ринок. Уже за два місяці житлово-комунальне господарство України спіткає колапс, адже надавачі послуг не зможуть розрахуватися з тим же «Нафтогазом» за куплений газ.

Тому допомога надходитиме на персональний обліковий запис субсидіанта та пільговика в Ощадбанк, а все, що залишиться після оплати комунальних послуг протягом року, за результатами опалювального сезону «енергоощадні» українці зможуть забрати з банку готівкою.

 

https://kharkivoda.gov.ua/news/96693

 




 З 1 жовтня 2018 року внесені зміни до Порядку надання субсидій
Автор: Svetlana   Додано: 14 листопада 2018   Переглядів:608   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

З 1 жовтня 2018 року внесені зміни до Порядку надання субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року №841 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Стосовно терміну, на який призначається субсидія

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг тепер призначатиметься з місяця звернення за її призначенням до закінчення опалювального сезону (30 квітня) та розраховуватиметься окремо на неопалювальний  та опалювальний сезони.

Усім домогосподарствам, яким було призначено субсидію на неопалювальний сезон 2018 року, в тому числі без визначення її розміру, продовжується термін дії субсидії до кінця опалювального сезону, і проводиться розрахунок розміру на опалювальний сезон без повторного звернення.

Стосовно призначення субсидй на понаднормову площу житла

 Доповнено перелік осіб, яким житлову субсидю може бути призначено за рішенням комісій на понаднормову площу житла, громадянами, які:

- отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або по інвалідності;

- досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону Украни «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», і отримують пенсію за вислугою років;

- отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Стосовно призначення субсидій домогосподарствам з великою площею житла

3 1 жовтня 2018 року при визначенні права на отримання субсидії враховується не загальна площа житлового приміщення, а опалювальна.

Субсидія не призначається, якщо опалювана площа житлового приміщення перевищує       120 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 200 кв. метрів для індивідуальних будинків. При цьому ця норма не поширюватиметься і на багатодітних сім’ї.

За рішенням комісій субсидія може бути призначена, якщо у житловому примищенні (будинку) оформлено два і бльше окремих особових рахунки, за умови, що опалювальна площа частини житлового приміщення кожного домогосподарства, на яку призначається субсидія, не перевищуе 120 кв. метрів для квартири, 200 кв. метрів для індивідуального будинку.

У зв’язку з цими змінами, інформуємо, що домогосподарства, яким відмовлено у призначенні субсидії з таких причин, можуть звернутися до управління соціального захисту населення для розгляду питання призначення субсидії на опалювальний сезон.

Стосовно непризначення субсидій за наявності заборгованості зі сплати аліментів

Змінами передбачено, що субсидія не може бути призначена (у т. ч. за рішенням комісій) у випадку, коли у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря).

Стосовно обрахування сукупного доходу

Постановою № 841 уточнено, що для розрахунку житлової субсидій враховуються нараховані доходи членів домогосподарства. При цьому, як і раніше, розмір заробітної плати враховується після сплати податку на доходи фізичних осіб.

Перелік доходів, які враховуються під час призначення житлової субсидії доповнено грошовими переказами, отриманими із-за кордону (на підставі задекларованих сум), а які не враховуються, - сплаченими аліментами (за умови документального підтвердження фактичної сплати) та спеціальною бюджетною дотацією за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Уточнено, що у разі призначення житловоі субсидії з початку опалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за останній місяць попереднього неопалювального сезону (вересень), а у разі призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону доходи у вигляді пенсій враховуються в розмірі нарахованої пенсії за останнй місяць попереднього опалювального сезону (квітень).

Передбачено, що не враховуються доходи батьків у разі призначення субсидії студентам, які зареєстровані у гуртожитку за місцем навчання, а також доходи одного з батьків дитини у разі призначення субсидії другому з батьків, який проживає з дитиною, у випадку, коли батьки розлучені.

Окрім того, змінено порядок розрахунку сукупного доходу для осіб, які у періоді, за який враховуються доходи, отримували допомогу по безробіттю.

Якщо у них середньомісячний сукупний дохід менше мімальноі заробітноі плати, за кожний місяць отримання допомоги у розмірі, меншому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб станом на кінець пероду, за який враховуються доходи, враховується дохід у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи; за кожний місяць отримання допомоги у розмірі, більшому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, - фактично отримані доходи; за кожний місяць, у якому відсутні доходи, - дохід у сумі трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи.

Звертаемо увагу, що крім того, враховуються інші види доходів, які отримала безробітна особа протягом періоду, за який враховуються доходи.

