Розпорядження від15 грудня 2011 року №218
Автор: Lubotin   Додано: 21 грудня 2011   Переглядів:1438   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

Люботинська міська рада

Виконавчий комітет

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 15 грудня 2011 року №218

 

Про затвердження складу організаційного

комітету міського фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела»

- 2012, голів журі та керівника режисерсько-постановочної групи

 

В рамках реалізації комплексної міської програми «Майбутнє Люботинщини» на 2011-2015 р. р., з метою виявлення творчо обдарованих дітей, сприяння їх подальшому самовизначенню, самореалізації, створення умов для повноцінного художнього розвитку дітей міста Люботина, враховуючи пропозиції ініціативної групи та керуючись от. 42 п .4 ПП. 20 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Затвердити склад організаційного комітету міського дитячого фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» - 2012 у кількості 17 осіб (додаток 1).

2. Призначити головами журі:

2.1. у номінації «Хореографія» - Лазоренко С.І.;

2.2. у номінації «Вокальне мистецтво» - Губську Н.А.;

2.2. у номінації «Малюнок і живопис» - Желішкевича В. І.

2.3. у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» - Микитенко М. Ю.

3. Призначити керівником режисерсько-постановчої групи начальника відділу культури Голтвянську І.А.

4. Головам журі до 10.01.2012 року надати голові організаційного комітету пропозиції щодо складу журі, порядку приймання заявок на участь у фестивалі - конкурсі мистецтв
«Люботинські джерела»-2012, графіків проведення відбіркових турів .

5. Голові організаційного комітету Гільовій Л.В. до 25.01.2012 року підготувати розпорядження щодо затвердження складу журі та графіку проведення відбіркових турів конкурсу.

6. Завідуючій сектором комп'ютерного забезпечення та масової інформації Чекардіній А.В. забезпечити оприлюднення даного розпорядження.

 

Секретар ради Л. В. Гільова

 

Погоджено:

юрист О. С. Кондратенко

виконавець Л. В. Гільова

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

від 15 грудня 2011року № 218

 

СКЛАД організаційного комітету міською дитячого фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» -2012

 

Голова оргкомітету:

Гільова Л.В. - секретар Люботинської міської ради.

Заступники голови оргкомітету:

Малік В.Г.- перший заступник міського голови Кравченко Н.В. - заступник міського голови

Приходько Т.Г.- керуюча справами виконкому

Секретар оргкомітет у:

Голтвянська І.А.- начальник відділу культури.

Члени оргкомітету:

Гречко О.В - голова Люботинської М О СМРУ( за згодою)

Губська НА - начальник служби у справах дітей

Еткало Р.Л. - директор Будинку культури

Козоріз А В. - начальник міського відділу освіти

Лазоренко С.І. - головний спеціаліст відділу освіти

Мазуренко Л.В. - директор БДЮТ

Микитенко М.Ю. - директор МЦСССДМ

Нечипоренко С.О.- депутат Люботинської міської ради ( за згодою)

Призетко О.С. - директор ДІОСШ

Теличко О. В. - голова МО « Спілкування без кордонів»( за згодою)

Чекардіна А. В - завідуюча сектором комп'ютерного забезпечення та ЗМІ відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики

Черняков С. М. - депутат Люботинської міської ради ( за згодою)
 Дитяче свято відбулось !
Автор: Lubotin   Додано: 25 травня 2011   Переглядів:1887   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

Дитяче свято відбулось !

 

В суботу, 21 травня , відбулося міське дитяче свято « Люботин - дитяча республіка», присвячене Міжнародному дню захисту дітей та Дню Європи . Все почалось з урочистої ходи від Будинку дитячої та юнацької творчості , в якій взяли участь 70 учасників Малих олімпійських ігор , понад 200 учасників та переможців щорічного фестивалю - конкурсу дитячої творчості « Люботинські джерела» Вперше мешканці побачили як крокують містом талановиті, завзяті , творчі діти , представники шкільного самоврядування , члени міського волонтерського центру разом зі своїми керівниками. Вперше у свята з'явився свій прапор, який отримав на пам'ять кожен, хто прийшов до міського парку.

 

Дитяче свято відбулось !

 

Перша зупинка ходи – вокзал ст. Люботин Південної залізниці, де у залі розмістилась виставка робіт переможців фестивалю - конкурсу « Люботинські джерела» в номінації « Малюнок та живопис» та « Декоративно - прикладне мистецтво». Розмаїття робіт вражало : вишиванки та бісероплетіння, оригамі та поробки з природніх матеріалів, в'язання ,макраме і багато нових технік виконання поробок. Малюнки вирізнялись вдалими сюжетами, різними техніками малювання. Церемонію нагородження відкрив міський голова Теличко В.О. разом з головами журі Троценком О.В. та Микитенко М.Ю. Навіть дощ не став перепоною для нашого свята. Ледве він вщух, колону очолили керівники міста – міський голова Теличко В.О., секретар ради Гільова Л.В., заступник міського голови Гаркавенко І.А., доєднались до учасників ходи клоуни на ходулях – гості свята, і всі рушили до міського парку, де відбулася церемонія нагородження переможців фестивалю у номінаціях « Вокальне мистецтво» та « Хореографія» . На центральній сцені міський голова привітав керівників , які підготували переможців фестивалю , гість свята – директор обласного центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді Зотова Т.В. вручила грамоти та подарунки 14 кращим волонтерам міста, а голови журі вручили переможцям заслужені нагороди . Яскравим був гала - концерт переможців та лауреатів фестивалю – конкурсу «Люботинські джерела» . Приємно вразила презентація дитячих громадських об'єднань шкіл міста , які звітували про роботу впродовж навчального року і були відмічені подарунками від начальника Південної залізниці, депутата Харківської обласної ради В.М. Остапчука.

 

Дитяче свято відбулось !

 

На центральній алеї спортсмени отримали нагороди від міського голови Теличка В.О. та заступника голови федерації футболу Харківської області Нечипоренка О.С. за перемогу і участь у різноманітних змаганнях місцевого рівня , а керівники обласної громадської організації «Молоді регіони» Михайлов Габріел та Навроцький Олексій подарували кожній школі міста набори футбольних м'ячів.

А міський парк перетворився дійсно на дитячу країну , в якій кожен знайшов собі розвагу до душі : для малечі - подорож у країну Вигравалію, Козацькі розваги, конкурс малюнку на асфальті, конкурс караоке, для учнів середніх класів – Євромістечко , де можна взяти участь у вікторині, познайомитись з країнами Європи , спортивні змагання . Хлопчиків відразу привабив козацький курінь, де Люботинський полк Українського реєстрового козацтва організував виставку зброї, тир, де можна було скуштувати справжній козацький чай з бубликами і насолодитись виступом бандуристок. Міська молодіжна організація « Молоді регіони» на чолі з Гречко Оленою, депутатом міської ради , провела нагородження переможців конкурсу « Яким я бачу шкільний автобус» та ігротеку для тинейджерів, а громадська організація « Спілкування без кордонів» презентувала роботу своєї організації та провела гру на орієнтування для старшокласників « Геокешинг» .

 

Дитяче свято відбулось !

 

Подарунком всім люботинцям стало свято Морозива, яке подарувало нам ТОВ « Хладик трейд». Взагалі подарунків , призів та солодощів на святі не бракувало завдяки депутатам міської ради Беху А.М., Гиренку В.М., Гречко О.В., Гречко В.І., Длугашу О.К.,Ішанову Р.П., Крапівці А.М., Куценко В.В., Лобунцю С.Б.,Маліку В.Г.,Нечипоренку О.С.,Ольховському С.В., Самойлову В.А., Чернякову С.М. приватним підприємцям Бабічу В.Ю., Волинському П.О., Гостєву В.Д., Клюкіну О.О., Литвину О.М., Петренко Н.В. Тож велике спасибі всім за турботу про дітей і підтримку міських ініціатив.

Особливі слова подяки – почесним громадянам міста Каплунову Б.І.,Нечипоренку О.С., голові правління АТ « Банк « Меркурій» Соловйову В.П. – за чуйність , підтримку дитячих та молодіжних ініціатив та організацій міста

 

Дитяче свято відбулось !

 

Слова вдячності хочу висловити всім членам організаційного комітету за злагодженість, творчий підхід , відповідальність та професіоналізм, головам та членам журі – за об'єктивність, неупередженість та чуйність, керівникам комунальних підприємств Кандауровій О.В., Тимченку С.С. та Устаєву А.Д. - за допомогу у підготовці до свята .