Стосовно призначення субсидй особам, що перебували за кордоном

3 метою урегулювання питання призначення субсидій домогосподарству, до складу якого входять заробітчани, що перебувають за кордоном понад 2 місяці протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, надано можливсть комісіям приймати рішення щодо призначення субсидій, якщо такими особами пітверджено легалізованими в Україні документами набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення.

Відповідний перелік розміщено на веб-сайті Мінсоцполітики у розділі «Міжнародна діяльність» у закладці «Міжнародне співробітництво».

Стосовно нормативного врегулювання окремих питань

Нормативно врегульоване питання призначення субсидій офіцйно працевлаштованим особам, за яких роботодавцем не сплачено ЄСВ (субсидія їм призначатиметься на загальних піставах за умови підтвердження заборгованості роботодавця із виплати заробітної плати та сплати ЄСВ).

Визначено, що заява і декларація не можуть бути розглянуті, коли до них не внесені в повному обсязі всі передбачені формами дані.

Надано комісії право приймати рішення про призначення житлової субсидії у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім’ї особи із складу домогосподарства доходи, які враховуються під час призначення субсидій, є такими, що зазначені в абзацах другому - четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення (за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або  нарахований середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або ними або за них не сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім випадків, коли наявна заборгованість роботодавця із виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за цих осіб) і  такі особи або інші члени домогосподарства надають соціальні послуги, перебувають у місцях позбавлення волі, перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, що підтверджується висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я, є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря.

Врегульовано питання припинення житлової субсидії без рішення комісії за заявою отримувача, а також у разі смерті одинокої особи чи переїзду сім’ї в інше житлове приміщення.

Щодо виплати громадянам невикористаних сум субсидії

Постановою передбачено, що в окремих випадках за рішенням комісії кошти невикористаної житлової субсидії можуть бути виплачені особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мешкають у містах обласного значення, через віддлення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

Щодо сплати за послуги отримувачами субсидй

Постановою надано право отримувачам субсидй не платити обов’язкову частку плати за послуги, якщо вартість спожитих послуг менше неї. У такому разі громадяни сплачують фактичну вартість спожитих послуг.

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради




 Можливість отримати субсидію працездатним непрацюючим особам
Автор: Chekardina   Додано: 25 вересня 2018   Переглядів:574   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Можливість отримати субсидію працездатним  непрацюючим особам

 

Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради повідомляє наступне.

       Відповідно до умов Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329 (далі Положення), житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

            Статтею 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування» передбачена добровільна сплата єдиного внеску. З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

            Договором про Добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладання договору, помножений на коефіцієнт 2.

            Згідно з Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 №449 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 травня 2015 року за №508/26953) (зі змінами) передбачено форму Типового договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску) (додаток №5), що містить дані про розмір єдиного внеску та період, за який він сплачується.

            Враховуючи зазначене, у разі звернення за призначенням субсидії, непрацюючі працездатні особи, які (за яких) не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування у розмірі , не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, можуть звернутися до Державної фіскальної служби.

            На підставі укладеного договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, оформленого в установленому порядку, у якому зазначається період та платіжного документа про сплату такого внеску, житлова субсидія може бути призначена за рішенням Комісії.

 

                                                                       Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради

 

 




 ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
Автор: Svetlana   Додано: 6 серпня 2018   Переглядів:446   Категорія - [Головна, Управління СЗН, Оформлення субсидій]
 

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

 

ЯКЩО У ВАС БУЛА ПЕРЕПЛАТА З ПОСЛУГИ ГАЗОПОСТАЧАННЯ  НА 1 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, 

ВАМ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЬ

 ДО ВІДДІЛУ СУБСИДІЙ З ЗАЯВОЮ  ДО 1 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЧАСТИНИ НЕВИКОРИСТАНОЇ СУБСИДІЇ.

 

При собі мати паспорт та довідку про відкриття рахунку у банківській установі міста Люботина.

 

Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради




 Субсидії з травня 2018 року
Автор: Svetlana   Додано: 21 травня 2018   Переглядів:662   Категорія - [Головна, Управління СЗН, Оформлення субсидій]
 




 Уряд оновлює програму надання субсидій з травня 2018 року
Автор: Svetlana   Додано: 7 травня 2018   Переглядів:631   Категорія - [Головна, Оформлення субсидій]
 

Уряд оновлює програму надання субсидій з травня 2018 року.

 

  Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022» (далі – Постанова),  затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

  Постанова набирає чинності з 1 травня 2018 року.

  З текстом постанови можна ознайомитись на Урядовому порталі за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-postanov-kabinetu-ministriv-ukrayini-ta-viznannya-takoyu-sho-vtratila-chinnist-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-28-grudnya-2016-r-1022

 

 Управління соціального захисту населення

Люботинської міської ради