Готували це свято всією громадою – міська рада , освітянські установи міста, заклади культури, медицини , комунальні підприємства, правоохоронні органи, громадські організації – тому воно і було цікавим, яскравим, безпечним для дітей . Значить наша громада має потенціал, а значить наше місто має майбутнє.

 

Секретар Люботинської міської ради ,

голова організаційного комітету Л.В.Гільова.

 
 Фінал дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв "Люботинські Джерела"
Автор: Lubotin   Додано: 18 травня 2011   Переглядів:1576   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

 

Фінал дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв "Люботинські Джерела"

 
 Люботин - детская республика
Автор: Lubotin   Додано: 16 травня 2011   Переглядів:1486   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 
 СЦЕНАРНИЙ ПЛАН проведення заключного етапу міського дитячого фестивалю-конкурсу мистецтв«Люботинські джерела»
Автор: Lubotin   Додано: 13 травня 2011   Переглядів:2552   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

СЦЕНАРНИЙ ПЛАН

проведення заключного етапу міського дитячого

фестивалю-конкурсу мистецтв«Люботинські джерела»

та відзначення дня Європи в м.Люботині

 

21.05.2011 р.

9.00 Зустріч почесних гостей

9.00 Урочиста хода переможців фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»,Малих Олімпійських ігор, конкурсів та фестивалів

9.00 Відкриття виставки робіт переможців фестивалю-конкурсу

9.15 Нагородження переможців фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінаціях «Живопис» та «Декоративно-прикладне мистецтво»

9.45 Продовження урочистої ходи переможців фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела», Малих Олімпійських ігор, конкурсів та фестивалів

10.00 Гала-концерт та нагородження переможців фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінаціях «Вокальне мистецтво» та «Хореографія»

10.00 Театралізована конкурсно-розважальна програма «Галявина казок країн Європи»

11.00 Театралізована конкурсно-розважальна програма «Козацькі розваги»

11.30 Спортивні змагання «Веселі старти»

11.30. Показові виступи спортивних клубів міста

12.00 Конкурсна програма «Малюнок на асфальті»

12.00 Козача стоянка ( безкоштовний тир, виставка зброї)

12.00 Презентації дитячих громадських організацій

12.00 Караоке

12.30 Подорож по Євромістечку ( вікторини, знайомство з країнами Євросоюзу)

12.40 Концерт фіналістів фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»

13.00 Ігротека для тінейджерів

13.00 Спортивні змагання з волейболу та баскетболу

13.00 Свято морозива
 Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок та живопис»
Автор: Lubotin   Додано: 28 квітня 2011   Переглядів:5900   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок та живопис»

 

 

Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок та живопис»


 

 

Категорія «Надія»:

1. Разінькова Віолета «Равлики» - ЛМБДЮТ (кер. Дон О.О.)

2. Поляков Геннадій «Їжачки» - Люботинська гімназія №1 (кер. Дон Г.В.)

Вікова категорія 6-10 років:

1 місце – Тубальцева Олександра «Райдужний жираф» - ЛМБДЮТ (кер. Коваль О.О.)

2 місце – Біленко Анастасія «Біля годівниці»- ЛМБДЮТ (кер. Дон Г.В.)

Костяненко Євген «Порося калюжу знайде»- Люботинська ЗОШ І- ІІІ ст. №4

3 місце – Головач Дар»я «Салют» - Люботинська ЗОШ №5 – (вчитель Гробова Н.А)

Горєлова Маріна «Кошеня» - Люботинська ЗОШ №6 – (кер. Чудная О.В.)

 

Вікова категорія 11-14 років:

1 місце – Мірошниченко Дар»я «Грушевий натюрморт» - ЛМБДЮТ (кер. Коваль О.О.)

Кінь Данило «Фарби міста» - ЛМБДЮТ (кер. Коваль О.О.)

2 місце – Гавриш Олександр «Страуси» - ЛМБДЮТ (кер. Коваль О.О.)

Неліна Єлизавета «Вишневий аромат» - ЛМБДЮТ (кер.

Коваль О.О.)

Безпутна Анна «Березки на Перекошці» - ЛМБДЮТ (кер. Лендел В.В.)

3 місце –Ковріжний Олексій «Середземноморський пейзаж» - ЛМБДЮТ (кер. Коваль О.О.)

Калішевська Юлія «Озеро» - ЛМБДЮТ (кер. Лендел В.В.)

Кас»яненко Дар»я «Сільський пейзаж» - ЛМБДЮТ (кер. Коваль О.О.)

 

Вікова категорія 15-18 років:

1 місце – Малінкіна Анастасія «Декоративна робота» - ЛМБДЮТ (кер. Лендел В.В.)

2 місце – Ломадзе Руслан «Натюрморт» - ЛМБДЮТ (кер. Лендел В.В.)

Євтухова Софія «Мальва біля хати» - Люботинська ЗОШ №3 (кер. Бондар О.С.)

3 місце – Літкевич Ірина «Роздуми» - Люботинська гімназія №1 (кер. Дон Г.В.)

Сафонова Юлія «Маки» - ЛМБДЮТ (кер. Дон Г.В.)

 

Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок та живопис» Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок та живопис»  Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок та живопис»

Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок та живопис» Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок та живопис»

 

Завантажити архів з фото: foto_jerela11.rar [7.01 Mb] (cкачувань: 75)
 Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2011” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”
Автор: Lubotin   Додано: 28 квітня 2011   Переглядів:2682   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 
 Переможці дитячого міського фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія»
Автор: Lubotin   Додано: 28 квітня 2011   Переглядів:1634   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 
 Переможці відбіркового туру у номінації «Вокальне мистецтво»
Автор: Lubotin   Додано: 28 квітня 2011   Переглядів:1673   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

Переможці відбіркового туру у номінації «Вокальне мистецтво»

 

15 квітня 2011 року в приміщенні Люботинського ліцею залізничного транспорту відбувся відбірковий тур фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела-2011» у номінації «Вокальне мистецтво». Журі, гості фестивалю, учителі, батьки мали можливість переконатися в надзвичайній обдарованості дітей, професійність музичних курівників в підготовці номінантів. Не обійшлося і без сліз, бо кожен із учасників прагнув перемоги, докладав зусиль для того, що потрапити до когорти кращих. Але, умови конкурсу передбачають вихід у фінал найбільш талановитих, цілеспрямованих, професійних виконавців.

 

Голова журі Губська Н.А.

 

Переможці відбіркового туру у номінації «Вокальне мистецтво»

 

Переможці відбіркового туру у номінації «Вокальне мистецтво»

 

Завантажити: Переможці відбіркового туру у номінації «Вокальне мистецтво» [8.41 Kb] (cкачувань: 96)
 ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу „Люботинські джерела-2011"
Автор: Lubotin   Додано: 26 квітня 2011   Переглядів:1554   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

22 квітня 2011 року в залі виконкому Люботинської міської ради пройшов ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу „Люботинські джерела-2011" у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво". Участь у конкурсі прийняли школи міса Люботина, Люботинська гімназія №1, Люботинський будинок дитячої та юнацької творчості, гурток декоративно-прикладного мистецтва Люботинської дитячої музичної школи. Роботи були представлені в найрізноманітнішніх техніках, також багато поробок виконаних у вдало поєднаних техніках. Виставлені роботи викликали захоплення майстерністю маленьких творців, які працюють під керівництвом чудових викладачів, керівників гуртків.

Перед початком відбору до зали з виставленими роботами завітали Люботинський міський голова Володимир Олесійович Теличко та секретар Люботинської міської ради, голова оргкомітету „Люботинських джерел-2011" Лариса Василівна Гільова.

 

 

 

 

 

Серед різноманітності поробок перед журі стояв нелегкий вибір, кожна дитяча робота гідна високої оцінки. До складу журі входили відомі майстрині міста Люботина: Тижненко Валентина Олександрівна, вишивальниця, Івченко Таміла Олегівна, вишивальниця, вчитель Люботинської ЗОШ №3, Цибульник Ірина Вікторівна, флористка, Янко Ольга Яковлівна, вишивальниця. Завдяки їхній професійності оцінювання робіт та визначення переможців було об"єктивним та справедливим.

 

 

Не можливо не відзначити оригінальність та майстерність поробок, особливу зацікавленість викликали виставлені м"які іграшки Караванської ЗОШ, вишивка на якій представлена карта України в формі квітів -колективна робота учнів Люботинської ЗОШ №5, казкові дерева виконані з бісеру вихованцями Люботинського БДЮТ та учнями шкіл.

 

Голова журі

М.Ю.Микитенко
 Люботинські джерела-2011
Автор: Lubotin   Додано: 18 квітня 2011   Переглядів:1493   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

22 квітня 2011 року в залі засідань виконкому Люботинської міської ради відбудеться ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу „Люботинські джерела-2011" в номінації „Декоративно-прикладне мистецтво", початок о 10 годині.

 

Голова журі

Микитенко М.Ю.
 Готуємось до дитячого свята !
Автор: Lubotin   Додано: 26 березня 2011   Переглядів:1493   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

В травневі дні Україна відзначає день Європи. І наше місто не стоїть осторонь, лейтмотивом дитячого свята стане проведення Дня Європи в нашому місті. В цьому році фестиваль – конкурс мистецтв « Люботинські джерела – 2011» , що традиційно проходить в нашому місті в кінці травня , планується провести 21 травня під девізом « Люботин - дитяча республіка

 

Готуємось до дитячого свята !

 

25 березня відбулось чергове засідання організаційного комітету міського фестивалю – конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» - 2011. На засіданні були розглянуті результати першого відбіркового туру в номінації « Вокальне мистецтво», пройшло обговорення питання щодо організації «Європейського містечка» в міському парку, розробки конкурсно-розважальної програми і для малечі, і для тинейджерів, і для студентської молоді, в яких будуть ігри, вікторини та конкурси країн Європи. До оргкомітету надійшло чимало пропозицій від молодіжної громадської організації «Спілкування без кордонів», від міського волонтерського центру, представники спортивної громадськості висловили бажання влаштувати показові виступи з рукопашного бою, кікбоксингу, спортивних танців. Члени оргкомітету працюють над вирішенням важливих організаційних питань, які зроблять дитяче свято цікавим, насиченим, яскравим. Кожен зможе знайти собі розвагу до смаку: чи спортивні змагання, чи творчі конкурси, чи ігрові програми. На всіх чекатимуть сувеніри, призи та подарунки, бо все найкраще в Люботині – для дітей !

 

Запрошуємо всіх, хто має бажання допомогти у підготовці та проведення фестивалю – конкурсу мистецтв « Люботинські джерела – 2011», у кого є цікаві ідеї, пропозиції, до співпраці!

 

Телефони : голови оргкомітету - 741-14-81 ;

керівника режисерсько - постановчої групи - 741-11-53

 

Голова оргкомітету, секретар

Люботинської міської ради Л. Гільова.

 

 
 ГРАФІК проведення відбіркових турів міського дитячого фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела»-2011
Автор: Lubotin   Додано: 10 березня 2011   Переглядів:1365   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

 

Номінація

Термін  

  Місце проведення

 Голова журі

 

Хореографія

15.04.2011

 Актова зала

ЛПЛЗТ

Лазоренко С.І.

741-01-99

0963489488

 

Вокальне мистецтво

 

I тур—16.03.2011

ІІ тур - 15.04.2011

Актова зала

ЛПЛЗТ

Губська Н.А.

741-11-68

0982933461

Декоративно - прикладне мистецтво

I тур — 04.04.2011

ІІ тур -  22.04.2011

 Зала засідань виконкому

Микитенко М.Ю. 741-09-63

0999714746

Малюнок та живопис

 

 

I тур— 05.04.2011

ІІ тур -  25.04. 2011

Зала засідань

виконкому

Троценко О.В.

0953584969
 ГРАФІК подання заявок на участь у міському дитячому фестивалі - конкурсі мистецтв «Люботинські джерела»-2011
Автор: Lubotin   Додано: 10 березня 2011   Переглядів:1265   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

Номінація

Термін подання заявки

Кому подається заявка

Телефон для довідок

Хореографія

до 15.03.2011

Лазоренко С.І.

741-01-99

0963489488

 

Вокальне мистецтво

 

до 15.03.2011

Губська Н.А.

741-11-68

0982933461

Декоративно - прикладне мистецтво

До 15.04.2011

Микитенко М.Ю.

741-09-63

0999714746

Малюнок та живопис

 

До 15.04.2011

Троценко О.В.

0953584969
 Розпорядження від 25 лютого 2011 року № 40
Автор: Lubotin   Додано: 10 березня 2011   Переглядів:1447   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 25 лютого 2011 року № 40

Про затвердження складу журі

міського фестивалю - конкурсу

мистецтв «Люботинські джерела» - 2011,

графіків подачі заявок та

проведення відбіркових турів

 

В рамках реалізації комплексної міської програми « Майбутнє Люботинщини» на 2011-2015 р. р., згідно Положення про дитячий міський фестиваль - конкурс мистецтв «Люботинські джерела», затвердженого рішенням виконкому Люботинської міської ради від 10.02.2009 р № 49, з метою виявлення творчо обдарованих дітей, сприяння їх подальшому самовизначенню, самореалізації , створення умов для повноцінного художнього розвитку дітей міста Люботина, враховуючи пропозиції членів оргкомітету та керуючись ст. 42 п.4 пп. 20 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити склад журі міського дитячого фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» - 2011 ( додаток1-4).

2. Затвердити графік подання заявок на участь у конкурсі ( додаток 5).

3. Затвердити графік проведення відбіркових турів ( додаток 6)

4. Начальнику відділу комп'ютерного забезпечення та масової інформації Чекардіній А.В. забезпечити оприлюднення даного розпорядження.

 

Міський голова В.О.Теличко

 

Завантажити документ: Розпорядження від 25 лютого 2011 року № 40 [22.92 Kb] (cкачувань: 34)
 Розпорядження від 01 лютого 2011 року № 19
Автор: Lubotin   Додано: 5 лютого 2011   Переглядів:1921   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 01 лютого 2011 року № 19

Про затвердження складу організаційного

комітету міського фестивалю - конкурсу

мистецтв «Люботинські джерела» - 2011,

голів журі та керівника режисерсько -

постановочної групи

 

В рамках реалізації комплексної міської програми « Майбутнє Люботинщини» на 2011-2015 р.р., згідно Положення про дитячий міський фестиваль - конкурс мистецтв «Люботинські джерела», затвердженого рішенням виконкому Люботинської міської ради від 10.02.2009 р № 49, з метою виявлення творчо обдарованих дітей, сприяння їх подальшому самовизначенню, самореалізації , створення умов для повноцінного художнього розвитку дітей міста Люботина, враховуючи пропозиції ініціативної групи та керуючись ст. 42 п.4 пп.20 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити склад організаційного комітету міського дитячого фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» - 2011 в кількості 17 осіб ( додаток1).

3. Призначити головами журі:

3.1. у номінації«Хореографія» - Лазоренко С.І.;

3.2. у номінації«Вокальне мистецтво» - Губську Н.А.;

3.3. у номінації«Малюнок і живопис» - Троценка О.В.;

3.4. у номінації«Декоративно – прикладне мистецтво» - Микитенко М.Ю.

4. Призначити керівником режисерсько - постановчої групи начальника відділу культури Голтвянську І.А.

5. Головам журі до 21.02.2011 року надати голові організаційного комітету пропозиції щодо складу журі, порядку приймання заявок на участь у фестивалі - конкурсі мистецтв «Люботинські джерела»-2011 , графіків проведення відбіркових турів .

6. Голові організаційного комітету Гільовій Л.В. до 25.02.2011 року підготувати розпорядження щодо затвердження складу журі та графіку проведення відбіркових турів конкурсу.

7. Начальнику відділу комп'ютерного забезпечення та масової інформації Чекардіній А.В. забезпечити оприлюднення даного розпорядження.

 

Міський голова В.О.Теличко

 

[spoiler=Склад організаційного комітету міського дитячого фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела»-2011][/spoiler]

Голова оргкомітету:

Гільова Л.В. - секретар Люботинської міської ради.

Заступники голови оргкомітету:

Малік В.Г.- перший заступник міського голови

Кравченко Н.В. - заступник міського голови

Гаркавенко І.А. - заступник міського голови

Секретар оргкомітету:

Голтвянська I.A. - начальник відділу культури.

Члени оргкомітету:

Гречко О.В.- голова Люботинської М О СМРУ( за згодою)

Губська Н.А. – начальник служби у справах дітей;

Еткало Р.Л. – директор Будинку культури;

Козоріз А.В. - начальник міського відділу освіти;

Лазоренко СІ. - начальник відділу у справах сім'ї та молоді;

Мазуренко Л.В. - директор БДЮТ;

Микитенко М.Ю.- в. о. директора МЦСССДМ;

Приходько Т.Г. - начальник відділу з питань організаційної роботи та внутрішньої політики;

Теличко О.В.- голова М О « Спілкування без кордонів»( за згодою)

Троценко О.В. - начальник відділу містобудування та архітектури;

Чекардіна A.B. - начальник відділу комп'ютерного забезпечення та масової інформації;

Яловенко О.Г. - голова комітету з питань фізкультури та спорту[/spoiler]